Resident Evil 5 | X360 Version

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
nero_devilhunter و alirahati:
محیطهای گسترده، تخریب پذیری بالا، تعداد ابجکتها و NPC ها رو در هر لوکیشن در نظر بگیرید، بعد نظرتون عوض میشه :D.

fardin_b:
از نظر گیم پلی هم که از اونجایی که الان زیاد بازی ها دارن از RE4 تقلید میکنن
3110.gif

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من واقعا فقط از یک موضوع نمیتونم چشم پوشی کنم ! اونم شباهت بیش از حدش به RE4 ـه که خب بخشیش رو میشه با داستان بازی توجیح کرد ، ولی اینکه صداگذاری بازی دقیقا کپی شده از روی RE4 باشه واقعا قباحت داره :D میتونم بگم مثل RE4 بعنوان یک بازی خیلی ازش خوشم میاد ، بعنوان یک RE کاملا ازش ناامید شدم :D مگه اینکه یه چیزی تو تاریکی بهم نشون بدن :D یعنی بهمون نشون بدن :D
نکته : RE5 ، دقیقا 10 سال بعد از RE1 جریان داره
نکته 2 : یعنی دقیقا 5 سال بعد از سقوط واقعی آمبرلا در سال 2003
نکته 3 : یعنی 4 سال بعد از RE4

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
سری رزیدنت همیشه بالاترین گرافیک رو بین بازیها داشته البته بجز چند شمارش
در این که یکی از بهترین گرافیک هاست که شکی نیست ولی خدایی این انمییشن هاش خییییییییییلی میره تو نرو.با re4 هیچ فرقی نداره البته مهم گیم پلی بازی هست ولی کاش بیشتر کار میشد روش.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
کلا بازی رو بخوای نخوای باید تمام و کمال با دو نفر بری :D حالا یا یکی بازی میکنه بصورت Online Co-Op ( دقت کنید ، بخاطر کاهش کیفیت احتمال SC بازی کردن نزدیک صفر ـه ) اگه نشد AI شخصیت Sheva رو کنترل میکنه ... و باز هم با توجه به اخباری که من دارم AI بازی لااقل در شخصیت Sheva فوق العاده تیز و باهوش کار شده و تهیه کننده قول داده همین هوش مصنوعی رو برای دشمنان هم در نظر بگیره ...

به نظر من گرافیک بازی کمی نا امید کننده بود یعنی اصلا مثل عکس هاش نیست
البته در جریان هستید که تمام عکسها و تریلرها ( به جز اون تیزر CG که در 2005 در TGS نمایش داده شد ) ریل تایم هستند ، و با توجه به Hands On هایی که انجام شده مشخص هست که نظر شما اشتباه هست :)

موفق باشید
مـصـاحـبـه بـا تـهـیـه کـنـنـده R E S I D E N T E V I L 5 هـم فـقـط مـونـده اسـکـریـن شـاتـهـا از ژاپـن بـرسـه تـا بـزارم روی سـایـت

Last edited by a moderator:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود ب همه
هم قطاران عزیز، Evilـخواران محترم :D به این تاپیک حتما سر بزنید که اطلاعات فوق العاده ای داره :arrowd::
Biohazard Reports - ضمیمه Resident Evil .

فقط خواهشا کسی خواست تشکرکنه از مطالب بره تو پروفایل امیر و اونجا بگه، پست الکی توی تاپیک نزنید.
ممنون

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
درود ب همه
هم قطاران عزیز، Evilـخواران محترم :D به این تاپیک حتما سر بزنید که اطلاعات فوق العاده ای داره :arrowd::
Biohazard Reports - ضمیمه Resident Evil .

فقط خواهشا کسی خواست تشکرکنه از مطالب بره تو پروفایل امیر و اونجا بگه، پست الکی توی تاپیک نزنید.
ممنون

فریدون خان اگه ممکنه توضیح درباره ی چیزای جدید ی که به گیم پلی اضافه شده تو اون تاپیکها هست کپی کن اینجا تا این تاپیک یه رونقی بگیره

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
فقط کمی با گیم پلی و هدف گیریش مشکل دارم و اینکه نمیشه راحت از همه گذشت و باید بالاخره یکی یه گازی از بدنمون بزنه!! به نظر من که گیم پلی فاجعه و کهنه هست اما دیگر جزئیات از جمله گرافیک (گرافیک که خداست!) عالی کار شده...

موفق باشید ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر