Redream رویایی ترین شبیه ساز Dreamcast

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
123139

اگر به دنبال شبیه ساز خوب و بی دردسری از کنسول Dreamcast هستید و تا به حال پیدایش نکردید Redream بهترین گزینه برای شما است.

این شبیه ساز بهینه شده windows . mac و linux را پشتیبانی ، به طور روزانه بروز و قابلیت اجرای 80 درصد عناوین Dreancast را دارد.
استفاده از آن بسیار ساده است و به هیچ bio یا اضافات دیگری احتیاج ندارد فقط شبیه ساز را دانلود و از آن لذت ببرید.

نکته: شبیه ساز شامل دو نسخه lite و Premium است. نسخه lite به صورت FREE قابل دانلود و نسخه Premium به صورت پولی قابل دانلود به است. تنها برتری نسخه Premium تجربه HD عناوین دریم کست است.

Capture.JPG

لینک دانلود در وبسایت رسمی

• Like
Reactions: AmirPXP

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دوستان من شبیه ساز دانلود کردم ولی ظاهزا برا windows 7 کار نمیکنه شایدم چون من openGL ندارم ! شبیه ساز باز میکنم صفحش یک لحظه میاد و میره جایی همچین مشکلی ندیدم اگه کسی اینجوری شد براش لطفا بگه ممنون

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
منم نسخه اندرویدش رو دارم عالیه دقیقا مثل کنسول اجرا میکنه بازیهای ۲ دیسک یا چند دیسک هم ترفند جالبی داره که براحتی قابل اجرا هست

• Like
Reactions: highlight

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
بهترین شبیه ساز سگا دریمکست برای کامپیوتر بی شک همین برنامه هستش. خصوصا اگه نسخه پولی رو امتحان کنید که دیگه چه بهتر. با ویندوز های جدید سازگاره. از انواع دسته بازی هم پشتیبانی میکنه

• Like
Reactions: highlight

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
نکته: شبیه ساز شامل دو نسخه lite و Premium است. نسخه lite به صورت FREE قابل دانلود و نسخه Premium به صورت پولی قابل دانلود به است. تنها برتری نسخه Premium تجربه HD عناوین دریم کست است.

یه گزینه دیگه که در نسخه رایگان وجود نداره امکان سیو سریع هستش که به نظر من خیلی هم مهمه

• Like
Reactions: amir_amd

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
نسخه پولی کرک نشده و غیر قابل دسترس هست.

برای همین قید این برنامه را زدم و با همون nulldc شبیه سازی میکنم
من نسخه پولی رو دارم. nulldc رو ویندوز 11 زیاد اوکی نیست. زیاد هم هنگ میکنه و برنامه بسته میشه. در ضمن از دسته بازی 360 هم پشتیبانی نمیکنه. ولی Redream واقعا عالی هستش.
حالا به چه مشکلی خوردی که Redream ول کردی و رفتی سراغ nulldc ؟

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
من نسخه پولی رو دارم. nulldc رو ویندوز 11 زیاد اوکی نیست. زیاد هم هنگ میکنه و برنامه بسته میشه. در ضمن از دسته بازی 360 هم پشتیبانی نمیکنه. ولی Redream واقعا عالی هستش.
حالا به چه مشکلی خوردی که Redream ول کردی و رفتی سراغ nulldc ؟
برنامه redream عالی هست.فقط نسخه پولی کرک شده نداره.
مشکل اصلی با redream نسخه رایگان همین عدم upscale و پشتیبانی از رزولیشن بالاتر هست.

اگر نسخه کرک شده باشه حتما از redream استفاده میکنم

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
برنامه redream عالی هست.فقط نسخه پولی کرک شده نداره.
مشکل اصلی با redream نسخه رایگان همین عدم upscale و پشتیبانی از رزولیشن بالاتر هست.

اگر نسخه کرک شده باشه حتما از redream استفاده میکنم
نسخه کرک شده نداره ولی نسخه اصلی رو میتونید با قیمت خیلی عالی از سایت زیر خرید کنید.

لینک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر