Resident Evil 5 | X360 Version

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
سلام به دوستان عزیز
من دیشب رزیدنت اویل 5 رو تمام کردم و کلی حسرت خوردم که حیف از این بازی
با این گرافیک و گیم پلی روان و زیبا که یه داستان آبکی و خیلی معمولی داره وا قعا کپکام چه فکری
کرده ؟؟ این بازی کپی نسل جدید شماره چهارم است و هیچ چیزی جدیدی ندارد
هیچ فرقی بین لیون و کریس وجود ندارد!
انتظار بیشتری لااقل از داستان می رفت.نمی دونم دوستانی که بازی رو تمام کرد ه اند با من موافقند یا نه؟!
اصلا و ابدا.
اين بازي يكي از بهترين داستانها رو در سري RE داشت. حداقل از شماره 4 داستان خيلي خيلي بهتري داشت. البته اگه رزيدنتهاي قبلي رو (مخصوصا 1 و 3 ) تموم كرده باشيد بهتر متوجه ميشيد.

پ.ن : از تنها چيزش كه نميشد ايراد گرفت داستانش بود كه اينم گرفته شد.:biggrin1:

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
منم تموم کردم 2 قسمتش افتضاح بود 2 قسمت اولیه درگیری با wesker یکی تو قسمت نجان jill و دیگری قسمتی که هواپیما داشت پیشش بعضی وقتا تا کلتو در بیاری خمپاررو میجویید:D
معما های بازیم تقریبا معما نبود مثل سری های قبل که معماهای نسبتا سختی داشت!
غول اخرم که به قول بابک یا یک بازوکا تموم میشد:smile:

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
Adagio راست میگه داستان بسیار معمولی بود . اگر تمام داستان هایی این سری رو همون 7-8 سال پیش مینوشتن میتونستا بسیار قشنگترش کنند. همینطور اگر متن های document تی که در بازی بود رو بصورت cutscene در میووردن (خوندنش رو نمیگم) بازم کلی به جذابیت اضافه میکرد. ولی خوب چه کنیم mgs4 توقع همه رو برده بالا. ولی این بار حتی گرافیک هم از وسط های بازی معمولی جلوه میکنه. کلا کپی شده 4 بود . بنظر من که 4 قشنگتر بود.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
992
نام
محسن
نمی دونم روزی چنتا از این بازیا مثل RE5 میاد که چشم دل ما سیر شده و.... مقایسه RE5 با MGS4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek: بابا دمتون گرم .... یه سری نقطه ضعف هست ولی اینقدر بزرگش نکنین ....
حالا اگه تو بازی سازی شاخ بودیم چیمیکردیم .... خدا شناخته و.........نداده!!!!!!! دیگه اصلا افتخار نمیدادیم بازی کنیم .... کسی که از 4 خوشش بیاد 5 روهم میپرسته.... جون من حالا یه خورده کوتا بیاین افتخار بدین ............ ایشالا شماره بعدیرو ما ایرانیا متحول میکنیم بااین موتورایی که هروز کرک میکنیم و این کدهای قشنگو توش کپی میکنیم آخرشم میشه>>>>>>>>>>!!!!!!! ای بابا چی بگم!!!

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
منم بعد از اینکه killzone2 رو بازی کردم ین بازی رو گرفتم و حدود یک ساعتش رو رفتم کردم. ولی نمی دونم چرا زیاد حال نکردم یه جواریی بی روحه اصلا انگار کسی به کسی نیست! شاید به خاطر این killzone2 بوده

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
منم بعد از اینکه killzone2 رو بازی کردم ین بازی رو گرفتم و حدود یک ساعتش رو رفتم کردم. ولی نمی دونم چرا زیاد حال نکردم یه جواریی بی روحه اصلا انگار کسی به کسی نیست! شاید به خاطر این killzone2 بوده
مراحل اولیه اینجوری به نظر می یاد ولی جلوتر خیلی جالب می شه !

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوستان تو سايت Gamespot نوشته نسخه اي كه در 5 مارچ براي آسيا ريليز شده Limited Edition هست . اين يعني چي ؟ يعني بازي كامل نيست ؟ (آخر ليست تو آدرس زير )
آدرس : http://www.gamespot.com/xbox360/adventure/residentevil5/similar.html?mode=versions

Limited Edition به این معنی نیست که بازی کامل نیست ، به این معنیه که تعداد محدودی تولید میشه فکر کنم .

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
Limited Edition به این معنی نیست که بازی کامل نیست ، به این معنیه که تعداد محدودی تولید میشه فکر کنم .
تعداد محدودی تولید میشه که با نسخه های معمولی فرق میکنه
و معمولا دیسک اضافه یا کلاچیزهایی اضافه نسبت به نسخه معمولی داره و قیمتش هم کمی بالاتره

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بازی هم از نظر داستانی عالیه هم از لحاظ گیم پلی . البته یکی دو مرحله اول معمولیه ولی از چپتر 3 به بعد عالی میشه من الان اخرای چپتر 5 هستم واقعا لذت بخشه ! البته هنوز KZ 2 رو بازی نکردم :biggrin1:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
بدون تعصب

دوستان بالاخره منم بازی رو تموم کردم البته رو xbox360
حالا نوبت این شد که بدون اغراق نظرم رو در مورد بازی بگم
پس نه کسی ناراحت شه نه به دل بگیره!:love:
کل بازی و زیباییش تو همون چپترهای اوله!وقتی که به قسمت معدن و اون غول بزرگ
که با تیربار کبزنمیش میرسیم احساس کردم همون اویل 4 با تغیرات رو به خوردمون دادن:biggrin1:
گرافیک عالی کار شده!اما روند بازی از چپتر3 به بعد کاملا تکراری میشه و برای من و
کسانی مثل من که از بچگی سری رزیدنت اویل رو بازی کردن میشه گفت اویل 5
بازی معمولی محسوب میشه و لیاقت این همه انتظار رو نداشت!:-"
مراحل پایانی هم که مخصوصا اخرش که باید فرار میکردیم واقا چیزی برای گفتن نداشت!
فقط اعصاب خورد کنی!بدترین وضعیت رو به وجود آورده بودن!فقط هر چقدر میتونستن
زامبی و حشره و باسهای مسخره رو ریختن به جونمون!!:sick:
من هم مثل بقیه بازیش کردم!در حد یک بار تموم کردن ارزش داشت!اما نه رو ps3!
حالا هرچقدرم دوستان پافشاری کنن این قسمت نه داستانی برای گفتن داشت!نه
خاتمه جذابی!نه مراحل زیبا!
فقط اسم اویل رو یدک کشید!
(هیچ دلیلی باری جنگ و دعوا یا اسپم های بیمورد برای نوشتم نیست!):cool:

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر