Resident Evil 5 | X360 Version

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
این بازی تازه به دستم رسیده میخواستم ببینم تا قبل از تاریخ عرضه بازی کنم
خطر بن نداره برای لایو چون یه جا خونده بودم چون یه عده بازی رو پیش خرید کرده بودند و قبل از تاریخ عرضه به دستشون رسیده دیگه خطر بن نداره... درسته؟؟ریجن دستگاه من هم:PAL

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
این بازی تازه به دستم رسیده میخواستم ببینم تا قبل از تاریخ عرضه بازی کنم
خطر بن نداره برای لایو چون یه جا خونده بودم چون یه عده بازی رو پیش خرید کرده بودند و قبل از تاریخ عرضه به دستشون رسیده دیگه خطر بن نداره... درسته؟؟ریجن دستگاه من هم:PAL
به نظر من بهتره که صبر کنی.....
چون امکان داره مثل من بشی;):(

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
اره منم گفتم واقا اینا درسته گرافیک بالا هستن!اما به شخصه اون بازی یک چیز دیگه بود!
:(
این همه سال منتظر باش که تو نسل جدید زامبیه موتورسوار دید!
کل بازی رو فقط زانبی اره برقی!باسهای ....
من مرحله1-4 هستم!اما اصلا دیگه حال نمیده!حشره های زامبس!دیگه نباید این کارو میکردن!:mad:

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
دوستان اینجا گیر کردم
اون قسمتی تو چپتر 4 که با اینه ها و نورها باید اینه اخریو روشن کنی و بری پایین طبقه 3 گیر کردم خودم محصور میشم بینه نورها وقتی اینه اخرو روشن میکنم همون طبقه ای که مارها تو کوزه ها هستن
تنکس!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,135
دوستان اینجا گیر کردم
اون قسمتی تو چپتر 4 که با اینه ها و نورها باید اینه اخریو روشن کنی و بری پایین طبقه 3 گیر کردم خودم محصور میشم بینه نورها وقتی اینه اخرو روشن میکنم همون طبقه ای که مارها تو کوزه ها هستن
تنکس!
اونجا آينه ي يه دونه مونده به آخرو اونوري كن كه نور بهش نخوره. بعد آينه ي آخري رو به جايي كه بايد باشه برگردون. بعد دوباره برگرد برو پشت آينه يكي مونده به آخريه و به سمت آينه آخريه بكنش.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
این Mode mercenaries خیلی حال میده و قوی کار شده
در ضمن دوستان به راحتی انلاین بشید و بازی کنید بازی مشکلی نداره از لحاظ امنینتی سرورهاش هم خیلی ها بازی میکنن باهاش

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
اره منم گفتم واقا اینا درسته گرافیک بالا هستن!اما به شخصه اون بازی یک چیز دیگه بود!
:(
این همه سال منتظر باش که تو نسل جدید زامبیه موتورسوار دید!
کل بازی رو فقط زانبی اره برقی!باسهای ....
من مرحله1-4 هستم!اما اصلا دیگه حال نمیده!حشره های زامبس!دیگه نباید این کارو میکردن!:mad:
دوست عزیز چرا ول نمیکنین این حرفا رو برا همینه که 1هفتس این تاپیک قفله دیگه
شما بیا بازی رو درست و کامل نقد کن یا اگه میخوای هی بگی اویل3 اویل3 اصلا نقد هم نکن
این بار هزارم شما و دوستان این جمله ی بالا رو میگین که زامبی ها موتور سوار شدن خوب موتور سوار شدن که شدن اتفاقا اون صحنه یکی از بهترین صحنه های بازیه که سینمایی کار شده
موفق باشی لطفا هم ادامش نده;)

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
بله هیچ کدومش مثل اون نمی شه.ولی این هم از بازی های رزیدنت هست و من که عاشقش هستم
منظورم خوده بازی نیست منظورم صداییه که میکه RESIDENT EVIL .اصلا RESIDENT EVIL 3 از نظر صدا گذاری خدا بود من هنوز تا هنوزه Sountrack هاشو گوش میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر