Resident Evil 5 | PC

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:

Vahid_2009

کاربر سایت
Jan 14, 2009
94
نام
Vahid
سلام
بازی چه جوری save میشه؟
هر کاری میکنم نمیتونم save کنم.
ککککککککککککککککممممممممم مممممممممممممکککککککککککک کککککک:(
منم مشکل شمارو دارم البته بایدXlive رو نصب کنی وبا کلیدHomeیه اکانت افلان بسازی من این کارو میکنم ولی ذخیره نمیکنه یه پیغام میده که من OKمیکنم ویه پیغام دیگه میده
عکس شو به ترتیب گذاشتم
http://img2.pict.com/57/41/e3/1630066/0/800/2.jpg
http://img2.pict.com/82/31/cc/1630065/0/1.jpg

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام
بازی چه جوری save میشه؟
هر کاری میکنم نمیتونم save کنم.
ککککککککککککککککممممممممم مممممممممممممکککککککککککک کککککک:(

داخل بازی که شدی دکمه Home روی کیبورد بزن و داخل GfW یک پروفایل بساز.

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
آقا برای من این ارور رو میره
yeayhl3i6w5g2xp2qyh9.jpg
هیشکی به من کمک نمی کنه؟؟؟؟؟:(:(:(

Vahid_2009

کاربر سایت
Jan 14, 2009
94
نام
Vahid
دوستان من توی ذخیره کردن بازی مشکل دارم من Xlive ریختم یه اکانتم درست کردم ولی مو قعی کی بازی رو شروع میکنم این پیغامو میده کد:
http://img2.pict.com/82/31/cc/1630065/0/1.jpg
ومن OKمیکنم ومینویسه ذخیره نشد وبعد پیغام زیر رو مینوسیه.البته میتونم بازی کنم ولی خوب ذخیره نمیشه :((
کد:
http://img2.pict.com/57/41/e3/1630066/0/800/2.jpg
لطفا کمک کنید

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
آقا یه عزیزی لطف کنه این فایل از این آدرس آپلودکنهRESIDENT EVIL 5\nativePC\Image\Archive\s313.arc کسایی که از Boysteam گرفتن همگی تو مرحله13 بعدازاینکه اون غول دریایی کشتن دیگه جلو نمیره این فایل میخوادهرکیم چک کرد این فایل نداره بدونه نمیتونه بیشتر بره
ثواب داره بخدا

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دوستان برای من boy steam نیست.این فایل s313.arc روهم وقتی داخل فولدرش رفتم بود و کلی فایل دیگه شبیه به این مثلا s314 . s400 بود.من دوست دارم براتون اپلود کنم ولی اولا بلد نیستم و دوما اینترنتم adsl نیست.حالا ببینم چیکار می تونم بکنم.حجمشم یکم بالاست 28.2 mb است.

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
دوستان برای من boy steam نیست.این فایل s313.arc روهم وقتی داخل فولدرش رفتم بود و کلی فایل دیگه شبیه به این مثلا s314 . s400 بود.من دوست دارم براتون اپلود کنم ولی اولا بلد نیستم و دوما اینترنتم adsl نیست.حالا ببینم چیکار می تونم بکنم.حجمشم یکم بالاست 28.2 mb است.
آقا اگه بتونی یه کاریش کنی که کلی حال دادی سایتهایی که میتونی تشون آپ کنی هم زیاده فشردشونم بکنی کمتر میشن

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
%100اونم با تنظیمات متوسط به بالا.
من می خوام با این سیستم بازی کنم
cpu=intel3400
ram=1gig
:biggrin1:vga=nvidia 256 8400gs
میشه بازی کنی !
6200 هم بنداز دور نمیشه اصلا باهاش بازی اجرا کرد چه برسه بازی کنی!
از این سوالا هم نپرس چون ربطی نداره که حافظه چقد باشه مهم اینه که کارت چیه! اینطوری بخوای فکر کنی باید 275gtx 896mb از یه 7800gt 1gig ضعیف تر باشه!
-----------------------------------------------------------------------
لطف کنید اینقدر سوال در مورد سیستم نپرسید! 60 تومن که نمیخواید پول بدید 2 تومن میدید تست میزنید مشخص میشه در چه حدی میتونه بازیو اجرا کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر