Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین

View attachment 335340
Monkey Man 2024
5/10

امیدوارم کسی اینجا نیاید و گلویش را پاره کند که «مانکی‌من» از «جان ویک» بهتر است؛ نگوید که «مانکی‌من» دغدغه قوی دارد، با کشته‌شدن یک سگ، نصف جهان را تار و مار نمی‌کند؛ نگوید که مولف دغدغه جامعه‌پنداری هندوستان دارد، احترام به فرهنگ هند و از این «برچسب‌های» دهن‌پُرکن؛ بگوید «مانکی‌من» کلونی دم‌دستی از «جان ویک» است؛ بگوید که «دیو پتل» تمام حرکات و استایل «کیانو ریوز» را کپی می‌کند؛ بگوید سکانس‌ها و پلان‌ها اورجینال نیستند؛ بگوید قوس شخصیتی با دوتا مشت به کیسه و بوییدن افیون شکل نمی‌گیرد؛ بگوید «مانکی‌من» ادای آرت-هاوس اکشن را در می‌آورد؛ بگوید دوربینش سرگیجه می‌آورد و ...
پتل خیلی دلش می خواد با موج دایورسیتی سوپراستار بعدی هالیوود باشه.
به نظرم به جای مانکی من The Raid رو دوباره ببینید :D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,631
Ford v Ferrari (2019).jpg

Ford v Ferrari (2019)

8/10

خوب بارها گفتم من خیلی از فیلم هایه 2017 تا زمان حال رو ندیدم FORD V F هم به همین شکل
فیلم جالبی بود ولی دلیل استفاده من از FORD به صورت فونت بزرگ یا FORD V F و یا انتخاب پوستر فیلم این بود که اصلا ما چیز خاصی از فراری ندیدیم
زمانی که شما از V ا VS استفاده میکنید در منظر قیاس و مقایسه به صورت قرار گیری رو در رو نگاه میکنید.
این فیلم بیشتر سرگذشت FORD بود.

Ferrari 2023.jpg

Ferrari 2023

7/10

من حس میکنم رابطه مان و فراری از زمان تهیه کنند اجرایی سریال میامی وایس شکل گرفت، جایی که در سریال از یک کوروت با بدنه فراری دیتونا استفاده شده و در فصل 3 از سمت شرکت فراری و اگر اشتباه نکنم شخص انزو فراری، مدل تستاروسا سفید به سریال اضافه شد و بعد از سریال شاهد استفاده مایکل من از فراری F430 در فیلم میامی وایس بودیم
و حال یک فیلم از شکل گذشت فراری و مشکلات شخص انزو فراری
برخلاف فیلم FVF در فیلم فرارری بیشتر داستان محور کارخانه فراری و زندگی شخصی انزو فراری شکل گرفته
فیلم شاید از FVF ضعیف تر باشد ولی برخلاف آن کمتر از صحنه های سینمایی استفاده شد و برای مخاطبی همچون من تا آخرین لحظه جذابیت داشت، خصوصا وقایع اواخر فیلم برخلاف انتظار من بود.

--------------------------------------------

فیلم گرن توریسمو رو نخواهم دید ، فکر نکنم فیلم جذابی برای من باشد.​

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,169
نام
حامد
screenshot_2024-04-27_151819.jpg

Monkey Man 2024: 6.5/10

بهترین بخش فیلم همون 20 دقیقه ابتداییش بود. بعد از 20 دقیقه فیلمنامه خیلی افت می کنه، درواقع از نظر من 20 دقیقه ابتدایی یک اکشن جان ویکی هالیوودی رو شاهد هستیم و در بقیه موارد یک هندی درجه سوم رو شاهد هشتیم.

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
334
نام
مسعود
1000050789.jpg

Fall Guy 2024: 4/10

واسه این فیلم خیلی هایپ‌‌ بودم با توجه به تریلر ها و بازیگر‌ها میخواستم زودی فیلم‌تو‌سینما ببینم ولی خیلی فیلم نا امید کننده ای بود واسه من. بدترین قسمتش داستان و فیلم نامه ابکی فیلم‌ بود!

نکات مثبت:
بازی ۲ بازیگر اصلی

نکات منفی:
داستان قابل پیش بینی، خیلی سطحی
اکشن کم در فیلم (خیلی از سکانس هاس اکشن تو تریلر ها توی‌ فیلم‌ حذف شده) حتی سکانس های اکشن خیلی معمولی در حد فیلم های جدید نبود به جز ۱ سکانس.
فیلم نسبتا طولانی
سکانس های بی مزه کمدی فیلم

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,628
نام
Leo Fitz
Tiger, Blood in the Mouth
6/10

1714653842848.png

یه فیلم لاتین اروتیک که چیز زیادی واسه گفتن نداره!
موضوع فیلم هم اینه که یه بوکسور پا به سن گذاشته که کریرش تموم شده یهو یه داف پلنگ تو باشگاه میبینه و ادامه ماجرا ! 🗿
جالبه که هرچی رومنس استاد/شاگردی و معلم/دانشجو یا دانش آموزی دیدم تهش خوب تموم نمیشه!
فارغ از جنسیت فرد بزرگتره لاشی و فرد کوچیک تر قربانی ماجرا میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر