Resident Evil 4 | PC

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
با موس که اصلا نمیشه بازی حتی با این پچ...چون اصلا نمیشه درست موس رو کنترل کرد و موس هرجا دلش خواست میره.....

اخرش من نفهمیدم با موس خوب کار میکنه یا نه؟؟;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اون لینکی که از سایت تکین صفحه ی قبل دادین همون MouseAim 1.2 هست که چند صفحه پیش بچه ها لینکشو گذاشته بودن
این برنامه هم با اینکه از قبلیا بهتره هنوز به درد بازی کردن نمیخوره و ماوس رو درست توی صفحه حرکت نمیده ... تقریبا غیر ممکنه ماوس رو روی یک نقطه ی خاص بتونید نگه دارید ... مثلا من خودم برای نشونه گرفتن این مدال آبیا که توی دهکده هستن (از راه دور) با ماوس خیلی اذیت شدم چون اصلا نمیشد نشونه رو روی اون نقطه ی دلخواه قرار داد ... کشتن 4 تا آدم که فاصلشون باهات 2 مترم نیست با ماوس هم ممکنه چون در هر صورت تیرت ب یه جایی برخورد میکنه ... ولی درست نشونه گیریهای دقیق و از راه دوره که اونارو با این برنامه ی Mouse Aim اصلا نمیشه انجام داد و همون گیم پد راحت تره

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
هیچی joystic نمیشه برای اویل 4 کسایی که ندارن این برنامه خوبه
این بازی با اشلی خیلی قشنگه کلا مرحله هاش فرق داره حتما بازی کنید

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
هیچی joystic نمیشه برای اویل 4 کسایی که ندارن این برنامه خوبه
این بازی با اشلی خیلی قشنگه کلا مرحله هاش فرق داره حتما بازی کنید

خوب آدم تا وقتي ميتونه راحت با موس بازي كنه خوب چرا اعصابش رو با گيم پد خورد بكنه

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
خوب آدم تا وقتي ميتونه راحت با موس بازي كنه خوب چرا اعصابش رو با گيم پد خورد بكنه
نه اصلا با joystic خیلی راحته شما وقتی بهت میگه دوتا دکمه رو با هم بزن تو کیبورد و موس خیلی سخته یا چرخوندن دوربین
کلا من تو هر بازی به جز اول شخص joystic رو ترجیح میدم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اون لینکی که از سایت تکین صفحه ی قبل دادین همون MouseAim 1.2 هست که چند صفحه پیش بچه ها لینکشو گذاشته بودن
این برنامه هم با اینکه از قبلیا بهتره هنوز به درد بازی کردن نمیخوره و ماوس رو درست توی صفحه حرکت نمیده ... تقریبا غیر ممکنه ماوس رو روی یک نقطه ی خاص بتونید نگه دارید ... مثلا من خودم برای نشونه گرفتن این مدال آبیا که توی دهکده هستن (از راه دور) با ماوس خیلی اذیت شدم چون اصلا نمیشد نشونه رو روی اون نقطه ی دلخواه قرار داد ... کشتن 4 تا آدم که فاصلشون باهات 2 مترم نیست با ماوس هم ممکنه چون در هر صورت تیرت ب یه جایی برخورد میکنه ... ولی درست نشونه گیریهای دقیق و از راه دوره که اونارو با این برنامه ی Mouse Aim اصلا نمیشه انجام داد و همون گیم پد راحت تره
بهزاد جان منم همینو میگم هیچکس گوش نمیده ،،، من برنامه رو چون حجمش کم بود گرفتم وچند لحظه ای هم با این برنامه با krauser بازی کردم...ولی خدا شاهده من موس رو میدادم به سمت راست بالا موس اصلا تکون نمیخورد..... یا خود به خود به یه سمت منحرف میشد....

یعنی مثل اینکه از اول خوده شرکت موس رو در بازی قرار داده؟به اون خوبی؟!
امین اصلا خوب نیست به جرئت میتونم بگم 20 % joystick هم کار نمیکنه....بابا یه گیم پد واسه بازی به این عظمت به خدا ارزش داره ;)

اتفاقا بر عکس آدم تا وقتی میتونه به راحتی آب خوردن با گیم پد بازی کنه چرا با موس نیمه نسیه اعصابش خودش رو خورد کنه؟؟؟؟
شما تا وقتی مثل من و آقا سمیر و آقا بهزاد با هر دو تا (یعنی هم موس هم گیم پد ) بازی نکنی 100% متوجه حرف ما نمیشی ;)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بهزاد جان منم همینو میگم هیچکس گوش نمیده ،،، من برنامه رو چون حجمش کم بود گرفتم وچند لحظه ای هم با این برنامه با krauser بازی کردم...ولی خدا شاهده من موس رو میدادم به سمت راست بالا موس اصلا تکون نمیخورد..... یا خود به خود به یه سمت منحرف میشد....

خوب جواد جان . بهزاد هم این مشکل رو داشت .
این دلیلش اینه که وقتی داری با ماوس بازی میکنی باید گیم پد وصل نباشه .

من خودم این مشکل رو خیلی داشتم توی بازی های دیگه .

پ.ن. مگه خودت نبودی که چند صفحه قبل به این نکته اشاره کردی ؟

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
واقعا چرا عاقل کند کاری ....
با gamepad خیلی راحت میشه بازی کرد دقتشم با کمی تنظیم درسته و من با pad خودم کمتر از 1 ثانیه هر هدفی رو میزنم
در هر حال هم هیچ نرم افزاری نمیتونه کمک شایانی بکنه چون بازی هماهنگی خاصی با gamepad داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر