Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
warrior-movie-tom-hardy-joel-edgerton-poster.jpg

Warrior
7.5/10​

این Warrior جزو فیلمایی بود که خیلی وقته داشتم و هی میخواستم ببینم، حسش نمیومد.:D دیشب بالاخره بعد از مدت ها حسش اومد و چه فیلمی هم بود. هر چند آخرش دوست داشتم برعکس اتفاقی که افتاد، می افتاد ولی همین هم متاثر کننده بود.
تک تک بازی گرا تو نقششون غرق بودن و خیلی خوب از پسش بر اومدن، مخصوصا هاردی. چه هیکلی هم داشت بی شرف:D شهاب میگفت این هیکلش یه خورده برای سم فیشر بودن زیادی درشته من باور نمیکردم:D ولی خب یه خورده از کولش کم کنه (که الان کرده)، از بقیه جهات فیزیکش خوبه برا بازی در نقش آقامون فیشر:D
کلا انگیزه اصلی دیدن این فیلم، دیدن بازی هاردی و مخصوصا لهجه اش بود چون تو فیلمای قبلی که ازش دیده بودم (The Dark Knight Rises و This Means War) تو یکیش که حرف زدنش نامفهوم بود تو یکی دیگه هم که لهجه بریتیش شدید داشت که اصلا با آرمان های Uncle Sam در تضاده:D ولی خب بعد دیدن فیلم کاشف به عمل اومد خود فیلم خیلی خیلی خوبه:D

two-new-maleficent-posters-released.jpg

Maleficent
8.0/10​

فکر کنم من تنها کسیم که از این روایت جدید زیبای خفته بیشتر از قدیمیش خوشم اومد:D اون قدیمیش رو که بچه بودم روی VHS روزی یه بار میدیدم و همیشه هم کمی برام به صورت غیر عادی ترسناک بود.:D
اصولا دوست ندارم چیزی رو که قبلا دیدم، نسخه ای که مو به مو بازسازی شده رو دوباره ببینم به همین خاطر بود که منتظر این فیلم نبودم ولی چند وقت پیش به طور اتفاقی فهمیدم فیلمش نسبت به انیمیشن قدیمیش، فرق میکنه، این شد که رفتم سراغش و انصافا هم بیشتر از روایت قدیمیش خوشم اومد:D حالا دلیلش چیه نمیدونم:D
شاید آخرین باری که انیمیشنش رو دیدم، 13-14 سال پیش بود و اصلا اون شعر معروفش تو ذهنم نبود ولی به محض اینکه فیلم تموم شد و آنجلینا جولی با صدای خودش شروع به خوندن اون شعر کرد، واقعا منو برد به همون دوران بچگی و VHS و روزی یه بار دیدن کارتونش و اشک تو چشام جمع شد:crying1:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Edge of Tomorrow

35027025776999634547.jpg

بسیار عالی و فراتر از انتظارم

داستان و روایتش عالی ، در طول کل فیلم هیجانش رو حفظ میکنه و یه داستان Sci-Fi معکرست !
بازی Blunt و Cruise بسیار خوب ، جلوه های ویژه فوق العاده
طراحی فضایی ها خیلی تازه و جذاب
جوک ها به شدت خنده دار ! یعنی سر خیلی فیلمهای کمدی من اینقدر نخندیدم ! :D

در کل یه بلاک باستر درجه 1 ، تر و تمیز

فیلم به شدت هم گیمر پسنده ! ( بر اساس رمان All You Need Is Kill ساخته شده که نویسنده رمان ، برای نوشتن این رمان از بازیهای ویدیویی الهام گرفته )

10 / 8.5

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,304
نام
بابک
شاید آخرین باری که انیمیشنش رو دیدم، 13-14 سال پیش بود و اصلا اون شعر معروفش تو ذهنم نبود ولی به محض اینکه فیلم تموم شد و آنجلینا جولی با صدای خودش شروع به خوندن اون شعر کرد، واقعا منو برد به همون دوران بچگی و VHS و روزی یه بار دیدن کارتونش و اشک تو چشام جمع شد:crying1:
خواننده شعر آنجلینا جولی نیست اسمش LANA DEL REY هست. اسم آهنگ هم once upon a time هست.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
آرایش غلیظ

یک بولشت به تمام معنا. واقعا آدم نا امید میشه که این چه فیلمیه از کارگردان و نویسنده ی آثار قوی ای مثل بی پولی و بوتیک . بچه پنج ساله بهتر فیلم نامه رو می نوشت . انگار سر بنگ یم چیزی سر هم کردن . در کل وقتتون رو بگذارید سریال معراجی ها رو ببینید برد بیشتری کردین چون هم مفتیه هم یک علی صادقی داره که بامزه باشه

امتیاز 1.5 به خاطر یکی دوتا دیالوگ یاحال و آواز شجریان .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Sherlock Homes : Game of Shadows

9/10

Jude Law + RDJ = <3 پلات اصلی داستان با این دو تا بازیگر معرکه بود. هرگز هیچوقت فکر نمی کردم فیلم شرلوک هولمز می تونه انقدر جذاب و جالب باشه. ببیننده تمام وقت میخکوب محو داستانها و معمای جالب فیلمه. یک کلام این فیلم عالیه!

The Avengers

دوباره دیدم اینبار از اول و درست حسابی.

7/10

Iron man 2

5/10

شخصیت ویلین فیلم فوق العاده ضعیف طراحی و پرداخته شده بود. فیلم در سطح متوسط بود. باز هم بخاطر JDR دارم این نمره رو میدم مگر نه به نظرم اصلن فیلم جالبی نبود. همه چیزش تکراری البته غیر از لباس Iron man که توی هر شماره آپگرید میشه

Iron man 3

7/10

کمی بهتر از شماره 2 ولی همچنان طراحی ضعیف ویلین اذیتم می کرد. فقط شخصیت های مثبت و به نوعی خوب توی این داستان قوی پرداخته شدن ویلین ها مزخرفن در عین باهوشی کودنن و در عین قوی بودن ضعیف.

تنها ویلینی که توی سری فیلمهای ساخته شده از روی داستان کمیک ها واقعا عاشقش بودم و می دونم همه عاشقشن جوکر ( اونم از نوع هیث لدجر ) بود و تمام!

با قهرمانهای کمیک های مارول هم زیاد نمی تونم ارتباط برقرار کنم به نظرم زیادی زرق و برق دارن. کاراکتر Iron man هم فقط با بازی رابرت جذاب شده مگر نه هیچ نکته ی جالب توجهی در موردش وجود نداره.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,821
نام
وحید
Transformers Age of Extinction

6/10
اصلا جالب نبود
من نمیدونم روایت داستانی ضعیف رو چه اصراری بود بکنن 3 ساعت ؟
جلوه های ویژه عالی بود و صحنه های اکشن خوب بودن
ولی در کل این همه هزینه که براش کردن حداقل باید یه داستان خوب براش پیدا میکردن
شماره های قبلی به مراتب جذابتر بود

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
The Lego Movie
10/10

با دیدن این انیمیشن به یه چیز خیلی مهم پی بردم! اینکه خیلی از انیمیشن هایی که مثل Frozen و The Nut Job و ............ با اینکه شاید خیلی خوب کار شده باشن، اما دیگه دارن کلیشه ای میشن! و از یه سری فاکتورهایی که موفقیتشون اثبات شده و تضمین شده ست استفاده میکنن. اما The Lego Movoie، بعد از انیمیشن خارق العاده Toy Story، بعد از مدت ها دوباره چیزی را به تصویر کشوند که عملن و فقط و فقط با بچه ها سر و کار داره، البته از کنایه های بزرگسالانه ش بگذریم :d
توی این انیمیشن دوباره اسباب بازی های کودکانه به تصویر کشیده شدن که نشون میداد علاوه بر اینکه یه جسم سخت هستن، بلکه برا بچه ها پر از معنا و مفهومن و روح دارن.
حرف نداشت این انیمیشن. به هیچ وجه کسل کننده نمیشد. دوست داشتنی بود، fun و خنده دار بود. شوخی هاش بامزه بود. همه چیزش عالی بود. موزیکش هم که .....................
EVERYTHING IS AWSOME
:d
به نظرم این انیمیشن یه چیزو نشون داد و اونم اینکه هر آدمی با یه قلب مهربون میتونه یه هیرو باشه!

66754449853493489360.jpg

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
آرایش غلیظ

یک بولشت به تمام معنا. واقعا آدم نا امید میشه که این چه فیلمیه از کارگردان و نویسنده ی آثار قوی ای مثل بی پولی و بوتیک . بچه پنج ساله بهتر فیلم نامه رو می نوشت . انگار سر بنگ یم چیزی سر هم کردن . در کل وقتتون رو بگذارید سریال معراجی ها رو ببینید برد بیشتری کردین چون هم مفتیه هم یک علی صادقی داره که بامزه باشه

امتیاز 1.5 به خاطر یکی دوتا دیالوگ یاحال و آواز شجریان .

اتفاقن این فیلم عالیه،نمونه‌ش تو سینمای ایران نیس.یه تریلر پرهیجان و جذاب با کلی ایده‌های بکر و البته تقلید‌هایی هم از هالیوود داره ولی نتیجه کار خیلی خوبه.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
the fault in our stars
فیلم خوبی بود
البته نه اونقدر که اینجا تعریفش رو کردن
بیشتر از اینکه فیلم خوبی باشه، فیلم دوست داشتنی و شیرینی بود
7/10

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,821
نام
وحید
Maleficent

7/10
بد نبود یکم زیادی رو شخصیت انجلینا پرداخته شده بود و نقش اصلی این ماجرا که همون زیبای خفته باشه بیشتر حاشیه بود
در کل قصد نویسنده این بود داستان رو از دید جادوگر پیش ببره
و فیلم بدی از اب در نیومده جلوه های ویژه هم با تشکز از دیزنی خوب دراومده بود
ولی اخرش یه مقداری ابکی کار شده بود

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
The wolf of wall street
از کمدی‌های خوب این چند سال اخیر بود به نظرم،جدا از اینکه فقط با مسخره بازی قصد نداشت بیننده رو بخندونه،داستان خیلی‌ خوبی‌ هم داشت و بازیگر‌ها هم خوب بودن نسبتا،از معدود فیلم‌های بالا دو ساعت و نیم بود که بدون استراحت تا آخر دیدم.
8.5/10

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
poster212x312.jpeg

Joe

چندین و چند سال میشد که حتی یه فیلم نرمال و معمولی هم از نیکولاس کیج ندیده بودم و همه از دم Bullsh*t های غیر قابل تحمل بودند ! حداقل اونایی که چند ساله یادم مونده ! اما خب در هر حال این فیلم خیلی برام غافل گیر کننده بود و واقعا یه فیلم خوب با یه داستان خیلی مجذوب کننده و کاراکتر های باورپذیر و بازی های خیلی خوب بود .
فیلم در مورد داستان یک مرد بنام جو هست که با یه پسر اشنا میشه و شاید خودش رو در اون میبینه و ... کارگردانی فیلم برام خیلی جالب توجه بود اما وقتی رفتم کار های قبلی رو دیدم به کل سوپرایز شدم که چجور یه کمدین ساز تونسته همچین فضایی رو در بیاره .
در کل بازی نیکلاس کیج خیلی خوب بود و به شکل کاملا مناسبی زندگی یه مرد دوران Middle age crisis رو به نمایش در اورده .
امیدوارم اگه اون مشکل نیکولاس کیج که باعث شده بود پیشنهاد هر فیلمی رو بخاطرش قبول کنه برطرف شده باشه و از این به بعد دوباره همون نیکولاس کیجی رو ببینیم که لایق جایزه اسکار بود .

7/10

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,733
نام
nucky thompson
اتفاقن این فیلم عالیه،نمونه‌ش تو سینمای ایران نیس.یه تریلر پرهیجان و جذاب با کلی ایده‌های بکر و البته تقلید‌هایی هم از هالیوود داره ولی نتیجه کار خیلی خوبه.

بله ایده های ناب داره ولی همه رو باهم ریخته تو مخلوط کن .هیچ کدوم رو به سر انجام نمی رسونه . فقط مطرح می کنه . پایانش هم الکی سر این بود که فیلم رو ببره . a serbian film هم فیلمی بود که تقریبا در سینما نمونه ای نداشته آیا فیلم خوبیه ؟ این بی همتا بودن به معنی خوب بودن فیلم نیست . ریتم فیلم تند هست ولی واقعا بول شته . نتیجه کار هیچ چیز خاصی نیست . چون اصلا تکلیفش با خودش و بیننده مشخص نیست . فیلم هپروتی ساختن هم هنر می خواد که تو این فیلم نمیشه دید . چون ضعف هاش یک ضعف های کلیه که به خود فیلم برمیگرده نه به لزومات فیلم نامه ی غیر رئالش

UNKNOWN.R8V

کاربر سایت
Sep 8, 2014
4
The wolf of wall street
از کمدی‌های خوب این چند سال اخیر بود به نظرم،جدا از اینکه فقط با مسخره بازی قصد نداشت بیننده رو بخندونه،داستان خیلی‌ خوبی‌ هم داشت و بازیگر‌ها هم خوب بودن نسبتا،از معدود فیلم‌های بالا دو ساعت و نیم بود که بدون استراحت تا آخر دیدم.
8.5/10

چی میشه یه خورده دیگه نگهش داری ؟:>:d

تو مهمونی که داشتن بیلیارد بازی میکردن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Evil
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر