Resident Evil 5 | X360 Version

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
تو youtube سرج کنید یه ویدئو 3-4 قسمتی هست مکان تک تک گنجها و اون BSAA نمیدونم چی چی ها رو داره. حجم هر کدوم 40 مگه من نتونستم بگیرم :D.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ببین دوست عزیز شما بازی رو چند بار تموم کردی؟ اگه تجهیزات خوبی داری بگو تا یک راه عالی برای پول در آوردن بهت بگم
سلام
من بازي رو با درجه سختي اول تموم كردم الان با درجه دوم هستم و مهمات هم يك كلت و اسنايپر و شات گان و اين كه بمب پرتاپ ميكنه اسمش يادم نيست كه مثل RPG هستش و ديگه همين!!!
بقيشم تير و يه جليقه و اينچيزاس
دفعه اول هم با كريس بودم اما حالا با شيوا دارم ميرم!!!
مرسي كمكم كني!!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
من بازي رو با درجه سختي اول تموم كردم الان با درجه دوم هستم و مهمات هم يك كلت و اسنايپر و شات گان و اين كه بمب پرتاپ ميكنه اسمش يادم نيست كه مثل RPG هستش و ديگه همين!!!
بقيشم تير و يه جليقه و اينچيزاس
دفعه اول هم با كريس بودم اما حالا با شيوا دارم ميرم!!!
مرسي كمكم كني!!!
دوست عزیز اون مرحله ای که باید برای بار اول با وسکر بجنگی رو هی برو و تمام گنج های اون منطقه رو بگیر که اگه کامل بگیری پول قابل توجهی گیرت میاد و فوق العاده است. اگه متوجه نشدی کجا رو می گم بگو.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دوست عزیز اون مرحله ای که باید برای بار اول با وسکر بجنگی رو هی برو و تمام گنج های اون منطقه رو بگیر که اگه کامل بگیری پول قابل توجهی گیرت میاد و فوق العاده است. اگه متوجه نشدی کجا رو می گم بگو.
اينجا كه هم وسكر هستش هم جيل؟؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آره همون جا رو می گم اگه همه گنج ها رو پیدا کنی هر دوری که بازی رو بری حدود 40000 تا گیرت میاد. البته لازم نیست که با جیل بجنگی فقط گنج اون تیکه رو زود بر دار بیا بیرون از بازی.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ایمان جان من با یکی از بچه های همین جا یکبار بازی را تا آخر روی درجه hard رفتم و راحت تونستم 4 تا از اسلحه هام را به راحتی بینهایت کنم
اگه بازی را 5 بار تا آخرش بری فکر نکنم اصلا مشکلی داشته باشی
کلا فکر کنم با هم ههمشهری هستیم
اگه خواستی میتونیم با هم بازی کنیم :D ;)

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ایمان جان من با یکی از بچه های همین جا یکبار بازی را تا آخر روی درجه hard رفتم و راحت تونستم 4 تا از اسلحه هام را به راحتی بینهایت کنم
اگه خواستی میتونیم با هم بازی کنیم :biggrin1: ;)
سلام نويد جون
مرسي از پستت و كمكت
والا من كه خيلي دوست دارم با يكي 2 نفره بازي كنم و شما كمكم كني
اما مشكل اينجاس كه به دليل مشكل طبقه خونه و ADSL نميتونم به LIVE فعلا وصل بشم!!!
اگه راهي ديگه هست بگو تا ......

آره همون جا رو می گم اگه همه گنج ها رو پیدا کنی هر دوری که بازی رو بری حدود 40000 تا گیرت میاد. البته لازم نیست که با جیل بجنگی فقط گنج اون تیکه رو زود بر دار بیا بیرون از بازی.
همچنين مرسي از شما دوست عزيز
حالا كه 1 مرجله قبل اونم تا برسم ببينم خدا چي ميخواد!!!
ممنون!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
اگه خواستی میتونیم با هم بازی کنیم :D ;)

نوید جان ، ما اون زمان که 4 نفره با مهدی ، عرفان و حسام + خودم به صورت گروهی و 2 به 2 می رفتیم مرحله 1-4 را کشف کردیم. این مرحله هر بار که می رفتیم ، حدود 50-70 هزار پول دستمون می یومد ، در ضمن این مرحله نسبتا کوتاه هم هست.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نوید جان ، ما اون زمان که 4 نفره با مهدی ، عرفان و حسام + خودم به صورت گروهی و 2 به 2 می رفتیم مرحله 1-4 را کشف کردیم. این مرحله هر بار که می رفتیم ، حدود 50-70 هزار پول دستمون می یومد ، در ضمن این مرحله نسبتا کوتاه هم هست.
آره امیر ولی هیچ مرحله ای به اندازه وسکر نمی تونی پول جمع کنی من دارم بهت میگم توی 5 دقیقه تو حدود 40000 تا پول در میاوردی. در ضمن این مرحله رو هم خودم کشف کردم و تا به حال ازش ویدئویی ندیدم و پیدا نکردم.;)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دقیقا.
میشه گفت یکی از ÷ولساز ترین مرحله های این بازی همین 4-1 هست
آی پول میده

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
سلام

راهنمایی

دو ستان این اقای وسکر با خانم جیل چیه نمی دونم تلفظ صحیحو نمی دونم تو اون مرحله

در حالت پرو فشنال خیلی رو عصابم رژه می رفتن به خاطر این همارمه خیلی خنگه:confused:

نمی شه زرنگ مرنگش کرد هی تند تند نمیره منو داره کچل می کنه همرو S گر فتم

به جز این مرحله تمام حالتهای بازیرو وبی این یکی کاذر ما نیست از دو ستان خفن evil باز راهی

دارن اینو چکارش کنم ...........

شونصد بار رفتم ولی کامپیوتر خنگ بازی در می یاره (هوش مصنو عی) یا بازی خرابه یا من این کاره

نیستم یا باید یه دسته دیگر برگیرم و با یه نفر دیگر ردش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//..

راه حل ؟ >؟ ؟>

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,574
نام
امیر
دوست عزیز شما مسئله ای را بیان کردید که بزرگترین نقطه ضعف بازی هستش. اگر Co op نتونید برید ، سر این پارتنر ، حرص های زیادی خواهید خورد. متاسفانه هیچ راهی هم نیست.

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
دوست عزیز شما مسئله ای را بیان کردید که بزرگترین نقطه ضعف بازی هستش. اگر Co op نتونید برید ، سر این پارتنر ، حرص های زیادی خواهید خورد. متاسفانه هیچ راهی هم نیست.
:confused::((:mad::((

خوب شد گفتید وگرنه بیمارستانیش می کردم (دستگاهو)

چقد بد بازیرو باینم می تو نستم برم خوب می شد حیف دو نفره میرم

من می گم چرا هی قش می کنه پس که این طور

بازم ممنون .........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر