Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
شاید به شخصه با خیلی از فیلمای تیم برتون ارتباط برقرار نکنم ولی تاثیرش تو تاریخ سینما رو نمیشه نادیده گرفت.همین که سعی میکنه بره دنبالِ سبک های جدید و ایده‌های نو خودش قابل احترامه.
به ترتیب:
1.Ed Wood : بهترین فیلم ممکن راجب بدترین کارگردان.شوخی ها به نحو حیرت انگیزی خوبن.جانی دپ قطعن خودشم نفهمید که بهترین بازیش رو اینجا انجام داده. 9/10
2.Big Fish : بعد از ده دوازده سال هنوز فیلم نوئه،هنرمندی تیم برتون تو داستان پردازی و خلق سکانس‌های ناب.سکانس گل‌های نرگس رو دریابید. 8.5/10
3.Sweeney Todd : کاش برتون اونقدری که تو فضاسازی فیلم موفق بود میتونست داستان منسجم‌تری رو هم روایت کنه.موزیکال بودنش همون ریسک کردناس که جواب داده. 8/10
4.Edward Scissorhands : به ساده‌ترین شکلِ ممکن انسانی‌ترین حرفا زده میشه.کاش بقیه کاراکترهای فیلم هم به خوبیِ ادوارد شخصیت پردازی میشدند. 8/10
5.Beatlejuice : کاش کلِ فیلم به اندازه یه رب اولش خوب بود و از ریتم نمیفتاد.نمیشه از ایده‌ی خوب کار گذشت. 7.5/10
6.Sleepy Hollow : نیم ساعت آخر و گره گشایی‌ها و پایان تخیلیش برا من یکی که جذاب نبود.مهارت برتون تو فضاسازی فیلماشه بیشتر تا داستان پردازی. 7/10
7.Batman : من خیلی بتمن باز نیستم.یه فیلمِ متوسط که هم جوکرش خوبه هم بتمنش تا حدودی و قصد نداره یه فیلم شاهکار باشه. 7/10
8.Mars Attacks : مریخی‌ها خشک و مسخره‌ن و فقط میکشن بی هیچ دلیلی.برخورد آدم‌ها و بخصوص کاخ سفید نقطه مثبته فیلمه.کاش اصلن همه فیلم تو همین کاخ سفید بود. 6.5/10
9.Frankenweenie : یکی به برتون بگه طراحی بی نظیر شخصیت‌ها فقط کافی نیست واسه ساخت یه انیمیشن. 6.5/10
10.Corpse Bride : یکی به برتون بگه طراحی بی نظیر شخصیت‌ها فقط کافی نیست واسه ساخت یه انیمیشن. 6.5/10
11.Charlie and The Chocolate Factory : داستان ساده بعلاوه مفاهیم لوسی که آخر فیلم داده میشه.البته تصویرای معرکه از شکلات رو نمیشه ندیده گرفت. 6/10
12.Pee Wee's Big Adventure : بعنوان فیلم اول قابل قبول با وجود ایرادات فراوون. 6/10
13.Planet of The Apes : داستان فیلم یه برگه آچار پشت و رو بوده قطعن. 6/10
14.Batman Returns : کلِ فیلم همه همو بی دلیل میخوان بکشن فقط،یکمم چاشنی به قدرت رسیدن که تو همه بتمنا هست. 5.5/10
15.Alice in Wonderland : این دیگه چه آشغالی بود؟ 4.5/10
16.Dark Shadows : فک کنم تیم برتون میخواست ببینه جای اد وود بودن چجوریه و بدترین فیلم عمرشو تقدیم همگان کرد. 1/10

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
The Roommate
2/10
فکر کنم نه باید بهتر از این هم از این فیلم انتظار می داشتم، بیس داستانیِ تکراری، انتخاب بازیگر افتضاح، بازی ها در بدترین سطح ممکن و کلن همین 2 هم زیادیشه فیلم اصلا جالبی نیست.

Sherlock Holmes

8/10

فوق العاده. واقعا فیلم زیبایی بود از نظر جلوه های ویژه و داستان و به خصوص بازی! بازی رابرت حرف نداره کلن خودِ رابرت حرف نداره :D Jude Law رو هم که نگو فوق العاده بود واقعا این فیلم رو دوست داشتم و حتما سراغ شماره دوش هم میرم. صحنه های هولمز و واتسون عالی بود دیالوگهای بینشون حرف نداشت جفتشون بهترینن :D

Captain America : First Avenger

5/10

دو نمره برای کریس اوانس :D سه نمره برای پایان واقعا جالب فیلم که به اونجرز ختم میشد. من کلن فیلمهای هیرویی دوست ندارم ولی اونجرز رو دوست داشتم برای همین این فیلمو دیدم که به نظر فوق العاده خسته کننده و بی معنی بود.

MultiMaster

کاربر سایت
Jul 6, 2014
96
Captain America : First Avenger

5/10

دو نمره برای کریس اوانس :D سه نمره برای پایان واقعا جالب فیلم که به اونجرز ختم میشد. من کلن فیلمهای هیرویی دوست ندارم ولی اونجرز رو دوست داشتم برای همین این فیلمو دیدم که به نظر فوق العاده خسته کننده و بی معنی بود.

قسمت دومش رو حتما ببین:)
برای منم قسمت اولش خسته کننده بود ولی با قسمت دومش عجیب حال کردم:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
گودزیلا
7/10
فیلم یه سری ایرادات داره که اشاره کرده بودن بچه ها ولی با این اوصاف فیلم سرگرم کننده ای بود
مبارزات واقعا زیبا بودن ...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یه مدتی نبودم ولی مگه میشه از فیلم دیدن دست کشید :d

The Last Stand
6/10
چی بگم :-/
80278646905990078485.jpg

Dark Shadows
8/10
جانی دپ توی این فیلم شبیه emmo boys شده بود =))

79329981415238924788.jpg

Heavenly Sword
7/10
این انیمیشین مثه اینکه از روی یه بازی exclusive برا ps3 ساخته شده بود. من که بازیش را انجام ندادم ولی داستانش خیلی قشنگ بود اما سازنده های انیمیشن فکر کنم خیلی سرسری ساخته بودن. به جزء شخصیت اول ، ناریکو و اون دختر گربه ای کای، گرافیک بقیه چیزاش اصلن خوب کار نشده بود :| اما داستان و صداگذاریش حرف نداشت. ناریکو را دوست میداریم.
red head lady
:d

59456688590477312451.jpg

V for Vendetta
9/10
نمیدونم چرا تا حالا این فیلم را ندیده بودم :| معرکه بود. چقدر اون دولتی که توی فیلم به تصویر کشیده شده بود آشنا میزد :d سانسور و خفقان و کنترل همه چیز :d

41628438663052049442.jpg

Toy Story of Terror
10/10
یعنی من عاشق وودی و باز و بولز آی و کله سیب زمینی و .................... همشون هستم. یه اپیزود 20 دقیقه ای بامزه.

41816721593297290313.jpg

Identity Thief
7/10
=)) =)) =))

03627697442693566435.jpg

Juno
9/10
این Ellen Page ترکونده :d حالا همه چیز فیلم به کنار، روشن فکری پدر Ellen Page توی فیلم تو حلقم.
فکر کن دختر 16 ساله میره به پدرش میگه:
دَدی، من حامله ام.
باباش هم میگه:
خب حالا پدرِ بچه کیه
=)) =))
LOOOOOOOOOOOOOOORD HELP US

04110225433399597380.jpg

Neighbors
5/10
بعضی جاهاش خیلی خنده بود ولی .......................... :| ولی زک افران را دوست میداریم :d

80528026580064495416.jpg

Noah
2/10
وات د فاک :| این چه بول شیتی بود که تحویل ملت دادن. یه توهین محضه به مسیحیا . فاک them.
نوح آدمکش حرفه ای بود؟
نوح جدا از مردم زندگی میکرد؟
نوح یه دنده بود؟
نوح میزنه زیر فرمان Lord؟
توی کشتی نوح، شخصه دیگه ای به غیر از خانواده ش سوار میشد؟
نوح از یه دختر 20 ساله راهنمایی میگرفت؟
و و و و و خیلی چیزای مزخرف دیگه.
2 امتیاز هم فقط به خاطر Emma Watson و Russel عزیزم :d و آقای Anthony Hoppkins دادم.
بقیشون + کارگردانش بهتره برن بیمرن :|

25151854756453925130.jpg

Hunger Games : Catching Fire
8/10
یه جمله هست که میگه:
وقتی دیکتاتوری یه حقیقت میشه، انقلاب یه وظیفه ست ;)
we love Jen Lawrence

14684854010772110182.jpg

Rio 1
9/10
فاااااااااک چرا من این انیمیشن را ندیده بودم :d یعنی عاشقش شدم :d
LETS SAMBAAAAAAAAAAAAAAA
HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
SHAKE IT SHAKE IT
یه انیمیشن شلوغ و پولوغ و پر هیاهو و پر از رنگ ها شاد و ووووووووووووووووو MUSIC DANCE...............
LETS SAMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

56579937732349448415.jpg

Rio 2
9/10
کل انیمیشن یه طرف، جاییکه بابازرگه به ریو میگه: "شما منو همون قربان صدا کن" یه طرف =)) =)) =))

10477411044213081387.jpg

و آخرین فیلم
Night Train to Lisbon
10/10
یعنی من که زیاد اهل فیلم های پر دیالوگ نیستم و اعتراف میکنم که دوست دارم فیلم هیجان انگیز و پر از جلوه های ویژه و رُمَنس باشه، عاشق این فیلم شدم. ندیدنش یه اشتباه محضه.
یه فیلم شیرین، دلچسب، زیبا.........................
بازیگرا، محشر. کارگردانی معرکه. داستان بی نظیر. موسیقی، حرف نداره و و و و ..................................

85575206634176377200.jpg

Nerfume

کاربر سایت
Apr 23, 2014
8
The Silence of the Lambs : 8/10
MV5BMTQ2NzkzMDI4OF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDA0NzE1NA@@._V1_SX214_AL_.jpg

Despicable Me : 8/10

MV5BMTY3NjY0MTQ0Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwMzQ2MTc0Mw@@._V1_SY317_CR0,0,214,317_AL_.jpg

Despicable Me 2 : 7/10

MV5BMjExNjAyNTcyMF5BMl5BanBnXkFtZTgwODQzMjQ3MDE@._V1_SY317_CR0,0,214,317_AL_.jpg

Neighbors : 3/10

MV5BOTQ0OTkzODgyNF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTA3OTE4MDE@._V1_SX214_AL_.jpg

Non-stop : 7/10

MV5BOTI3NzcxMjkzMl5BMl5BanBnXkFtZTgwMDY0NTQ0MDE@._V1_SX214_AL_.jpg

Stage Fright : 1/10

MV5BMTU0ODEwNjQ4Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwMDQ4OTMzMTE@._V1._SY209_CR0,0,140,209_.jpg

I, Frankenstein : 2/10

MV5BMjM3Mzk2MDU3N15BMl5BanBnXkFtZTgwMzg1NTI4MDE@._V1._SY209_CR0,0,140,209_.jpg

RoboCop : 6/10

MV5BMjAyOTUzMTcxN15BMl5BanBnXkFtZTgwMjkyOTc1MDE@._V1._SY209_CR0,0,140,209_.jpg

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
d1dd8b525f224f7c88dd3b3e1e99ed73.jpg

How To Train Your Dragon 2

بسیار هم عالی . دقیقا مثل قسمت اول یه انیمیشن فوق العاده که یه پکیج کامل از دراما و اکشن و جوک های واقعی و صد البته توسلس ! به شکل واقعا قابل باوری انیمیشن هنوز جادوی خودش رو قویتر از قبل داره و دقیقا مثل قسمت اول همه جوره راضیتون میکنه . در واقع شاید براتون جالب باشه که بگم این انیمیشن در بطن خودش حرف های خیلی جالب و صد البته تلخی رو بیان میکنه . دنیا یه بالانس داره و وقتی سرنوشتت مقدر شده که همراه با یکنفر باشی باید با همون نفر باشی و اگه قرار شخص یا چیز جدید بهت اضافه بشه باید اون قدیمی از سیستم خارج بشه .
خدا رو شکر سازنده ها و کارگردان به هیچ وجه انیمیشن رو لوس و بیمزه نکردن و هنوز هم بهترین نقطه قوت های قسمت اول ، بهترین نقطه قوت های قسمت دوم هستند . چه میدونم نه برای کسی زن گرفتن و نه برای کسی جفت پیدا کردن ! به صورت کاملا باورپذیری داستان روایت میشه .
بخصوص در قسمتی از این انیمیشن دوباره شاهد صحنه ای میشیم که دفعه قبل قهرمانان باهاش درگیر بودند ولی با این تفاوت که جبهه ها عوض شده و داریم از یه زاویه دید دیگه نگاه میکنیم .
خدا کنه این انیمیشن هم بلای Sherek بر سرش نازل نشه ! به شخصه کوچکترین امیدی به این قسمت نداشتم و به خودم قول دادم که این انیمیشن باید تو همون قسمت اول تموم میشد و حرف زیادی برای گفتن نداشت . شاید الانم یکم این مورد اضافی بودن و وصله نچسب به داستان و وجدیت این قسمت بچسبه ولی خب حداقل ادامه خیلی خوبی هست و در واقع یه چیز بی دلیل ولی خوبی هست ! Sherek هم قسمت اول عالی و به شخصه برای خودم قسمت دوم حتی عالی تر بود ! ولی خب وای بحال قسمت های بعد ... . امیدوارم محض رضای خدا دریم ورکز این بلا رو سر این سری نیاره و بتونه کیفیتش رو حفظ کنه .

در ضمن Toothless هم به شکل کاملا خفن تر و دلربا تر و باحال تری این قسمت برگشته و به هیچ وجه از ابهتش کوچکترین ذره ای کم نشده همین برای من بزرگترین نقطه قوت یه ادامه هست :D واقعا ترکیب گربه و سگ و اژدها و شاتگان عجیب جواب داده :D

8/10

Nerfume

کاربر سایت
Apr 23, 2014
8
نمیدونم چرا از این فیلم شما خوشتون نیومده :-/
منم خیلی‌ خوشم اومد نمرهٔ من هم به این فیلم هشته :x:d

منم اگر Dark Shadows بین فیلم هایی که این اواخر دیدم بود حتما اعلام می کردم که بهش 8 میدم !!! 2 یا 3 حقش نیست واقعا ...:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid
2011073185539093_381_o.jpg

Leon The Professional: 9.3/10

واقعا فوق العاده بود این فیلم :D
از تک تک لحظه هاش لذت بردم! شخصیت پردازی فوق العاده با بازی عالیه Jean Reno و همینطور ناتالی پورتمن که اینجا 10-12 سال بیشتر سن نداره! واقعا خیلی خوب بود!
اولش که میخواستم شروع کنم به دیدن تردید داشتم و بعد از کلنجار رفتن با خودم شروع کردم و همون اول داستان و شخصیتا بشکلی بودن که آدم نمیخواست بیخیال فیلم شه و همون اول منو گرفت و تا دقایق آخر داشتم ازش لذت میبردم و فقط از این میترسیدم که یک پایان ضایع بزنه این تجربه عالی رو برام خراب کنه که بر عکس پایان خیلی عالی هم داشت و بشدت دوس داشتم :x

بشدت پیشنهاد میشه ببینید و 100% از اون فیلماییه که You must see before you die :D
---------

warrior-movie-poster.jpg

Warrior 2011: 7.6/10

یک فیلم ورزشی با داستان متفاوت و روایت خیلی خوب!
در کل فیلم خیلی خوبی بود اما فکر کنم زیادی سرش هایپ شدم بخاطر نمراتی که گرفته بود برا همین به اون اندازه که انتظار داشتم حال نکردم اما بعنوان یک فیلم درام ورزشی یک فیلم خیلی خوب محسوب میشه با صحنه های اکشن رزمی عالی و بازی عالیه تام هاردی و داستان خیلی خوب و متفوات!

در کل فیلم خوبی بود و پیشنهاد میشه مخصوصا اگه به این ژانر علاقه دارید حتما ببینید :D

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,069
نام
AmiR
Warrior 2011: 7.6/10
یک فیلم ورزشی با داستان متفاوت و روایت خیلی خوب!
در کل فیلم خیلی خوبی بود اما فکر کنم زیادی سرش هایپ شدم بخاطر نمراتی که گرفته بود برا همین به اون اندازه که انتظار داشتم حال نکردم اما بعنوان یک فیلم ورزشی یک فیلم خیلی خوب محسوب میشه با صحنه های اکشن رزمی عالی و بازی عالیه تام هاردی.
در کل فیلم خوبی بود و پیشنهاد میشه مخصوصا اگه به این ژانر علاقه دارید حتما ببینید :D

فیلم خیلی هم عالی بود و به نظرم هیچ مشکلی نداشت و به نظرم یکی از بازیهای خوب تام هاردی بود ، در ضمن میزان ژانر درام فیلم بیشتر از ورزشیش بود و صرفا نمیشه گفت ژانرش ورزشیه...
ادبیاتت یک جوری حالت حجومی داره نسبت به نظرم
biggrin1.gif

منم نگفتم صرفا ورزشیه! اول پستمم گفتم داستان متفاوتی که داره ورزشی هم هست!
منم خیلی خوشم اومد و نمره پایینی هم بهش ندادم ولی زیادی هایپ شدم شاید بخاطر همینه که اندازه شما حال نکردم باهاش

نه آقا هجوم چیه؟ اصن تو بیا بزن :D
به هایپ ها هم هیچوقت در مورد هیچ چیز توجه نکن;)

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid
فیلم خیلی هم عالی بود و به نظرم هیچ مشکلی نداشت و به نظرم یکی از بازیهای خوب تام هاردی بود ، در ضمن میزان ژانر درام فیلم بیشتر از ورزشیش بود و صرفا نمیشه گفت ژانرش ورزشیه...
ادبیاتت یک جوری حالت حجومی داره نسبت به نظرم :D
منم نگفتم صرفا ورزشیه! اول پستمم گفتم داستان متفاوتی که داره ورزشی هم هست!
منم خیلی خوشم اومد و نمره پایینی هم بهش ندادم ولی زیادی هایپ شدم شاید بخاطر همینه که اندازه شما حال نکردم باهاش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر