Resident Evil 5 | X360 Version

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من دلم نمیخاد نسخه دمو رو بازی کنم این بازی دقیقآ به زمان ما (هجری شمسی ) چه موقعی میاد ؟
این بازی تا 42 روزه دیگه میاد دوست عزیز. خودت حساب کن ببین چندم میشه. فقط میدونم جمعه میاد.

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
اصلا ارزش نداره اخه . چند ساعت هست ؟ ترسناک هست ؟

بستگي داره شما چه طور بازي كني . ولي از نظر ترس نه ترسناك نيست . بيشتر اكشن و هيجان انگيز است .
راستي دوستان نظرتون راجع به اينكه همين محيط بازي ولي در شب چطور است ؟ به نظرتون اونطوري بهتر نميشد ؟

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
اصلا ارزش نداره اخه . چند ساعت هست ؟ ترسناک هست ؟
بستگی به سلیقه و شدت علاقه داره شخصی نمیتونه تا موقع عرضه بازی صبر کنه و همین دمو هم براش غنیمته و شخصی هم مثل خود شما دوست داره بازی رو کامل انجام بده.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بستگي داره شما چه طور بازي كني . ولي از نظر ترس نه ترسناك نيست . بيشتر اكشن و هيجان انگيز است .
راستي دوستان نظرتون راجع به اينكه همين محيط بازي ولي در شب چطور است ؟ به نظرتون اونطوري بهتر نميشد ؟

همونطور که توی تریلر ها هم هست مراحلی در شب وجود داره. حتی یه لوکیشن بود که توی غار بود و تاریکی مطلق که با نور چراغ قوه روشن میشد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
حتي تو شب هم نميتونه حس ترس رو القا كنه!
اين ويديوئه كه كريس و شوا رو يه قايقن رو ديديد؟
انتخاب لوكيشنش عاليه (شب، رو قايق وسط يه درياچه،ميدوني يه هشت پائه بزرگ دنبالته) و كاملا ميتونه حس ترس رو منتقل كنه ولي مشكل اينه كه با وجود شوا هيچ ترسي سراغ آدم نمياد!
همچين دوتايي ميفتن به جونش كه هشت پائه به جاي اينا جفت ميكنه.:biggrin1:
هر چقدر هم محيط ترسناك باشه با اين ايده ي مسخره كه شوا هميشه در كنارته هيچ حس ترسي به آدم القا نميشه. (خدا كنه حداقل يه قسمتاييش شوا و كريس راهشون از هم جدا شه.:biggrin1: مثلا تو يه دو راهي)

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
حتي تو شب هم نميتونه حس ترس رو القا كنه!
اين ويديوئه كه كريس و شوا رو يه قايقن رو ديديد؟
انتخاب لوكيشنش عاليه (شب، رو قايق وسط يه درياچه،ميدوني يه هشت پائه بزرگ دنبالته) و كاملا ميتونه حس ترس رو منتقل كنه ولي مشكل اينه كه با وجود شوا هيچ ترسي سراغ آدم نمياد!
همچين دوتايي ميفتن به جونش كه هشت پائه به جاي اينا جفت ميكنه.:biggrin1:
هر چقدر هم محيط ترسناك باشه با اين ايده ي مسخره كه شوا هميشه در كنارته هيچ حس ترسي به آدم القا نميشه. (خدا كنه حداقل يه قسمتاييش شوا و كريس راهشون از هم جدا شه.:biggrin1: مثلا تو يه دو راهي)

دقیقآ بابک.این دریاچه ها منو کشته!

تو RE4 که فقط LEON بود(تنها بودیم)واقعآ اون هیولا توی اب منو به وجد اورد:)

ولی به نظر من هم اگه بعضی جاها از شوا جدا شیم خیلی بهتر باشه.

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
به نظر شما تو این سری هم خبری از فروشنده هست ؟(مثل evil4)
به نظر من اون شخصیتی که توی دمو کشته میشه باید فروشنده باشه چون وقتی شوا و کریس اونو میبینن میشناسنش:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر