Rayman Origins >> X360

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
هرکسی بازی رو نگرفته حتما حتما بگیره - چون یکی از فوق العاده ترین گرافیک های هنری رو داره بدون اغراق ! ... عالیه ...

بعد از این همه شوتر و خون و .... این بازی واقعا یه آنتراک فوق العاده برای آرامش و لذت مخ بدبختمون میتونه باشه....

واقعا بازی زیباییه - یکم زیادی آسونه ولی واقعا تجربه نکردنش حرامه.... حتما تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

S..Zeus

کاربر سایت
Aug 7, 2011
130
دارن قارچ خورو تو خاطراتمون زنده میکنن
icon18.png

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
من همون اولش گیر کردم.
یه کلاه جلوی سوراخی که داخلش جمجمه است همونجا.
چی کار باید بکنم آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما برو سمت راست درست میشه یه سوراختو درخته هست ازتو ش رد میشه همینطوری ادمه بهده تا بری روی یه نقشه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من همون اولش گیر کردم.
:-o
برگرد سمته راست راه اون طرفه
------------------------------------------------
واقعا از یابی سافت غیر از یه شاهکار اتتظاره دیگه ای نمیرفت

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
من یه جاش گیر کردم
باید بپری ...تا نیتی تو چاله ولی نمیتونم:dهمش میوفتم هرکاری میکنم
در کل بازیش حرف نداره

---------- نوشته در 07:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:28 PM ارسال شده بود ----------

من همون اولش گیر کردم.
با کلاه کاری نداشته برو سمت راست و به راحت ادامه بده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
اون یارو که کلاه جلوش هست و اینا ، همین طوری نقش هویج رو ایفا نمیکنه ها ! :D 10 تا مرحله صندوقچه توی بازی هست که هرکدوم رو تموم میکنین یه الماس میگیرین و وقتی 10 تا الماس گرفتین ، میدین به طرف (به جای دندوناش ! :D) و یه مرحله آخر باز میشه که خیلی سخت هست. مخصوصآ یه نفره واقعآ مرحله سختیه نسبت به مراحل قبلی !

salam..komakam konid...man electon kam ovordam baraye azad kardane baghiye princessa, che konam..?tamamiye marahelam tamom kardam!!!:(
لطفآ پست های بعدی رو فارسی بنویسین.
توی هر مرحله باید از راه های مختلف از این صورتی ها بدست بیارین. یکی امتیاز هست که تا 150 امتیاز یدونه میده و 300 امتیاز یکی دیگه. بعد هر مرحله یکی دو تا اتاق مخفی هم داره که باید پیداشون کنین و توی اونا هم از این صورتی ها میگیرین. اگه باز کم آوردین ، هر مرحله رو که دوباره تکرار کنین یه آیتم ساعت هست که بهش ضربه بزنین وارد حالت زمانی میشه و اگه توی زمان مشخص تمومش کنین یدونه دیگه از این ها میگیرین.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
اون یارو که کلاه جلوش هست و اینا ، همین طوری نقش هویج رو ایفا نمیکنه ها ! :D 10 تا مرحله صندوقچه توی بازی هست که هرکدوم رو تموم میکنین یه الماس میگیرین و وقتی 10 تا الماس گرفتین ، میدین به طرف (به جای دندوناش ! :D) و یه مرحله آخر باز میشه که خیلی سخت هست. مخصوصآ یه نفره واقعآ مرحله سختیه نسبت به مراحل قبلی ! لطفآ پست های بعدی رو فارسی بنویسین. توی هر مرحله باید از راه های مختلف از این صورتی ها بدست بیارین. یکی امتیاز هست که تا 150 امتیاز یدونه میده و 300 امتیاز یکی دیگه. بعد هر مرحله یکی دو تا اتاق مخفی هم داره که باید پیداشون کنین و توی اونا هم از این صورتی ها میگیرین. اگه باز کم آوردین ، هر مرحله رو که دوباره تکرار کنین یه آیتم ساعت هست که بهش ضربه بزنین وارد حالت زمانی میشه و اگه توی زمان مشخص تمومش کنین یدونه دیگه از این ها میگیرین.
اون پیرمرده خیلی خندست، میری جلوش وایسی میره تو خونه میترسی، تا روتو اونور میکنی، شروع میکنه کلنگ ـش رو بچرخونه. من و داداشم نیم ساعت داشتیم میخندیدیم سر این تیکه.http://forum.bazicenter.com/images/smilies/yahoo/yahoo_21.gif من فکر کنم 9 تا از اون دندون هارو گرفتم، آخریش دیگه 200 تا فکر کنم Smiley بنفش هارو میخواد. جدی گرفتی؟! :D یه چیز دیگه؛ تونستی همه ی مراحل رو هم پیدا کنی بنفش هارو یا نه؟ :D من و داداشم هــی داریم میریم، نمیشه که... :|

---------- نوشته در 01:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:37 AM ارسال شده بود ----------

یه چیز دیگه؛ این اچیومنت ـه که نوشته Get 5 Marathon Race منظورش چیه دقیقاً؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
اون پیرمرده خیلی خندست، میری جلوش وایسی میره تو خونه میترسی، تا روتو اونور میکنی، شروع میکنه کلنگ ـش رو بچرخونه. من و داداشم نیم ساعت داشتیم میخندیدیم سر این تیکه.http://forum.bazicenter.com/images/s...o/yahoo_21.gif من فکر کنم 9 تا از اون دندون هارو گرفتم، آخریش دیگه 200 تا فکر کنم Smiley بنفش هارو میخواد. جدی گرفتی؟! :biggrin1: یه چیز دیگه؛ تونستی همه ی مراحل رو هم پیدا کنی بنفش هارو یا نه؟ :biggrin1: من و داداشم هــی داریم میریم، نمیشه که... :|
آره اون خیلی باحاله ! :D کلآ کاراکترهای خنده دار توی بازی زیاده ! :D
الآن 200 و خورده ای دارم ولی هنوز یه سری مونده که 100% بشه ! میخوام ایشالله 1000 تاییش کنم ولی بعضی مراحل یه کم سخته ! :D ولی حتمآ اون صندوق آخری رو هم بگیر و مرحله ای که باز میشه رو انجام بده چون یه مرحله جالب و خیلی سختی هست !
اون مخفی ها رو هنوز کامل پیدا نکردم !

یه چیز دیگه؛ این اچیومنت ـه که نوشته Get 5 Marathon Race منظورش چیه دقیقاً؟
دقیق نمیدونم ولی به اسمش میخوره منظورش مراحل زمانی باشه. هر مرحله رو که تموم میکنی ، اگه دوباره بری توش میتونی این دفعه به صورت زمانی تمومش کنی. مثلآ باید در عرض 50 ثانیه مرحله رو تموم کنی و دیگه کاری با دشمن و اینا نداشته باشی و فقط سریع بری ! اگه توی 50 ثانیه تموم کنی ، یه کاپ بهت میده و اگه توی یه زمان بالاتر (مثلآ 10 ثانیه دیرتر) تموم کنی هم یدونه از این Smiley ها (!) میگیری ! :D یعنی کلآ هر مرحله دو تا قسمت زمانی داره که اگه خیلی سریع بری میتونی هر دو رو یه جا بگیری ولی اون کاپ ها یه کم سخت تر هست.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
واااااای بازی عجب چیزه بمبیه ! =)) 10MIN بازی میکنم 30MIN میخندم ! خیلی خیلی باحاله - آقا مرحله هارو واسه دفه دوم میخوایم بریم یه ساعت داره که بزنیمش میره رو زمان و... هرکاری میکنم نمیتونم با زمان مناسب مرحله رو تموم کنم...

از یه طرف میخوام اون کوچولو زردا رو بگیرم از طرف دیگه باید گوله(سریع - به سرعت - شتاب زده :d) برم زمان مناسب تموم کنم مرحله رو ولی نمیشه ! چه کنیم ؟!

• Like
Reactions: adel3532

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
واااااای بازی عجب چیزه بمبیه ! =)) 10MIN بازی میکنم 30MIN میخندم ! خیلی خیلی باحاله - آقا مرحله هارو واسه دفه دوم میخوایم بریم یه ساعت داره که بزنیمش میره رو زمان و... هرکاری میکنم نمیتونم با زمان مناسب مرحله رو تموم کنم...

از یه طرف میخوام اون کوچولو زردا رو بگیرم از طرف دیگه باید گوله(سریع - به سرعت - شتاب زده :d) برم زمان مناسب تموم کنم مرحله رو ولی نمیشه ! چه کنیم ؟!

وقتی میخوای سریع مرحله رو به اتمام برسونید دیگه باید قید اون Lazy Lums ها و دشمنا رو بزنید.اون موقع یه شانسی چیزی دارید!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
وقتی میخوای سریع مرحله رو به اتمام برسونید دیگه باید قید اون Lazy Lums ها و دشمنا رو بزنید.اون موقع یه شانسی چیزی دارید!

ممنون بابت راهنماییت ولی آخه اونجوری یه چیزی رو فدای اون یکی کردیم !! منظورم این بود که

به اصطلاح چطور میشه هم خر رو داشت هم خرما ؟:"> البته اینی رو هم که شما گفتی تا حالا امتحان نکردم - امتحانش هم ضرری نداره .... ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر