Ratchet And Clank: Full Frontal Assault

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان کسی بازی رو نداره تا co'op باهم دیگه بریم؟:D لامصب مرحله آخرش خیلی سخته نابود شدم از همه طرف همه دوستان میریزن تو base و من هم دیگه نتونستم کاری کنم آخره آخرش رو:D

کسی پایه بود خبر بده و اگر کسی دنبال Share کردن هم هست بگه تا باهاش Share کنم.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان کسی بازی رو نداره تا co'op باهم دیگه بریم؟:D لامصب مرحله آخرش خیلی سخته نابود شدم از همه طرف همه دوستان میریزن تو base و من هم دیگه نتونستم کاری کنم آخره آخرش رو:D

من هستم برهان

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

اون که آخرش نیست ولی سخت ترین مرحلست :d
حالا اینا به کنار تروفی های بازی واقعا سخت هستن .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من هستم برهان
فکر کنم تو فرند لیستم نیستی. به قول استاد خیابانی کسی که آنفرندت کرده بدون شک روزی تو فرند لیستت بوده:D

اون که آخرش نیست ولی سخت ترین مرحلست :d
حالا اینا به کنار تروفی های بازی واقعا سخت هستن .
آخرین مرحله همونه دیگه 4 تا مرحله که بیشتر نیستش:D هست؟
میدونم آخرش نیست اما خیلی نزدیکه:D چون بعد از اینکه از base خود دفاع کنی اون اشعه های قرمز رنگ محو میشند و میتونی بری تو قلب دشمن:D

در مورد تروفی هم خیلی آسونه که کدوم رو مشکل داری؟:D سخت ترین تروفی بازی بنظرم اینه که باید همه Challengeها رو انجام بدی و هم زمان رو بزنی، هم ژنراتورها رو سالم نگه داری و هم مرحله رو تموم کنی:D البته یک تروفی سخت دیگه هم داره که مثل اینکه زمان insomniac رو باید بزنی. مثلا مرحله اول رو 7 دقیقه و 40 ثانیه تموم کنی:D این کار رو برای 3 تا از مرحله ها باید بکنی.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
فکر کنم تو فرند لیستم نیستی. به قول استاد خیابانی کسی که آنفرندت کرده بدون شک روزی تو فرند لیستت بوده:D

آخرین مرحله همونه دیگه 4 تا مرحله که بیشتر نیستش:D هست؟
میدونم آخرش نیست اما خیلی نزدیکه:D چون بعد از اینکه از base خود دفاع کنی اون اشعه های قرمز رنگ محو میشند و میتونی بری تو قلب دشمن:D

در مورد تروفی هم خیلی آسونه که کدوم رو مشکل داری؟:D سخت ترین تروفی بازی بنظرم اینه که باید همه Challengeها رو انجام بدی و هم زمان رو بزنی، هم ژنراتورها رو سالم نگه داری و هم مرحله رو تموم کنی:D البته یک تروفی سخت دیگه هم داره که مثل اینکه زمان insomniac رو باید بزنی. مثلا مرحله اول رو 7 دقیقه و 40 ثانیه تموم کنی:D این کار رو برای 3 تا از مرحله ها باید بکنی.
دقیقا همینا سختن دیگه اون مرحله که گیر کردی تموم کردنش با خداست حالا زمان بزنی و ژنراتور هام بخوای نگه داری !!! سخته دیگه :d.
بازی 5 مرحله داره که 3 مرحلش تو یه سیارست .
کسی 8 تا خرگوش رو رقصونده :)).

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
والا من بازی رو تموم کردم اما جرات نمیکنم دوباره برم!! بابا اون مرحله چی بود! اشکمو درآورد,اصلا آدم خفه میشه از بس از هر دوسمت میریزن!! خیلی باید فرز باشی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
هفته ی دیگه قراره یک پچ بدن و یک سری چیزا رو درست کنند + اسلحه ها 2 lvl دیگه آپگرید بشن!

همینطور اوایل ژانویه قراره یک پچ دیگه بدن و یک مرحله برای بخش مولتی به صورت رایگان به بازی اضافه کنند :d مرحله ی Metropolis (یکی از Stage های ASBR هم همین بود :d )
و همینطور قول دادن توی 2013 Skinها و مراحل بیشتری به صورت رایگان عرضه مینمایند :-" :d منتظر باشید! :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
امیر حسین یکی از ایرادات بازی همین کوتاه بودنشه , اصلا ارزش تکرار نداره,اولای بازی اون لیست رو دیدم خوشحال شدم مثلا اگه امتیازت فک کنم 105 بشه تیر نامحدود میده! اما چون بازیش کمه اصلا حال نمیده بری

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
امیر حسین یکی از ایرادات بازی همین کوتاه بودنشه , اصلا ارزش تکرار نداره,اولای بازی اون لیست رو دیدم خوشحال شدم مثلا اگه امتیازت فک کنم 105 بشه تیر نامحدود میده! اما چون بازیش کمه اصلا حال نمیده بری

بازی 20$ بود :|.
-------------------
خوب ما پلتش کردیم و می شه گفت فقط اسلحه ها رو باید لول 3 کنی که بازی آب خوردن بشه و هوربوت هم پدری از ما در اورد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر