Resident Evil 5 | X360 Version

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
Aurlito
بحثتون به سمتی مسقوقه که انگار Resident Evil با Resident Evil 2 از لحاظ گیم پلی 1000 درجه فرق داره! اصلا اینطور نیستو برای مارکتینگ که نباید کل اسم و رسم سری رو از بین برد.
پس اگر بخوایم به حرف شما استناد کنیم باید RE4 رو کلا زیر سئوال ببریم درسته!. دلیلی وجود نداره چون مثلا Resident Evil با Resident Evil 2 از لحاظ گیم پلی 1000 درجه فرق نداشتن Resident Evil 5 هم اینطوری بشه. به این میگن درجا زدن نه پیروی از سنت. ;).
RE4 یک بازی فوق العاده ترسناک میشد با اکشن قابل قبول و دوربین نیمه کلاسیک سری RE با عناصر وحشت بینهایت تاثیر گذار. ولی به دلایلی که یکیش همین مارکتینگ هستن این بازی از بیخ و بن تغییر کرد و چیزی شد که شما دیدید.
Master Raiden
خب منم موافق این قضیه نیستم! ولی تصور کن وقتی 1 گله زامبی یا گانادو یا هر جونور دیگه دارن طرفت میان با 1 حالت خیلی لطیف و ناز باید دور بزنی (تازه خیلی لطف کردن اون دور زدن 180 درجه سریع رو گذاشتن توش) و طرف هر کدوم نشونه بگیری!!!:sick:
همین که 6 ساعت طول میکشه تا طرفو پیدا کنی خودش آخر اعصاب داغون کردنه دیگه!
ولی خیلی سخته بگیم کپکام نمیتونه سیستم حرکتی بهتری پیاده کنه!
به همین دلیل بود که من 5-6 دقیقه بیشتر نتونستم code veronica رو تحمل کنم :biggrin1:
کی گفت باید با ناز بیان، میگم انیمیشنهاش دقیقا همونی هست که تو RE4 بود. یه جورائی هوش مصنوعیش هم همونه!!. سریع میان بعد متوفق میشن دوباره ارام میان جلو.
کی، کی و کجا گفت که کاپکام نمیتونه کاری بکنه!؟.
Resident Evil: Code Veronica رو روی Sega DreamCast بازی میکردم. این RE اصیل با دوربین کلاسیک و کنترل اصلی سری. عالی تر از اونی هست که بخوام توصیفش کنم. درسته نسخه فرعی از RE هست. امیدوارم روزی برسه که شاهد بازسازی مجدد این اثر باشیم.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
همه اين حرفها بخاطر اون Famitsu Interview هستش كه توش فقط چند ثانيه از گيم پلي اين بازي رو نشون دادن كه اصلا معلوم نبود براي چه زماني بود ؟ . لااقل مي گذاشتيد يه تريلر خيلي بهتر ازش بياد بعد بحث كنيد . مسلما بازي اي كه روش 3 -4 ساله كه داره روش كار ميشه قرار نيست اين چيزهاي ابتدايي و از يه بازي نسل گذشته كپي برداره . لااقل از عظيم ترين پروژه Capcom بعيده . كلا توي اون دمو اشكالات ديگه اي هم بود كه از يه بازي در حال ساخت انتظار بيشتر از اين نميره . به نظر من اون دمو رو نشون دادن تا شكل كلي بازي و يه سري افكتهاي گرافيكي و ساختار گيم پلي و چيزهاي ديگه رو نشون بدن همين . بايد بيشتر صبركنيد . سريع نااميد نشيد .

RE4 هم به نظر من بازي فوق العاده اي بود ولي چيزي كه توش وجود نداشت نسبت به نسخه هاي قبليش ، حس ترس بود . از نسخه 4 به اين ور بازي كم كم داره به سمت سبك Action حركت مي كنه تا سبك Horror . چيزي كه توي RE5 ديگه كاملا ديده ميشه و ديگه حتي بازي در روز روشن اتفاق مي افته . (البته گفته سازنده اينه كه شما در روز روشن هم ترس را احساس خواهيد كرد كه اميدواريم واقعا اينطور باشه ولي تا اين لحظه هنوز همچين چيزي نديدم ) . اميدوارم با يه شاهكار ديگه از Capcom روبرو باشيم . ;)

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
احتمالا مرورگر شما پلاگین لازم برای پخش استریم ویدئو رو نداره پس!
شاید با آپدیت حل بشه.
با یک مرورگر دیگه هم امتحان کنین شاید جواب بده.

اگه 1 راهی واسه داونلودش پیدا کنم حتما تو سایت قرار میدم واسه داونلود مستقیم.

متشکرم دیدمش.خیلی جالب و باحال بود!!!!

ویندوزم مشکل داشت.مجددا نصب ویندوز کردم درست شد.

ممنونم.
موفق باشید.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
Resident Evil 4 بازی فوق العاده ای بود ... ولی Resident Evil فوق العاده ای نبود ... حتی Resident Evil خوب هم نبود ! مهمترین المنت بازی ، ترس ، حذف شده بود ...
3. تبخیر اجساد.
در نسخه GC اجساد باقی میموندند ، در نسخه های بعدی بعلت ضعف سخت افزاری میت رو زمین نمیومند ... فکر نمیکنم کنسولهای Next-Gen نتونن از پس اینکار بر بیان که مثکه ( لااقل تو نسخه 360 ) هنوز این مشکل هست ...
بازی هنوز تاریخ انتشارش TBA هست ، هنوز داره روش کار میشه ، پس نمیتونید بیاین تحلیلهای عجیب غریب ازش ارائه بدین !
کنترل RE ( لااقل در نسخه های کلاسیک ) هیچ مشکل خاصی نداره ، اگه شما نتونستی باهاش مچ بشی ، خب بیا من خودم بهت یه راه و روشهایی یاد بدم مثل آب خوردن با کنترلش زندگی کنی :D حتی سیستم Target Switching هم داشت که مجبور نباشی بـا نـاز بـچـرخـی !
من فقط امیدوارم بتونن ترس رو دوباره به رزیدنت برگردونن ... کار سختی پیش رو دارن ، میکامی ( متاسفانه ) نتونست تو شب تاریک اینکارو انجام بده ، تاکوچی میخواد زیر آفتاب اینکارو بکنه ... البته استفاده از این حربه که تغییر بین محیطهای تیره و روشن تو دیدت تاثیر میزاره خیلی کمک کنه ، همونطور که خود تاکوچی میگه " شما مدتی کور خواهید بود ، نمیتونید چیزی رو که نمیبینید بکشید " ، مثلا میری تو یه اتاق که خالیه ، تا میری تو همه چی تاریک میشه ، وقتی چشات عادت میکنه و دوباره درست میشه میبینی اتاق پر شده از این جونورا ( که گانادو هم نیستن ! )

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
Resident Evil 4
در نسخه GC اجساد باقی میموندند
کجاش؟ اشتباه نمیکنی!. اونجا هم تبخیر میشدن;).
فکر نمیکنم کنسولهای Next-Gen نتونن از پس اینکار بر بیان که مثکه ( لااقل تو نسخه 360 ) هنوز این مشکل هست ...
اگر نظرت رو گفتی که هیچ، قابل احترامه. در غیر این صورت لطف کن با دلیل و مدرک طوری که همه متوجه بشن توضیح بده ببینیم ضعف سخت افزار 360 کجاست که نمیتونه این کار رو بکنن:). بهانه های بچه گانه برای ماس مالی اشکال بازی که دوست داری اونم با چیزی که دست کمی از توهم نداره. اینها یا نمیخوان و یا به احتمال خیلی خیلی خیلی کم نمیتونن این کار رو بکنن. مثلا در Ninja Gaiden 2 میشه دشمن رو تیکه تیکه کرد، مرحله رو یک بار تا اخر رفت و دوباره مسیر رو برگشت بدون اینکه حتی یک تیکه از اعضای بدن کسانی رو که کشتی غیب بشه. این موضوع ساده نظریه شما رو در مورد نمیدوم اون "ضعف" ( که معلوم نیست از کجا اوردی !! ) رد میکنه.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
1- مطمئن نیستم متاسفانه :D دارم بررسی میکنم ! ( پ.ن : خب الان یکی دو تا مطلب خوندم دیدم اشتباه از من بوده ، رو هردو جنازه ها از بین میرفتن )
2- اون Gameplay Footage که نشون میداد روی نسخه 360 بود ، پس میشد گفت که اگر هم ضعفی هست مربوط به نسخه 360 ـه !
3- RE همیشه بازی سنگینی بوده ... با یه بازی قوچی قوچی نمیشه مقایسش کرد !
4- RE هیچوقت نیاز به ماست مالی نداشته ... حتی وقتی مزخرفترین نسخه هاش رو منتشر کرده خیلی راحت گفتیم هر بازیی خوب و بد داره ...
5- :D اگه به کنسول مورد علاقتون برخورده ببخشید تروخدا !
6- اینکه علت ناپدید شدن اجساد ضعف سخت افزاریه رو که خود مسئولین اعلام کردن حالا نمیدونم رو GC هم بود یا نه !
7- خب بر فرضم که میت رو زمین نمونده ، خو الان چیکار کنم مثلا خو ؟ با چارتا میت ارزش رزیدنت کم نمیشه !
8- اصلا منظور بنده برانگیختن عقاید فن بوییسم نبود :D صرفا بخاطر اینکه اون Gameplay Footage رو 360 اجرا شده بود ( According To Info On Capcom Blog ) اگه مشکل سخت افزاری در کار بوده باشه ، فعلا فقط رو 360 هست !

ضمنا این طرز نوشتنت یه خورده برا قالب من مشکل سازه !

9- خب یک استدلال منطقی ! PS3 خیلی راحت تا 25 گیگ اطلاعات روی خودش جا میده ، اگه بازی عنوان Exclusive بود ، خیلی راحت میشد این مشکل رو حل کرد بدون اینکه نگران سنگینی زیاد از حد بازی باشن ، پس باز هم یه جای کار از طرف 360 میلنگه !

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
2- اون Gameplay Footage که نشون میداد روی نسخه 360 بود ، پس میشد گفت که اگر هم ضعفی هست مربوط به نسخه 360 ـه !
در این نسل Xbox360 یه جورائی Lead Platform ـه Copcom شده. اگر نسخه 360 ضعف داشته باشه پس باید فاتحه ویرایش ps3 رو خوند.
5- :biggrin1:اگه به کنسول مورد علاقتون برخورده ببخشید تروخدا !
شما بدون دلیل و مردک حرف زدی، در مورد هر کنسولی بود همین چیرا رو میگفتم.
7- خب بر فرضم که میت رو زمین نمونده ، خو الان چیکار کنم مثلا خو ؟ با چارتا میت ارزش رزیدنت کم نمیشه !
:biggrin1:هیچ دلیلی وجود نداره یک جنازه 70 80 کیلوئی ظرف 2 ثانیه تبخیر بشه، این میتونه ارزش این بازی رو کم کنه و زیر سئوال ببره.
3- RE همیشه بازی سنگینی بوده ... با یه بازی قوچی قوچی نمیشه مقایسش کرد !
اسمون ریسمون. کی حرف مقایسه بود. میگم اگر ضعف داره چرا بازی X, Z, Y و ... که روی همون Platform اجرا شدن و میشن چنین چیزی دیده نشده.
8- اصلا منظور بنده برانگیختن عقاید فن بوییسم نبود:D صرفا بخاطر اینکه اون Gameplay Footage رو 360 اجرا شده بود ( According To Info On Capcom Blog ) اگه مشکل سخت افزاری در کار بوده باشه ، فعلا فقط رو 360 هست !
دیگ به دیگ میگه روت سیاه lol. اگر هم دیدی چیزی از بازی رو با ps3 اجرا نکردن به خاطر این بود که حتما یه مشکلی داشته روی اون. دیگه Assassin's CREED که عنوان انحصاری ps بود توی چند تا نمایش روی 360 اجرا کرده بودن و به خورد ملت دادن :D.
9- خب یک استدلال منطقی ! PS3 خیلی راحت تا 25 گیگ اطلاعات روی خودش جا میده ، اگه بازی عنوان Exclusive بود ، خیلی راحت میشد این مشکل رو حل کرد بدون اینکه نگران سنگینی زیاد از حد بازی باشن ، پس باز هم یه جای کار از طرف 360 میلنگه !
اهان بگو، پس این حرفها و اشکال تراشی های واحی برای اینه :). حجم هیچ ربطی به سنگین و سبکی بازی نداره، همین طور به تبخیر شدن جنازه ها و به خوب یا بد بودن بازی ها. 25 گیگی که بخواد با 2000 تا Artwork و Video و ساختن و مصاحبه و .... پر بشه، همون بهتر که روش مانور ندی;). درضمن اون کنسولی کارش میلنگه که مثلا 5 گیگ از اطلاعات بازی باید روی HDD ذخیره بشه :biggrin1:.
هنوز منتظر جواب قابل قبول هستیم البته اگر از روی عقاید فن بوییسم بوده که هیچی دیگه، کلا بیخیال :D.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
این تاپیک برای بازیه ResidentEvil5. باز که کشیده شد به جنگ قدیمی و باستانیه:eek: Ps3 و X360. خواهش میکنم دیگه بسه چون دیگه حوصله ی این جور بحث ها رو ندارم.حداقل تو تاپیک RE:love: این کارو نکنید.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
BI0HAZARD جون کجا پیچیدی داداش :D. همچنان منتظر نقد موشکافانه شما در مورد ضعف سخت افزار 360 هستیم.

پ.ن. یا اینها تنبلی میکنن یا دلیلی دارن برای این کار. خلاصه هرچی که هست مشکل از Lead Platform نیست:D.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نپیچوندم ، حوصله بحث نداشتم :D جفتمون داشتیم از رو باد معده بحث میکردیم !
No hard feelings , eh ؟
چیز کن ، شما هم یه خورده کمتر فتوا بده دل درد میگیری یه وخت :D

آخرین ویرایش:

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
381
آقا این اویل5 بازیش در مورد چیه؟خیلی دوست دارم بدونم.رو pc و ps2 هم میاد یا نه؟حتما باید این چیزا رو بفهمم ها:cool:
بازيش تو سبك اويل هاي قبلي ولي داستان جديدتر در ضمن براي ps2 كه اصلا نمياد فعلا براي xbox360 ,ps3 تاييد شده وهنوز صحبتي در رابطه با نسخه pc نشده.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
کارشناسی فرمودید استاد turaj ، تشابه مکانیزم گیم پلی نسخه 5 ، رو با نسخه های کلاسیک مثل 3 رو برای بنده توضیح بدید لطفا :D روی PC هم طبق معمول میاد ، شما یه خورده صبر میکنی ، یه پورت خز ازش منتشر میشه ! درباره داستانش هم چیز زیادی مشخص نیست ، تاکوچی میگه یه اتفاقی حول محور اون دختر که انتهای تریلر دیده میشه افتاده که کریس رو به اونجا کشونده ، اینکه چه اتفاقی توی این 10 سال برای اعضای تیم S.T.A.R.S و کریس افتاده هم مشخص میشه ، ضمنا ارتباط مستقیم به فیلم CG جدیدی داره که بزودی منتشر میشه

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خیلی عقبی شما :D
شما در نقش Chris هستی ، که در نسخه 1 و Code Veronica بودش !
درباره داستانش هم چیز زیادی مشخص نیست ، تاکوچی میگه یه اتفاقی حول محور اون دختر که انتهای تریلر دیده میشه افتاده که کریس رو به اونجا کشونده ، اینکه چه اتفاقی توی این 10 سال برای اعضای تیم S.T.A.R.S و کریس افتاده هم مشخص میشه ، ضمنا ارتباط مستقیم به فیلم CG جدیدی داره که بزودی منتشر میشه
روی PC هم عرض کردم میاد ، ولی با یه 6 الی 12 ماه تاخیر ... :D ولی روی PS2 کاملا باید قیدشو بزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر