Resident Evil 5 | X360 Version

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب عکس چهارم هم ادامه عکس دومیه هستش که از کاور در میاد و شلیک میکنه !!
خب روز به روز چیزای جالب تر میبینیم !! بازی رو دارن به سبک کیل سوییچ میسازن :sick:

bnmnb

کاربر سایت
Feb 24, 2009
26
به نظر من به زور خریدن این بازی و به زور بازی کردن این بازی هیچ لذتی نداره.:sick: من خودم یکی از طرفتار های پر پاقرص این بازی ام اما وقتی دموی این بازی را دیدم واقعا ناامید شدم چون روند بازی از re4 کپی شده بود وهیچ ترسی در بازی وجود نداشت بازی اکشنه
سلام به شما
کسی شما رو زور نکرده که بری بخری خوب دوست گرامی نخر برو بازی های دیگه ای رو بخر:sick:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آخه کاورگیری برای چی؟ مگه قراره زامبیا تو بازی بهت شلیک کنن؟:laughing:
این عکس مربوط به اول بازیه که از cutscense میره به داخل بازی و کریس اون پشت واستاده و تا تبدیل میشه به ingame کریس هم صاف میشه! همین اینقدرم رویا پردازی نکنید:cheesygri

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
به نظر من به زور خریدن این بازی و به زور بازی کردن این بازی هیچ لذتی نداره.:sick: من خودم یکی از طرفتار های پر پاقرص این بازی ام اما وقتی دموی این بازی را دیدم واقعا ناامید شدم چون روند بازی از re4 کپی شده بود وهیچ ترسی در بازی وجود نداشت بازی اکشنه

ببین دوست عزیز نظر داریم تا نظر :smile:
فکر کنم تو ما ایرانیها باید مثلا حتما یه هیولای عجیب غریب بیاد جلومون خون بخوره ما بترسیم :smile: اما اویل یک بازی تخیل و واقعیت با هم هستش که بسیار هم زیبا هستش :smile:
شما همین که با تعدادی زامبی مبارزه کنی و نتونی عکس العمل مناسب نشون بدی خودش دلهره آور هستش :smile:

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
آقا من رفتم . لينكا سر جاشون هستن . نپريدن . دانلود هم ميشه فقط من دايل آپ هستم نميتونم دانلود كنم ولي روشون كليك كردم شروع به دانلود شدن كرد .راپيد شر هست . .(چند بار از كلمه ي دانلود استفاده كردم ؟ )

سلام بر همه ی شما عزیزان.من چک کردم فقط چندلینک اول دانلود می شن.به قول دوستان گل. ما که 2 سال صبر کردیم.2 هفته هم روش.زنده باد رزیدنت اویل که من و خیلی از دوستای دیگه با همین گیم پلی و داستانش عاشقش هستیم.:love:

بالاخره میتونیم شنبه بازیرو بخریم یا نه :evil:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
دوستان داشتن در مورد تکراری بودن این نسخه با نسخه قبل حرف میزدن.. من که نسخه 4 رو بازی نکردم پس باید این نسخه به من خیلی حال بده..:biggrin1:

درسته که این بازی یکمی مشکل در گیم پلیش داره.. ولی در هر صورت باید بازی فوق العاده ای باشه.. امید وار هستم هم که سیستم لایو این بازی قوی باشه که یک حال حسابی هم اونجا بکنیم..:love:

این پسر هم عجب هیکلی داره..! فکر کنم یک 5 - 6 سال رو خودش کار کرده..

خب عکس چهارم هم ادامه عکس دومیه هستش که از کاور در میاد و شلیک میکنه !!
خب روز به روز چیزای جالب تر میبینیم !! بازی رو دارن به سبک کیل سوییچ میسازن :sick:

مگه کاور گیری چه مشکلی داره.. اتفاقا این کاور گیری میتونه یک برتری برای این بازی باشه که گیم پلی خشک اون رو خیلی روان میکنه..;)

-----------------------------------------------------------------------
راستی چرا اینقدر از کلمات بد استفاده میکنید..!؟ بعضی ها آنچنان از ته دل میگن فلان بازی بدرد نمیخوره که ادم کلی تعجب میکنه..:eek: بابا این بازی هر چی باشه از فیفا که بدتر نیست..:biggrin1:

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
به نظره من گیم پلی هیچ مشکلی نداشت . یه جوری میگین از RE4 کپی برداری شده انگار دارین میگین از Dark Sector کپی کردن . خوب اون هم رزیدنت اویل بوده دیگه . مثلا" انتظار داشتین Racing بشه ؟

bnmnb

کاربر سایت
Feb 24, 2009
26
به نظره من گیم پلی هیچ مشکلی نداشت . یه جوری میگین از RE4 کپی برداری شده انگار دارین میگین از Dark Sector کپی کردن . خوب اون هم رزیدنت اویل بوده دیگه . مثلا" انتظار داشتین Racing بشه ؟
:excited::clap:واقعا گل گفتی.همچنین گیم پلی این بازی هیچ مشکلی ندارد چون از همون اول اینطوری بوده

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام

ایول خیلی باحال اومدی :laughing:
مثل بازی Burn Outباید یه هواپیما یا موشک رو تو بازی میذاشتن تا طرفدارا راضی بشن:laughing: یا یه دفه T-Rex تو بازی میومد تا خوفناکتر بشه:laughing: یا مثلا کریس با یه جت پرواز میکرد:laughing:

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوستان یه لطفی بکنن دیگه نظر ندن خدایی سر هیچ بازی انقدر نظرات گوناگون نشنیده بودیم به زودی بازی میاد اون موقع بازی کنید نظر بدید

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مگه تیر حساب نمیشه
آخه تو شماره 4 هم بود اما اینقدر خطرناک نیستن که نیاز به سنگر گرفتن باشه!
این خط این نشون اگه بازی کاورگیری داشت من .. من ...تو این تاپیک پست نمیدم:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر