Resident Evil 5 | X360 Version

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
بچه ها ماشاءالله فعلا 1-4 هستم :D فقط یک نکته مبهم باقی مونده:
این melee vent دقیقا چه کار می کنه؟ من 10,000 تا پولش را دادم :D

منم 10 هزار چوق پاش دادم تا حالا اثره مثبتی ندیدم جزو پر کردن 1 اسلاته کیف:cheesygri
یکی جدیدشم میاد bulletproof vent:biggrin1: اونم 10 هزار تا
عجب غولی داره این چپتر 2-5 بسی سخت!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
منم 10 هزار چوق پاش دادم تا حالا اثره مثبتی ندیدم جزو پر کردن 1 اسلاته کیف:cheesygri
یکی جدیدشم میاد bulletproof vent:biggrin1: اونم 10 هزار تا
عجب غولی داره این چپتر 2-5 بسی سخت!

یعنی اصلا سوده خاصی نداره ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان مگه بازي Free نيست ؟ پس چرا بعضي ها ميگن نسخه J؟
دوست عزیز مسئله این هستش که شما اگه ریجن Pal داشته باشی مایکروسافت بعدا میگه شما چه جوری این بازی رو قبل از 13 مارچ انجام دادی. پس به نظر من این ریسک رو نکنید. من خودم امروز شروع کرد و الان 2-2 هستم و تا جمعه هم به Live وصل نمی شم. البته این نظر من هست و فکر کنم درسته.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
اون كه از اسمش مشخصه.
مقدار آسيبي كه دشمنان از طريق ضربات نزديك وارد ميكنن رو كاهش ميده. مثل تبر و داس و نيزه و...:biggrin1:
اون يكي Bulletproof هم براي ضربات دوره. بيشتر بدرد اون قسمتايي ميخوره كه زامبيهاي كماندو باهاتون روبرو ميشوند.:biggrin1:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک

اسمش روشه، Melee Vest. مثل Bulletproof Vest، شما رو از ضربات مشت و نیزه مصونتر میکنه. بالت پروفشم باز میشه برید جلوتر.

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
دوست عزیز مسئله این هستش که شما اگه ریجن Pal داشته باشی مایکروسافت بعدا میگه شما چه جوری این بازی رو قبل از 13 مارچ انجام دادی. پس به نظر من این ریسک رو نکنید. من خودم امروز شروع کرد و الان 2-2 هستم و تا جمعه هم به Live وصل نمی شم. البته این نظر من هست و فکر کنم درسته.

آهان الان فهميدم . پس كسايي كه دستگاهشون Pal هست ريسكه كه لايو بازي كنن ولي كلا بازي Free هست.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
اون كه از اسمش مشخصه.
مقدار آسيبي كه دشمنان از طريق ضربات نزديك وارد ميكنن رو كاهش ميده. مثل تبر و داس و نيزه و...:biggrin1:
اون يكي Bulletproof هم براي ضربات دوره. بيشتر بدرد اون قسمتايي ميخوره كه زامبيهاي كماندو باهاتون روبرو ميشوند.:biggrin1:

به نظر من که پول هدر کردنه تازه جاهم میگیره بهترین چیز با قیمت مناسب نارنجک های 12 تایه به قیمت 4800 که توی نارنجک اندازش میزاریم کلی خون کم میکنه!! فوق العادس

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
انگار نمیفهمید این بازی مشکل خاصی برای بن شدن نداره و تا حالا هیچ اماری از بن شدن این بازی نیومده و بازی ریلیزش در اسیا و ژاپن 3 مارس بوده و حالا شما چه با کنسول پال و جی بازی کنید هیچ اتفاقی نمی افته .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
انگار نمیفهمید این بازی مشکل خاصی برای بن شدن نداره و تا حالا هیچ اماری از بن شدن این بازی نیومده و بازی ریلیزش در اسیا و ژاپن 3 مارس بوده و حالا شما چه با کنسول پال و جی بازی کنید هیچ اتفاقی نمی افته .
نه فکر کنم یا من حرف شما رو درست نمیفهمم یا شما.:confused: ببین خودت داری می گی بازی برای آسیا اومده. Pal برای اروپا هستش و تاریخ انتشار بازی هم 13 مارچ هست. ریجن واقعی بازی برای آسیا که Free نیستش. پس وقتی یکی با کنسول که ریجن Pal داره به Live وصل شه و Resident رو بازی کنه احتمال داره که بن بشه نه الان بلکه در دوره اصلی بن شدن. چون بازی در اروپا قابل دسترس نیستش پس این احتمال وجود داره.

amir-rahimi

کاربر سایت
May 27, 2007
10
دوستان نمی دونم اینجا جاش درسته یا نه من به یک مشکل خوردم ...
من الان تو بخش 5 یعنی چپتره 5 هستم جایی که باید اون الماس رو از سینه ی جیل در بیارم دفعه اول بهش تیر میزنم که بعد کمی مکس می کنه اونجا باید چیکار کنم من صبر کردم باز پاشد دفعه ی دوم رو هم زدم همینطور شد در کل نمی دونم باید دقیق چطوری اون الماس رو در بیارم آخه اگر کمی ختا بره تیرم هم اون میمره هم منم می بازم

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من الان رسیدم تازه تو کشتی بعد از JILL
چقدر مونده تا اخره بازی؟ چند تا غول مونده؟
amir-rahimi
همین الان ردش کردم:D ببین یک 1بار باید تیر بزنی دیگه نمیخواد بعد همش برو نزدیکش X رو بزن بعد میگه A رو تند تند بزن یا شوا میگیرتش تو باید B رو بزنی بعد تند تند A..... کنارش هی بچرخ X رو بزن گیج میشه بعد از 3 4 بار گیج کردن و تلاش دروردن اون تیکه قرمز تموم میشه
پستم با پستت هم زمان شد ندیدم واسه این همون لحظه پاسخ ندادم!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
دوستان نمی دونم اینجا جاش درسته یا نه من به یک مشکل خوردم ...
من الان تو بخش 5 یعنی چپتره 5 هستم جایی که باید اون الماس رو از سینه ی جیل در بیارم دفعه اول بهش تیر میزنم که بعد کمی مکس می کنه اونجا باید چیکار کنم من صبر کردم باز پاشد دفعه ی دوم رو هم زدم همینطور شد در کل نمی دونم باید دقیق چطوری اون الماس رو در بیارم آخه اگر کمی ختا بره تیرم هم اون میمره هم منم می بازم
اصلا تير نميخواد بزني. برو جلوش سريع و × رو تند تند بزن. ميپره روش الماسو دربياره. چند بار كه اين كارو بكني درمياد.
راجع به غوله آخر:
بابا يه RPG بخريد. همون دفعه ي اول وقتي كه شوا داره از بالا ميزنتش. پشتشو بكنيد طرف شوا كه بزنتش. بعد كه حواسش رفت سمت اون شما بريد پشتش و تنظيم كنيد با RPG به اون چيز زرده بزنيد. تموم ميشه.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر