Rayman Legends | Xbox 360

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
کلا بازی در 1 کلام عالی!نمیدونم شاید اشتباه مکنم اما رنگهای قسمت دمو و بازی که گرفتم فرق داره و انگار بعد ریلیز روتوش شده!
کلا همه جوانب عالی 200 برابر از اوریجنس زیباتر!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازيرو كامل كردم و كامل شدن بازي خيلي آسونتر بود نسبت به شماره قبلي و به راحتي 700 تا teensy جمع كردم.فكر كنم 1000 كردن بازي هم كاري نداشته باشه فقط كمي وقت گيره

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
منم بازيرو كامل كردم و كامل شدن بازي خيلي آسونتر بود نسبت به شماره قبلي و به راحتي 700 تا teensy جمع كردم.فكر كنم 1000 كردن بازي هم كاري نداشته باشه فقط كمي وقت گيره

درجه سختی نداره بازی ؟ یکم هایپم کن :d:d:d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,910
نه زیاد :d

گرافیک پیشرفت کرده ؟ یه توظیح کوتاهی درباره گیم پلی میدی ؟

از لحاظ گرافیک هنری شاهکاره نظیر هم نداره :D ولی نسبت به قبلی اگه میگی پیشرفت کرده که آره به خصوص از نظر تنوع و رنگ بندی خیلی بهتر هم شده حتی.
گیم پلی اگه نسخه قبلی رو رفته باشی تفاوت خاصی نداره همونه

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
دوستان من این بازی را سه روز پیش از عرضه خریدم و هنوز بازیش نکردم . ایا من حالا پس از رلیز بهتره یه نسخه دیگشو بخرم یا با این بازی کنم موردی نداره ؟ آخه فروشنده می گفت بعد از رلیز بازی باید ورفای بشه ! حالا اگه من با این به لایو برم مشکل دره ؟
لطفا کامل توضیح دهید . ممنون

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان من این بازی را سه روز پیش از عرضه خریدم و هنوز بازیش نکردم . ایا من حالا پس از رلیز بهتره یه نسخه دیگشو بخرم یا با این بازی کنم موردی نداره ؟ آخه فروشنده می گفت بعد از رلیز بازی باید ورفای بشه ! حالا اگه من با این به لایو برم مشکل دره ؟
لطفا کامل توضیح دهید . ممنون

نیازی به خرید نسخهء جدید نیست همینی که داری همونه که دارن:d(فروشنده ها)...و فرقی با نسخهء رسمی نداره فقط زودتر لیک شده به وسیلهء آدمای خوب!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
نیازی به خرید نسخهء جدید نیست همینی که داری همونه که دارن:d(فروشنده ها)...و فرقی با نسخهء رسمی نداره فقط زودتر لیک شده به وسیلهء آدمای خوب!
منظور أون فروشنده ها پچ لايو بوده كه بعد از عرضه جهاني بازي روي سايت abgx قرار ميگيره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر