Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
Iron Man 3

هی از خودم سوال می‌کنم چرا این فیلم همه چیش شبیه فیلم‌هایی هست که تازگیا هالیوود می‌سازه؟!

4/10

فیلم ها نمیدونم چرا جدیدا خیلی شبیه همدیگه شدن:|
مثلا فیلم های سوپر هیرویی:
اول میان سوپر هیرو رو به خاک سیاه مینشونن, بعد یهو سوپر هیرو امید پیدا میکنه میزنه با امکانات ه 1/10 امکاناتی که معمولا داره دشمن رو نابود میکنه:| مثالش همین IM3 یا TDKR یا حتی Avengers هم کمی اینجوری بود:|

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
the Great Gatsby
9/10
عالی بود واقعا. عین رمانش بود با صد برابر گیرایی بیشتر!چه پایانی داشت
آخرین سکانس دیکاپریو فوق العاده بود.فقط این دیزی شخصیتش جالب در نیومده بود!

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
950
نام
هادی
G.I. Joe: Retaliation

220px-G.I._Joe_Retaliation.jpg

چیز خاصی نداشت، ادامه‌ی همون The Rise of Cobra هست. ارزش یک بار دیدن رو داشت.

چندتا نکته: خطر اسپویل شدن داستان
1- سه نفر از بازمانده های تیم G.I. Joe که قرار بوده کشته بشن خیلی راحت وارد شهر میشن هیچ کس هم باخبر نمیشه، بعد وارد باشگاه ورزشی متروکه میشن و کاملا اتفاقی چندتا کامپیوتر خفن اطلاعاتی پیدا میکنند.
از اونور شخصیت زن تیم (Jaye) در عرض کمتر ده دقیقه تمام حرکات دست و پا و چشم و ... رئیس جمهور رو تجزیه و تحلیل میکنه و میفهمن که او رئیس جمهور واقعی نیست.

شاید بشه با این خرت و پرت ها

33786248852953852445.jpg

یه همچین چیزی ساخت !

63931109058670114251.jpg

2- طرف کل حکومت دستشه هنوز نمیدونه اعضای تیم G.I. Joe کیا بودن. خیلی راحت وارد مراسم میشه و با همون کسی که فرمان قتلشون رو صادر کرده بوده میرقصه.

61316040124471116295.jpg

3- این استاد معظم قیافه‌اش به همه چیز میخورد الا مستری :d

74632750687227517154.jpg

4- آخرش نفهمیدیم این فرمانده با اون صدای کلفتش و نقاب مخوفش چه نقش خاصی تو کل فیلم داشت :d

19229752842891527417.jpg

نمیدونم چرا اینقدر به این فیلم گیر دادم :d ولی کلا همونطور که بالا هم گفتم ارزش یک بار دیدن رو داره. کلا بهترین راه لذت بردن از این سبک فیلمها نگاه کردن روی یه تلویزیون 50 یا 60 اینچی با سیستم صوتی خفن همراه با چیپس و پفک و ... هست.:d

امتیاز 4 از 10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
the Great Gatsby
9/10
عالی بود واقعا. عین رمانش بود با صد برابر گیرایی بیشتر!چه پایانی داشت
آخرین سکانس دیکاپریو فوق العاده بود.فقط این دیزی شخصیتش جالب در نیومده بود!
چه عجب بین شاهکارهایی(!) از نوع iron man/pain and gain/f&f یکی هم این فیلم رو نقد کرد:)

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
Definitely maybe

من این فیلم رو همون چند سال پیش دیده بودم.ولی بدلیل خاطره فوق العاده خوشی ازش داشتم دوباره نشستم پاش و لذت چند برابر داشتم.پایان فیلم برعکس بقیه فیلم های رومانس متفاوت ازآب دراومده.بنظرم امتحانش برای دوستانی که هنوز ندیدن ضرر نداره.

8/10

The Great gatsby

اینو خیلی وقت بود دانلود کرده بودم ولی بالاخره دیشب دیدمش.بشدت هم از این تاخیری انداختم از خودم شاکیم.خارق العاده بود فیلم.برای من تنها فیلمی بود که توی یک سال اخیر تونست احساساتم رو تحریک کنه.فقط احساس میکنم کری مولیگان یه مقدار بد بازی میکرد.شاید هم من اشتباه احساس کردم:d

9.5/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,734
نام
nucky thompson
now you see me باحال بود ولی پایانش غیر منطقی بود

8 از 10

dirty rotten scoundrels خیلی از نسخه ی ایرانی اش (نیش زنبور ) بهتر بود بازی استیو مارتین و مایکل کین عالی بود

10 از 10

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
de27145595b249231.jpg

خیلی حال کردم . هیجانی که بهم داد ارزشش رو داشت . اصلا انتظارشو نداشتم که اینجوری خوب باشه .

به جز یه مورد من واقعا خوشم اومد از فیلم . واقعا تا آخر فیلم همینجوری میخکوب مونده بودم :D

اوایلش که واقعا فوق العاده بود اون مبهم بودنش و ... . یخورده بخش مرکز پزشکی یه جوری بود هی الکی صدا میکردن تا اونا متوجه بشن یا پاش میخورد به قوطی یا خورده شیشه یا پشت میله میخورد به کمد ... به غیر از اون واقعا خیلی خوب بود از نظر من . بعضی جاها یه حالت مستند گونه ای هم داشت که خیلی به باورپذیر بودنش کمک میکرد .سراسر فیلم همه سکانساش واقعا گوله ی آدرنالین بودن :D برد پیت هم خیلی خوب بود بود :D

Infected ها چندین بار منو یاد The Last of Us انداختن !
شدیدا توصیه میکنم آب دستتونه بزارین زمین برین ببینینش ! :D

Best Zombie Movie I've Seen :D

9/10

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
de27145595b249231.jpg

خیلی حال کردم . هیجانی که بهم داد ارزشش رو داشت .

به جز چند مورد من خیلی خوشم اومد از فیلم . واقعا تا آخر فیلم همینجوری میخکوب مونده بودم :D

اوایلش که واقعا فوق العاده بود اون مبهم بودنش و ... . یخورده بخش بیمارستان یه جوری بود هی الکی صدا میکردن تا اونا متوجه بشن یا پاش میخورد به قوطی یا خورده شیشه یا پشت میله میخورد به کمد ... به غیر از اون واقعا خیلی خوب بود از نظر من . بعضی جاها یه حالت مستند گونه ای هم داشت که خیلی به باورپذیر بودنش کمک میکرد .سراسر فیلم همه سکانساش واقعا گوله ی آدرنالین بودن :D برد پیت هم خوب بود :D

Infected ها چندین بار منو یاد The Last of Us انداختن !

9/10

به نظرم جز قسمت مرکز پزشکی بقیه جاهاش عالی بود...چون انگار اونجارو آب بندی کرده بودن....جالبیه قضیه اینه...پایان فیلم قرار بود اینجوری بشه که پرواز سالم به سمت روسیه برسه....اونجا جری رو میگیرن و میفرستنش تا با Zها مبارزه کنه و میفهمه توی سرما سرعتشون کمتره و زنش هم با خلبانی که توی اورشلیم ول میکنه جری رو میرزن رو هم !!! خلاصه یجوری هم زدن داستان رو !!! چون اگه به این تلخی میخواستن تموم کنن عمرا پارامونت نمیخرید این فیلم رو !!!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به نظرم جز قسمت مرکز پزشکی بقیه جاهاش عالی بود...چون انگار اونجارو آب بندی کرده بودن....جالبیه قضیه اینه...پایان فیلم قرار بود اینجوری بشه که پرواز سالم به سمت روسیه برسه....اونجا جری رو میگیرن و میفرستنش تا با Zها مبارزه کنه و میفهمه توی سرما سرعتشون کمتره و زنش هم با خلبانی که توی اورشلیم ول میکنه جری رو میرزن رو هم !!! خلاصه یجوری هم زدن داستان رو !!! چون اگه به این تلخی میخواستن تموم کنن عمرا پارامونت نمیخرید این فیلم رو !!!
آره همون مرکز W.H.O یخورده آب بندی شده بود :D ولی به خیر از اون واقعا با فیلم حال کردم .

همون بهتر که پایانش رو عوض کردن اینی که گفتی خیلی چرت هست . حداقل به جای اون مرکز پزشکی میرفت روسیه خوب بود ولی همسرش با خلبان خیلی ارزش فیلم رو میاورد پایین و Epic LOL میشد .

ZFT

کاربر سایت
Aug 30, 2013
25
WORLD WAR Z

World-War-Z-Poster-620.jpg

من با این سوژه های مربوط به Zombie Outbreak خیلی حال میکنم ! حالا چه فیلم باشه ، چه گیم و کمیک و ....

و تشنه یه بلاک باستر خفن خرکی ! با سوژه زامبی بودم ناجور !

و حالا این فیلم هم که پر هزینه ترین فیلم تاریخ با سوژه زامبی هست ، خیلی منتظرش بودم

فیلم به معنای واقعی یه زامبی بلاک باستر ، آدرنالین خالص هست !

فیلم از همون اول ضرب آهنگ تندی داره و قسمت Jerusalem دیگه اوج فیلمه !

داستان کاملا مناسب فیلم ، جلوه های ویژه فوق العاده عالیه . اکشن ها و درگیری ها با زامبی ها فوق العاده هیجان انگیزه !

کلا انتظارات منو واقعا بر آورده کرد این فیلم .

نظر من فقط تنها مشکل Act نهایی فیلم هست که خیلی خیلی کنده و من انتظار یه درگیری یا اکشن های بزرگ تری داشتم .... ( جنگ تو روسیه که تو Original Ending بود رو من بیشتر باهاش حال میکردم ولی پایان جدید داستان رو خیلی بهتر تموم میکنه ....)

در کل اگه دنبال یه فیلم زامبی با Scale بزرگ و بلاک باستری هستین ، این فیلم رو از دست ندین !

10 / 9

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
kick as$ 2
به نسبت اون چیزی که انتظار داشتم, مخصوصا بعد از متای پایین, واقعا عالی بود
من هیچوقت کمیک هاش رو نخوندم و تنها آشناییم با شخصیت هاش از نسخه اول فیلمه
واسه من عالی بود
هر چند زمانش میتونست یکم بیشتر هم بشه
تریلرهاش هم خیلی قسمتها رو لو داده بود
Dr.Graviti هم شخصیت فوق العاده باحال ولی نسبتا کوتاهی داره
در کل عالی
9/10
بدترینشون که کوچکترین شباهتی به بقیه رقبا نداره استخدام میشه
به مرور معجزه میکنه
بعد که میره و یک فرد با استعداد و تخصص میاد, میفهمن عجب گوهری بوده طرف....
دوباره میادش و یه حرکت شاخ برای طرف انجام میده
یعنی یه چیز کلیشه ای
از پرستار بچه, مربی بیسبال , معلم خصوصی بگیر تا همین فیلم
حالا چرا یه چیز کلیشه ای باید انقدر مورد استقبال قرار بگیره؟
پ.ن:البته طنزش رو من خوشم اومد و واقعا بعضی جاها اشکم رو در میاورد .... ولی فکر نکنم فقط به خاطر طنزش بوده باشه....

آخرین ویرایش:

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
فیلم Intouchables کلا دو قدم فاصله داشت با اینکه گروه خلافکارا داداش یارو رو بگیرن و مجبورش کنن بره از اون یارو مایه داره دزدی کنه. بعد اینم بره دزدی کنه و بیچارگی اون فل رو ببینه و ناراحت شه و دیگه علف رو بذاره کنار(اگه فیلم شرقی بود یکم مسجد اینا هم بره و متنبه شه) و بره آدم بدارو ادب کنه. مهر و محبت و وابستگی افراطی رو با تفاوت نژادی قلمبه کردن گذاشتن جلوی بیننده. خب چکار کنم مثلا.
تنها نکته ی جالب فیلم به نظرم نگاه جالبی بود که به هنر و مخاطبان هنر مدرن داره و یه سری تیکه هایی که به اون پسر هیپستر توی داستان میندازه.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
th

Epic
9/10​
خیلی فراتر از انتظارم بود. در مقایسه با Brave که شباهت های ظاهری هم با هم داشتن و منم تازه هر دو رو دیدم، از Epic بیشتر خوشم اومد. تنها دلیلش هم این دو تان:
84450364165842161788.jpg
:D
یعنی خدایی حرف نداشتن:D راحت تو بهترین شخصیتای انیمیشنی زندگیم قرار گرفتن:D هم قیافه و حرکاتشون باحال بود هم دوبلشون:D
کلا سر صبحی سورپرایز شدیم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر