Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
BIRDMAN
8.5/10
فیلم فوق العادی و جذابی بود مسائل تکنیکی نوع فیلم برداری و برداشت سکانس ها عالی بود بعضی سکانس میخکوب کننده بود و جوری که بیننده مرز بین واقعیت و تخیل را از دست بده مثل صحنه اخر فیلم و خنده ای که سم رو صورتش میاد . انتخاب بازیگر ها دیالوگ هایی که رد بدل میشه خوب بود البته یه چند تا صحنه احمقانه هم فیلم داشت که نیازی بهشون نبود به نظرم
مهمترین نکته ای که فیلم میخواست به بیننده بگه این بود که چطور سینمای مدرن که خلاصه شده تو صحنه های زد و خورد که هیجان بیننده بر انگیزه جای اون هنر واقعی تو سینما و تائتر را گرفته و جالب تر از این که کسی که الان سعی داره یه اثر هنری از خودش به جا بزاره کسی بوده که مرد پرنده ای بازی میکرده. صحنه ای که ریگان با منتقد تو بار صحبت میکنه گواه همینه در واقع مشکله منتقد خود اثر نیست اینه که کسی مثل ریگان که یه بازیگر دست چندم بوده و الان یه مهره سوخته هست به تائتر تعلقی نداره و باید کنار بکشه

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Big Hero 6

بعد از LEGO بنظرم بهترین انیمیشن امسال بود! البته mr.peabody ,book of life هم خیلی خوب بودن! شخصیت های دوست داشتنی و یه داستان جمع و جور و جذاب در کنار جلوه های بصری واقعا خوب! که یقینا از همه کارهای disney انتظار میره!طنز خوبی هم به لطف baymax بوجود اومده که یه شخصیت با نمک و دوست داشتنی رو بوجود آورد! مهمترین نکته تو این جور انیمیشن ها انتقال پیام فیلم و ههمین طنز و رابط بین شخصیت ها هست که به خوبی در کنار هم قرر گرفته بود.البته یکمی به دلیل کوتاه بودن انیمشن زیاد نتونستن به داستان اون طور که نیازه بپردازن.

8.5/10

Apocalazz

کاربر سایت
Jan 30, 2015
16
[h=1]Jackass Presents: Bad Grandpa 2013[/h]
فقط همون صحنه کلاب 10 امتیاز میارزه. :d=)) همینطور صحنه گنگسترها. و رخت خواب.
چیزی که این کمدی رو منحصربفرد میکنه همون مستند بودنشه. جانی ناکسویل یو آر آآآآآآسِم.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
Birdman
michael-keaton-birdman-03-350x164.jpg

امسال خیلی فیلم های عالی داشتیم خیلی بهتر پارسال (نظر شخصی)

تئوری همه چیز ، The Imitation Game ، شبگرد ، و Gone Girl ، بین ستاره ای و ...
بعد آخر سر این فیلم رو دیدم با انتظارات بسیار بالا جالبه فیلم از انتظارات بسیار بالای منم بهتر عمل کرد! من آخه تریلر فیلم رو دیده بودم و واقعا تو کفش بودم ادوارد نورتون و مایکل کیتون و اما استون ، این سه تا واقعا بازیشون حرف نداشت ، اما استون بهترین بازیشو ارائه داد به نظرم! (چه جیگری شده بود) همچنین ادوراد نورتون ، عجب پرستیژی عجب بازیی داشت این بشر ، واقعا باهاش حال میکنم ، کرکترش خیلی منو یاده کرکترش تو فیلم باشگاه مشت زنی فینچر انداخت(البته بعد از تکامل شخصیتیش) واقعا خیلی عالی بود بازیش ، میرسیم به گل سرسبد فیلم یعنی مایکل کیتون یا همون مرد پرنده ی خودمون که فکمو انداخت پایین با بازیش :D واقعا لذت بردم ، خیلی غیر قابل پیشبینی ، نفس گیر و عالی ـه کرکترش:x
یکم از فیلمبرداری و تدوین فیلم بگم ، بهتر از این نمیشد Birdman رو ساخت ، به جرئت میتونم بگم اگه بهترین نیویورکی که تو سینما دیدم به تصویر نکشیده باشن ، توی 3 تای اول ـم هست!
واقعا عالی بود . موسیقی متن فیلم هم خیلی جون دار بود و کاملا با فیلم همخوانی داشت و مچ بود و میدونستن کی موسیقی رو اوج بدن یا کم کنن و ... که تو سطح دانش من نیست:D جا داره به دیالوگ های فیلم هم اشاره کنم، واقعا عالی بودن ! شاهکار!
این فیلم رو باید ببینید واجبه دیدنش
10/10

#اسکار رو میبره :D

پ.ن: به جز اون سه تا بازیگری که گفتم بقیه هم عالی بودن!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
220px-X-Men_Days_of_Future_Past_poster.jpg

X-Men: Days of Future Past 9 / 10

وقتی تریلر این نسخه رو دیدم، خیلی از برگشتن Ian McKellen و Patrick Stewart خوشحال شدم، چند ماه پیش هم دانلودش کردم که تونستم آخر ببینمش. در کل واقعا فیلم خوبی بود، این ایده که یه جوری شخصیت های نسخه های قبل و خصوصا نسخه سوم رو برگردوند کنار شخصیت های جدید واقعا عالی بود، خیلی از این کار خوشم اومد. این فیلم رو که دیدم واقعا از بازی James McAvoy و خصوصا Michael Fassbender خوشم اومد، واقعا جایگزین های شایسته ای هستند ....
خیلی فوق العاده هست، پیشنهاد میکنم تماشا کنید.

220px-X-MenFirstClassMoviePoster.jpg

X-Men: First Class 8 / 10

عجیبه که من این فیلم رو سه سال پیش گرفتم و بعد از نسخه جدید دیدمش! این فیلم رو بخاطر نبود Hugh Jackman، Ian McKellen و Patrick Stewart ندیدم، ولی تو نسخه جدید انقدر از بازی جونی های دو شخصیت اصلی نسخه های قبل خوشم اومد که نتونستم بیخیالش بشم. این فیلم هم خیلی عالی بود، خصوصا اینکه قسمت هایی رو توضیح میده که تا جایی که به یاد دارم نه تو نسخه اول، نه دوم و نه سوم گفته شده....
اینم فیلم خوبیه .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
این فیلمایی که چند وقت اخیر اومدن یه نقد کوچیک بکنم(انقدر دوستان خوب نقد میکنن نمیشه ننوشت:D)
Boyhood
+ بهترین فیلم سال ۲۰۱۴ و برنده اسکار,نمایش دادن ۱۲ سال زندگی یک پسربچه و خانودادش با تمام مشکلات و شکست ها و موفقیت ها به زیبایی هر چه تمام تر,تدوین خوب,سادگی و بی آلایشی زیبای فیلم,یکی از فیلمای برتر نسل که خیلی خوش شانسم تو این مقطع از زندگی این دیدم,بازی خوب و یک دست بازیگر اصلی,نقش آفرینی بینظیر پاتریشیا آرکیت.
- خسته کننده شدن در اواسط فیلم که زیاد اذیت نمیکنه.
۱۰/۱۰
-----------
Gone Girl
+یکی از قویترین فیلنامه و تدوین های سال,چرخش های بهت آور داستانی,بازی بینظیر رزاموند پایک,موسیقی فوق العاده و تریلرگونه.
- بعضی از بخش های فیلم بدون دلیل و از لحاظی اضافیه
پ.ن:نامزد نشدن احمقانه این فیلم در بخش بهترین های سال اسکار و بطور کل نادیده گرفته شدن.
۹/۱۰
----------
NightCrawler
+ بازی بینظیر جیک گیلنهال,فیلنامه سیک و مریض در عین حال جذاب,نشون دادن دنیای خبرنگاری حوادث بدون هیچ پرده ای در آینده(یا حتی در زمان حال),صحنه های اکشن بسیار واقع گرایانه و پر تنش
- غیرواقعی بودن بخش های از فیلم(پیدا کردن شماره پلاک از اینترنت و...)که به فیلم یه کم صدمه زده.
پ.ن:نامزد نشدن احمقانه این فیلم در بخش بهترین های سال اسکار(۲)
۹/۱۰
---------
Birdman
+ بهترین فیلبرداری و تدوین سال,تقابل جالب تأتر و سینما و کنایه های زیبا به فیلم های صرفا اکشن محض,نقش آفرینی بی نقص تیم بازیگری, صدای جالب شخصیت درون,صحنه های اکشن و تخیلی بسیار جالبتر,تقابل بسیار جالب کیتون و منتقد داخل کافه
پ.ن: در حدی که ازش تعریف میکردن برام شاهکار نبود(شاید دانش م از تٔاتر کمه)
۹/۱۰
---------
The GrandBudapest hotel
+ بهترین فیلم کمدی سال,صحنه پردازی بسیار زیبا و خوش آب و رنگ,استفاده از تکنیک های فیلمبرداری و نقش آفرینی فیلم های صامت,داستان و روایت مهیج.
- بیش از حد چیپ بودن و رواعصاب بودن بخش های از فیلم
۸/۱۰
--------
Under the Skin
+ خاص ترین فیلم سال,بازی عجیب و جذاب اسکارلت جوهانسن,داستان کلی خوب,به چالش کشیدن افکار بیننده در سکانس های متعدد‌,استفاده مناسب از کشور اسکاتلند بعنوان استعاره ای از کشوری سرد و خشک و بی روح
- روایت داستانی ضعیف,استفاده از نابازیگران,کم دیالوگ بودن فیلم,درک نکردن خیلی از سکانس ها.
۸/۱۰
-------
The Machinist
+ بازی بینظیر کریستین بیل و رژیمی حیرت انگیز و مناسب نقش,روایت گنگ و درگیر کننده داستان
- ایده آل نبودن بازیگران فرعی,خسته کننده شدن در اواسط,بی دلیل بودن بعضی از سکانس ها.
پ.ن:(فیلم سال ۲۰۰۴)
۷/۱۰

پ.ن:به دلیل ازدیاد نظرات و شلوغ شدن صفحه از گذاشتن عکس صرف نظر کردم , بخش دوم نظرات هم به زودی , ممنون که خوندین ; )

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
intersteller: 9/10
واقعا فیلم عجیبی بود! گره های زیادی که توی داستان بود واقعا آدم رو سر در گم می‌کرد(از نوع مثبت) بازیگرها خیلی خوب نقش‌های خودشون رو درآوردن و واقعا جای ایرادی نذاشتن... تنها چیزی که باعث شد من نمره کامل به این فیلم ندم پایان نولانی فیلم بود که من خیلی خوشم نمیاد.. ولی در کل فیلم خیلی تمیز و خوش ساختی بود.

Into The woods: 1/10
فیلم بسیار بدی بود. واقعا از دیزنی تعجب کردم وقتی فیلم رو دیدم. فیلمی پر از ایراد از داستان بی سر و ته و اومدن و رفتن بی دلیل شخصیت‌ها گرفته تا قرار دادن خشونت‌های عجیب در طول داستان که آدم رو تو بهت قرار می‌داد! شما نقش جانی دپ رو ‌می‌بینید که بیشتر (با عرض معذرت خواهی) شبیه یک بچه‌باز هست تا یک گرگ از طرفی صحنه‌ی قطع انگشتان و پاشنه‌پا رو دارید و در آخر هم خیانت یک زن شوهر دار و به طرز جالبی Rate این فیلم برای کودکان هست (دیزنی سعی کرد مخاطب رو کودکان قرار بده ولی فیلم برای یک بزرگسال هم خوب نیست!) خیلی سعی شده بود داستان‌های قدیمی رو با یک قرائت جدید و مدرن ارائه بدن ولی به شدت شکست خورد به نظرم. این فیلم پتانسیل خیلی خوبی داشت با توجه به بازیگر‌هایی مثل مریل استریپ (همین امتیاز هم به خاطر همونه) اما اصلا نتونستن استفاده کنن از موقعیت. در کل پیشنهاد نمیشه فیلم.

Tek3n: 7/10
یک اکشن روتین اما سرگرم کننده داستان کلیشه‌ای اما خب کسی هم از این جور فیلم‌ها انتظار داستان خیلی خوب نداره. در کل یک Taken بود.

آخرین ویرایش:

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
Rurouni Kenshin The Legend Ends
Rurouni-Kenshin-The-Legend-Ends-2014.jpg

نمره:9
تنها نکته ی منفی این فیلم مربوط به مبارزات یک ساعت اول فیلمه در بعضی صحنه ها اغراق کرده بودند,مبارزات آخر فیلم فوق العاده بود
فیلمبرداری زیبا,مناظر چشم نواز,دیالوگ های عالی
---------------------------
Snowpiercer
large_snowpiercer.jpg

نمره:4
پایان سرکاری!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,652
نام
سپهر
Big%20Hero.jpg

Big Hero 6

SCORE : 8.5

کارتونی جذاب، سرگرم کننده و با شخصیت پردازی فوق العاده و بامزه که در راس آن بیمکس قرار داره. بیمکس در کنار شخصیت های وال-ای و آدم برفی فروزن و Minios های DM ، یکی از بامزه ترین شخصیت های تاریخ کارتون هستند. با حذف ناجوانمردانه The LEgo Movie ، شانس Big Hero برای کسب اسکار، بیشتر شده است.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,990
نام
محسن
Big Hero 6 2014
انیمیشن
بهترین چیزی که یه انیمیشن رو جذاب میکنه اینکه چهره کاراکتر ها اون حس رو منتقل کنن! مثلا احساس غم یا شادی بیش از حد چون اجرای این جور موارد با فیلم ها فرق داره. و چیزی که این کارتون رو برام جذاب کرد همین بود.
امتیاز 9 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر