Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,182
نام
احمد
thewhale.jpg

7.5/10

از نظرم فیلم خوبی بود و تا آخرین لحظه بدون اینکه لحظه ای حواسم پرت بشه تک تک دیالوگ ها و سکانس ها رو نگاه کردم.( جدیدا خیلی سخت شده که فیلمها رو با تمرکز کامل نگاه کنم! شاید بخاطر گوشی و دنبال کردم اخبار و شبکه های مجازی باشه!) دیالوگ بیهوده یا سکانس اضافی نداشت و اواخر فیلم دوست داشتم فیلم کمی طولانی تر بود.
برندن فریزر نقشش رو عالی اجرا کرده بود، اصلا توقع نداشتم تو چنین سبکی هم بتونه بازی کنه و تا جایی که یادم میاد از قدیم حتی همون فیلمهای مومیایی رو هم بزن در رویی کار‌میکرد!
البته آرنوفسکی از تمام بازیگران به نحو احسنت بازی گرفته بود و سادی سینک و هونگ چاو هم مطابق با نقششون بودن.
سامانتا مورتن هم تو همین دقایق کمی که حضور داشت به خوبی مثالی که چارلی در فیلم رو زد رو به نمایش گذاشت!(تو هم فقط منفی نگری!) واقعاً مثل اون افرادی بود که فقط نقاط تاریک رو میبینن.
موسیقی،فیلمبرداری،نورپردازی و رنگ تصویر هم در خدمت فیلم بودن تا افسردگی و ترس چارلی رو به مخاطب منتقل کنند.

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
378
نام
فرنود
1677424205076.png

Everything Everywhere All At Once: 9/10

1677424290448.png
کلیشه ای دوست داشتنی.

1677424356407.png
Puss in Boots: The Last Wish: 10/10

1677424414862.png

Babylon: 8/10
فیلم تا هشتاد درصدش خیلی خوب داشت پیش میرفت ولی پایان عجله ای و قابل پیشبینیش باعث شد به خوبی کارای دیگه دیمن شزل نشه. حس میکنم فیلم میتونست طولانی تر باشه و احتمالا برخی از صحنه ها در نسخه نهایی حذف شده!

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,238
نام
Мojtaba
2.jpg

Little Fish
(2020)

اگر دنبال یک عاشقانه غمگین با ریتم کند هستید و حال و حوصله نشستن برای دیدن یک فیلم درون مایه هایی مثل افسردگی و تنهایی رو دارید، پیشنهاد من فیلم ماهی کوچک هست. باید بگم بدجوری این فیلم به دلم نشست.
فیلم در مورد یک بیماری هست که ذره ذره باعث فراموشی میشه به طوری که افراد ممکنه عزیزانشون رو نشناسن. نمیشه گفت مثل آلزایمر هست ولی شبیه اونه و شخصیت زن فیلم (اولیویا کوک یا همون آلیسنت سریال خاندان اژدها) پی میبره که همسرش یواش یواش داره فراموشش میکنه و همین
باعث میشه که شروع به تلاش برای یادآوری خاطرات گذشته خودش به همسرش بکنه. پایان فیلم برای من غیر منتظره بود و فکر کنم خیلی خوب سیر وقایع تو فیلم رو به هم متصل کردن.

امتیاز 8/10

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,672
نام
طاها
Knock at the Cabin

فیلمی جدید از ام نایت شیامالان . فیلم خوب و جمع جوری بود ولی مثل فیلم های قبلی پایان خیلی تکان دهنده ای نداشت . از میانه فیلم می شد پایانش رو حدس زد . کمی فیلم نامه مبهم بود و به بعضی سوالات پاسخ نداد .

نمره من : 6 از 10

sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166
A man named otto 2022
۷/۱۰
این همون اووه س ولی اسمشو کردن اوتو و امریکاییش کردن و با تنگ نظری فراوان خانواده همسایه ایرانی رو که در اصل رمان و قصه ایرانیه ،لاتین کردن!! انصافا سر همین کار حقشه بش صفر بدیم اما بازی همچنان ورلد کلاس استاد تام هنکس و ریزه کاری های قشنگ کارگردانی هالیوودی این اجازه رو نمیده
خلاصه فیلم: سرگرم کننده،امیدوار کننده، ناراحت کننده و جذاب.
یک بعد از ظهر فیلم رو با خانواده ببینید و لذت ببرید. یا اینکه تکی ببینید و بازم لذت ببرید.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,238
نام
Мojtaba
1.jpg

Central Station
1998

همینجوری تو یوتیوب داشتم میگشتم که چشمم به کلیپ های فیلم شکسپیر عاشق سال 1998 افتاد. قبلا این فیلم رو دیده بودم و اتفاقا فیلم زیبایی هم هست از نظر من ولی بازی بازیگر اصلی گویئنت پالترو اونقدر عالی نبود که بشه گفت لیاقت اسکار رو داشت.
همیشه با خودم میگفتم اونسال حق کیت بلانشت تو الیزابت رو خوردن چون فوق العاده بازی کرده بود تا الان هم همنیجوری فکر میکردم تا اینکه قسمت کامنت های زیر پست اسکار گرفتن گوئینت پالترو رو دیدم که اکثرا میگفتن حق فرناندا مونتنگرو خورده شده.
تعجب کردم چون فکر میکردم اونسال کسی بهتر از کیت بلانشت نبوده برای اسکار همین شد که تصمیم گرفتم فیلم ایستگاه مرکزی رو دانلود کنم و ببینم آیا واقعا حق مونتنگرو رو خوردن یا حق کیت بلانشت رو :D
فیلم در مورد زنی میانسال به نام دورا است که در ایستگاه قطار ریو دو ژانیرو برای افراد بی سواد نامه می نویسه ولی در واقع این نامه ها رو پست نمی کنه یکی از این کسانیکه میان پیشش برای نامه نوشتن یک زن و پسرش هستن که میخواد نامه برای همسرش بنویسه.
خلاصه سرتون رو درد نیارم طی یک وقایعی مادر تصادف میکنه و پسر بچه یتیم میشه و چون جایی رو نداره در همون ایستگاه میمونه و این زن میانسال دورا دلش به حالش می سوزه و تصمیم میگیره کمکش کنه پدرش رو پیدا کنه.
روایت فیلم خیلی سر راست هست و پیچ و تاب عجیب و غریبی نداره و فیلم زیبایی هست . چیز زیادی نمی تونم در مورد فیلم بگم ولی فقط همین رو بگم که بعد از دیدنش متوجه شدم که بله فرناندا مونتنگرو خیلی بهتر از کیت بلانشت بوده و در واقع سال 98 حق اونو خوردن تو اسکار.

امتیاز 8/10

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,634
نام
Leo Fitz
Missing
5/10

1678311856969.png

دنباله مستقل فیلم "Searching" ...(دنباله مستقل دیگه چیه باز ؟!)
فیلم عملا یه کپی از Searching ـه و چیز جدیدی ارائه نمیده، حتی تویست ها هم یه مقدار قابل پیش بینی ـن ولی واسه کسی که Searching رو ندیده باشه میتونه سرگرم کننده باشه
البته واسه کسی که Searching رو ندیده باشه پیشنهاد میکنم بره ببینه و سراغ این نیاد :)

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,490
نام
علی
Missing
5/10

View attachment 286608

دنباله مستقل فیلم "Searching" ...(دنباله مستقل دیگه چیه باز ؟!)
فیلم عملا یه کپی از Searching ـه و چیز جدیدی ارائه نمیده، حتی تویست ها هم یه مقدار قابل پیش بینی ـن ولی واسه کسی که Searching رو ندیده باشه میتونه سرگرم کننده باشه
البته واسه کسی که Searching رو ندیده باشه پیشنهاد میکنم بره ببینه و سراغ این نیاد :)
ینی اسکی میریم ولی نمیگیم اسکیه :D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,659
frankie-and-johnny-movie-poster-1991-1020258139.jpg

Frankie & johnny 1991

5/10

" وقتی تو فیلم قبلی پادشاه میامی بودی ولی میری نیویورک آشپز میشی "

حس میکنم کارگردان ناراحت بود که چرا زوج میشل فایفر و آل پاچینو عشق بازی نکردن تو فیلم Scarface و به هم نرسیدن
اینجا اومده بود جبران کنه
نمیدونم کجای این فیلم کمدی بود زده بود کمدی
الان برام سوال شد که چطور دی پالما که علاقه شدیدی به نودیسم داشت تو Scarface دنبال اینجور مسائل نرفت .

Married To The Mob 1988.png

Married To The Mob 1988

2/10

فیلم شبیه به این فیلم های دو هزاری سینمای ایران بود که نیوشا ضیغمی و یوسف تیموری و سحر قریشیو شریفی نیا بازی میکنند.
طنز آشغال

One Fine Day 1996.jpg

One Fine Day 1996

5.5/10

یه فیلم دخترونه و خانوادگی

Tequila Sunrise 1988.jpg

Te-quila Sunrise 1988

5/10

Kill the Irishman 2011.png

Kill the Irishman 2011

6/10

ایده خوبی که به زیبایی نابود شد.
بیس داستان فیلم خوب
بیان اتفاقات و داستان فیلم عجولانه و خام
90% بازیگراها و اکتشون فوق افتضاح خصوصا کاراکتر نقش اول فیلم
تخریب پذیری ابتدای فیلم کامپیوتری به صورتی که انگار TV Show میبینی یا فکر میکنی بودجه کم داشتند ، اواسط فیلم به بعد واقعی
سطح کارگردانی ابتدای فیلم با انتهای فیلم فرق میکنه
اگه دقت لازم تو انتخاب بازیگر کارگردان و..... میشد شاید این فیلم جزو آثار خوب و به یادماندنی سینما میشد.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
495
نام
Sera
The whale قرار نیست همچی طبق روال خاصی پیش برود،بعضی ها نمی خواهند رستگار شوند.در دنیا هیچکس نمی تواند به کس دیگری کمک کند،چرا که انسان در ذات خود خواه است،و این خود خواهی تا وقتی زنده است ادامه دارد، زندگی یک سقوط آزاد است و هر در کس تلاش است تا خود را نجات دهد و اگرم بخواهد هم نمی تواند،چرا که رستگاری داده نمی شود بلکه به وجود می آید.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,538
740full-the-outlaw-josey-wales-screenshot-359042129.jpg

The Outlaw Josey Wales
10/10
من کی باشم بخوام در نقد استاد ایستوود چیزی بنویسم.

TheSon_poster.jpg

The Son
6/10
فیلم برای یک بار دیدن خوبه. بازی هیو جکمن عالیه. بازی پسر مقابل فاجعه. دو زن در فیلم هم کلا بود و نبودشون فرق نداره. چند دقیقه اقای هاپکینز هم شرف فرما شدند که عالی بود. فضای فیلم رو هم دوست داشتم. اما باز بنظرم لایق نمره های اینقدر پایین نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• PXG
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر