Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,529
نام
Iman
index.php

داستان فیلم خوب بود موسیقیش فوق العاده بود! درایو بیشتر یه فیلمه سلیقه ای هستش که بیشتر به مذاق طرفداران رایان گاسلینک خوش میاد. بازی خیلی خوبی رو من که ازش دیدم خیلی آروم و خونسرد تو این فیلم بازی میکنه که بعضی جاها آدم حرضش در میاد! در کل اگه خواستین ببینین برای وقت بیکاری فیلم خوبیه

8 از 10

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
(Prisoners (2013

واو عجب فیلمی بود این
سرتاسر هیجان
فیلم انقدر هیجان انگیز هست که بیننده رو سر جاش میخکوب میکنه; رفته رفته جالبتر میشه و تا آخر حالت رمزآلودش رو حفظ میکنه.

من چون دیر شده بود گفتم نصفش رو فردا ببینم، اما این فیلم لعنتی رفته رفته هیجان انگیزتر شد, من حتی نتونستم از جام جم بخورم یا دستشوئی برم.
این فیلم به شدت پیشنهاد میشه به خصوص برای طرفداران سبک Crime, Drama, Mystery

من با این فیلم زندگی کردم عاشق این سبک تاریک و سرد فیلم هستم اگه فیلمهای بیشتری تو این سبک میشناسید لطفن معرفی کنید؟

Sent from my SO-03D using Tapatalk

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من با این فیلم زندگی کردم عاشق این سبک تاریک و سرد فیلم هستم اگه فیلمهای بیشتری تو این سبک میشناسید لطفن معرفی کنید؟

Sent from my SO-03D using Tapatalk
Memories of Murder

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: fifa13 and Cj_sa

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
main-qimg-ddf374b1f3ae87bd9f70481eafd4d220-c

فروشنده:
8.3/10

همین اواخر تو سینما دیدم که چند روز بعد پخش خانگیش اومد :D اما کاملا ارزشش رو داشت.
آثار فرهادی معمولا توی یک حال و هوا و سبک هست پس اگه از آثار قبلی فرهادی لذت بردین از این هم صد در صد لذت میبرین.
تا نیمه اول داستان خیلی کند پیش میرفت و همینطور فکر میکردم واقعا چیو میخواد با این فیلم برسونه و چجوری میخواد نیمه دومو تموم کنه که من راضی از سینما برم بیرون که دقیقا از نیمه های دوم فیلم داستان اوج میگیره و جذاب میشه و در آخر هم خیلی خوب تموم میشه.
قطعا در حد جدایی نبود اما بازم شدیدا لذت بردم، مخصوصا بازی ها محشر بود، از شهاب و ترانه علیدوستی گرفته تا اون پیرزنی که در حد 5 دقیقه تو فیلم هست :D

the-departed-movie-hd-2006_fr7t.640.jpg

The Departed:
9/10

هیچی دیگه، هنوز نمیدونم چرا اینقدر دیر دیدم :-"
حالا بعضی ها میان با نیم نمره میدن مثلا 8.5 ولی دیگه سه دهم چیه آخه :-?:D
وقتی فک میکنی نمره بین 8 تا 8.5 ـه 8.3 مناسب تره :D

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
LA LA LAND
pyp6_file.jpeg

یک شروع خوب ، روند داستانی بهتر و پایان عالی . موسیقی های فیلم هم که بی نظیره . دو فیلم Moonlight و Manchester By The Sea رو نتونستم برم ببینم . رقابت برای اسکار بین این سه فیلم هست به نظرم .

"An Absolute Triumph"

10/10

پ.ن : بازی اما استون و رایان گاسلینگ هم خیلی خوبه و تو خوندن و رقصیدن هم نشون دادن ماهرن ! این پ.ن رو با ویرایش اضافه کردم چون یادم رفته بود که تو توضیحات از بازی این دو بگم .

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
main-qimg-ddf374b1f3ae87bd9f70481eafd4d220-c

فروشنده:
8.3/10

همین اواخر تو سینما دیدم که چند روز بعد پخش خانگیش اومد :D اما کاملا ارزشش رو داشت.
آثار فرهادی معمولا توی یک حال و هوا و سبک هست پس اگه از آثار قبلی فرهادی لذت بردین از این هم صد در صد لذت میبرین.
تا نیمه اول داستان خیلی کند پیش میرفت و همینطور فکر میکردم واقعا چیو میخواد با این فیلم برسونه و چجوری میخواد نیمه دومو تموم کنه که من راضی از سینما برم بیرون که دقیقا از نیمه های دوم فیلم داستان اوج میگیره و جذاب میشه و در آخر هم خیلی خوب تموم میشه.
قطعا در حد جدایی نبود اما بازم شدیدا لذت بردم، مخصوصا بازی ها محشر بود.
the-departed-movie-hd-2006_fr7t.640.jpg

The Departed:
9/10

هیچی دیگه، هنوز نمیدونم چرا اینقدر دیر دیدم :-"
حالا بعضی ها میان با نیم نمره میدن مثلا 8.5 ولی دیگه سه دهم چیه آخه :-?:D

• Like
Reactions: majidred2011

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
Incendies

من نمیدونم هدف از روایت این داستان چی بود؟این که جنگ بده؟این که جنگ همچین پیامد ها و پیشامد هایی داشته؟
برای برای نشون دادن این هدفت چی کار کردی؟یعنی چنان درماندگی و بی‌نبوغ بودنت رو خواستی بپوشونی که واسه این کار از تکنیک وارونه کردن استفاده کردی و دقیقا خواستی عکس قضیه رو نشون بدی... که دست بزاری رو یه سری تابو؟

این که پسر با مادر تجاوز مکینه و دو تا بچه دنیای میان ازش و.. ؟

تبریک میگم بهت...واقعا باید لقب کارگردان شجاع رو بهت داد...کیه که دست بزاره رو همچین مسئله شرم انگیزی...کیه که همچین شجاعتی داشته باشه...کیه بدونه تو یه دغلبازی...

اومده مثلا از تکنیک «آشنایی زدایی» استفاده کنه تا بیننده شوکه بشه و بیشتر درگیر شه...یهو یه ضریبه‌ای بهش وارد شه که طور دیگه‌ای به مقوله جنگ نگاه کنه ... اما کاری که کرد آشنایی زدایی نبود که...کاری که کرد اغراق در همون مسائل «آشنا» برای بیننده بود و در همین اغراق انقدر زیاده روی کرد که بیننده گول بخوره که واقعا با یک چیز جدیدی طرفه...اما بیننده تهش که داره از سالن خارج میشه نهایت چیزی که با خودش میگه اینه که «اِ پس همچین اتفاقاتی هم تو جنگ افتاده...»...دیگه بدون اینکه کوچکترین تاثیری گرفته باشه..بدون اینکه کوچکترین نیروی محرکه‌ای برای فکر کردن بهش وارد شه(در صورتی که قصد کارگردان اینه مثلا).

اصلا این پلات تخیلی رو از کجا پیدا کردی؟حتی اگر یک درصد هم پلاتت تخیلی نباشه انقدر عجیب و غریب و دور ذهن از و زندگی که مردم باهاش درگیرن هست که باهاش طوری برخورد کنن که انگار «داستانی هست در بین داستان‌های دیگه»...اتفاقی هست که واسه یک سریافراد افتاده و دیگه امکان نداره بیفته...کلا تو هم از جنگ سواستفاده کردی...تو هم از جنگ برای «قصه گویی» استفاده کردی...هیچ فرقی نداری با اون کسی که از جنگ جک میسازه...واسه هر دوتاتون یه ابزاره.

تو هم نقاب رو بردار برو همون تو سیستم لجن هالیوود غرق شو و با شِرق شرق پول ها زندگی کن..تو رو چه به این فازا..الان دارم فکر میکنم اون Enemyـت هم مزخرف بود..پلی تکنیک هم همین...بقیه فیلماتو ندیدم شایدم نبینم.

در آخر دیوار کج هر چی بلند باشه عاقبتش کلنگه...حالا یه 10 ، 20 سال هم تو بالا باش در وصفت چه‌ها بگن..10 20 سال واسه زمان تایمی نیست که.

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
inferno_movie_poster.jpg

inferno
5/10

یه فیلم معمولی با داستان مزخرف، نسبت به 2 فیلم قبلی روایت و هیجان از بین رفته
فقط بازی اسطوره ی بازیگری تام هنکس بود که باعث شد تا آخر ببینمش

Miss_Peregrine_Film_Poster.jpg

Miss Peregrines Home for Peculiar Children
8/10

فیلم قشنگی بود و ارزش دیدن داره، جلوه های ویژه عالی با داستان قشنگ
کلا اگه با فیلمهای Tim Burton حال میکنید اینم از اون دست فیلمهاشه، منتها عمرا به Big Fish و Sweeney Todd نرسه

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی

Dawn of the Dead 1978

یکی از بهترین فیلم های ترسناک و زامبی ای که تا به حال ساخته شده, امتیاز بالاش گویای همه چیز هست
از فضاسازی گرفته تا موسیقی, دیالوگ ها, بازی شخصیتا و حتی زامبی ها همه در سطح عالی ای قرار دارن و فیلم طوریه که از اول تا اخرش در استرس کاملی بدون یک لحظه استراحت
معمولا فیلم های زامبی ای نمیتونن مانند فیلمای جن و روح از قیبل کینه و حلقه آدمو یک سره در استرس قرار بدن اما این فیلم میتونه اونم بهتر

نمره 10 از 10

-----------------

Coraline

اینم جزو بهترین انیمیشن هاییه که تا به حال دیدم, واقعا داستان قوی و خوبی داشت, با اینکه کارتونی هم بود ولی منو تا یه حدی استرس گرفت ( البته در دوبله ی انگلیسی )
چه خوب میشد نسخه ی دومشم میساختن, اثریه که ارزش چند بار دیدن داره

نمره 10 از 10

-----------------

Wreck it Ralph

اینم که حتما دیدین, واقعا انیمیشن عالی ای بود

نمره 10 از 10

نکته: نمراتم در مقایسه با آثار هم سبک خودشون و مقدار لذتی هست که بهم دادن, مثلا فیلم ترسناکو فقط با فیلمای ترسناک دیگه مقایسه کردم, یا انیمیشن رو با انیمیشن ... نه مثلا بیام به فیلم زامبی ای در مقایسه با پدرخوانده نمره بدم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Train to Busan
چرا انقدر خوب بود اين؟ آخه مگه ميشه يه فيلم زامبي محور ساخت بدون اكشن خاصي و بدون جلوه ويژه و مكان منحصر به فردي بعد انقدرم خوب باشه.
آسيايي ها انيمه هاشون خداس ولي فكر ميكردم فيلم و سريالاشون در حد همين سوسانو و جومونگ مومونگ باشه :D
9.5 از 10
نيم نمره هم به خاطر غير قابل باور بودن قسمت اكشن مانند فيلم!

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Train to Busan
چرا انقدر خوب بود اين؟ آخه مگه ميشه يه فيلم زامبي محور ساخت بدون اكشن خاصي و بدون جلوه ويژه و مكان منحصر به فردي بعد انقدرم خوب باشه.
آسيايي ها انيمه هاشون خداس ولي فكر ميكردم فيلم و سريالاشون در حد همين سوسانو و جومونگ مومونگ باشه :D
9.5 از 10
نيم نمره هم به خاطر غير قابل باور بودن قسمت اكشن مانند فيلم!
بيستا فيلم خوب حداقل ديدم ازشون امسال:D جدا ايده ها و پرداختاي خوبي دارن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
ekmq_75bf53bccf31ff30453096ae5db2c474.jpg

The Perks of Being A Wallflower
10/10
برای دومین بار دیدمش ، نمیدونم چطوری تونستن همچین فیلم خوبی بسازن

من دلم نمياد دوباره ببينمش. سرش گريه كردم. ميترسم اون خاطره اي كه ازش دارم از بين بره.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
deepwater horizon
داستان در مورد كاركنان دكل نفتى ديپواتر در امريكاست كه چندسال پيش اتش گرفت.
فيلم بر گرفته از يك حادثه ى واقعى هست در نتيجه از ابتدا تا انتهاى فيلم قابل پيش بينه و اصلا هم دغدغه ى فيلم نيست. چيزى كه فيلم رو با ارزش ميكنه بنظرم روند خيلى خوب از ابتدا تا انتهاى فيلمه كه حقيقتا درگير كننده بود برام. من بسيار لذت بردم از فيلم. هيجان انگيز و عالى
امتياز ٧ : بسيار خوب

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
salesman
فروشنده
The-Salesman.jpg

متوجه شدم فیلم وارد پخش خانگی شده و فیلم رو از اینترنت دیجیتالی خریدم اولین فیلم ایرانی بود که کیفیت واقعا 1080داشت
لینک دانلودش رو کسی خواست پیام بده
شروع فیلم برای من جذاب نبود به چند نکته اشاره میکنم
بیش از حد غربی بودن فیلم!موضوع تئاتری که بازی میکردن اصلا جالب نبود بجای استفاده از یک داستان خارجی و بکار بردن اسم های انگلیسی نویسنده یه چیز دیگه انتخاب میکرد به نظرم بهتر بود اوایل فیلم جوش طوریه که آدم فکر میکنه داره یک فیلم قبل انقلاب میبینه
نکته بعدی عادی نشون دادن برخی اتفاقات نادر و استثنائی در فیلم هست
فیلم نشون میده که عماد(شهاب حسینی) هنگام برگشت از سر کار توی ماشین، صندلی عقب کنار خانومی نشسته،حالا این خانوم با صدای بلند و با اصرار میگه اگه میشه اونور تر برید یا بقولی خودتونو به من نچسبونید بعدش هم با عصبانیت به راننده میگه لطفا نگه دار پسری که جلو نشسته بره عقب من برم جلو! تو جدایی نادر از سیمین هم قسمتی که دختر نادر تو پمپ بنزینه میگه پیاده نمیشم که بهش بگم پولم رو پس بده !چون مردم دارن نگام میکنند!این دو مورد یه حس خیلی بدی ایجاد میکنه یه جور سیاه نمایی حالا هر توجیهی هم که می خواد داشته باشه
اوایل فیلم برای من کسل کننده بود و نیم ساعت آخر فوق العاده هیجان انگیز که خیلی از دیدنش لذت بردم !انصافا بازیگری شهاب حسینی شاهکار به تمام معناست فکر میکنم اگه شهاب حسینی از این فیلم حذف میشد دلیلی برای دیدنش حداقل برای من وجود نداشت
اون قسمتی که....
یهو سیلی زد تو صورت پیرمرده ترسیدم :D
نمره:8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر