Resident Evil 4 | PC

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
طبق این لینکی که دوستمون داد لگه ی.بی خالی نبسته باشه روز 17 آذر امسال که جمعه هست رزیدنت اویل روی dvd ریلیز میشه.....دقت کنید اگه یوبی دوباره نبسته باشه!!!!!!!
یعنی اون لینک تورنت fake که چه عرض کنم یه خورده اون ور تر بود.

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
به نظرتون چه میشکلی هست که این قدر تاریخش عوض میشه؟؟;)
یعنی دارن روش کار میکنن که یه چیز خوب بدن بیرون!!

جونه خودم جریانه همون خشی جونه . گدشته از شوخی فکر نمی کنید این کارا برای فروش بیشتره ؟؟

Nfs_Mw

کاربر سایت
Sep 12, 2006
12
سلام دوستان
کسی از شماها اون لینک تورنت رو امتحان کرده؟
من روی یک خط ADSL گذاشتم تا 7.5 درصد رفت ولی بعدش گیر کرد و سرعت دانلود به صفر رسید و بجاش شروع کرد به آپلود کردن و نمیدونم چیرو داشت آپلود میکرد :confused: :confused: :confused:
کسی از دوستان به این مشکل برخورده؟

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
من یه چیزایی خوندم تو این تاپیک که دارم از تعجب میمیرم :cheesygri :eek:
بابا آخه شما ها که بازی کردید چرا این حرف ها رو میزنید؟؟؟ :) کی گفته که بدون موس میشه بازی کرد و یوبی ممکنه موس نذاره؟؟؟ بابا دویل می کرای رو ول کنید اون بحثش کاملا جدا از رزیدنت اویل 4 هست... اون بازی بدون موس هم امکان پذیر هست چون فقط به کمک موس میتونستید دوربین بازی رو تا 30 % کنترل کنید که نکنید سنگین ترید :cheesygri
ولی در اویل 4 بدون موس امکان نداره... چون در بازی باید هدف گیری انجام بشه و دوربین کنترل بشه و و و
در مورد عرضه شدن بازی هم دلتون رو خوش نکنید چون فعلا خبری نیست ;) من تو یکی از سایت های معتبر تاریخ عرضه بازی رو نیمه اول سال 2007 دیدم :-" من فکر میکنم که هر موقع که اویل 5 برای 360 اومد اویل 4 هم برای PC میاد :-"
;)

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
سلام دوستان
کسی از شماها اون لینک تورنت رو امتحان کرده؟
من روی یک خط ADSL گذاشتم تا 7.5 درصد رفت ولی بعدش گیر کرد و سرعت دانلود به صفر رسید و بجاش شروع کرد به آپلود کردن و نمیدونم چیرو داشت آپلود میکرد :confused: :confused: :confused:
کسی از دوستان به این مشکل برخورده؟
سلام
وقتی به حرف گوش نمیدید همین میشه!
60 نفر مثل شما هم رفتن اون فایل رو بگیرن ولی روی 7.5 متوقف شدن چون آپلودر اصلی گذاشته رفته و هیچکس نتونسته کامل دانلودش کنه، بر فرض هم که بتونین دانلود کنین این فایل fake هست و هر چی توش باشه اویل 4 نیست!
در ضمن اون چیزی هم که آپلود میکرد همون 7.5 % هست که دانلود شده.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
ولی در اویل 4 بدون موس امکان نداره... چون در بازی باید هدف گیری انجام بشه و دوربین کنترل بشه و و و

نمی‌شه که مال سوسنه! ما Metal Gear 2رو همین‌طوری بازی کردیم. و البته بسیار بهتره که با Gamepad بازی کنی. نسخه‌ی کامپیوتر Evil 4 هم با موش‌واره یه مقدار ضایع به نظر می‌رسه و فکر نکنم این‌طوری باشه. چون Counter Strike که بازی نمی‌کنی بخوای نشونه گیری خیلی دقیق داشته باشی. یدونه Killer7 می‌خری و با یه تیر 5 نفر رو هم‌زمان نفله می‌کنی.

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
نمی‌شه که مال سوسنه! ما Metal Gear 2رو همین‌طوری بازی کردیم. و البته بسیار بهتره که با Gamepad بازی کنی. نسخه‌ی کامپیوتر Evil 4 هم با موش‌واره یه مقدار ضایع به نظر می‌رسه و فکر نکنم این‌طوری باشه. چون Counter Strike که بازی نمی‌کنی بخوای نشونه گیری خیلی دقیق داشته باشی. یدونه Killer7 می‌خری و با یه تیر 5 نفر رو هم‌زمان نفله می‌کنی.

واقعا دارم حسابی میخندم :D مرسی که منو شاد کردی :cheesygri :-" :confused:
خودت میفهمی چی داری میگی؟؟؟ :confused: آقای عزیز پس حتما با شیفت میخوای چشم سالازار یکی از سخت ترین غول های بازی رو نشونه بگیری :cheesygri اون چشم از کله افراد تروریست در کانتر هم ریز تر هست و نشونه گیری اون از هد شات کردن در کانتر سخت تر ;)
پس لطف کن موقعی که بازی میکنی به جای اینکه تخمه بخوری حواست به بازی باشه...
از شما که ادمین هستی یک همچین پست بی محتوایی بعید بود ;)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
احسان جان یکم مراقب باش.....تند داری میریا....
تویم تال 2 هم اتفاقا ماوس دخیل بود.اما کجا؟؟ اونیکی آنالوگ که توی شمشیر بازی کاربرد داشت یا موقع نگاه کردن از گوشه دوربین رو یه چرخی میداد.....
در کل به نظر من نباید نوشتن برنامه ای که حرکت ماوس رو توی بازی تعریف کنه زیاد سخت باشه.البته من که اطلاعی ندارم سامان خودش واردتره.منظور اینکه حتی اگه بازی این قابلیت رو نداشته باشه ملت بیکار نمیشینن....
باتشکر....

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
احسان جان یکم مراقب باش.....تند داری میریا....
تویم تال 2 هم اتفاقا ماوس دخیل بود.اما کجا؟؟ اونیکی آنالوگ که توی شمشیر بازی کاربرد داشت یا موقع نگاه کردن از گوشه دوربین رو یه چرخی میداد.....
در کل به نظر من نباید نوشتن برنامه ای که حرکت ماوس رو توی بازی تعریف کنه زیاد سخت باشه.البته من که اطلاعی ندارم سامان خودش واردتره.منظور اینکه حتی اگه بازی این قابلیت رو نداشته باشه ملت بیکار نمیشینن....
باتشکر....
میشه بگید مراقب چی باشم؟؟ :confused:
ببین اگر منظورت این هست که سازنده ها بیان نشونه گیری خودکار بذارند مثل دید تو رایتز اونوقت به خودشون زحمت بدن اسم بازی رو هم عوض کنند :D
ببین بذار واضح تر بگم:
اصل حال بازی کردن اویل 4 و لذت بردن از گیم پلی بازی این هست که هر کسی رو یک جور بکشی... مثلا یارو داره میاد نشونه بگیری تو پایه سمت راستش و بخوره زمین و بعد با چاقو بری سراغش یا مثلا از دور یه تیر بزنی تو مخش مغزش بپاچه تو صوورت بقلیش :cheesygri
و یا در بازی آیتم هایی در گوشه و کنار بازی بود که فقط به کمک نشونه گیری دقیق و با تفنگ قابل زدن بودن و میشد امتیازشون رو گرفت...
و خیلی از غول ها حتما باید با نشونه گیری دقیق به نقطه حساس بدنشون که برای هر غول متغیر بود شلیک کنید تا از بین بره...
و یا وقتی اشلی گیر افتاده و اون کشیش ها بقلش کردند و دارن فرار میکنند باید نشونه گیری دقیق بکنی تا بتونی بزنی تو دست یا پاشون تا اشلی بیفته زمین اگر نشونه گیری دقیق نباشه و به اشلی بخوره چی میشه؟ :cheesygri game over
فکر کنم همین چند تا دلیل کافی بود تا دیگه در بودن موس شک نکنید ;)
ولی من خودم اعتقاد دارم به هیچ وجه جذابیت سری رزیدنت اویل در PC قابل مشاهده نیست و جز اینکه ارزش بازی رو کم میکنه چیزی به همراه نداره...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نه من در نقض حرف شما حرفی نزدم فقط گفتم که یکم تند داری....چمیدونم...پست میزنی.حرف شما اگر درست هم باشه نباید اینجوری بیانش کنی....در هر حال...ولش کن بهتره ادامه ندیم.
باتشکر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر