RE: Racoon City فقط یک بازی ترسناک دیگر نیست.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
RE: Raccoon City فقط یک بازی ترسناک دیگر نیست.

Resident-Evil-Operation-Raccoon-City-Teaser-Trailer.jpg

تهیه کننده ی عنوان جدید از سری Resident Evil آقای Masachika Kawata گفت که Capcom با Operation Raccoon City قصد ندارد فقط یک بازی ترسناک دیگر بسازد,بلکه به دنبال ساخت یک بازی "شوتر" خوب نیز هست.

طی صحبت با مجله ی OXM آقای Kawata ادعا کرد که این عنوان جدید که در حال ساخت در استودیوی Slant Six است,قرار است تا مسیر متفاوتی را در سری Resident Evil ایجاد کند که پیروی از استانداردهای معمول بازی های شوتر یکی از آن هاست.ولی بازی همچنان ترسناک است.

Kawata گفت:"ما در مورد المان هایی که نه تنها برای طرفداران Resident Evil بلکه برای طرفداران سبک شوتر مهم است فکر کردیم تا هر دو طیف بتوانند از بازی کردن آن لذت ببرند.با توجه به تجربه ای که Capcom با مکانیزم co-operative در RE5 داشت,وجود بخش Co-op در Raccoon City بدیهی است."

Kawata در بخشی از صحبت هایش گفت که در آینده ممکن است RE های زیادی به سبک کلاسیک ساخته شود,ولی سیاست Capcom این است که Spin off های RE را وارد ژانرهای دیگر کند.

"عنوان های کلاسیک بیشتری ممکن است در آینده ادامه پیدا کند.به هر حال در قسمتی دیگر از دنیای Resident Evil باید چالش های بیشتری وجود داشته باشد,خیلی خیلی متفاوت و خاص باشد.ما سعی در تحقق این امر داریم."

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
جول.؟؟از کی تا حالا حرف حق جای عجله رو گرفته.؟؟من به شخصه با احتساب PS1 و Wii این Remake رو 18 بار تمام کردم.فکر کنم آخر حرفم رو زده باشم.هر کسی هم میخواد خوشش بیاد یا بدش بیاد من فن 2 آتیشه ی سری RE هستم مخصوصآ RE های قدیم.
برادر
من خودم به شخصه با 27 سال سن فقط re2 رو 50 بار بیشتر تموم کردم حالا شماره های دیگه رو بگذریم ولی این اصلا دلیل نمیشه برای نظر دادن در مورد این بازی
من می گم چرا کلا ما ایرانیا عادت داریم در مورد هر چیزی پیش داوری کنیم اصلا مگه slantsix چه هیزم تری به شما فروخته تازه کسایی که دارن بازی رو میسازن خودشون فن re هستن از رزیدنت ایول های 3ds هم بهتر چون همون ریولیشن که سنگش رو به سینه میزنید موقع تیر اندازی اول شخص میشه و دشمناش هم که کپی برداری از deadspace
تازه کدوم re بازی که نخواد دوباره تو راکون سیتی بره بجای آفریقا
شما ها کارتون شده فقط غرغر کنید چه اشکال فنی از بازی می تونید بگیرید تا وقتی که بازی نکردید
در ضمن شما که فن دو آتیشه هستی چرا نمیای توی تاپیک رزیدنت ایول بحث کنی ما داریم اونجا کوچیکترین نکات بازی رو نقد می کنیم ولی شما که فن دو آتیشه هستی اونجا پیدات نمیشه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
برادر
من خودم به شخصه با 27 سال سن فقط re2 رو 50 بار بیشتر تموم کردم حالا شماره های دیگه رو بگذریم ولی این اصلا دلیل نمیشه برای نظر دادن در مورد این بازی
من می گم چرا کلا ما ایرانیا عادت داریم در مورد هر چیزی پیش داوری کنیم اصلا مگه slantsix چه هیزم تری به شما فروخته تازه کسایی که دارن بازی رو میسازن خودشون فن re هستن از رزیدنت ایول های 3ds هم بهتر چون همون ریولیشن که سنگش رو به سینه میزنید موقع تیر اندازی اول شخص میشه و دشمناش هم که کپی برداری از deadspace
تازه کدوم re بازی که نخواد دوباره تو راکون سیتی بره بجای آفریقا
شما ها کارتون شده فقط غرغر کنید چه اشکال فنی از بازی می تونید بگیرید تا وقتی که بازی نکردید
در ضمن شما که فن دو آتیشه هستی چرا نمیای توی تاپیک رزیدنت ایول بحث کنی ما داریم اونجا کوچیکترین نکات بازی رو نقد می کنیم ولی شما که فن دو آتیشه هستی اونجا پیدات نمیشه
چشم اونجا هم میام در خدمت هستیم.من غر غر نکردم اگه شما 27 سالته و RE 2 رو بازی کردی منم 27 سالمه هرکدومش رو 10-20 بار تموم کردم .حرف من اینه که Veronica یه بازی spin off بود ولی به آشغالی این نیست من فقط حرفی رو زدم که فکر میکنم اکثرا باحاش موافق هستن.اینا دارن RE رو رسما به شوتر تبدیل میکنن re های 3DS هر چی باشه سگش میارزه به این.3DS باز خوبه محیط سری RE های قدیم رو حفظ کرده.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
چشم اونجا هم میام در خدمت هستیم.من غر غر نکردم اگه شما 27 سالته و RE 2 رو بازی کردی منم 27 سالمه هرکدومش رو 10-20 بار تموم کردم .حرف من اینه که Veronica یه بازی spin off بود ولی به آشغالی این نیست من فقط حرفی رو زدم که فکر میکنم اکثرا باحاش موافق هستن.اینا دارن RE رو رسما به شوتر تبدیل میکنن re های 3DS هر چی باشه سگش میارزه به این.3DS باز خوبه محیط سری RE های قدیم رو حفظ کرده.
منظورم اینه که re 2 فقط 50 بار بیشتر رفتم و re های دیگه رو هم تقریبا در همین حدود بازی کردم کد ورونیکا در .اقع خیلی فرا تر از یه اسپین آف بود
الان بازی رزیدنت ایول 5 کجاش survival horror ؟
پس اینا این کارو نمی کنن
در ضمن بازی ریولیشن اصلا محیطش چه ربطی به سری قبلی داره ؟؟
اگر هم به محیط باشه که این تو راکون سیتی بازم به سری کلاسیک وفادار تر فقط اگر یکم صبر کنی همه چی معلوم میشه انقدر هم پا فشاری لازم نیست اون موقع
حرفی رو زدم که فکر میکنم اکثرا باحاش موافق هستن.
واسه این حرفت به امضام مراجعه کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
چقدر افه میزارید بابا فهمیدیم شما super gamer :d این بازی که اومد انشا... شونصد بار برید اگه تونستید

برید ..

عزیز دل شاتها و ترایلری که از بازی نشون دادن یه جورایی خاصیت Resident Evil نداره چه جوری شد که

اینجوری شد اومدن ایتم نامرئی رو هم تو بازی اوردن مثلا می خوان بیان نامرئی بشن و یه دفعه ای

جلوی یه زامبی سبز بشن وزهر ترکش کننن تا یه ترافی یا اچیومنت باز بشه ببین من کی گفتم

زامبی بیاد بترسه بعدش شاید بیان یه سال دیگه یه روباتم بهش اضافه کننن بشه رقیب MGS

شکم نیست پیشنهاد بدیم حتما براورده می کننن کدوم بی وجدانی اومده تو کله اینا همچین

چیزی رو انداخته .

خدایش دموها از LFD4 هم سریعتر بودش . Resident 1.3 این طوری بودن ؟؟؟؟

افه هم لطفا نزارید بازی اویل داستانش انقدر قشنگه که هرچی تکراری هم بری بازم همون همون اویله

عشقه...البته من تمامی سبک های بازی رو دوست دارم ولی هر بازی هم سبک و لذت خودشو داره ...

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
نمیدونم شما تریلر جدیدی که دادن دیدید؟ اولش که لیون با جیپش میاد داخل رکون سیتی اون زامبیو میبینه پیاده میشه چقدر خاطره برام زنده کرد دعا میکردم کاش همین فقط یه ریمیک بود بازی جدید نخواستیم به کی بگیم همچین بقیه تریلر دیدم میدونید یاد چی افتادم یاد socom vs resident evil نمیدونم این کاپکام داره چکار میکنه چقدر میخوا بازیهار باهم قاطی کنه بده دسته ملت هرچی از اول تریلر روحمون شاد شد اخرش یک شکست روحی بود برام امیدوارم هرچه زودتر کاپکام به راه راست هدایت شه:(

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آخرین تریلر از این بازی
http://www.youtube.com/watch?v=Stu5btuLN7Q&feature=player_embedded#at=34
توی بازی ران اند گان اضافه شده

من یه جایی خوندم که در حال اضافه کردن مراحل دیگه ای به بازی هستند . راستی تعداد خیلی زیادی از فن های رزیدنت اویل خواستار ساختن resident evil 2 remake شدن اما کپکام فعلا چنین قصدی نداره باز اگه re : Dc نبود شاید این کارو میکرد از رزیدنت اویل 6 هم هیچ خبری نیست حتی یه تریلر جدید از دامنیشن هم نیومده.damn .خدا لعنت کنه این slant sixo . گفتیم امسال یه رزیدنت اویل با حالی میزنیم.

• Like
Reactions: Biohazard

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
آخرین تریلر از این بازی
http://www.youtube.com/watch?v=Stu5btuLN7Q&feature=player_embedded#at=34
توی بازی ران اند گان اضافه شده

مطمئنی تاپیک و اشتباه نیامدی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d

----------
این دیگه چه وضعشه !!!! VECTOR پشت زامبی پوشش میده خودش و غیب میشه !! اصلا اسم هیچ کدام به غیر از VECTOR برای من اشنا نیست !!!!!!

جالبتر وقتی میشه که تو همین لینک 23684 بار دیده شده 158 نفر خوششون اومده و فقط 22 نفر دوست نداشتن یا صاحب اصحاب این دیگه چی بود =))=))=))

فقط تنها چیزی که از این بازی آشنا بود اون غول بیابونی بود که شبیه همونی که توی EVIL SURVIVER دردم بود :D

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
من یه جایی خوندم که در حال اضافه کردن مراحل دیگه ای به بازی هستند . راستی تعداد خیلی زیادی از فن های رزیدنت اویل خواستار ساختن resident evil 2 remake شدن اما کپکام فعلا چنین قصدی نداره باز اگه re : Dc نبود شاید این کارو میکرد از رزیدنت اویل 6 هم هیچ خبری نیست حتی یه تریلر جدید از دامنیشن هم نیومده.damn .خدا لعنت کنه این slant sixo . گفتیم امسال یه رزیدنت اویل با حالی میزنیم.
فعلا اینطور که معلومه capcom عرضه ی ساختن اشغال هایی مثل RE:Operation Raccoon City رو فقط داره نه RE2 Remake :|
RE6 که دیگه بماند!:|

• Like
Reactions: TCSCELL

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
WTF :-o

لیان رو کشتن

من فک نمی کنم یه هچین غلطی بکنن این بازی بیشتر فک کنم نشون بده چرا دولت امریکا لیان رو استخدام کرد و اصلا چرا بهش اعتماد کردن و در واقع هدف اصلی لیان رو نشون بدن
در واقع به قول خودمون پشت پرده رو به تصویر بکشه و اینو مطمئنم این یه ربطی به انیمیشن جدید داره و شاید اون یارو که نمی دونستیم تو آخر تریلر دمنیشن که رو لیان اسلحه می کشه یکی از اینها باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر