Resident Evil 5 | X360 Version

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سلام دوستان
كسي اطلاعي داره كه من اگر اين dlc ها رو از اينترنت بگيرم و روي هارد بريزم بعد ديسك گلد رو بذارم ميتونم اينها رو بازي كنم يا نه ؟ خواهشا درست و جامع راهنمايي كنين چون خيلي حياتيه
ممنون :):):)

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
یک سوال : :d میشه این بازی رو دو نفره روی یک دستگاه بازی کرد ؟ :-/

چرا نمیشه Split screen.

سلام دوستان
كسي اطلاعي داره كه من اگر اين dlc ها رو از اينترنت بگيرم و روي هارد بريزم بعد ديسك گلد رو بذارم ميتونم اينها رو بازي كنم يا نه ؟ خواهشا درست و جامع راهنمايي كنين چون خيلي حياتيه
ممنون

UP...

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
پرسش

سلام دوستان
ممنون

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
باید چیکار گنی که دو نفره بشه میشه توضیح بدی منوش مبهم هست :d:(
خیلی وقت پیش بازی کردم ولی اگه درست یادم باشه
دو تا دسته را وصل میکنین و با هر کدوم تو پروفایلی جداگونه sign in میکنین
بازی را با شروع میکنین و وقتی قرار شد بازی را بیارین استارت دسته دوم را هم میزنین

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سوال

سلام دوستان
ممنون

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
سلام دوستان
ممنون

منظورت از دیسک گلد چیه ؟

dlc هارو که دانلود کنی روی هارد با هرنسخه دیسک میتونی بازی کنی (کپی با اصل)

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
منظورت از دیسک گلد چیه ؟

dlc هارو که دانلود کنی روی هارد با هرنسخه دیسک میتونی بازی کنی (کپی با اصل)
دوست خوبم ممنون كه جواب دادي
منظورم از ديسك گلد بازي رزيدنت اويل 5 گلد اديتشنه و ميخواهم بدونم آيا ميتونم dlc ها رو از اينترنت دانلود كنم (با كامپيوتر و از نت نه از لايو) و بعد با ديسك گلد اديتشن بازي كنم (چون ديسك گلد در آخر بهت اجازه ميده كه dlc ها رو رايگان دانلود كني)
خواستم ببينم همچين كاري ممكنه :-/:-/:-/
چون من كسي رو ميشناسم كه با همين روش هر دو dlc معروف رو كه جيل عزيز توش هست رو بازي كرده :-o:-o:-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر