Ratchet & Clank: Into the Nexus

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
بازی را بازی کردم.در سبکش قشنگه ولی من حس میکردم بازیش دیگه از سن من گذشته قدیما این مدل بازی را خیلی دوست داشتم

Sent from my iPhone 4s

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
بازی رو شروع کردم، معلوم نمیشه که فعلا چقدر از بازی رو رفتم(به نظرم حداقل نصفش رو رفتم! یا یکم کمتر از نصف :d ) اما با دیدن آپگریدهای سلاح محبوب و البته بهتره بگم، دوست عزیزم Mr.Zurkon بسی خرکیف شدم :-" :-"
بچه ها در مورد آپگریدهاش بهم گفته بودن،ولی تریلرش رو ندیدم تا برام جذابیت داشته باشه! :d خیلی عالی شده آپگریدش :(( (اشک شوق)

هیچی دیگه فعلا دارم با بازی حال میکنم و راضیم! :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
بازی رو شروع کردم، معلوم نمیشه که فعلا چقدر از بازی رو رفتم(به نظرم حداقل نصفش رو رفتم! یا یکم کمتر از نصف :d ) اما با دیدن آپگریدهای سلاح محبوب و البته بهتره بگم، دوست عزیزم Mr.Zurkon بسی خرکیف شدم :-" :-"
بچه ها در مورد آپگریدهاش بهم گفته بودن،ولی تریلرش رو ندیدم تا برام جذابیت داشته باشه! :d خیلی عالی شده آپگریدش :(( (اشک شوق)

هیچی دیگه فعلا دارم با بازی حال میکنم و راضیم! :d

بازی از هر لحاظ از داستانش بگیر تا گیم پلی عالی شده!:D قبول داری؟ اصالت و حفظ کرده و در عین حال چیزای جدید اضافه شده و از 2 نسخه ی مسخره ی قبلی خیلی بهتر شده و نزدیک نسخه 1 و 3 شده (:D) Tools و CIT یعنی

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
بازی از هر لحاظ از داستانش بگیر تا گیم پلی عالی شده!:D قبول داری؟ اصالت و حفظ کرده و در عین حال چیزای جدید اضافه شده و از 2 نسخه ی مسخره ی قبلی خیلی بهتر شده و نزدیک نسخه 1 و 3 شده (:D) Tools و CIT یعنی
من با A4O به شدت حال کردم و به هیچ عنوان بهش نمیگم نسخه ی مسخره :-" اصلا دکتر نفریوس کاراکتر قابل بازی بود!!! چی از این بهتر؟ :d :x
FFA رو هم من ازش راضی بود،به نظرم بازی سرگرم کننده ای بود،بخش آنلاینشم ایده ی جالبی بود! :d به عنوان یه چیزی مثل DLC اگر بهش نگاه بشه(اینجوری نگاه کنید که بازی اصلی 2009 اومد، زشته بعد از 3 سال براش DLC بدن:p ) مطمئنا ازش راضی خواهید بود! :d برای همینم به مسخره گفتن به این نیز مخالفم! :d

اما خوب...تا اینجایی که رفتم،آره راه شماره های اصلی رو پیش گرفته و بعد از یک سری عنوان فرعی خوبه! :d مخصوصا اینکه سلاح های جدید اضافه شده! یا بعضی سلاح های توی قبلی ها بودن،ولی حداقل شکلشون اینجا عوض شده که همینم خوبه! :d
حالا برم جلوتر ببینم دیگه چه تغییراتی داشته! :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
خوب من دیروز بازی رو تموم کردم! :d
خیلی خوب بود، تفنگ های جدید:bighug: سیستم آپگرید جالب:bighug: جت پک و مبارزه تو هوا! :bighug: مرحله آخر مخصوصا اولاش :-" :bighug: (این رو چیزی نمیگم،چون چیز خیلی جالبیه اسپویل میشه:-" ولی مشابهش توی رچت های قبلی هم بوده گاهی...توی CiaT بوده:-" فکر کنم روی رچت های PS2 هم بوده:-" ) بدمن های جالب:bighug: Mr.Zurkon :bighug: گرفتن کاپ های رنگارنگ:bighug:

خوب،بازی خیلی خوب بود و چسبید! از نظر داستانی هم جالب بود! :d
تفنگ ها هم البته اینکه میگم جدید،نمیشه گفت کاملا جدیدها! :-" یعنی چندتا تفنگ جدید داره،ولی یک سریشون کاراییشون همونه ولی حداقل بعد از X نسخه،طراحیشون تغییر کرده! :d
الان هم دارم روی Challenge Mode میرم، همون New Game + میباشد فقط اسمش تغییر کرده :-"
از تغییرات با حالت عادی اینه که تفنگ ها هنوز هم میتونند آپگرید بشن! (تا lvl 6 ) ، و شما به میزانی که دشمن بکشید همینطور ضریب Boltـهایی که میگیرید زیاد میشه! البته اگر ضربه بخورید دوباره به حالت اول برمیگرده! حالا این دورم تموم کنم ببینم توی بازی هم چیز اضافه تری داره یا نه! توی aCiT یه باس اضافه داشت! :d

rejeb ivedik

کاربر سایت
Mar 17, 2014
31
سلام آقا من اول سیاره سوم planet cragg گیر کردم.وقتی میرم روی اون قسمت صورتی و مثلث رو میزنم هیچ اتفاقی نمیافته ممنون میشم راهنمایی کنید

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
بازی رو شروع کردم ... یه احساسی بهم میگه بازی خیلی کوتاهه ! همین 5 تا سیاره رو بیشتر نداره ؟

نمیدونم من Pro و توی گیم پلی رچت باسابقه شدم یا اینکه بازی زیادی آسونه ؛ همین اول بازی برنز و سیلور ماموریتهای چمپیون رو گرفتم و یه دست لباس آزاد کردم.

یه سوال کدوم رچت بود که بین سیاره ها سوار سفینه گیم پلی داشت و باید سفینه ها دشمن رو میزدی ؟ من تمومش کردم و فروختمش ولی حالا حسرتش رو میخورم !

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
بازی رو شروع کردم ... یه احساسی بهم میگه بازی خیلی کوتاهه ! همین 5 تا سیاره رو بیشتر نداره ؟

نمیدونم من Pro و توی گیم پلی رچت باسابقه شدم یا اینکه بازی زیادی آسونه ؛ همین اول بازی برنز و سیلور ماموریتهای چمپیون رو گرفتم و یه دست لباس آزاد کردم.

یه سوال کدوم رچت بود که بین سیاره ها سوار سفینه گیم پلی داشت و باید سفینه ها دشمن رو میزدی ؟ من تمومش کردم و فروختمش ولی حالا حسرتش رو میخورم !
آره همین 5ـتاست فقط! :(
بازی هم،منم مثل خودت! نمیدونم آسون شده یا ما حرفه ای شدیم از بس رچت زدیم! :d

اون هم فکر کنم a Crack in Time بودش! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر