Resident Evil 5 | X360 Version

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ولی کاشکی سیو بازی رو همونطوری مثل قدیم میزاشتن ....یواش یواش دارند دیگه همه چیز رو عوض میکنند
دوستان یک سوال من کجا می تونم داستان کامل سری Resident Evil رو به صورت تفکیک شده برای هر قسمت ببینم. میشه کمک کنید. چون من شماره 1 و 2 رو بازی نکردم.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
یکیه،‌ این بازی در اصل اسمش Biohazardـه؛‌ ولی برای پخش در بازارهای خارجی بخاطر اینکه Biohazard اسم یه گروه موسیقی هم بوده اسمشو تغییر دادن

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
Combine Items

سلام دوستان
این تخم مرغ های رنگارنگ با چی Combine میشه؟
کلا تو بازی به جز (گلدون ها:cheesygri) چه چیز هایی با هم Combine میشه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یک بار دیگه بحث بن شدن رو اینجا کنید و تاپیک رو از راهی که داره میره خارج کنید،اون وقت مزه بن شدن رو می چشید.(کلا با محتوای کلمه BAN آشنا میشید)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان من هم بازی رو یک روز زودتر از روز تعیین شده یعنی 13 مارچ بازی کردم. به نظر من که خوب بوده و من ازش خوشم اموده گرافیکشم خیلی خوب بود ولی عالی نبودش. الان هم تا 2-3 رفتم و هیجان بازی بالا بود ولی ترسناک نبودش. در ضمن جا داره که از آقا پدرام هم در مودر قضیه بن و این حرف ها پوزش بطلبم. در ضمن من با محتوای کلمه بن به اندازه کافی آشنا هستم:biggrin1:

hesam_samy

کاربر سایت
Mar 27, 2008
61
نام
حسام
دوستان عزیز بنده در مرحله ی 2_4 اونجایی که باید نور ها رو بازتاب بدی در قسمت سومش همون جایی که یه صندوق وسط اتاقه گیر کردم. مشکل بنده اینه که وقتی نور رو به اینه ی اسانسور بازتاب میدم خودم بین نور ها گیر می کنم هیچ راهی ندارم. لطفا کمک کنید!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,162
دوستان عزیز بنده در مرحله ی 2_4 اونجایی که باید نور ها رو بازتاب بدی در قسمت سومش همون جایی که یه صندوق وسط اتاقه گیر کردم. مشکل بنده اینه که وقتی نور رو به اینه ی اسانسور بازتاب میدم خودم بین نور ها گیر می کنم هیچ راهی ندارم. لطفا کمک کنید!
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=647445&postcount=846

من این بازی رو سفارش دادم بعد دو هفته رسیده دستم . دیسک رو گذاشتم تو دستگاه نمیخونه . میگین من با این سایتی که بازی رو ازش سفارش دادم چیکار کنم ؟؟؟:mad::evil:
خوب الان ارتباط اين موضوع با اين تاپيك چيه؟
يه مقدار دقت كنيد خواهشا.

آخرین ویرایش:

Adagio

کاربر سایت
Feb 27, 2009
7
سلام به دوستان عزیز
من دیشب رزیدنت اویل 5 رو تمام کردم و کلی حسرت خوردم که حیف از این بازی
با این گرافیک و گیم پلی روان و زیبا که یه داستان آبکی و خیلی معمولی داره وا قعا کپکام چه فکری
کرده ؟؟ این بازی کپی نسل جدید شماره چهارم است و هیچ چیزی جدیدی ندارد
هیچ فرقی بین لیون و کریس وجود ندارد!
انتظار بیشتری لااقل از داستان می رفت.نمی دونم دوستانی که بازی رو تمام کرد ه اند با من موافقند یا نه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر