Red Dead Redemption 2 معرفی شد [تریلر پنج شنبه ساعت 18:30]

دوست دارید وقایع بازی در چه بازه زمانی رخ دهد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    109
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
3144594-rdr2.jpg

آپدیت: بالاخره انتظارها به پایان رسید و عنوان جدید کمپانی Rockstar Games معرفی شد. این عنوان قسمت دوم سری Red Dead Redemption است و برای عرضه در پاییز 2017 برنامه ریزی شده است.
تریلر معرفی بازی پنج شنبه ساعت 18:30 منتشر می شود.
آپدیت جدید: همانطور که Rockstar وعده داده بود، اولین تریلر Red Dead Redemption 2 لحظاتی قبل منتشر شد. این ویدیو را در ادامه دریافت کنید.
خبر اصلی:
به نظر می رسد Rockstar Games با تغییر تصویر لوگو خود اشاره به معرفی نسخه آینده فرنچایز Red Dead را آغاز کرده باشد.
این کمپانی امروز تصویر فوق را در قالب یک توییت بدون متن در حساب توییتر رسمی خود منتشر کرد. وجود رنگ قرمز در این تصویر ذهن ها را به سمت معرفی دنباله Red Dead Redemption هدایت کرده است.
تصویر این لوگو ساعاتی قبل در Newswire website نیز قرار گرفت. علاوه بر این، این تصویر در حال حاضر بر روی آواتارها و بنرهای صفحات Twitter و Facebook کمپانی Rockstar نیز دیده می شود.
آپدیت: دقایقی قبل راکستار یک توییت جدید حاوی تصویر زیر را منتشر کرد.
ty7w_browse.jpg
همانطور که انتظار می رفت، توییت های راکستار به فرنچایز Red Dead اشاره دارد.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خبر فوق‌العاده‌ای بود.

من نسل قبل RDR رو خیلی بیشتر از GTA دوست داشتم، حتی بیشتر از GTA V. واقعا تجربه بی‌نظیری بود.

پ.ن: امیدوارم شخصیتا و داستان کاملا جدید باشن.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این پسرش قیافش نچسب بود جک اواخر RDR یا باید پسرش باشه یا خودش
خدا کنه تغییراتی روی صورت پسرش داده باشن جذبه پیدا کنه

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
لول اینایی ک از این ک رو PC فعلاً نمیاد طوری زیرپوستی و پشت اون شکلک های حال بهم زن(شکلک :D اینا با شکلک :D بقیه فرق داره،خیلی خیلی حال بهم زنه) اصلاً متوجه نمیشه شد فازشون چیه،اصلاً نمیشه متوجه شد چرا زندگی میکنند اصلاً:D

خدمت این دوستان عرض کنم ک این بازی یک بازی فراپلتفرمیه،فراپلتفرمی نه ب این معنی ک رو همه پلتفرم‌ها میاد،فراپلتفرمی ب این معنی ک عظمتش بیشتر از اینه ک شما اونو با بحث و کشیدن ب سمت اون جعبه مسخرتون چرکینش کنین.

در کل این ک از تجربه نکردن یک سری آدم خوشحال باشین(مث این ک خوشحال‌کننده‌تر از تجربه‌کردن خودتونه)،چه چیزی ب شما میرسه جز ارضا کردن اون خصلت‌های حال به هم زنتون ک همه جا نمیتونید رو کنید مگر در موقعیت های خاص این چنینی؟:D

هر کی هم منو بشناسه میدونه پی سی باز نیستم :D

------------------------------

در مورد بازی تنها ی بازی هست که میتونه با گولاخی GTA مقابله کنه،و اونم جز از دست خود سازنده‌ش بر نمیاد :D نسخه قبلش ک بهترین بازی تاریخ بود به نظرم(با این ک من ب شدت از رتبه بندی بدم میاد اما این قضیه‌ش فرق داره:D)،اون لحظه وارد شدن به مکزیک و Step infront of a runaway train just to feel alive again ...

واقعا باورنکردنی ک ما باز هم RDR داریم...یکم روش فکر کنین،جدا باورنکردنیه :D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,644
نام
محمد
لول اینایی ک از این ک رو PC فعلاً نمیاد طوری زیرپوستی و پشت اون شکلک های حال بهم زن(شکلک :D اینا با شکلک :D بقیه فرق داره،خیلی خیلی حال بهم زنه) اصلاً متوجه نمیشه شد فازشون چیه،اصلاً نمیشه متوجه شد چرا زندگی میکنند اصلاً:D

خدمت این دوستان عرض کنم ک این بازی یک بازی فراپلتفرمیه،فراپلتفرمی نه ب این معنی ک رو همه پلتفرم‌ها میاد،فراپلتفرمی ب این معنی ک عظمتش بیشتر از اینه ک شما اونو با بحث و کشیدن ب سمت اون جعبه مسخرتون چرکینش کنین.

در کل این ک از تجربه نکردن یک سری آدم خوشحال باشین(مث این ک خوشحال‌کننده‌تر از تجربه‌کردن خودتونه)،چه چیزی ب شما میرسه جز ارضا کردن اون خصلت‌های حال به هم زنتون ک همه جا نمیتونید رو کنید مگر در موقعیت های خاص این چنینی؟:D

هر کی هم منو بشناسه میدونه پی سی باز نیستم :D

------------------------------

در مورد بازی تنها ی بازی هست که میتونه با گولاخی GTA مقابله کنه،و اونم جز از دست خود سازنده‌ش بر نمیاد :D نسخه قبلش ک بهترین بازی بودتا به حال اومده بود به نظرم،اون لحظه وارد شدن به مکزیک و Step infront of a runaway train just to feel alive again ...

واقعا باورنکردنی ک ما باز هم RDR داریم...یکم روش فکر کنین،جدا باورنکردنیه :D
به نظرم تنها نکته منفی نسخه قبلی همون بخش های مکزیک بودن، یعنی من همچین حال نمیکردم با اون بخش ها، خصوصا اون یارو که سردسته شورشی ها بود :D ولی فکرش رو بکن یه محیط خیلی عظیم با کلی ماموریت جانبی و این چیزها، قشنگ 300 ساعت سرگممون میکنه، به جز بخش آنلاین :D

• Like
Reactions: gamer1998y

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
به نظرم تنها نکته منفی نسخه قبلی همون بخش های مکزیک بودن، یعنی من همچین حال نمیکردم با اون بخش ها، خصوصا اون یارو که سردسته شورشی ها بود :D ولی فکرش رو بکن یه محیط خیلی عظیم با کلی ماموریت جانبی و این چیزها، قشنگ 300 ساعت سرگممون میکنه، به جز بخش آنلاین :D

بی خیال بابا من هر چی یادم میاد از مکزیکه :D

• Like
Reactions: Lions Gate

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بازی احتمال قوی واسه PC عرضه میشه. الان هزینه ساخت بازی بالا رفته و شرایط خیلی با نسل قبل تفاوت کرده بعید میدونم بصرفه چنین بازی عظیم و پرهزینه ای فقط رو دو پلتفرم عرضه بشه.
به نظر من پلتفرم های بازی بیشتر می شند، نسخه PS4PRO و اسکورپیو و PC هم در ادامه تایید میشند اما این توهینه که راکستار خیلی وقته PC رو تو اولویت قرار نمی ده.
در مورد GTA V یه مصاحبه با کوتاکو بود فک کنم کرده بودن و گفتن زمان ساخت بازی صبر کردیم وارد نسل بعد بشیم و از نزدیک بودن معماری PC با کنسول های نسل هشت به سود خودمون استفاده کنیم. الان هم احتمالا همینه صبر می کنند نسخه Definitive رو یه جا می سازند.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بازی احتمال قوی واسه PC عرضه میشه. الان هزینه ساخت بازی بالا رفته و شرایط خیلی با نسل قبل تفاوت کرده بعید میدونم بصرفه چنین بازی عظیم و پرهزینه ای فقط رو دو پلتفرم عرضه بشه.
به نظر من پلتفرم های بازی بیشتر می شند، نسخه PS4PRO و اسکورپیو و PC هم در ادامه تایید میشند اما این توهینه که راکستار خیلی وقته PC رو تو اولویت قرار نمی ده.
در مورد GTA V یه مصاحبه با کوتاکو بود فک کنم کرده بودن و گفتن زمان ساخت بازی صبر کردیم وارد نسل بعد بشیم و از نزدیک بودن معماری PC با کنسول های نسل هشت به سود خودمون استفاده کنیم. الان هم احتمالا همینه صبر می کنند نسخه Definitive رو یه جا می سازند.
پس من صبر کنم با این حساب با اینکه Ps4 pro هم گرفتم! مرگ بر انحصار طلبی!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
الان یحث در مورد نسخه ی pc چه نتیجه ای داره؟؟؟ هیچی تا خود راکستار تایید نکنه بحث در موردش فایده ای نداره ولی نفهمیدم تکلیف agent چی شد؟؟؟؟؟:-w

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

عرضه بازی برای PC از یه نظری خیلی خوبه. اینکه راکستار با توجه به اینکه بازی دنباله نسخه قبلی هست و نسخه قبلی هم روی PC وجود نداره، قبل از اون یا همزمان باهاش باید نسخه ریمستر قبلی رو هم بده و این میتونه خیلی خبر خوبی باشه. چون فکر نکنم بشه با یه مرور مثلا 20 تا 30 دقیقه ای وقایع نسخه قبل رو نشون داد و بعد وقایع نسخه جدید شکل بگیره. اگر نخوان ریمستر بدن یا باید بازی رو برای PC عرضه نکنند، یا کلا داستان و شخصیت ها رو عوض کنند و یه داستان جدید بسازند.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
این که هفت تا کاراکتر داره... امکانش هست که مثل V ممکن باشه بین لااقل بعضی از کاراکترا سوییچ کرد؟
V که سه تا کاراکتر داشت کمی مشکل شخصیت پردازی داشت، این بخواد 7 تا داشته باشه دیگه هیچی:)) در کل ایده به شدت بدیه و امیدوارم نهایت به 2 تا کاراکتر ختمش کنن. 3 تا هم زیاده.
پ.ن: نقد حرف شما ( و به خاطر راه نیفتادن ملت با چنگگ دنبالم اینم بگم پیشبینی RDR2) نبود این، نقد V بود بیشتر.

• Like
Reactions: ADU_Tank

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر