Resident Evil 5 | X360 Version

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اگه اسمش رو رزیدنت اویل نذاریم بازی خوبی بود !! ارزش تکرارشم بخاطر اون آیتمهای اضافه فکر کنم قابل قبول باشه
اما
رزیدنت اویل بعد از کد ورونیکا مرد !!!
دقيقا...
اصلا يادته تو شماره هاي قبل(منظورم RE4 نيست) براي سيو كردن احتياج به نوار جوهر داشتي تا بذاري تو اون ماشين تايپ هاي كذايي و سيو كني. حالا تو اين شماره چي شده؟؟ چي؟ به بازي اتو سيو اضافه شده؟؟ مگه بازي FPSـه كه اتو سوي داشته باشه؟؟ بازم RE4 شرف داشت ماشين تايپ ها رو نگه داشته بود فقط جورش رو حذف كرده بود! بازي داره كم كم به سمت هلو برو تو گلو بودن حركت مي كنه. نه معمايي نه مانعي... همه چيز صاف و سر راست، شليك كن برو جلو. تازه اين فقط يكي از تفاوت هاش بود...:(

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
بازی همه چیزش عالی هست.. فکر کنم بهترین گرافیک کنسولی رو داشته..

فقط مشکل عمده ای که داره همون در حین حرکت ضربه نزدن هست.. که اگر اون رو حداقل در چاقو زدن درست میکردن خیلی عالی میشد.

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
دقيقا...
اصلا يادته تو شماره هاي قبل(منظورم RE4 نيست) براي سيو كردن احتياج به نوار جوهر داشتي تا بذاري تو اون ماشين تايپ هاي كذايي و سيو كني. حالا تو اين شماره چي شده؟؟ چي؟ به بازي اتو سيو اضافه شده؟؟ مگه بازي FPSـه كه اتو سوي داشته باشه؟؟ بازم RE4 شرف داشت ماشين تايپ ها رو نگه داشته بود فقط جورش رو حذف كرده بود! بازي داره كم كم به سمت هلو برو تو گلو بودن حركت مي كنه. نه معمايي نه مانعي... همه چيز صاف و سر راست، شليك كن برو جلو. تازه اين فقط يكي از تفاوت هاش بود...:(
چی بگم والا
برای ماها که از قدیم از رزیدنت اویل 1 داریم همه شماره ها رو بازی میکنیم بعد از هر شماره از رزیدنت اویل که میاد افسوسی میمونه که
ای یادش بخیر :((
برای دوستان کم سن و سال که با اون ورژن ها خو نگرفتن هنوز لذت زیادی داره این شماره های جدید

راستی کسی تو این بازی شد یبار فکر کنه ؟!:confused:
فکر؟!!!!!! ا:-"
داستانشم به نظر من چیزی نداشت از همون اوایل بازی که اسم جیل میاد همه متوجه میشن که ااون یارو همون جیل هستش .. حالا بماند اینا که زنده بود و از این چیزا .. همه شخصیتهای بازی یهو غول میشدن جیل ولی چون قرار بود زنده بمونه اون شکلی درست کردن ..خوب داستان ضعیف شما به چی میگین ؟؟؟؟!!!!

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بازی همه چیزش عالی هست.. فکر کنم بهترین گرافیک کنسولی رو داشته..
فقط مشکل عمده ای که داره همون در حین حرکت ضربه نزدن هست.. که اگر اون رو حداقل در چاقو زدن درست میکردن خیلی عالی میشد.
فکر نمی کنی اگه این سیستم رو میزاشتن خیلی بازی داغون میشد چون باز الان یکم سخت تر شده ولی دیگه اون جوری بازی رو به نابودی میرفتش و داد همه در میومد;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان من امروز بازی رو روی Pro تموم کردم. الان هم دنبال Treasure ها هستم. امیر جان میشه بگی که این کجاست؟ Ruby(Brilliant راستی اون لیستی که 4 صفحه قبل گذاشته بودی 4 تاش کمه. یعنی من الان 6 تا خونه خالی دارم ولی فقط دو تا رو نگرفتم که توی 3-5 هستش. قضیه چیه؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام دوستان من امروز بازی رو روی Pro تموم کردم. الان هم دنبال Treasure ها هستم. امیر جان میشه بگی که این کجاست؟ Ruby(Brilliant راستی اون لیستی که 4 صفحه قبل گذاشته بودی 4 تاش کمه. یعنی من الان 6 تا خونه خالی دارم ولی فقط دو تا رو نگرفتم که توی 3-5 هستش. قضیه چیه؟
لیست بازی 54 تایی ولی 50 تا در بازی وجود داره یعنی اون 4 تا خونه الکیه

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
رزیدنت ایول 5 یه سری مشکل داره:
1- وجود یه یار که همیشه کنارت هست. پس قوت قلب داری و احساس تنهایی نمی کنی.
2- زامبی ها بیشتر مثل ادم های جنایت کار هستن تا مرده های متحرک. این زامبی ها حالا دارن موتور سواری می کنن. قایق موتوری می رونن. به تمساح ها قربانی اعطا می کنن. آدم های سالم رو اعدام می کنن و نمی خورن.
3- بازی دیگه رزیدنت ایول نیست. شما از زامبی ها نمی ترسید. رزیدنت ایول 1 و 2 و 3 از دو بخش تشکیل می شدند. اول ترس دوم فکر اما در شماره ی 5 خبری از هیچ کدوم از این دو مقوله نیست.
4- لذت هد شات کردن کاملا از بین رفته. فقط مواقعی به این امر اقدام می کنید که دیگه قاطی کرده باشید. چون با هد شات کردن عملا خودتون رو توی درد سر انداختید. یا حشر میاد بیرون یا اون موجود که معلوم نیست چه جوری توی بدن حضرت زامبی قرار گرفته.
5- شاید ما عادت کرده ایم مثل شماره 1 و 2 و 3 با زامبی هایی روبرو شیم که دستشون رو جلوشون می گرفتن. اینجا اره برقی، تیرکمون، دینامیت، 6 لول و قداره و قمه واسمون می کشن.
6- زامبی ها توی هیچ جایی کمپ نکردن که بپرن بیرون.
7- شیوا از هوش مصنوعی بسیار پایینی برخورداره
8- وجود شیوا باعث شده که در بیشتر مواقع نگران پشت سر خود نباشید. از سوی دیگه شیوا باعث میشه که همیشه نگران تموم شدن تیراش باشید. چون اوصولا خیلی جیگر داره و فرار تو کارش نیست با خنجرش وایمیسه باه یه محله می جنگه تا بمیره.
9- دیگه خبری از تی-وایروس نیست. اینجا دیگه کسی به ویروس مبتلا نمی شه. بلکه یه موجود بد ترکیب میره توی بدن قربانی که آدم یاد فیلم بیگانه میاندازه تا رزیدنت.
10- معلوم نیست چرا زامبی ها به irving کاری ندارن و ایشون با اونا زندگی می کنه.
11- بازی اکشن به بازی ای گفته میشه که شما با ورود به یک لوکیشن جدید انتظار وجود دشمنان رو داشته باشید. یا دیده بشن یا دیده نشن. در RE5 اولا تا دمو نمایش داده نشه که شما زامبی ها رو نمی بینید. در ثانی اگه بدبختا کمپ کرده باشن شیوا جان تحت هر شرایطی بهشون تیر میزنه و کاسه کوزه هاشون رو میریزه بهم.
12- اسپری کمک های اولیه انقدر ارزونه که شما می تونید هر سری 5 تاشو بدین شیوا بیاره. پس عملا هرگز توی هیچ کدوم از درجه های سختی شما نمی میرید.
13- زامبی ها فقط می تونن صدا در بیارن اما کسی از اونا نمی ترسه. و این به خاطر عدم چهره پردازی خوبه. من به شخصه وقتی اونا رو میبینم یاد کشاورزهای سخت کوشی می یفتم که زیر آفتاب کار می کنند نه یه مشت زامبی که فقط چشماشون قرمزه.
14- فیزیک ضعیف زامبی ها. بعضی وقتا با راکت لانچر جابجا نمی شن. بعضی وقتا با خوردن ضربه ی خنجر 30 دور توی هوا میزنن.
15- وجود شیوا باعث میشه که زحمات شما بسیار به خطر بیفته. شما کلی تمیز کاری کردید و کلی زامبی ی قدو نیم قد به درک رسوندید با با پیغام your partner dar gozasht مواجه میشوید.
16- شما همیشه دغدغه ی این رو دارید که برای شیوا جان تیر جمع آوری کنید چون ایشون به فکرشم نمی رسه که اصلحش آن لیمیتد نیست و احتیاج به ریلود داره.
17- فضولی شیوا در کار های شما
18- عدم وجود زامبی های زیاد. شما در یک مرحله بیشتر از 10 مدل زامبی نمی بینید و در هر اکشنی که انجام می دهید زامبی های تکرار زیادند. ما دیگه توی عصر دیسکت یا سی دی نیستم که کمبود حجم مانعی برای گسترش باشه.
19- این ضعف به همه RE ها مربوطه. شما وقتی ایم می کنید دیگه راه نمی رید. یا وقتی ریلود میکنید کاراکتر می ایسته. شاید اینها باعث سختی و هیجان بشه که نمی شه. اما بازی رو ناجوانمردانه می کنه.
20- بازی بیشتر در طول روز انجام میشه و خبری از تاریکی و سایه نیست.
21- کپکام داره تمام قهرمان های دوران کودکی و نوجوانی ما رو ازمون میگیره و یکی پس از دیگر میکشه. اونا فکر نمی کنن راه های بهتری هم برای خروج یک کاراکتر از داستان هست. تنها راهشون مرگ است.
22- این بازی باعث حسرت و اندوه هم سن و سال های من و بزرگتر از ماها میشه. چون من عاشق سری دوم این بازی بودم. چون شما رو می ترسوند. اما هر دو سری 4 و 5 با یه مشت زامبی حال بهم زن و ابله رو برو هستید که باید بمیرن. اگه نه هم که باید در برید.
23- یکی از مشخصه های 3 قسمت اول این بود که شما می تونستید با زامبی ها از قبل مقابله کنید . مثل اگه یادتن باشه در قسمت 2 اون راه رو که کلاغا میریختن از پنجره ها توی ساختمون. شما میتونستید کر کره هارو بزنید بیان پایین. توی قسمت 4 هم باز میشد کمد رو گذاشت پشت در. اما توی شماره 5 از اینچیزا خبری نبود.
24- باگ بسیار ابتدایی و بچگانه ی بازی. شما وقتی میمیرید تمام اصلحه هایی که جمع کرده اید هم با شما می آیند و کاری ندارد که کی آنها را برداشته اید. چه اول مرحله چه چند لحظه قبل از مردنتان.
25- شما نمی توانید دشمنان رو با استفاده ی پشت سر هم یا استفاده از چندیدن مین یا نارنجک بکشید. مثلا زامبی هایی که اره برقی دارن اگر روی 1000 تا مین برن یا روی یکی فرقی نمی کنه. مانند مرحله ای که خفاش تغییر یافته با شما میجنگید. این موضوع در مورد نارنجک هم صدق می کند.
26- حذف ماشین های تایپ و ریبون ها برای سیو، یادم وقتی اونا رو میدیدی انگار دنیارو بهت داده بودند. اما اینجا شما به صورت اوتوماتیک سیو می کنید.
27- سیستم آپگرید بچگانه. مثلا شما مرده اید، از کجا میرید و تجهیزات جدید می خرید که با دشمنی که از پسش برنمیومدید دوباره بجنگید. این سیستم در RE4 باز به صورت وجود آدم هایی بود که شما توی هر چپتر پیداشون می کردید.
28- عدم وجود زامبی هایی که از وسط نصف می شدند و سینه خیز سمت شما می آمدند.
29- زامبی زن وجود ندارد. بهتر فیلم There is no country for old women از روی RE5 بسازن.
30- دوستان شما که به بازی اضافه می شن در طی داستان به هیچ وجه نمی میرن. پس شما اونها رو رها می کنید و به کار خودتون می رسید.
31- معمایی برای حل شدن وجود ندارد.
32- شما همواره فردی ثروتمند خواهید بود.
33- عدم وجود فشنگ برای خرید.
34- آپگرید بی مصرف اصلحه ها. چون شما در تمام درجه سختی بازی با یک MP5 استوک هم می تونید بازی رو تموم کنید.
35- تقلید بیش از اندازه از RE4 . چون سازندگان مدام از یک بازی متفاوت صحبت می کردند.
36- در اکثر موارد شما با جنازه ی دوستان خود مواجه می شوید. وکسی نمیمه جان باقی نمانده جز یک مورد. یادمه در سری 2 با یک پلیس سیاه پوست مواجه میشدیم که با ورود ما صحبت می گفت و ناگهان تغییر پیدا می کرد و زامبی میشد.
37- حس کمک به هم نوعانمان در ما کشته می شود. در تمام بازی شما می توانید به 1 دختر بلوند کمک کنید که ایشان هم زامبی می شود.

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
2- زامبی ها بیشتر مثل ادم های جنایت کار هستن تا مرده های متحرک. این زامبی ها حالا دارن موتور سواری می کنن. قایق موتوری می رونن. به تمساح ها قربانی اعطا می کنن. آدم های سالم رو اعدام می کنن و نمی خورن.
3- بازی دیگه رزیدنت ایول نیست. شما از زامبی ها نمی ترسید. رزیدنت ایول 1 و 2 و 3 از دو بخش تشکیل می شدند. اول ترس دوم فکر اما در شماره ی 5 خبری از هیچ کدوم از این دو مقوله نیست.
4- لذت هد شات کردن کاملا از بین رفته. فقط مواقعی به این امر اقدام می کنید که دیگه قاطی کرده باشید. چون با هد شات کردن عملا خودتون رو توی درد سر انداختید. یا حشر میاد بیرون یا اون موجود که معلوم نیست چه جوری توی بدن حضرت زامبی قرار گرفته.
5- شاید ما عادت کرده ایم مثل شماره 1 و 2 و 3 با زامبی هایی روبرو شیم که دستشون رو جلوشون می گرفتن. اینجا اره برقی، تیرکمون، دینامیت، 6 لول و قداره و قمه واسمون می کشن.
8- وجود شیوا باعث شده که در بیشتر مواقع نگران پشت سر خود نباشید. از سوی دیگه شیوا باعث میشه که همیشه نگران تموم شدن تیراش باشید. چون اوصولا خیلی جیگر داره و فرار تو کارش نیست با خنجرش وایمیسه باه یه محله می جنگه تا بمیره.
9- دیگه خبری از تی-وایروس نیست. اینجا دیگه کسی به ویروس مبتلا نمی شه. بلکه یه موجود بد ترکیب میره توی بدن قربانی که آدم یاد فیلم بیگانه میاندازه تا رزیدنت.
11- بازی اکشن به بازی ای گفته میشه که شما با ورود به یک لوکیشن جدید انتظار وجود دشمنان رو داشته باشید. یا دیده بشن یا دیده نشن. در RE5 اولا تا دمو نمایش داده نشه که شما زامبی ها رو نمی بینید. در ثانی اگه بدبختا کمپ کرده باشن شیوا جان تحت هر شرایطی بهشون تیر میزنه و کاسه کوزه هاشون رو میریزه بهم.
12- اسپری کمک های اولیه انقدر ارزونه که شما می تونید هر سری 5 تاشو بدین شیوا بیاره. پس عملا هرگز توی هیچ کدوم از درجه های سختی شما نمی میرید.
13- زامبی ها فقط می تونن صدا در بیارن اما کسی از اونا نمی ترسه. و این به خاطر عدم چهره پردازی خوبه. من به شخصه وقتی اونا رو میبینم یاد کشاورزهای سخت کوشی می یفتم که زیر آفتاب کار می کنند نه یه مشت زامبی که فقط چشماشون قرمزه.
14- فیزیک ضعیف زامبی ها. بعضی وقتا با راکت لانچر جابجا نمی شن. بعضی وقتا با خوردن ضربه ی خنجر 30 دور توی هوا میزنن.
15- وجود شیوا باعث میشه که زحمات شما بسیار به خطر بیفته. شما کلی تمیز کاری کردید و کلی زامبی ی قدو نیم قد به درک رسوندید با با پیغام your partner dar gozasht مواجه میشوید.
16- شما همیشه دغدغه ی این رو دارید که برای شیوا جان تیر جمع آوری کنید چون ایشون به فکرشم نمی رسه که اصلحش آن لیمیتد نیست و احتیاج به ریلود داره.
18- عدم وجود زامبی های زیاد. شما در یک مرحله بیشتر از 10 مدل زامبی نمی بینید و در هر اکشنی که انجام می دهید زامبی های تکرار زیادند. ما دیگه توی عصر دیسکت یا سی دی نیستم که کمبود حجم مانعی برای گسترش باشه.
19- این ضعف به همه RE ها مربوطه. شما وقتی ایم می کنید دیگه راه نمی رید. یا وقتی ریلود میکنید کاراکتر می ایسته. شاید اینها باعث سختی و هیجان بشه که نمی شه. اما بازی رو ناجوانمردانه می کنه.
21- کپکام داره تمام قهرمان های دوران کودکی و نوجوانی ما رو ازمون میگیره و یکی پس از دیگر میکشه. اونا فکر نمی کنن راه های بهتری هم برای خروج یک کاراکتر از داستان هست. تنها راهشون مرگ است.
22- این بازی باعث حسرت و اندوه هم سن و سال های من و بزرگتر از ماها میشه. چون من عاشق سری دوم این بازی بودم. چون شما رو می ترسوند. اما هر دو سری 4 و 5 با یه مشت زامبی حال بهم زن و ابله رو برو هستید که باید بمیرن. اگه نه هم که باید در برید.
23- یکی از مشخصه های 3 قسمت اول این بود که شما می تونستید با زامبی ها از قبل مقابله کنید . مثل اگه یادتن باشه در قسمت 2 اون راه رو که کلاغا میریختن از پنجره ها توی ساختمون. شما میتونستید کر کره هارو بزنید بیان پایین. توی قسمت 4 هم باز میشد کمد رو گذاشت پشت در. اما توی شماره 5 از اینچیزا خبری نبود.
24- باگ بسیار ابتدایی و بچگانه ی بازی. شما وقتی میمیرید تمام اصلحه هایی که جمع کرده اید هم با شما می آیند و کاری ندارد که کی آنها را برداشته اید. چه اول مرحله چه چند لحظه قبل از مردنتان.
25- شما نمی توانید دشمنان رو با استفاده ی پشت سر هم یا استفاده از چندیدن مین یا نارنجک بکشید. مثلا زامبی هایی که اره برقی دارن اگر روی 1000 تا مین برن یا روی یکی فرقی نمی کنه. مانند مرحله ای که خفاش تغییر یافته با شما میجنگید. این موضوع در مورد نارنجک هم صدق می کند.
ماشاالله به این نکته بینی شما دوست عزیز.خودتون نوشتید دیگه؟!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,575
نام
امیر
این صحبت ها من را از آینده ی ایران زمین نا امید می کنه ! این ایراداتی که از رزیدنت گرفته می شه خیلی وقته که توی سبک ، جون و قدرت RES قرار گرفته و تغییر این همه خاصیت باعث می شه RES دیگه خاص نباشه ! این ایرادات در اصل فرق RES با بازی های دیگه هستش !

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
این صحبت ها من را از آینده ی ایران زمین نا امید می کنه ! این ایراداتی که از رزیدنت گرفته می شه خیلی وقته که توی سبک ، جون و قدرت RES قرار گرفته و تغییر این همه خاصیت باعث می شه RES دیگه خاص نباشه ! این ایرادات در اصل فرق RES با بازی های دیگه هستش !

ببخشید دوست گرامی مگه من به سبک بازی ایرادی گرفتم. من گفتم که بازی چه ایراداتی داره. در ثانی آیا داستان بازی به سبک ربط داره. مارو اوردن وسط یه قاره ی سیاه که یه دفعه با کلی چیزای جدید مبهم روبرو می شویم.
والا من به سبک بازی کاری ندارم. عدم وجود زامبی های متعدد به سبک چه کار داره.
بنده چه ایرادی از سبک بازی گرفتم خودمم نفهمیدم.
در ثانی اینم بگم که اگه RE5 به حساب RE5 گذاشته بشه یه بازی محشره. اگه نبود که منم تمومش نمی کردم. اما وقتی شما این بازی رو با بازی ای که در دهه 90 میلادی ساخته شده قیاس می کنید آیا دلسرد نمی شوید؟
این اتفاق پارسال برای Fallout افتاد. Fallout3 یک رول پلی عالی بود اما اگه به دو شماره ی قبل و ویستلند کاری نداشتیم. با وجود این همه پیشرفت و تکنولوژی آیا جای ضعف و پس رفت وجود دارد؟
چرا یک بازی مثل Too Human اینقدر ضعیف عرضه می شود؟ مگر کم زمان صرفش شد یا کم هزینه اش شد؟
پس انقدر تعصبی به قضیه نگاه نکنیم. مگه ما ایرانی ها حق انتقاد نداریم؟
از دست من ناراحت نشوید دوست گرامی. بنده متاسفانه از سال 72 تا به کنون دارم با کامپیوتر و امثالهم بازی می کنم. از زمانی که برای ولف تری دی 100 تومن پرداخت می کردیم تا الآن. اونوقتا که گالاکسی و کین و دووم و کوایک بازی می کردیم. منم هگزن رو تموم کردم. وقتی در مورد یه بازی می نویسم با تجربه 15 سال بازی دارم مینویسم. نگران نباشید.

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
لیست بازی 54 تایی ولی 50 تا در بازی وجود داره یعنی اون 4 تا خونه الکیه
ممنون حسام.:smile: فقط میتونی جای اون گنج رو بگی منظورم همون (Ruby(Brilliant هستش.
خودم پیدا کردمش. از همه دوستان ممنون

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,135
يه سري اشتباه تو متنتون وجود داره!
- شیوا از هوش مصنوعی بسیار پایینی برخورداره
برعكس يكي از بهترين هوش مصنوعي هاي تاريخ رو در اين شخصيت ميبينيم. البته باز يه ايراداتي داره. مثل همين تير خالي كردن و همون چيزهايي كه گفتيد ولي از اكثر لحاظها واقعا خارق العادست. (ديگه نبايد هوشي در سطح يه انسان واقعي رو انتظار داشته باشيم.)
- این ضعف به همه RE ها مربوطه. شما وقتی ایم می کنید دیگه راه نمی رید. یا وقتی ریلود میکنید کاراکتر می ایسته. شاید اینها باعث سختی و هیجان بشه که نمی شه. اما بازی رو ناجوانمردانه می کنه.
در هر صورت اين از خصيصه هاي RE هستش. مثل اين ميمونه كه بگيم "اَه اين سم فيشر چرا همش قايمكي دشمنا رو ميكشه. خوب يه Machine Gun بگيره دستش بره تو دل دشمن! "
زامبی زن وجود ندارد. بهتر فیلم There is no country for old women از روی RE5 بسازن.
شما مطمئني بازي رو تموم كرديد؟!!
در همون مراحل اوليه زامبيهاي زن خيلي زيادي وجود داشت. بارزترين مثالش همون خانم بلوندي كه به ماجيني تبديل شد.
در اکثر موارد شما با جنازه ی دوستان خود مواجه می شوید. وکسی نمیمه جان باقی نمانده جز یک مورد. یادمه در سری 2 با یک پلیس سیاه پوست مواجه میشدیم که با ورود ما صحبت می گفت و ناگهان تغییر پیدا می کرد و زامبی میشد.
اين ديگه واقعا مشكل حساب نميشه. نه تو گيم پلي بازي خللي ايجاد ميكنه نه تو داستان.
کپکام داره تمام قهرمان های دوران کودکی و نوجوانی ما رو ازمون میگیره و یکی پس از دیگر میکشه. اونا فکر نمی کنن راه های بهتری هم برای خروج یک کاراکتر از داستان هست. تنها راهشون مرگ است.
خوب اينم نميتونه يه نقطه ضعف باشه. بالاخره داستانه و من تا حالا نشنيده بودم كسي به خاطر مردن شخصيتهاي مورد علاقش يه بازي رو ضعيف بدونه!!
اين همه شخصيتهاي محبوب تو بازيها ميميرن.

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
حرف ههای شما کاملا صحیح است 3 ان رو بهترین سری میدانم و تو 4 هم نه تنها باید هوای خودت رو داشته باشی باید یکی دیگه رو هم هواشو داشته باشی که خیلی به بازی جذابیت میداد و وقتی که با دختره بازی میکردی هم فاز میداد چون هیچ سلاحی نداشتی ولی تو 5 یکی همیشه هواتو دارند

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
26- حذف ماشین های تایپ و ریبون ها برای سیو، یادم وقتی اونا رو میدیدی انگار دنیارو بهت داده بودند. اما اینجا شما به صورت اوتوماتیک سیو می کنید.
27- سیستم آپگرید بچگانه. مثلا شما مرده اید، از کجا میرید و تجهیزات جدید می خرید که با دشمنی که از پسش برنمیومدید دوباره بجنگید. این سیستم در RE4 باز به صورت وجود آدم هایی بود که شما توی هر چپتر پیداشون می کردید.
28- عدم وجود زامبی هایی که از وسط نصف می شدند و سینه خیز سمت شما می آمدند.
29- زامبی زن وجود ندارد. بهتر فیلم There is no country for old women از روی RE5 بسازن.
30- دوستان شما که به بازی اضافه می شن در طی داستان به هیچ وجه نمی میرن. پس شما اونها رو رها می کنید و به کار خودتون می رسید.
31- معمایی برای حل شدن وجود ندارد.
32- شما همواره فردی ثروتمند خواهید بود.
33- عدم وجود فشنگ برای خرید.
34- آپگرید بی مصرف اصلحه ها. چون شما در تمام درجه سختی بازی با یک MP5 استوک هم می تونید بازی رو تموم کنید.
35- تقلید بیش از اندازه از RE4 . چون سازندگان مدام از یک بازی متفاوت صحبت می کردند.
36- در اکثر موارد شما با جنازه ی دوستان خود مواجه می شوید. وکسی نمیمه جان باقی نمانده جز یک مورد. یادمه در سری 2 با یک پلیس سیاه پوست مواجه میشدیم که با ورود ما صحبت می گفت و ناگهان تغییر پیدا می کرد و زامبی میشد.
37- حس کمک به هم نوعانمان در ما کشته می شود. در تمام بازی شما می توانید به 1 دختر بلوند کمک کنید که ایشان هم زامبی می شود.

ايول به نكته سنجي. كارت درسته. با تك تك كم و بيش موافقم...

چی بگم والا
برای ماها که از قدیم از رزیدنت اویل 1 داریم همه شماره ها رو بازی میکنیم بعد از هر شماره از رزیدنت اویل که میاد افسوسی میمونه که
ای یادش بخیر :((
برای دوستان کم سن و سال که با اون ورژن ها خو نگرفتن هنوز لذت زیادی داره این شماره های جدید

راستی کسی تو این بازی شد یبار فکر کنه ؟!:confused:
فکر؟!!!!!! ا:-"
داستانشم به نظر من چیزی نداشت از همون اوایل بازی که اسم جیل میاد همه متوجه میشن که ااون یارو همون جیل هستش .. حالا بماند اینا که زنده بود و از این چیزا .. همه شخصیتهای بازی یهو غول میشدن جیل ولی چون قرار بود زنده بمونه اون شکلی درست کردن ..خوب داستان ضعیف شما به چی میگین ؟؟؟؟!!!!

به نظرم دوران طلايي رزيدنت همون بين 1 تا 3 بود. يادش بخير نه خبري از تير بود كه هي زارت و زارت آدم بكشي. از يه طرف هم بايد دنبال يه آيتم مي گشتي تا معما رو حل كني. اصلا يادمه تو همون مرحله اول رزيدنت 1 بعد از يه ربع فقط داشتم فرار مي كردم. بد بخت زامبي ها نمي تونستن خودشون رو تكون بدن. حالا تو RE5 اين ماجيني ها سوار موتور و قايق مي شن. اينكه چيزي نيست. طرف از ارتفاع 3 متري به طرف بالا پرش مي كنه:eek:. اصلا تو لوكيشن بازي رو نگاه كن. افريقا، وسط آفتاب، تو روشنايي كامل. اون وسط تو از چي مي خواي بترسي؟؟
واقعا نفرين خداي آمون بر اين كپ كام كه ... زد به هرچي رزيدنت و رزيدنت بازه...

بابا هرچي آدم بد و ضد قهرمان داشت زد نفله كرد. به اين وسكر هم رحم نكرد. هرچند من كه مي دونم اينا باز با آمپولي چيزي اينو دوباره زنده مي كنن. من با نظرت موافقم. بهتر بود يه جنبه ديگه از راكون سيتي رو نشون مي دادن. آي چه حالي مي داد. ذوق مرگ مي شديم. به نظرم داستان رو الكي مي خوان كش دار كنن. اصلا ابهت وقايع راكون سيتي با اون همه زامبي و موجودات جهش يافته با اين صحراي گرم و سوزان قابل مقايسه نيست. اونجا واقعا اقامتگاه شيطان بود. وقتي داستان و اتفاقات كل 1 تا 3 (0 رو هم حساب كن) پيش هم تو ذهنم ميارم مو به تنم سيخ ميشه. تو اصلا به اهداف هر يك از كاركتر هاي بازي از جمله خود وسكر، آدا ونگ، سرگي ولاديمير و باقي اشخاص تو فاجعه راكون سيتي نگاه كن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر