Resident Evil 5 | X360 Version

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
سال نو مبارك باد

سلام و خسنه نباشيد لطفا يكي به من كمك كنه من تو غول اخر اويل 5 گير كردم غولش وسكر هست همون كه با هواپيما سقوط مي كني انجا را بايد چطوري رد كنم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سال نو مبارك باد

سلام و خسنه نباشيد لطفا يكي به من كمك كنه من تو غول اخر اويل 5 گير كردم غولش وسكر هست همون كه با هواپيما سقوط مي كني انجا را بايد چطوري رد كنم
بعد از اینکه به میدان اصلی رسیدی برای نبرد با دقت باید به موجود زرد رنگ جلو سینه ش و پشتش شلیک کنی.
البته یه راهی م هست که درسخترین لول در 30 ثانیه میشه کشتش که یادم نیست الان :D.

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
بعد از اینکه به میدان اصلی رسیدی برای نبرد با دقت باید به موجود زرد رنگ جلو سینه ش و پشتش شلیک کنی.
البته یه راهی م هست که درسخترین لول در 30 ثانیه میشه کشتش که یادم نیست الان :D.

اقا دست درد نكنه فقط شليك مي كنم يهو يك دموي چند ثانيه اي مي ايد بعدش وسكر مي پرد طرف شيوا و شيوا در مي رورد و بعدش هيچي شيوا مي رود و سنگ زيره پاش خراب مي شود بعد چند ثانيه كمك خواستن مي ميرد من نمي توانم بهش كمك كنم بايد چكار كنم لطفا راهنمايم كنيد مرسي

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
اقا دست درد نكنه فقط شليك مي كنم يهو يك دموي چند ثانيه اي مي ايد بعدش وسكر مي پرد طرف شيوا و شيوا در مي رورد و بعدش هيچي شيوا مي رود و سنگ زيره پاش خراب مي شود بعد چند ثانيه كمك خواستن مي ميرد من نمي توانم بهش كمك كنم بايد چكار كنم لطفا راهنمايم كنيد مرسي

اگه درست یادم باشه و فهمیده باشم کجایی اونجا که شیوا کمک میخواد باید به سمت وسکر شلیک کنی و نزاری سریع به سمت شیوا برسه تا شیوا فرصت داشته باشه خودشو بکشه بالا و بیاد سمتت.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
درود
شما وقتی پل زیر پاتون خراب شد,اولین کاری که باید بکنید اینه که اون سنگی که آخر مسیر جلوتون هست(وارد اون محیط دایره ای نشین) رو بندازین پایین تا راه برای شوا باز بشه! بعد وقتی پل زیر پای شوا خراب شد و وسکر رفت سمتش باید به وسکر تیر اندازی کنی تا شوا خودشو بکشه بالا.بعد به مسیرش ادامه میده (اگه اون سنگ رو ننداخته باشی دوباره اینجا هم شوا میمونه تا بیای سنگ رو از سره راهش برداری.پس اگه اول این کار رو بکنی بهتره!)میاد پیش تو تو اون محیط دایره ای.بقیش هم که فریدون توضیح داد!

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
سلام دوستان
تو re5 وقتی که شیوا در حال مرگه و عبارت جلوی اسمش به dying تبدیل میشه.برای هشدار این وصعیت رنگ صفحه چه جوری میشه؟یه حالتی شبیه به نگاتیو دوربینهای آنالوگ میشه درسته؟

آخرین ویرایش:

sector

کاربر سایت
Jan 24, 2010
88
سلام دوستان
تو re5 وقتی که شیوا در حال مرگه و عبارت جلوی اسمش به dying تبدیل میشه.برای هشدار این وصعیت رنگ صفحه چه جوری میشه؟یه حالتی شبیه به نگاتیو دوربینهای آنالوگ میشه درسته؟

درسته اگر توی​
mercenaries هستی باید b رو پشت سر هم بزنی تا جون بگیره و اگر توی بازی اصلی هستی باید نزدیک chris شی تا بهت کمک کنه!

sector

کاربر سایت
Jan 24, 2010
88

بعد از اینکه وسکر پرید طرف شیوا باید چند تا شلیک به وسکر بکنی(با rifle بهتره) تا شیوا از روی یک صخره بپره بعد از اینکه پرید فوری از گوشه ی میدان به طرف یک سنگ بزرگ بپر پایین و دکمه ها رو سریع بزن تا سنگ شکسته شه و شیوا عبور کنه.بعد با شیوا برگرد به میدان بالای سرت و صبر کن تا وسکر بیاد . :cool:

اینجا وسکر رو به چند روش میشه نابود کنی راحت ترینش اینه صبر کنی تا قلب قرمز رنگ روی بدن وسکر معلوم بشه بعد با rocket luncher یه شلیک بهش بکنی نابود میشه.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام
دوستان این Exchange Point چیه؟
من نامحدود یه تفنگ و آزاد کردم پول هم دارم ولی exchange Point ام کافی نیست....
ممنون

شما کافیه در حالت مرسیناری بازی رو توی درجه ی S تموم کنین. واسه ی این کار لازم هست که نذارین ماجینی هایی که میکشین از حالت Combo خارج بشن. استفاده ی به موقع از Double Point ها هم لازمه.

hamid_1367

کاربر سایت
Apr 20, 2008
88
ممنون
یه سوال در مورد rotten egg هم داشتم... این نوع تخم مرغ با تخم طلا فرق میکنه؟
کجا میشه rotten گیر آورد؟

واینکه آر پی جی بینهایت چجوری میشه بدست آورد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر