Resident Evil 5 | X360 Version

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
حتما نباید سورپرایز باشه،‌ داستان بازی دوباره همه شخصیت‌های مهم 11 سال پیش رو دور هم جمع کرد،‌ و کاری کرد که به راحتی میشه گفت دیگه قرار نیست رزیدنت ایول ادامه پیدا کنه. چون همه چیز تموم شده... تا یه شروع دوباره، داستان این شماره باعث شد رزیدنت بتونه در نسخه بعدی یه Reboot کامل رو تجربه کنه،‌ رنسانس به معنای واقعی کلمه.
خیلی چیزها تو داستان بود که تابحال بیان نشده بود
مساله Wesker's Children، مساله ویروس و خیلی چیزای دیگه.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
دوستان اگه موافقین یک تاپیک بزنم و نظر سنجی کنم!
:cheesygri
کل داستان از اول لو رفته بود!در واقع داستانی نبود که لو هم بره!
حالا رو یک کاراکتر کار میکردن که مثلا سورپرایز کنن که اون رو هم همون اول بازی لو دادن!
بازی اون ترس و زیبایی که داشت بعد 3 از بین رفت!هرچن اویل 4 باز
عالی بود چون تجربه جدیدی بود و زیاد تو ذوق نمیزدو من خودم به شخصه شایخ 5 بار تمومش کردم!
اما این شماره کل بازی رو زیر سوال برد!
به نظر خودتون چرا اویل wii اینقدر طرفدار داره؟
چون هنوزم اون سبک معمایی و ترستانکش رو حفظ کرده!اما چون این بازی قرار شد مولتی پلت بشه که 100
درصد واسه pc هم میاد باعث شد باز اکشن با داستان و روندی نامربوط پیش بره!
به قول دوستمون coming soon:laughing:
کپکام همه رو گذاشته سر کار!اگه اینطوریه چرا خیلیا رو wii اویل رو بازی میکنن؟؟
چرا همه تعیدش میکنن؟اما 5 رو میگن بدک نبود!این رو من نمیگم!
تلوزیون MTV و GAME ONE FRANCE و GAME NETWORK دقیقا بارها گفتن که
شاهکاری تکراری برای پیروزی;)

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام منم تموم کردم 13/5 ساعت طول کشید...
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن...
یه چیزی بقیه ی آدم های Mercenaries رو چطور باز کنم؟

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
با شما موافقم من شبها به امید رزیدنت 5 میخوابیدم خدای بازیهای من بود حالا من این سطل رسوایی رو کجا بریزم . من تا چپتر 3 بیشتر حال نکردم برم . رفتم با وی دوباره اویل 2 بازی کردم البته با قسمت گیم کیوبش و به خودم گفتم که فکر کن هنوز توئ کف اومدن رزیدنت اویل 5 واقعی باش . ...
این یه نظر شخصیه و هیچ پیگرد قانونی نداره . ...

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
تموم شد.
نظر من
_ارزش یک بار تموم کردن رو داشت.
_اصلا و ابدا در حد و اندازه های رزیدنت اویل نبود.
_تنها چیزیکه باعث شد تا اخرش برم کاراکترهای قدیمیش بود و زنده کردن خاطرات اونها برام و کنجکاوی برای روشن شدن سرنوشتشون
_ترس=صفر
_معما=دریغ از یکی ...فقط بکش برو جلو
و بسیاری نواقص دیگه...
البته فراموش نشه برای خودش بازی فوق العاده ایه ولی نه در حد واندازه رزیدنت اویل

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
دوستان این چندتا پست من رو به حساب اسپم نزارین
تاپیک نظر سنجی رو را بندازم
چون واقا برای خودم هم یک سوال شده که این همه میگفتن اویل 5 و.....این حرفها
چی شد!

hesam_samy

کاربر سایت
Mar 27, 2008
61
نام
حسام
منم امروز تمومش کردم:
به نظر من بازی نسبت به نسخه ها ی قبلی یک افتضاح به تمام معنا بود به قول دوستان نه ترسی در بازی وجود داشت و نه معمایی و خنده دار ترین صحنه ی بازی در مرحله ی اخر (اتشفشان) بود که معلوم نبود چرا کریس و شوا تو اون دمای گرم ذوب نمی شن!!!!!!!!!!!!!!! و حتی بدون هییچ مشکلی تیر اندازی می کنند اخر سر هم هلیکوپتر به را راحتی نجا تشون میده !!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر من سری بازی RE متعلق به یک شرکت(کپکام) و یک سازنده نیست.این سری بازی متعلق به میلیون ها
هوادار خود در سراسر دنیاست.چرا باید به این سادگی ساخت ان را به کسانی واگذار کنند که اصلا درک درستی
از هواداران خود ندارند و اگر هم داشته باشند توانایی اجرای خوا سته ی انان را ندارند؟چرا باید شینجی میکامی
(خالق این سری) در اطلاعیه ای اعلام کند RE5 رو بازی نخواهد کرد و این بازی راه درستی را دنبال نمی کند؟!
به امید ان روز که RE6 بتواند طرفتاران خود را راضی کند.

آخرین ویرایش:

bnmnb

کاربر سایت
Feb 24, 2009
26
دوستان من مثل خیلی از شما همه ی سری های رزیدنت اویل رو انجام دادم و مثل شما هم قبول دارم که شما ره های 1 تب 3 رو بیشتر می پسندیدیم ولی نباید این بازی رو زیر سوال ببریم به نظر من که خیلی هم جالب بود و تونست خیلی از معما ها رو حل کنه(مثل ویلم saw که نسخه یآخرش رو خیلیا خوششون نیومد ولی همهی چیز اونجا معلوم شد)و به طور کلی تغییرات جالبی در اون داده شده ولی من هم دوست دارم که دوباره به حالت کلاسیک هم سری بزنه و ما رو یاد بازی های 1 تا 3 بندازه
ولی این نسخه به نظر من هیجانش بیشتر از اویل 4 بود ولی غولهاش تقریبا شبیه هم بود ولی از داستان غنی تری نسبت به 4 داشت.
به طور کلی من پسندیدمش.
دوستان ببخشید می خواستم بدونم که در جشن پخش بازی رزیدنت اویل چه بازی رو معرفی کردن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر