Resident Evil 5 | X360 Version

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
بچه ها ببخشید که زیاد سوال می کنم ولی من الان یه مدت زیادی سر اون باس خفاش مانند که از پشت کامیون میاد بیرون گیر کردم...هی مین میزارم بعد وقتی زخمی می شه کل تیرامو روش خالی می کنم ولی انگار پوستش محمه....هیچیش نمی شه...چی کارش کنم؟ :-ی

Last edited by a moderator:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
بچه ها ببخشید که زیاد سوال می کنم ولی من الان یه مدت زیادی سر اون باس خفاش مانند که از پشت کامیون میاد بیرون گیر کردم...هی مین میزارم بعد وقتی زخمی می شه کل تیرامو روش خالی می کنم ولی انگار پوستش محمه....هیچیش نمی شه...چی کارش کنم؟ :-ی
باید به اون قسمت زرد رنگ جلوش تیر بزنی که وقتی بهش تیر میزنی ازش یه ماده زرد رنگ ترشح میشه خیلی تابلوه!;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
شما ابتدا مین های روی زمین رو جمع کن. بعدش برو مین ها رو سر راه جونوره قرار بده وقتی بره روش میافته زمین و بعد شما می تونی به اون قسمت زرد رنگش ضربه بزنی و همین طوری نمی تونی در دور اول بازی بهش ضربه بزنی چون تفنگ های قوی و یا نا محدود نداری
موفق باشی

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
دقیقا یادمه مدت زمانی که طول کشید نسخه 4 رو رو نرمال تموم کنم 48 ساعت بود
حالا این گیم پلی که کپی نسخه 4 ه و دیگه همه یاد گرفتن چطوری بازی کنن رو نرمال 12 ساعت طول کشید
اکسترا مد اضافه هم که فقط اون مد مسخره مرسنریس باز شد که با تموم کردن اون دیگه ادم به طور کامل حالش از بازی به هم میخوره
اقا جون بازی باید پیشرفت کنه حالا بازی از 4 طولانی تر و سخت تر نیست چرا اکسترا مد کمتر از 4 گذاشتین ؟
جالبه وسکر بدبختم که زدن کشتن بدون هیچ اکسترا مدی و هیچی فقط تو مد مسخره مرسنریس باید چند تا مرحله تکراریو باهاش رد کنی
اصلا فکر نمیکردم کپکام اینجوری گند بزنه به این بازی
نسخه 4 از هر نظر به این بازی غالبه
کپکامم کم کم داره خودشو خراب میکنه همه با رزیدنت اویل کپکام رو میشناختن که گند زد بهش

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
با سلام به دوستان
اگه ميشه به سوال من پاسخ بدبد!!
من قسمت آخر هستم كه با وسكر ميجنگيم توي كوه آتشفشان قسمت دومش كه اون سنگ رو ميندازيم تو مذاب ها بعد آن چه جوري بايد وسكر رو زد؟؟
يه چند بار اين زرد رنگ روي قلبش مياد بيرون اما هر چي ميزنم چيزي نميشه!!!
مرسي!!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
با سلام به دوستان
اگه ميشه به سوال من پاسخ بدبد!!
من قسمت آخر هستم كه با وسكر ميجنگيم توي كوه آتشفشان قسمت دومش كه اون سنگ رو ميندازيم تو مذاب ها بعد آن چه جوري بايد وسكر رو زد؟؟
يه چند بار اين زرد رنگ روي قلبش مياد بيرون اما هر چي ميزنم چيزي نميشه!!!
مرسي!!
فکر کنم باید از پشت بگیریش و Partnerـت به همون قسمت زرد رنگ تیر بزنه.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
خیر ره دیگه ای نداره. شما اگه Partnerت خود هوش مصنوعی باشه حله هیچ مشکلی نباید پیش بیاد در طول حداکثر 30 ثانیه بهش تیر میزنه.
درست ميگي عزيز اما بهد چندتا تير اون زرد رنگه روش بسته ميشه و ديگه نميشه تير زد!!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
گیمپلی این بازی چند ساعت هستش؟
بستگی به مهارت شما داره ولی اگر بازیکن متوسطی باشی می تونی 12 ساعته تموم کنی البته در دور اول. چون که در دورهای بعد به علت تیر نامحدود و ...... بازی راحت میشه به طوری که من روی Pro بازی رو 4-5 ساعته تموم کردم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چجوری میشه این بازی رو دو نفره بازی کرد !؟
لطفا کمک کنید
دوستان یکم صفحات قبل رو بخونید هی الکی پست ندید. با دو تا دسته روشن وارد بازی بشید بعدش هم دکمه Start رو با دسته دوم بزنید و تمام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر