Resident Evil 5 | Trophies Guide

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من این گنجها رو نمی خوام از روی راهنما برم میخوام عین emblem ها خودم پیداشون کنم ولی خیلی وقتم رو گرفته تازه نزدیک 12 تاش مونده!!!!!!!

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
شما همه رو آنلاین بازی میکنید یا کمک دوستتون ؟؟؟؟؟؟ :confused:

خوش به حالتون من کسیو ندارم همش خودم میخوام بازی کنم :( همه رو تکی گرفتم تا الان فقط پروفیشینال مونده که نگرفتم

آقا تبریک میگم تکی باز کردن شخصیت ها توی مرسنریز خیلی سخته بعد حتما احتیاجی نیست رفیقت باهات بازی کنه یه سرور ژاپنی خوره پیدا کن دو سه بار باهاش برو اگر هر دوتا هدست داشته باشین خیلی راحت میشه
پروفشیونال من یه 5 تا مرحله دیگه دارم سه مرحله از اول دو مرحله از آخر

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
همه این تروفیهایی که گفتین یه طرف اون آپگرید همه اسلحه ها یه طرف
اصلا حرفه زوره! یه تروفی نقره ای برای کار به اون سختی!!!!
کلا اونایی که تروفی رزیدنت اویل 5 رو ساختن خیلی دندون گرد بودن!
کل بازی یه تروفی طلا داره!
رو نرمال بازی رو دفعه اول میخوای بری دخلت میاد تازه با هزار منت یه تروفی برنز بهت میده!

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
اره بابا خیلی هم راحت پلاتینیومش را گرفتم الان نزدیک به سه هفته میشه تقریبا فکر کنم که گرفتمشه:biggrin1::love:نه من اون چیری که بود خریدم برای هم گیر دادمه بهش تا بگیرمش و تا نگیرمش ول کنه ماجرا نیستم:biggrin1:

هنوز نگرفتیش تو این 2 -3 روز ؟:eek:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
آقا تبریک میگم تکی باز کردن شخصیت ها توی مرسنریز خیلی سخته بعد حتما احتیاجی نیست رفیقت باهات بازی کنه یه سرور ژاپنی خوره پیدا کن دو سه بار باهاش برو اگر هر دوتا هدست داشته باشین خیلی راحت میشه
پروفشیونال من یه 5 تا مرحله دیگه دارم سه مرحله از اول دو مرحله از آخر

والا نمیدونم منخ یلی شانس دارم نمیدونم به خدا !

ولی بار اول که تمومش کردم 12 تا از اون بشقاب آبیا :biggrin1: زدم و 47 تا گنج پیدا کردم ! بقیه رو از رو همین راهنمایی که گزاشتم پیدا کردم !!!!

مرسانیزم به خدا 1 ساعت بازی کردم همه رو باز کردم :eek::biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
سلامی دوباره
من تا یک قدمی پلانتیوم رفتم فقط مونده یک تروفی که اونم برنزه و اسمش هم the works هست از رفقا تمنا میکنم بیان کمکم تا این رو هم بگیرم و برم فضا که اولین پلانتیومم رو گرفتم :biggrin1:

راستی اگر شما بازی رو روی درجه ی پروفشنال تمام کنید اون درجه هایی رو که تموم نکردید رو بهتون میده مثلا من بازی رو روی درجه ی veteran تموم نکردم ولی روی پروفشنال تموم کردم و اون رو هم بهم داد.
آها میگید چطور ممکنه قبل از اینکه بازی رو روی veteran تموم کنم پروفشنال باز بشه خوب یک راه راحت وجود داره شما تشریف میبرید یک مرحله رو روی درجه ی پروفشنال به صورت آنلاین بازی میکنید و بعد براتون این درجه باز میشه البته یادتون نره که حتما قبلش rocket launcher رو بی نهایت کنید که به شدت بهش نیازمند خواهید شد!

حالا از دوستان خواهش میکنم که یکی هم بیاد با من 2 دیقه بازی کنیم و اون تروفی رو بگیریم
متشکرم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلامی دوباره
من تا یک قدمی پلانتیوم رفتم فقط مونده یک تروفی که اونم برنزه و اسمش هم the works هست از رفقا تمنا میکنم بیان کمکم تا این رو هم بگیرم و برم فضا که اولین پلانتیومم رو گرفتم :biggrin1:

راستی اگر شما بازی رو روی درجه ی پروفشنال تمام کنید اون درجه هایی رو که تموم نکردید رو بهتون میده مثلا من بازی رو روی درجه ی veteran تموم نکردم ولی روی پروفشنال تموم کردم و اون رو هم بهم داد.
آها میگید چطور ممکنه قبل از اینکه بازی رو روی veteran تموم کنم پروفشنال باز بشه خوب یک راه راحت وجود داره شما تشریف میبرید یک مرحله رو روی درجه ی پروفشنال به صورت آنلاین بازی میکنید و بعد براتون این درجه باز میشه البته یادتون نره که حتما قبلش rocket launcher رو بی نهایت کنید که به شدت بهش نیازمند خواهید شد!

حالا از دوستان خواهش میکنم که یکی هم بیاد با من 2 دیقه بازی کنیم و اون تروفی رو بگیریم
متشکرم
اخه نمیشه اگر میشد خودم صدرصد میامدم معلوم نیست چه جوری میشه انلاین بازی کرد من هر چی امتحان کردم نشد حتما من اشتباهی میرم یا باید یک راحه دیگری باشه که متاسفانه بلد نیستم انلاینش چه جوری خیلی ضده حاله این طوری ای بابا:(

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
رفیق برای گرفتن این تروفی باید دو نفره باشید توی آنلاین هم که بخوای بزنی تا بخوای به طرف بگی چیکار کنه یارو ...
ببین PS3 قابلیت پشتیبانی از تمام دسته ها را داره مثلا من خودم یه دسته ی Dilong داشتم که مال کامپیوتر بود USB بود و وقتی زدمش به PS3 در کمال ناباوری کار کرد!
حالا شما هم واسه ی این تروفی برو دسته ی یکی از رفقا رو قرض کن و یا دسته ی PS3 یا دسته ی کامپیوتر رفیقت رو قرض بگیر و اینو که گرفتی بهش بده ولی دست ی کامپیوتر رو نخر چون رفیقم یکی خریده بود توی XMB کار میداد ولی توی بازی نمیداد مال من خودم Dilong هستش و از این چینی ها هستش و قیافه اش هم کپی این دسته های پلی استیشن هست.

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
رفیق برای گرفتن این تروفی باید دو نفره باشید توی آنلاین هم که بخوای بزنی تا بخوای به طرف بگی چیکار کنه یارو ...
ببین PS3 قابلیت پشتیبانی از تمام دسته ها را داره مثلا من خودم یه دسته ی Dilong داشتم که مال کامپیوتر بود USB بود و وقتی زدمش به PS3 در کمال ناباوری کار کرد!
حالا شما هم واسه ی این تروفی برو دسته ی یکی از رفقا رو قرض کن و یا دسته ی PS3 یا دسته ی کامپیوتر رفیقت رو قرض بگیر و اینو که گرفتی بهش بده ولی دست ی کامپیوتر رو نخر چون رفیقم یکی خریده بود توی XMB کار میداد ولی توی بازی نمیداد مال من خودم Dilong هستش و از این چینی ها هستش و قیافه اش هم کپی این دسته های پلی استیشن هست.

دسته نداری که خیلی سخته خارجیا احمقن !!!:biggrin1:

با یکیشون مرسناریز بازی کردم همون دقیقه اول میمرد ! نمیمردم همش فرار میکرد من میخواستم بکشمشون ! :eek:

عزیز رو آماتور وسکر رو گیر بنداز اونجا راحت میگیریش این the works

من پلاتینیوم رو 3 روز پیش گرفتم خیلی حال داد به روحم نشست :love::cool:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
امیر این کار که دستمان گفت انجام بده فکر کنم بهشه بگیرش
-----------------------
بابا شما میرید با کدام کشور بازی میکنی من فقط با این ژاپنی ها بازی میکنم ولی خدایش بازیشان خیلی خوبه ولی بدبختی اینه که با من بازی نمی کنند البته نه همشان بعضی هاشان بازی میکنند اونم بخاطره اینه که من هدست پلی 3 ندارم
ولی جای نگاری نیست چون همین الان شفارش دادم که برایم بیارند
خوب پیشمان نمشید برید با یکشان بازی کنید . حال کنید :love:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
من 2 تا دسته دارم مشکل اینه که این رفیقم که همسایمونه نمیاد کمکم:((دلیلش هم اینه که میگه من از این بازی میترسم:biggrin1:
حسین جان شما امروز فردا بیا یاد گرفتم اینوایت کنم :biggrin1: بیا سریع با هم میگیریمش فقط از همین الان درجه ی سختی و مرحله رو مشخص کن :cheesygri

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من 2 تا دسته دارم مشکل اینه که این رفیقم که همسایمونه نمیاد کمکم:((دلیلش هم اینه که میگه من از این بازی میترسم:biggrin1:
حسین جان شما امروز فردا بیا یاد گرفتم اینوایت کنم :biggrin1: بیا سریع با هم میگیریمش فقط از همین الان درجه ی سختی و مرحله رو مشخص کن :cheesygri
باشه امیر خوبه میام کمکت میکنم
بعدشم ساعته 5 خوبه البته به وقته ایران :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر