Resident Evil 5 | X360 Version

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من كه آخر نتونستن اون اره برقيه رو بكشم. هر دفعه هم ميميرم بايد از اول برم. حوصله ندارم.:d
واقعا خیلی سرسخته:d بشکه‌ها را تا قبل از اومدن این یارو منفجر نکن. با همین بشکه‌ها + اون ترانس‌برق می‌تونی دخلشو بیاری. وقتی بکشیش یه چیز باحالی بهت میده...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
مرسی از دوستان.. حالا این لینک های که امین گذاشتو امشب دانلود میکنم ببینم چی میشه..

میگم این دمو هم فکر کنم بشه به صورت آنلاین بازی کرد.. چون یک نفرو دیدم داشت دمو رو تو لایو بازی میکرد.!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مرسی از دوستان.. حالا این لینک های که امین گذاشتو امشب دانلود میکنم ببینم چی میشه..

میگم این دمو هم فکر کنم بشه به صورت آنلاین بازی کرد.. چون یک نفرو دیدم داشت دمو رو تو لایو بازی میکرد.!
این کار امکان پذیر نیست. چون حتی سرور های بازی رو هم تو دسترس قرار نمیدن چه برسه به اینکه بیان لایئ بازی کنن. من نمیدونم ملت از این دمو چی دیدین؟ انگار که با یه بازی کامل طرفن.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نه بابا دیگه دمو رو نمی تونی دو نفره آنلاین بازی کنی ولی آفلاین مشکلی نداره;) ولی وقتی بازی عرضه شد می تونی دونفره آنلاین هم بازی کنی البته تا اونجایی که من شندیم;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
من دمو رو دانلود کردم.. بعد از Extract یک پوشه ای اومد که آخرش به یک فایلی ختم میشد.. اون فایل آخری رو با DATE رایت کردم .. اما دستگاه بازی رو نخوند.. باید چه چوری رایتش کنم..؟

این کار امکان پذیر نیست. چون حتی سرور های بازی رو هم تو دسترس قرار نمیدن چه برسه به اینکه بیان لایئ بازی کنن. من نمیدونم ملت از این دمو چی دیدین؟ انگار که با یه بازی کامل طرفن.
نه بابا دیگه دمو رو نمی تونی دو نفره آنلاین بازی کنی ولی آفلاین مشکلی نداره;) ولی وقتی بازی عرضه شد می تونی دونفره آنلاین هم بازی کنی البته تا اونجایی که من شندیم;)

منم تعجب کردم..

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من دمو رو دانلود کردم.. بعد از Extract یک پوشه ای اومد که آخرش به یک فایلی ختم میشد.. اون فایل آخری رو با DATE رایت کردم .. اما دستگاه بازی رو نخوند.. باید چه چوری رایتش کنم..؟
محمد جان شما همون پوشه‌ای که اکسترکت میشه را رایتش کن. دیگه فایلو ازش خارج نکن:d
البته برای شروع بازی هم فکر کنم باید از توی داشبورد بری توی My games و از اونجا Run کنی.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
محمد جان شما همون پوشه‌ای که اکسترکت میشه را رایتش کن. دیگه فایلو ازش خارج نکن:biggrin1:
البته برای شروع بازی هم فکر کنم باید از توی داشبورد بری توی My games و از اونجا Run کنی.

توی صفحات قبل یکی از دوستان همین راه شما رو گفته بود.. و اون رو هم انجام دادم.. بعد یک ایکونی تو گیم لیبری میاد که مخصوص بازی هست (ژاپنی نوشته) وقتی که از اون طریق میرم تو بازی یک دفعه ارور میده...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
Instructions to burn and play
You don’t have to have a modded console to play this game, it’ll work on any. Just download the files and unrar everything as normal. You should be left with a folder called “0000000000000000″. Create a new folder called “content” and stick the folder called “0000000000000000″ inside it. Now simply use a program such as Nero to make a data cd and burn the folder called “content” you just made onto a blank CD (any type should do). Now just place the CD into your 360 and navigate to your games library. In the Demos section you should now see Resident Evil 5 listed (it’ll be in Japanese writing). Select it and the demo will boot .

اینکار ها رو کردی؟!
البته اینکه میگی اون نوشته ی ژاپنی اومده پس احتمالا درست انجام دادی!
دوباره رایتش کن شاید بد رایت شده روی سی دی هم تست کن اگه روی سی دی ارور داده روی دی وی دی هم تست کن!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
Instructions to burn and play
You don’t have to have a modded console to play this game, it’ll work on any. Just download the files and unrar everything as normal. You should be left with a folder called “0000000000000000″. Create a new folder called “content” and stick the folder called “0000000000000000″ inside it. Now simply use a program such as Nero to make a data cd and burn the folder called “content” you just made onto a blank CD (any type should do). Now just place the CD into your 360 and navigate to your games library. In the Demos section you should now see Resident Evil 5 listed (it’ll be in Japanese writing). Select it and the demo will boot .

اینکار ها رو کردی؟!
البته اینکه میگی اون نوشته ی ژاپنی اومده پس احتمالا درست انجام دادی!
دوباره رایتش کن شاید بد رایت شده روی سی دی هم تست کن اگه روی سی دی ارور داده روی دی وی دی هم تست کن!

دقیقا همین کار بالا رو انجام دادم..

میرم یک CD خام میگیرم رو اون هم تست میکنم.. فکر کنم مشکل از DVD باشه..

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
زدم رویه CD کار کرد.. فقط باید 5 دقیقه صبر کنی تا بره تو بازی..
------

عجب بازی خفنیه.. یک دفعه یک شهر ریختن سر ما دوتا .. :eek: اولش ندونستم داشته تمرین تیر اندازی میکردم.. بعد یک هو تا اونها اومدن تیرهام دیگه تموم شد..

فقط من موندم این جلاده میمیره یا ما سر کاریم.. کلی با چاقو زدم بهش هیچ بلای سرش نیومد.

نکته ای که این بازی رو خیلی ارزششو کم میکنه همین در جا ایستادن و شلیک کردن.. هست.. واقعا این تیکه رو خیلی مزخرف درست کردن.. :mad:

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
زدم رویه CD کار کرد.. فقط باید 5 دقیقه صبر کنی تا بره تو بازی..
------

عجب بازی خفنیه.. یک دفعه یک شهر ریختن سر ما دوتا .. :eek: اولش ندونستم داشته تمرین تیر اندازی میکردم.. بعد یک هو تا اونها اومدن تیرهام دیگه تموم شد..

فقط من موندم این جلاده میمیره یا ما سر کاریم.. کلی با چاقو زدم بهش هیچ بلای سرش نیومد.

نکته ای که این بازی رو خیلی ارزششو کم میکنه همین در جا ایستادن و شلیک کردن.. هست.. واقعا این تیکه رو خیلی مزخرف درست کردن.. :mad:
بد شده ولی خوبیش اینه که سختی و هیجان بازی رو بالا میبره بعدش تو در واقعیت وقتی یکی میدوه که نمیتونه با دقت تیر بزنه برای این که واقعی بشه اصلا دویدن تیر زدن حذف .:cheesygri

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بد شده ولی خوبیش اینه که سختی و هیجان بازی رو بالا میبره بعدش تو در واقعیت وقتی یکی میدوه که نمیتونه با دقت تیر بزنه برای این که واقعی بشه اصلا دویدن تیر زدن حذف .:cheesygri
به نظر من که هیچ بدی نداره چون واقعا این که شما با کمبود تیر مواجه بشید نشون دهنده نحوه بد استفاده از امکاناتتون هست و این به شما یاد میده که از حداقل امکانات حداکثر استفاده رو ببرید و این یعنی نزیدک شدن به واقعیت.

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima
بچه ها تو مرحله اول یه جا یوزی هست میتونید برید جلوی در قفله که تا اخر هم باز نمیشه چپ رو نگاه کنید حالا از روی چوپ ها بپرید و یه کیف اونجا هست ورش دارید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر