Resident Evil 5 | X360 Version

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته ایشون از سال 2006 هستن!:biggrin1:
-------------------------------------
یک لحظه خوشحال شدم پست اول این تاپیکو دیدم گفتم اخ جون بازی اومد اومدم پایینتر دیدم نه خیر!:biggrin1:
حواسم نبود برای 2006 هست. نگاه نکردم. بازی زودتر هم بیاد ما که نمی تونیم بازی کنیم چون به Live وصل میشم پس تا 13 وایمیستیم:biggrin1:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا من رفتم . لينكا سر جاشون هستن . نپريدن . دانلود هم ميشه فقط من دايل آپ هستم نميتونم دانلود كنم ولي روشون كليك كردم شروع به دانلود شدن كرد .راپيد شر هست . .(چند بار از كلمه ي دانلود استفاده كردم ؟ )

bnmnb

کاربر سایت
Feb 24, 2009
26
سلام بر همه ی شما عزیزان.من چک کردم فقط چندلینک اول دانلود می شن.به قول دوستان گل. ما که 2 سال صبر کردیم.2 هفته هم روش.زنده باد رزیدنت اویل که من و خیلی از دوستای دیگه با همین گیم پلی و داستانش عاشقش هستیم.:love:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلام بر همه ی شما عزیزان.من چک کردم فقط چندلینک اول دانلود می شن.به قول دوستان گل. ما که 2 سال صبر کردیم.2 هفته هم روش.زنده باد رزیدنت اویل که من و خیلی از دوستای دیگه با همین گیم پلی و داستانش عاشقش هستیم.:love:
باهات موافقم . كسي كه طرفدار واقعي سري رزيدنت ايول باشه بايد هر بازي كه با اين نام مياد بيرون بدون چون وچرا بخره و ازش لذت ببره .;)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

الان یه سری تصاویر از بازی اومده که فکر میکنم اخرین تصاویر منتشر شده از این بازی باشه حد اقل برای ما :biggrin1:

ss_001.jpg.jpg

بزرگتر

ss_009.jpg.jpg

بزرگتر

ss_004.jpg.jpg

بزرگتر

ss_007.jpg.jpg

بزرگتر

ss_002.jpg.jpg

بزرگتر

ss_010.jpg.jpg

بزرگتر

ss_005.jpg.jpg

بزرگتر

ss_008.jpg.jpg

بزرگتر

ss_003.jpg.jpg

بزرگتر

ss_011.jpg.jpg

بزرگتر

ss_006.jpg.jpg

بزرگتر

خدا رحم کنه چرا همه ی این عکس ها زیرنویسش ژاپنی

hesam_samy

کاربر سایت
Mar 27, 2008
61
نام
حسام
باهات موافقم . كسي كه طرفدار واقعي سري رزيدنت ايول باشه بايد هر بازي كه با اين نام مياد بيرون بدون چون وچرا بخره و ازش لذت ببره .;)
به نظر من به زور خریدن این بازی و به زور بازی کردن این بازی هیچ لذتی نداره.:sick: من خودم یکی از طرفتار های پر پاقرص این بازی ام اما وقتی دموی این بازی را دیدم واقعا ناامید شدم چون روند بازی از re4 کپی شده بود وهیچ ترسی در بازی وجود نداشت بازی اکشنه

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نه بابا ؟ :D
من نمیدونم چرا انتظار دارید بلافاصله بعد از نسخه 4 یه انقلاب دیگه تو این سبک بوجود بیاد! این حرف‌ها باید موقع نسخه 4 زده میشد!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
سلام

الان یه سری تصاویر از بازی اومده که فکر میکنم اخرین تصاویر منتشر شده از این بازی باشه حد اقل برای ما :biggrin1:

ss_001.jpg.jpg

بزرگتر

ss_009.jpg.jpg

بزرگتر

ss_004.jpg.jpg

بزرگتر

ss_007.jpg.jpg

بزرگتر

ss_002.jpg.jpg

بزرگتر

ss_010.jpg.jpg

بزرگتر

ss_005.jpg.jpg

بزرگتر

ss_008.jpg.jpg

بزرگتر

ss_003.jpg.jpg

بزرگتر

ss_011.jpg.jpg

بزرگتر

ss_006.jpg.jpg

بزرگتر

خدا رحم کنه چرا همه ی این عکس ها زیرنویسش ژاپنی
عکس دومی از گيم پلی که نيست؟؟ به نظر ميرسه يه حالت کاور به خودش گرفته.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما اصلا تو عکس ها به یه چیزی دقت کردین؟؟

کریس پشت دیوار کاور گرفته :eek: :eek:

ss_preview_010.jpg.jpg

ویرایش :

عکس دومی از گيم پلی که نيست؟؟ به نظر ميرسه يه حالت کاور به خودش گرفته.

اینطور که به نظر میرسه مال گیم پلی هستش چون دکمه ها روی صفحه دارن آموزش کاور گیری میدن فکر کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر