Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,168
نام
پویان
The Hangover

Part I

7.5/10
به عنوان یک فیلم کمدی خیلی قشنگ بود. کلی خندیدم سر این فیلم.
از همه بهتر اینکه داستان قابل قبولی هم داشت. (برای من تازه بود.)
در کل:

Part II

6.5/10
این قسمت هم خنده دار بود ولی متاسفانه یک ضعف جدی داشت و اون اینکه کپی برابر اصل قسمت اول بود.
جاهای خنده دار زیاد داشت ولی اینکه همه روند داستان شبیه قسمت قبل باشه خیلی جالب نبود.
در کل:
Not Good ... Not Bad

Part III

5/10
با این قسمت خیلی حال نکردم. بخش کمدی و خنده دار خیلی کم داشت و یه جاهای اصلا نداشت! فیلم از کمدی به ادونچر تغییر پیدا کرده بود!
خوشم نیومد از این قسمت.
در کل:
Bad

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
600full-the-saratov-approach-poster.jpg

The.Saratov.Approach
2013
کلا با فیلم های مذهبی حال نمیکنم چه مذهبی ابرانی اسلامی چ مذهبی اروپایی مسیحی
توصیه میکنم اگه کسی ندیده اصلا سمت فیلم نره یا کسی داره دانلود میکنه بیخیال بشه :d

من که دیگه داغون شدم بس این فیلمای اشغالو دیدم . نمیدونم چه کرمیه هرچی دانلود کردمو حتما باید ببینم اصلا ی وضعی :d اگه نبینم عذاب وجدان میگیرم !
چرا دانلود میکنم خودم در تعجبم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان توصیه ام اینه فیلمهای سلحشور رو دنبال کنن با این طرز تفکر.
اگه منظورتون منم باید بگم که من کاری با فیلم نوح ندارم... گفتم که ما ناخودآگاه از نوح تصویر ذهنی اونجوری داریم و همین باعث میشه که کلا نتونم فیلم نوح رو خوب بدونم... نمرات هم گویایِ همه چیز هست... مگه این که شما بیشتر از منتقدین خارجی در مورد نوح و کستینگ و بازیگری و داستانش بدونید!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

47 Ronin
Director: Carl Rinsch

poster2.jpg

باز هم یک فیلم زیبا از فرهنگ ژاپنی ... داستان نسبتا محسور کننده ای داشت ولی جا داشت خیلی بهتر بیانش کنند ... فیلم تاریخی و زیبایی بود ( نسخه قبلی و ژاپنی 1941 ساخته شده )

6/10

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
images

In Fear 2013
واسه یک فیلم تو این ژانر بد نبود مرموز و ترسناک
تنها چیزی که منو خیلی اذیت میکنه پایان های کلیشه ای فیلم های از این دسته !

5/10

47 Ronin
Director: Carl Rinsch

باز هم یک فیلم زیبا از فرهنگ ژاپنی ... داستان نسبتا محسور کننده ای داشت ولی جا داشت خیلی بهتر بیانش کنند ... فیلم تاریخی و زیبایی بود ( نسخه قبلی و ژاپنی 1941 ساخته شده )

6/10

خیلی قشنگ بود فیلمش کلا از داستان های ژاپنی خیلی خوشم میاد من که از دیدنش لذن بردم

images

احضار

2013

همین الان دیدم فیلمو ! الان ساعت 4 بعد از ظهره باورتون نمیشه همنوز تو شک صنحه های ترسناک فیلمم
از معدود فیلم هایی بود که ترس و هیجان با هم داشت
کلا فیلم از روی یک داستان واقعی که سال 1970 اتفاق افتاده ساخته شده حتی اخر فیلم تصاویر واقعیه شخصیت ها رو میزاره . نکته دیگه که فیلم خیلی زیبا شده بود کست فوق العاده اونه بر خلاف فیلم های ترسناک دیگه که همیشه توشون بازیگرای نا اشنا بازی میکنن احضار از یازیگرای فوق العاده استفاده کرده که اینم به دلیل ساخته شدن فیلم به دست شرکت دستو دل بازه Warner i !
من بعد از A Nightmare At Elm St دیگه فیلم ترسناکی ندیدم که به دلم بشینه ولی احضار واقعا عالی بود از اول تا اخر فیلم پلک نمیتونید بزنید از هیجان و ترس
از داستان فیلم براتون نمیگم چون همش اسپویل میشه

دیدن این فیلم به همه فیلم بازهای عزیز توصیه میشه :d

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
آخرین فیلمی را که اینجا گذاشته بودم یادم نیست. فعلن این دو تا ;)

Blue Jasmine
8.5/10
فقط میتونم بگم بازی کیت بلانشت معرکه بود. به نظرم اسکار حقش بود.
9yzhlljd4dbcpi70n6bc.jpg

The Awakening
9/10
یکی از معدود فیلم های غربی که یه جورایی ترس ژاپنی را به تصویر کشیده بود.
ffjnm62u93atsjxgrxx5.jpg

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
خیلی وقت بود میخواستم این سری رو ببینم و واقعا واسه خودم متاسفم که دیدم
jackas.s 3
حال بهم زن ترین چیزهایی که حتی فکر کردن بهشون هم مشکله
jackas.s 3.5
البته اول اینو دیدم
به فضاحت بالایی نبود
کلا جفتشون رو تو ۱ ساعت دیدم و واقعا حالمو بهم زد
چه مرگشونه اینها؟
کثیفترین حیوونها هم پیش اینها شرف و حیثیت دارن
ترجیح میدم به جای نمره، استثنا فحشی چیزی بدم

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خیلی وقت بود میخواستم این سری رو ببینم و واقعا واسه خودم متاسفم که دیدم
jackas.s 3
حال بهم زن ترین چیزهایی که حتی فکر کردن بهشون هم مشکله
jackas.s 3.5
البته اول اینو دیدم
به فضاحت بالایی نبود
کلا جفتشون رو تو ۱ ساعت دیدم و واقعا حالمو بهم زد
چه مرگشونه اینها؟
کثیفترین حیوونها هم پیش اینها شرف و حیثیت دارن
ترجیح میدم به جای نمره، استثنا فحشی چیزی بدم

تازه من میبینم اشتهام باز میشه :D می خندم انقدر ... اصن یه کارایی می کنند اینا

جدیدش رو هم ببین bad grandpa البته در حد این قبلیا نیس :D !

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
images

In Fear 2013
واسه یک فیلم تو این ژانر بد نبود مرموز و ترسناک
تنها چیزی که منو خیلی اذیت میکنه پایان های کلیشه ای فیلم های از این دسته !

5/10

خیلی قشنگ بود فیلمش کلا از داستان های ژاپنی خیلی خوشم میاد من که از دیدنش لذن بردم

images

احضار

2013

همین الان دیدم فیلمو ! الان ساعت 4 بعد از ظهره باورتون نمیشه همنوز تو شک صنحه های ترسناک فیلمم
از معدود فیلم هایی بود که ترس و هیجان با هم داشت
کلا فیلم از روی یک داستان واقعی که سال 1970 اتفاق افتاده ساخته شده حتی اخر فیلم تصاویر واقعیه شخصیت ها رو میزاره . نکته دیگه که فیلم خیلی زیبا شده بود کست فوق العاده اونه بر خلاف فیلم های ترسناک دیگه که همیشه توشون بازیگرای نا اشنا بازی میکنن احضار از یازیگرای فوق العاده استفاده کرده که اینم به دلیل ساخته شدن فیلم به دست شرکت دستو دل بازه Warner i !
من بعد از A Nightmare At Elm St دیگه فیلم ترسناکی ندیدم که به دلم بشینه ولی احضار واقعا عالی بود از اول تا اخر فیلم پلک نمیتونید بزنید از هیجان و ترس
از داستان فیلم براتون نمیگم چون همش اسپویل میشه

دیدن این فیلم به همه فیلم بازهای عزیز توصیه میشه :d

موفق و پیروز باشید

اگر The Amityville Horror رو هم ندید حتما ببینید. با وقایع Conjuring بی ارتباط نیست و اتفاقا ارتباط هم داره

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
The Amazing Spider Man 2
فیلم خوبی نبود... سناریو بد و مشکلات زیادی داشت که دوستان بهش اشاره کردن... من فقط میتونم به کستینگ خوب اندرو گارفیلد اشاره کنم... حس شوخ طبعی اسپایدی توی فیلم به وضوح دیده میشد و کلا تونستم به این دلیل ارتباط برقرار کنم با اسپایدی. اندرو گارفیلد بازی بهتری نسبت به توبی مک گوایر به نمایش گذاشت و کلا این سری تیم بهتری داره ( از لحاظ بازیگری )
منتهی ضعف های عمده اش باعث شده که بدترین اسپایدرمن باشه!
علاوه بر بازی ها فیلم های مرد عنکبوتی هم یه لول پایین تر از بتمن هستند و خب دلیلش هم به تفاوت های عمده بتمن و اسپایدی بر میگرده!
مرگ گوئن هم به شدت ناراحت کننده بود... اما استون بازی خوبی رو به نمایش گذاشت. با توجه به این که نسخه سوم هم تایید شده (:| ) باید دید چه فکری به حال معشوقه پیتر میکنن... مسلما بدون کیس نخواهد موند پیتر:|
5/10

آخرین ویرایش:

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir

Need For Speed
IMDB rate : 7.2
My rate : 8.5
director : scott waugh
فیلم خیلی خوبی بود . پر از هیجان بود و در کل دلیل اصلی اینکه انقدر ازش خوشم اومد Aaron Paul بود :d در کل پیشنهاد میکنم حتما این فیلمو ببینید . داستان فیلم هم بیشتر داخل انتقامو این چیزا میچرخه . در کل از دستش ندید :d

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
gbcfSn55njJjkkt4AI0nqUOmvmH.jpg

the reader
8/10
یه فیلم فوق العاده درباره مشکلاتی که بعد از جنگ جهانی دوم برای افرادی که تو جنایات المان نازی دست داشتن بوجود اومد
البته اصل داستان درباره رابطه یه پسر نوجوان و یه زن جوان ـه ولی این ارطبات حول محور هولوکاست و المان نازی میچرخه
بازی کیت وینسلت هم تو این فیلم واقعا عالی و زیباست و بخاطر ایفای این نقش اسکار هم گرفت! رالف فاینز هم مثل همیشه درخشان و باور پذیر ظاهر شده.
فیلم فوق العاده زیبا،اموزنده و پر احساسه
تماشای این فیلم رو به همه توصیه میکنم!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
Amazing Spider-man 2
۸.۹۹/۱۰
فیلم خوبی بود...پاپکورنامون تموم شد سرش، فتیم بچه‌ها میوه و تخمه‌هم آوردند:D...
نسبت به کمیکها که وفادار بود گویا:Dرفرنس کمیکی هم کم نداشتیم توش...
به هر حال شخصیت پیتر پارکر رو خیلی خوب تونستن در بیارن به نظر من. مسخره بازیا و دیالوگاش به نظرم دقیقا میخوردن به پردازشای کمیکی شخصیت:|
من این نمره‌ایم ک کم نمودم، فقط لخاطر این رومنس بیخود و gross‍ی بود ک با این دختره‌ی نچسب توی فیلم داشت!کلا میزدم میرفت اون صحنه‌ها رو:D...
البته من به لیدی استون ارادت دارما:D.
اونجاییم که مرد، من بسی خوشحال رفتم...
پیشنهاد میشود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر