Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
6jNDD1tZFV5YxP3OjzCIG6XY2Wc.jpg

App 7.5/10

فیلم هلندی خوبی بود. فقط تکلیفش با خودش مشخص نبود ! گاهی بشدت هیجان آور ، گاهی هم ریتمش اینقدر کند میشد که حوصله سربر بود.
در کل برای وقت فراغت توصیه میشه.
نکته جالب فیلم برام بازی خوب Hannah Hoekstra بود که سرچی زدم و دیدم برلیناله هم گرفته برای فیلم قبلی اش Hemel ولی متاسفانه فیلم در دسترس نیست ! اگر کسی لینک مستقیمی سراغ داشت من رو بی نصیب نزاره ! :)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,482
نام
Matthew
2-Batman-Begins.jpg

Batman Begins : 9​

خب با ترتیب نادرستی که من بتمن های آقای نولان رو دیدم، این عنوان جا مونده بود و امروز بالاخره تونستم ببینم. فیلم با روند تندی شروع میشه که سعی داره بیشتر به تغییرات شخصیتی بروس اشاره کنه. از این جهت فکر می کنم میتونستند یخورده بیشتر در ارتباط با پدر و مادر بروس توضیحاتی رو بدند ولی خب _ البته من بتمن های دیگه رو ندیدم متاسفانه _ ولی از جهت پیش زمینه ی ورود به ستون اصلی داستان فکر می کنم بسیار مناسب بود.

ادامه ی داستان فیلم هم که شروع بتمن بود و به نوعی نمایش تجهیزاتش که خب برای منی که تا حالا هیچ کدوم از سری هاشو ندیده بود، یه آشنایی با نحوه ی ایجاد این وسایل و کاراییشون بود.
نظر شخصیم هست بنظرم شخصیت Rachel Dawes، شاید اگر یه بازیگر دیگه انتخاب می شد، فکر می کنم بهتر بود.

در ارتباط با Begins، که فیلم کاملا زیبا و مخاطب پسندی هست ولی همیشه و همیشه من TDK رو یکی بهترین فیلم هایی که تو عمرم دیدم، می دونم.

ولی نقطه قوت این سه گانه در وهله ی اول کارگردانی بینظیر و تیم بازیگران بخصوص بازیگران شخصیت های منفی فیلم ها که واقعا تک تکشون جای تحسین دارند.
و به عنوان کسی که تازه داره با شخصیت و سری بتمن آشنا میشه، میتونم به نوعی بدشانس باشم که چرا انقدر دیر این آشنایی شروع شد و خوشبخت باشم چرا که با برترین فیلم های سری شروع کردم.

و چند تا سوال.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
Oldboy_2013_film_poster.jpg

Oldboy (2013)
8/10
آندرریت شده ترین فیلمی که تو عمرم دیدم
داستان رو ترجیح میدم اصلا چیزی راجع بهش نگم ، حیفه اسپویل شه
بازیها به نظرم خوب بودن، حتی از تناقض سبکی فیلم که میگن مبارزه هاش یهو تو ذوق میزنه خوشم اومد،چون باعث شد کلا فکرم در مورد داستان عوض شه، انتظار چیز دیگه ای از پایان فیلم داشته باشم ولی به زیبایی شوکه م کرد
فیلم به شدت خشنه ، به شدت بروتال و بی رحمه و بیشتر از اینکه از دیدن خشونت اذیت بشم ، از بازی فیلم با روانم اذیت شدم و یه سری چیزاش بعد از ۱۰ روز هنوز اعصابمو خورد میکنن.
شوک اصلی فیلم هم‌ فکر نکنم تا یه مدت طولانی راحتم بذاره، واقعا یه سری چیزاش آزار دهنده بود
با هرکی فیلمو دیدم تو ۱۵ دقیقه ی اول جذب فیلم شد و تا ثانیه آخر چشم از فیلم بر نداشت
واقعا نمیفهمم چرا انقدر کوبیدن تو سر این فیلم،هرچقدر هم که نسخه ی کره ایش خوب بوده، چیزی از این کم نمی کنه
به شدت پیشنهاد می کنم ببینین ، مخصوصا پدر و مادرتون خیلی بیشتر می تونن با فیلم ارتباط برقرار کنن و بیشتر داغون شن!

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
Lego : The Movie

10/10

بهترین انیمیشن عمرم :) یعنی هر کس ندیده اولین کاری که بکنه بره اینو ببینه ! واااای عالی بود خیلی خنده دار بود و ریتم تندی داشت ، خلاصه کفم برید :)) اصلا لحن حرف زدن کل شخصیت هاشم خنده بود :D

اونجایی که سوپر من رو میگیرن میگه دیگه بد تر این نمیشه بعد یه صدا از اونور میگه سوپر من بعد میبینه که سلول بقلیش گرین لنترن زندانی ـه و صداگذاری بت من هم عالــــی بود :D

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
5e3emu9e.jpg

فوق العاده ! فوق العاده ! فوق العاده !!
واقعا یکی از بهترین انیمیشن هایی بود که تا حالا دیده بودم ! واقعا کار لرد و میلر عالی بوده !! این انیمیشن در کنار انیمیشن هایی مثل موش سراشپز و بالا واسه همیشه جاودانه میمونه
بدون شک اگه فیلم لگویی نبود و با گرافیک کامپیوتری ساخته میشد انقدر موفق نمیشد
لگوی بتمن هم عالی بود !! :D سوپرمن و گندلف و مردفضایی :D هم خیلی خوب بودند !!
ریتم فیلم هم واقعا واقعا تنده و اصلا خسته کننده نیست !! واقعا میتونست جای ۱۰۰ دقیقه ۱۷۰ ۱۹۰ دقیقه باشه !! پتانسیلش رو داشت
بعضی قسمت هاش انقدر خنده دار بودن که فیلمو استپ میکردم و قهه قهه میزدم :D
مثل اینکه فیلم جزو ۲۵۰ فیلم برتر IMDb هم قرار گرفته !! از دستش ندید !

۱۰/۱۰

SteveG

کاربر سایت
Mar 28, 2014
827
نام
احمدرضا
Non stop
عجب فيلم خوبى بود . فورمول ساخت فيلم هاى جذاب هاليوودى : يك عدد ليام نيسون خوش تيپ و بازى بلد و لهجه ى خاص و جالبش + مقدارى بزن بزن ، بكش بكش :d
فيلم مشكل اصليش شايد نداشتن فيلمنامه منسجم بود . حالا اگر بيشتر توضيح بخوام بدم لو ميره اما خيلى فيلم خوبى بودش فقط به خاطر فيلمنامه ٢ نمره كم ميكنم ٨/١٠

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
My Week with Marilyn

201401nzn.jpg

خیلی دوست داشتم مریلین مونرو توی این بازه زمانی زنده بودش :( فیلمم فیلمه قشنگی بودش ولی میشل ویلیامز نمیتونست خوب اون اداها و عشوه های مونرو در بیاره
8/10

The Lego Movie

mv5bmtg4md.jpg

انقدر انیمشین خنده دار و قشنگی بود که نفهمیدم کی شروع شد و کی تموم شد . به شدت پیشنهاد میشه :d
8.5/10

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,482
نام
Matthew
93621634827589504082.jpg

Mary And Max : 9

کارتون خیلی زیبایی بود. بعضی جاها بصورت عمیقی به فکر فرو می رفتم.
و اینکه یه داستان واقعی بوده خیلی زیباست.

12285954898163595667.jpg

Rango: 9.5/10
من نسخه ی دوبله ( فکر کنم گلوری باشه) رو دانلود کردم، بعد دیدم صدای شخصیت اصلی Johnny Depp که گفتم حتما نسخه ی زبون اصلی رو هم میگیرم.
هم طنز و هم از نظر داستان و محیط داستان خیلی لذت بردم.
جایزه ی اسکار هم حقشه.

The Reef 2: High Tide : 7/10
من شماره یکش رو دوست داشتم، اما این شمارش فقط یه سرگرمی بود.

Cloudy With A Chance of Meatballs : 8/10
کارتون قشنگی بود، ایدش جالب بود.

Treasure Planet : 9/10
یکی از مورد علاقه های من وقتی کوچیک بودم. شروع و پایان خیلی خوبی هم داشت.

Ghost 1992

کاربر سایت
Mar 7, 2014
12
دوستان میشه راهماییم کنید؟:
من دنبال کارتن یا انیمیشن هایی مثل والی میگردم که مضوعش زندگی اینده ی انسان ها باشه و نشون بده این تکنولوژی چقدر به ضرر ما و چقدر به سوده ما هستن.مثلا والی نشون میداد انسال ها اینقدر بی تحرک میشن که بوسیله ی دستگاه اینور اونور میرن و ...
اگر شما هم کارتنی به این شکل دیدی لطفا همینجا پست بزارید یه دنیا ممنونتون میشم

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من دنبال کارتن یا انیمیشن هایی مثل والی میگردم که مضوعش زندگی اینده ی انسان ها باشه و نشون بده این تکنولوژی چقدر به ضرر ما و چقدر به سوده ما هستن.مثلا والی نشون میداد انسال ها اینقدر بی تحرک میشن که بوسیله ی دستگاه اینور اونور میرن و ...
The Lorax؟:-"

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
Oldboy_2013_film_poster.jpg

Oldboy (2013)
8/10
آندرریت شده ترین فیلمی که تو عمرم دیدم
داستان رو ترجیح میدم اصلا چیزی راجع بهش نگم ، حیفه اسپویل شه
بازیها به نظرم خوب بودن، حتی از تناقض سبکی فیلم که میگن مبارزه هاش یهو تو ذوق میزنه خوشم اومد،چون باعث شد کلا فکرم در مورد داستان عوض شه، انتظار چیز دیگه ای از پایان فیلم داشته باشم ولی به زیبایی شوکه م کرد
فیلم به شدت خشنه ، به شدت بروتال و بی رحمه و بیشتر از اینکه از دیدن خشونت اذیت بشم ، از بازی فیلم با روانم اذیت شدم و یه سری چیزاش بعد از ۱۰ روز هنوز اعصابمو خورد میکنن.
شوک اصلی فیلم هم‌ فکر نکنم تا یه مدت طولانی راحتم بذاره، واقعا یه سری چیزاش آزار دهنده بود
با هرکی فیلمو دیدم تو ۱۵ دقیقه ی اول جذب فیلم شد و تا ثانیه آخر چشم از فیلم بر نداشت
واقعا نمیفهمم چرا انقدر کوبیدن تو سر این فیلم،هرچقدر هم که نسخه ی کره ایش خوب بوده، چیزی از این کم نمی کنه
به شدت پیشنهاد می کنم ببینین ، مخصوصا پدر و مادرتون خیلی بیشتر می تونن با فیلم ارتباط برقرار کنن و بیشتر داغون شن!

می دونید چرا این فیلم رو کوبیدن ؟؟ چون دلیلی برای بازسازی اش نبود . فیلم های خارجی دلیل اصلی بازسازیشون اینه که با چهارچوب هنری و کم تر مخاطب بین المللی پسند ساخته می شوند و هالیوود میبینه ایده ی داستانی فیلم پتانسیل این رو داره که طوری ساخته شه که اکثر مخاطب ها از قشر های متفاوت و ملل متفاوت به راحتی باهاش ارتباط برقرار کنن . کاری که مثلا با بازسازی دختری با خالکوبی اژدها و یا بال های هوس انجام دادن . ولی الدبوی نسخه ی اصلی اش تنها مشکلی که ممکن بود مخاطب غیر کره ای باهاش داشته باشه زبان کره ای اش بود . وگرنه از نظر ساختار , مطرح کردن راز اصلی فیلم , کشاندن مخاطب با خودش و صحنه هایی که توش بود تقریبا مثل یک اثر هالیوودی بود و به همین خاطر هم از همون اول فقط در بازار بین المللی مطرح نشد و مخاطب آمریکایی هم از اول تمجیدش کرد . شما ندیدی متوجه نشدی که قضیه فراتر از این چیزها بود . اولا همین طوری اش هم دلیل 15 سال زندانی کردن کاراکتر اصلی توی این نسخه کمی احمقانه و غیر قابل باور بود . (بدون در نظر گرفتن نسخه ی کره ای تازه . در برابر اون که فاجعه است ) . صحنه ی عشق بازی فیلم هم که خیلی الکی اتفاق می افته (جدا دختر ها تا یک مرد زخم و زیلی رو پانسمان می کنن باهاش حال می کنن ؟ این جوریه من از امروز میرم خودمو می زنم به دک و دیوار زخم و زیلی شم تا صبح و شب این و اون باهام حال کنند ) . بروتالیتی فیلم هم بیشتر فانتزی و کمدی بود تا تاثیر گذار آدم یاد خشونت فیلم های تارانتینو می افتاد که جنبه ی فان دارن . شوک آخرش رو هم که چه عرض کنم شما خوب شد کره ای رو ندیدی وگرنه دیگه پس می افتادی . من خودم وقتی دیدم فکم وا موند . مبارزه هاش هم واقعا ضایع است .

پیشنهاد من اینه با این که داستان واست لو رفته بشین کره ای رو ببینی تا بفهمی این فیلم چقدر داغونه . کره ایه یک سمفونی کامل از تمام نکاتیه که این جا به شکل خفیف دیده میشن ولی در بالاترین حد ممکنه . از موسیقی و بازی ها و دیالوگ ها بگیر تا خشونت و داستان و فیلم برداری و ...
آلبوم موسیقی جفت نسخه هارو هم دارم و واقعا مقایسه همینش هم نشون میده با چی طرفی . هرچه قدر موسیقی نسخه ی کره ای با روح و روانت بازی می کنه نسخه ی آمریکایی حالتو بهم می زنه .

تازه منو که می بینی از فیلم و سریال کره ای متنفرم و به زور 15 دقیقه ی اولش رو دیدم بعد ولش کردم بعدا اومدم سرش تا تهش میخکوب شدم .
برای پی بردن به عظمت نسخه ی اصلی به دیالوگی که ازش ماندگار شده ارجاع می دم تو از همین الان ته قضیه رو بخونی
بخند تا همه ی دنیا باهات بخنده و گریه کن تا تنها گریه کنی

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
Astro boy 2009
Robots 2005 ???
اولی راست کارته ولی دومی رو مطمئن نیستم
این فیلم پایینی هم شاید مناسب باشه

8mile
8/10
طرفدارای رپ و امینم حتما ببینن فیلم باحالیه

the Lego Movie
7.5/10
قشنگ بود این حالت لوگوییشم خیلی جالب بود ولی این جور که خوندم کلش کامپیوتریه (کامپیوتریه لگو نما!:d) بعضی از شوخیاشم خیلی خنده دار بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر