Resident Evil 5 | X360 Version

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
من اين مصاحبه رو ديدم و چند بار هم ان تيكه هاي مربوط به گيم پلي بازي رو نگاه كردم به نظرم چند تا نكته امد كه اگر سازندگان رعايت كنند بازي از ايني كه هست بهتر ميشه:
1-خون موجود در بازي خيلي ضايع است و اصلا روي محيط يا لباس انها تاثيري نميزاه!!
2-تيرهاي شليك شده به لباس انها اصلا لباس انها رو سوراخ نميكنه جتي چروك هم نميدازه!!!
3-بازم مثله re4 موقع هدف گيري نميشه حركت درست و حسابي كرد و كمي تو محيط هاي شلوغ بازي اذيت ميكنه گيمر رو مخصوصا الان كه گيم پلي بازي سريع تر و وحشيانه تر شده!
البته اين نظرات منه و ممكنه خيلي از دوستان و سازندگان با اين نظرات موفق نباشند!!!:-";)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
واقعا متاسفم. این دقیقا re4 ـه. کوچکترین تغییری نکرده!. NPC ها رو وقتی میکشی همون شکلی روی زمین میافتن که در r4. کلا تک تک حرکاتشون متعلق هست به r4. جالب تر اینکه وقتی میمیرن جسدشون قُل میزنه و تبخیر میشه. جای انتقاد داره واقعا. نورپردازی و گرافیک بخوره تو سرشون :mad:.

پ.ن. RE4 - اسپانیا + افریقا - لیون + کریس = RE5.
واقعاکه...!.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
واقعا متاسفم. این دقیقا re4 ـه. کوچکترین تغییری نکرده!. NPC ها رو وقتی میکشی همون شکلی روی زمین میافتن که در r4. کلا تک تک حرکاتشون متعلق هست به r4. جالب تر اینکه وقتی میمیرن جسدشون قُل میزنه و تبخیر میشه. جای انتقاد داره واقعا. نورپردازی و گرافیک بخوره تو سرشون :mad:.

پ.ن. RE4 - اسپانیا + افریقا - لیون + کریس = RE5.
واقعاکه...!.

من خیلی وقت هست که از دوستام که یکیشون هم از XBox و این چیزا سرشون نمیشه همیشه می شنوم که دوست دارن سری های جدید RE رو بازی کنن و حتی بارها شده که بهشون گفتم شماره 5 روی XBox 360 میاد و در جواب بهم گفتن اگر بیاد حتما می خریم یدونه از این کنسول رو.
واقعا اگر RE5 بخواد اینطوری پیش بره که ممکنه به فروش این کنسول هم لطمه بزنه...با این کارشون فقط اعتبار خودشون رو نابود می کنن.

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
بابا این همه تو سر مال نزنید اینا که نمیان همه چیز رو همون اول لو بدن.
اگر بازی همینی که تو تریلرهاش نشون میده باشه که حرف نداره.
شما خیال کن ادامه re4 رو داری بازی میکنی.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
پدرام جون اصلا موضوع فروش کنسول نیست. این وسط چیزی که نابود میشه سابقه درخشان Capcom ـه. دیگه چه فرقی با اکتیویژن و EA میکنه!!. ارائه دادن یه بازی که فقط اسمش عوض شده و گرافیکش رفته بالا اصلا در شأن Capcom نیست.
این فاجعه از DMC 4 شروع شده، متاسفانه :mad:

پ.ن. تنها کسی که از بازی های Capcom تقلید نکرده خودش بود که ... :(.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
منم باهات موافقم فریدون جان حقیقت همینه که میگی اون چیزی که من دیدم دقیقا همون RE4 با عوض شدن لوکیشن و شخصیت بازی و همچنین پیشرفت گرافیک بود اما اونطور که بنظر میرسید گیم پلی تغییر انچنانی نکرده حتی بنظرم اون مشکلی که موقع راه رفتن نمیشد تیر اندازی کرد هم حل نشده و بنظر میرسه همچنان در حالت بی حرکت باید تیر اندازی کرد اما مسئله ی اصلی در این شماره نور هست که شما خیلی راحت داری از کنارش میگذری این مسئله تنها قضیه ای هست که توی re5 میشه روش مانور داد(البته تا اینجای کار اما شاید برای بعد سورپرایزهای زیادی داشته باشن ولی من که چشمم اب نمیخوره) که سازنده ها هم دارن همین کارو میکنن
اما با این همه من که حتی اگه یه نکته جدید هم تو شماره ی جدید نباشه خیلی منتظر این بازی هستم چه کنم دیگه عاشقشم اما این مسئله شماره ی بعد از re5 رو به شدت تهدید میکنه اگه میخواد اینجوری پیش بره امیدوارم این شماره ی اخر از این سری باشه
البته فکر میکنم این مسئله ی تغییر نکردن بازی ها برای خیلی از عنوانها داره اتفاق میافته وفقط شامل re5 نمیشه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
میثم جون بنده به عنوان یکی از طرفداران کاپکام و سری RE از این موضوع شاکی هستم. اگر برام اهمیت نداشت اصلا اشاره نمیکردم. دلیل نمیشه بخاطر نورپردازی فوق العاده چیزی نگیم!. گرافیک و نورپردازی خوبه ولی موارد زیر قابل تحمل نیستن:

1. نداشتن امکان خشاب گذاری در زمان راه رفتن.
2. نداشتن امکان حرکت در هنگام نشانه گیری.
3. تبخیر اجساد.
4. انیمیشن های متعلق به نسل قبل.

واقعا باید یه فکر اساسی بکنن!.

پ.ن. بعد از 3 سال مخفی کاری توقع چیزی بیشتر از این رو داشتیم ;).
پ.ن.2.
میثم جون و دیگر دوستان برن چند تا Tech Demo از Alone in the Dark ببین. Next Gen واقعی در این ژانر همین بازی ست. تمام عناصر گیم پلی و گرافیک و ... در بهترین حالت ممکنه قرار داره. به هیچ وجه قصد مقایسه ندارم چون هر گلی یه بوی داره.
امیداورم RE5 در شعاع انفجاری Alone in the Dark نباشه!.

آخرین ویرایش:

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
البته این مسئله عدم امکان تحرک موقع تیراندازی چیزی نیست که کپکام از طراحیش عاجز باشه! این یکی از خصوصیات کلیشه ای و ذاتی RE هست در جهت هرچه بیشتر مته زدن به اعصاب کاربر! واقعا حتی کنترل در رزیدنت ایول هم روی اعصاب هست و فکر میکنم عمدی هم باشه!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
واقعا حتی کنترل در رزیدنت ایول هم روی اعصاب هست و فکر میکنم عمدی هم باشه!
منطقی نیست. عیب های جور واجور بزاری تو گیم پلی برای اینکه رو اعصاب بازیباز رژه بری؟!!.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
فریدون جان بنده به علت دسترسی نداشتن به اینترنت درست وحسابی متاسفانه اصلا قادر به دانلود کردن تریلر نیستم
اما بهت قول میدم aitd هرچقدر هم که عالی باشه نمیتونه خطر زیادی برای re5 باشه هر چند این aitd فوق العادس

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
اگه قرار باشه موقع راه رفتن شلیک کنه و خشاب عوض کنه که دیگه نمیشه رزیدنت اویل.:p میشه یه بازی سراسر اکشن. همین چیزاست که اویلو خاص میکنه. من با همین اعصاب خردیاشه که حال میکنم:love:. مطمئن باشید کپکام خوب میدونه داره چیکار میکنه.;)اگه این چیز بدی بود نمیومد واسه یه چیزه به این سادگی بازیشو خراب کنه.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
بحثتون به سمتی مسقوقه که انگار Resident Evil با Resident Evil 2 از لحاظ گیم پلی 1000 درجه فرق داره! اصلا اینطور نیستو برای مارکتینگ که نباید کل اسم و رسم سری رو از بین برد.

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
منطقی نیست. عیب های جور واجور بزاری تو گیم پلی برای اینکه رو اعصاب بازیباز رژه بری؟!!.

خب منم موافق این قضیه نیستم! ولی تصور کن وقتی 1 گله زامبی یا گانادو یا هر جونور دیگه دارن طرفت میان با 1 حالت خیلی لطیف و ناز باید دور بزنی (تازه خیلی لطف کردن اون دور زدن 180 درجه سریع رو گذاشتن توش) و طرف هر کدوم نشونه بگیری!!! :sick:
همین که 6 ساعت طول میکشه تا طرفو پیدا کنی خودش آخر اعصاب داغون کردنه دیگه!
ولی خیلی سخته بگیم کپکام نمیتونه سیستم حرکتی بهتری پیاده کنه!
به همین دلیل بود که من 5-6 دقیقه بیشتر نتونستم code veronica رو تحمل کنم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر