Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
برا من همچین اروری داد
من فکر میکنم باید از کرک بازی باشه
از بچه ها کسی میتونه کرک بازی رو اینجا بزاره (یا بجاش همون 3تا فایلهای اجرایی تو شاخه ای بازی رو اینجا آپلود کنه)

حالا باز اگه کسی فک میکنه مشکل از جایه دیگه است دریغ نکنه و بگه
راستی یه سئوال: اونایی که بازیشون نصب شده میتونن بگن اون شاخه ای بازی الان چقدر حجم داره؟

دو سه بار امتحان کن اخرش میره توی بازی در ضمن ار کله صفحه عکس نگیر

Sung Yu Ri

کاربر سایت
Jul 13, 2008
11
سلام دوستان من يه patch براي اويل 5 پيدا كردم كه حجمش 1 گيگابايت هست يعني به جز فايل 7 گيگي كه تو اينترنت هست براي دانلود همراش هم يك patch هم هست امروز دانلودش ميكنم شايد اين مشكل حل شد
infilate:block type 3

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
من بازی رو گرفتم بازی رو این سیستمم خوب ران شد رو high و 600*800 میانگین 25 فریم دارم
این سیستم:
cup:3.2
ram:2gig
vga:8400GT
ولی بازی رو lap topam ران نمیشه!
اینه سیستمش:
vga:3600[1gig ram]
ram:4gig
cpu:DuAL CoRe 2.6
کسی میدونه مشکل از کجاست وقتی میخوام برم تو بازی در میاد از این error های dont send میده!!!!
کسی میدونه؟

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام
من نسخه دو dvd بازی رو از takin گرفتم تنها مشکلم اینه که به جز دو سه تا دمو اول بازی تو بقیه cutscence ها تصویر سیاه می شه و فقط صدای بازی میاد منم مجبور می شم ردش کنم (نصف داستان بازی تو دمو هاشه:().
کسی راه حلی نداره؟
من تنظیماتو گذاشتم رو حداکثر با رزولیشن 1080*1920 و AA 2x

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
سلام
من نسخه دو dvd بازی رو از takin گرفتم تنها مشکلم اینه که به جز دو سه تا دمو اول بازی تو بقیه cutscence ها تصویر سیاه می شه و فقط صدای بازی میاد منم مجبور می شم ردش کنم (نصف داستان بازی تو دمو هاشه:().
کسی راه حلی نداره؟
شما کرک بازی رو یه بار دیگه کپی کن ، ببین درست میشه یا نه

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
با سلام
آخر چپتر اول یه دمو پخش میشه صدای هلیکوپتر میاد ولی تصویر نمیاد میخوام بدونم بازی همین جوریه یا مشکل از نسخه منه
بهترین کرک بازی کدومه؟

alireza_psp

کاربر سایت
Jul 11, 2008
85
نام
علیرضا
ببخیشد من دنبال همه لگو های bsaa هستم اینجا کسی هست بتونه 3 تا لگو را توی مرحله ی 2-1 بزنه .
اگه میشه عکسش هم بزارید

Vocolizive

کاربر سایت
Oct 6, 2008
117
نام
فردین
سلام
کسی راه حلی نداره؟

بازی های شرکتی همینه....اجتمالا خذف کردن :laughing:
(شوخی :D)

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
سلام
کسی راه حلی نداره؟
مشکل از AA هست اون رو OFF کن درست می شه

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
سلام
کسی راه حلی نداره؟
دوست عزیز شما دیگه از تکین نگیر حداقل سفارش نقدی نده که هیچ وقت نه پولت نه سفارشت نمیرسه:((
من خودم مشتری 2 ساله تکین و مدیر ارشد تکین بودم با ما چیکار کرد که به شما رحم کنه

saeid33

کاربر سایت
Aug 26, 2009
33
سلام
بازی اویل 5 از همون 3 تا​
DVD رو دارم وسط بازی میگه فایل S313 نیستش شنیدم فقط این فایل نیست فایلهای زیاد دیگریی هم هستش که داخل سی دی نیستش میخواستم بدونم راه حلی داره بشه این فایل ها رو تهیه اش کرد میگن سی دی اورجینالش تو بازار اومده ولی من ساکن شهر رشتم و تمام این مغازه ها پر شده از این 3 تا دی وی دی ها و اورجینالش نیستش؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
سلام
بازی اویل 5 از همون 3 تا​
DVD رو دارم وسط بازی میگه فایل S313 نیستش شنیدم فقط این فایل نیست فایلهای زیاد دیگریی هم هستش که داخل سی دی نیستش میخواستم بدونم راه حلی داره بشه این فایل ها رو تهیه اش کرد میگن سی دی اورجینالش تو بازار اومده ولی من ساکن شهر رشتم و تمام این مغازه ها پر شده از این 3 تا دی وی دی ها و اورجینالش نیستش؟

اتفاقا رشت اونجا هم بازی مارکت هست هم پی سی ورلد راحت میتونی بگیری
پی سی ورلد:خیابان مطهری روبروی مسجد خاتم الانبیا کوچه حسام مجتمع تجاری first class طبقه چهارم واحد 8
بازی مارکت:خیابان شهید افتخاری خیابان امام حسین کوچه 17 فرعی 2 پلاک 25
نمی دونم بری اونجا بهت بدند ولی شاید با پیک موتوری برات بفرستند

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
اینطور که شما از نسخه pc تعریف میکنید من به فکر تهییه یه کنسول افتادم

واقعا که به خاطر کرکینگ بازیها کپکام چه بلایی سر بازی آورده !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر