PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اونقدر جالب توجه نیستا :D

تنها تیکه مغز بپکون همون شیفت کردن بینه دنیاها بود

وگرنه از لحاظ بصری بینشون یه نسل اختلاف نیست
خیلی فرقه ! خب من جفتشو کردم 1080 که یه اندازه بشن :D حاجیمون روی PS5 خب 4K ـه :D

دیتیل چکه میکنه :D نسخه ی PS4 ـش حتی در حد AA زدن این همه پشم رچت هم نیست :D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
خیلی فرقه ! خب من جفتشو کردم 1080 که یه اندازه بشن :D حاجیمون روی PS5 خب 4K ـه :D

دیتیل چکه میکنه :D نسخه ی PS4 ـش حتی در حد AA زدن این همه پشم رچت هم نیست :D
احسان جان اولا گرافیکش خیلی خوبه حرفی توش نیست اصلا

ولی تفاوت into the nexus کجا با نسخه ps4 :

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان جان اولا گرافیکش خیلی خوبه حرفی توش نیست اصلا

ولی تفاوت into the nexus کجا با نسخه ps4 :

سال عرضه رو هم در نظر داشته باش :D این احتمال داره واسه سال اول ریلیز باشه و خب هنوز خیلی جا داره واسه بهتر شدن :D ته گرافیک نسل بعد که این نیست قطعاً :D و اینکه این نسل بخش گرافیکی به قدری پیشرفت کرد و خفن شد که دیگه از اون جهش های هیولا نخواهیم داشت :D همین الان سوشیما و تلوپ2 رو ببین ، خودشون نسل بعدن :D
یه چیزی یادم رفت اشاره کنم :D اضافه کنم ، یه نکته ی مهم دیگه ی قضیه لوکیشن هاس ! اینجا فقط داریم کرکتر رو مقایسه میکنیم ، این فرق توی محیط خییییلی بیشتر به چشم میاد :D

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
من دیشب توی استریم خیلی تحت تاثیر گرافیک قرار نگرفتم (به لحاظ جهش) به دو دلیل اول اینکه گرافیک نسخه PS4 هم واقعا فوق العاده است و دوم اینکه استریم داغون بود ولی امروز تریلر را 2160P دیدم واقعا به شدت زیبا و تاثیرگذاره.

بازی نسخه قبلی هم برای من یک تجربه لذت بخش بود فقط کوتاه بود. حالا این سری ببینیم چیکار میکنن ولی خب کلا از اینسامنیاک بازی بد درنمیاد. کلا هم این سبکها دیگه روی PS/XBOX خیلی کم بازی AAA عرضه میشه و برای ماها جواهه اینا.

ریلیز هم 2021 شد یا من اشتباه میکنم؟

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
سوپرایز اصلی نمایش ، بهترین نمایش ایونت ، قشنگ تنه به تنه انیمیشن های پیکسار میزنه .

از بعد ACIT چقدر منتظر ادامه داستان موندیم ، از اون عنوان مولتی وارش تا بعد ریمیک نسخه اول و بالاخره رسیدیم به ادامه داستان حیات Lombax ها .

اون تغییر Dimension ها فرای فوق العاده بود ، اصلا چه دنیایی بشه این تغییر یونیورس ها .

مبارکه آقا ، مبارکه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
فقط پشم سینه نیت نسل بعدی حساب میشد! :-" رچت تک تک نقاط بدنش مو داشته باشه و جداگونه تکون هم بخورن حساب نیست و فرقی با U4 نداره:-"
سایه زنی ! سایه زنی !
تفاوت سایه زنی وحشتناکه :D روی PS4 قشنگ مرز سایه مشخصه یا بعضی جاها رو سیاه کرده :D ولی سایه و نیم سایه روی مدل رچت توی PS5 انقدر نرمه که مرزش مشخص نیست :D قشنگ سایه لای تمام مو ها پخش شده :D توی تمام عکس ها و کرکتر ها دقت کن ، همشون سایه های به شدت هیولایی دارن :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,307
نام
ماکان
من الان داشتم گیم پلی بازی رو میدیدم، همون ویدئو تقریبا بی کیفیت دو دیقه ای، چیزی که شاید تو نگاه اول زیاد به چشم نیاد اما خیلی خفنه پارتیکل های بازیه، بخصوص پارتیکل تیرها و کلا اسلحه ها. رد گلوله ها روی هوا خیلی خیلی خفن طراحی شدن و کلا خیلی شلوغ شده دیگه کامبتش. تخریب پذیری هم عالیه.

کلا به نظر میرسه R&C جدید دیگه محدود به تکنولوژی نیست، بلکه آرت استایلش ایجاب کرده به این فضا و اتمسفر برسن و واقعا هرکاری دلشون خواسته کردن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
سایه زنی ! سایه زنی !
تفاوت سایه زنی وحشتناکه :D روی PS4 قشنگ مرز سایه مشخصه یا بعضی جاها رو سیاه کرده :D ولی سایه و نیم سایه روی مدل رچت توی PS5 انقدر نرمه که مرزش مشخص نیست :D قشنگ سایه لای تمام مو ها پخش شده :D توی تمام عکس ها و کرکتر ها دقت کن ، همشون سایه های به شدت هیولایی دارن :D
امروز با خانواده سر PS5 و ... بحث داشتیم(هایپ رو نمیشه کنترل کرد و برای اونا هم ابراز میکنم:)) )

بعد مادرم میگفت من که هنوز تفاوت PS3 و PS4 رو نفهمیدم...
براش عکس همین مقایسه رچت رو فرستادم ( PS4 vs PS5 ) ... بعد برگشتن بهم میگن PS4 بهتره:|
تو افق محو شدم! :)) حس میکنم تو تیم مخالفین خفن بودن نمایش دیشب قرار بگیرن=))

البته مقایسه DS هم فرستادم...فکر کنم این دیگه براشون مشخص بود شکر خدا :-"

حالا اینا هیچی... از امروز وظیفه داری هر آرتی از این بانو Lombax دیدی، برامون بفرستی!!! :D
این Insomniac هم خره... زودتر اسمش رو بگه، که آرت ها و پیدا کردنشون مرتب تر بشه! تا هایپش وجود داره باید بگن!!! خودشونم که تو انتشار آرت های ملت فکر کنم کارشون بد نیست! یه جوی ایجاد میشه از رچت و بانو بیشتر آرت ببینیم:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر