Resident Evil 5 | X360 Version

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
در مورد کیف خاص سری کلاسیک RE که بحثی نیست ولی صداگذاری اسلحه ها و همچنین تعویض اونا به نظر من طبیعی ترین قسمت این بازی هستش و اینبار قشنگ آدم گیج نمیشه که چطور توی یک کیف کمری یدونه Rocket Launcher جا شده

خوب اینم یه خصوصیته مثبته ولی من کلی با کیف لیون در RE4 ور می رفتم و حال می کردم ولی خوب به نظر منم این تغییر به واقعی بودن بازی کمک کرده

یادت رفت به منوی آیتم ها توجه کنی که به نظر من خیلی خوب شده که به صورت Real Time قادری استفاده کنی و همین موجب ترس(کلمه هیجان بهتره) بیشتر میشه

این موردم حواسم بود ولی یادم رفت ذکر کنم

البته من از سری RE فقط موفق به بازی شماره 3و4 شدم و البته با توجه به پورت بسیار آشغالی که از نسخه 3 روی PC شد نسخه 3 رو فقط تونستم 4-5 ساعت بازی کنم اونم با کلی بدبختی در حرکت و شلیک کردن، نسخه 2 رو هم روی PS1 دیدمه ولی خوب اگر یه نسخه PC خوب ازش گیر بیاد حسابی پایم

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اقا اون کنتور برق کجاست که باید بندازی رو اون اره ییه ؟ یه عکس بذارید ببینم کجاست کنتر برق :)

ترانس روغنی به اون گندگی رو ندیدی؟ :biggrin1:
پایین همون پله ها که اره ای میاد. بالا تیر برق :cheesygri
بعد که انداختیشم تیر بزن بهش ببین چی میبینی :biggrin1:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
البته من از سری RE فقط موفق به بازی شماره 3و4 شدم و البته با توجه به پورت بسیار آشغالی که از نسخه 3 روی PC شد نسخه 3 رو فقط تونستم 4-5 ساعت بازی کنم اونم با کلی بدبختی در حرکت و شلیک کردن، نسخه 2 رو هم روی PS1 دیدمه ولی خوب اگر یه نسخه PC خوب ازش گیر بیاد حسابی پایم
شما راحت میتونین با یک شبیه ساز PS1(الان اسم برنامش یادم نمیاد) یا با PSP راحت RE 1 و Re2 و Re3 را بازی کنید
البته RE:code veronica را باید روی ps2 یا game cube بازی کنی

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
ترانس روغنی به اون گندگی رو ندیدی؟ :biggrin1:
پایین همون پله ها که اره ای میاد. بالا تیر برق :cheesygri
بعد که انداختیشم تیر بزن بهش ببین چی میبینی :biggrin1:

ببین چقد این موذی:) سریعه که نمیذاره ادم ترانسم برقو ببینه
کاش میشد مثل dead space تیکه تیکش کرد:laughing: ..... خیلی حرص میده :laughing:

اقا بعد از کشتن این یارو چی میشه ؟ مرحله دوم هم تموم میشه ؟ :(؟

Last edited by a moderator:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچه ها چند جا خوندم که میگن این دختره تو RE5 همون شریه که الان 22 سالشه !!!! :confused:

1229370297.jpg

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
بچه ها چند جا خوندم که میگن این دختره تو RE5 همون شریه که الان 22 سالشه !!!! :confused:

1229370297.jpg
اینو که خیلی وقته همه می دونن :biggrin1: همونطور که می دونید شری پیش البرت وسکره ! وسکر هم که در این نسخه قراره بیداد کنه و کلی گره باز کنه :biggrin1: یکی از اون گره ها توسط شری دختر ویلیام برکین باز خواهد شد .

پ.ن : منظور از گره همون گره داستانی هست :biggrin1:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اینو که خیلی وقته همه می دونن :biggrin1: همونطور که می دونید شری پیش البرت وسکره ! وسکر هم که در این نسخه قراره بیداد کنه و کلی گره باز کنه :biggrin1: یکی از اون گره ها توسط شری دختر ویلیام برکین باز خواهد شد .

پ.ن : منظور از گره همون گره داستانی هست :biggrin1:
البته یه نکته ای که هست اینه که تمام اینها خبرهایی هستن که توسط capcom تایید نشدن و صحت یا عدمش فقط تا روز ریلیز بازی معلوم میشه

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
من که نتونتم تا حالا بازی کنم :(
یک سوال داشتم نمیشه این دختره شوا رو حذف کرد و تکی بازی کرد ؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام
نه الزاما باید این دختره باشه
یا هوش مصنوعی کنترلش میکنه یا تو Co-Op نفر دومی نقششو به عهده میگیره

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
سلام
بابا ناسلامتي طرف جزو داستان بازيه.
مثل اين ميمونه كه بخواي اليكا رو از پرنس حذف كني.:biggrin1: مگه ميشه.:biggrin1: كدوم آدم عاقلي اين كارو ميكنه؟!:biggrin1:
تازه من اميدوارم Jill و Sherry (البته 21 ساله:biggrin1:) هم با من همسفر بشن.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر