Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,611
به جمله دومت نگاه کن.خیلی از بچه ها با همین پینگ از تمام افراد پینگ تک رقمی بهترن.این یه قانونه که آدم توی محدودیت ها بهترین میشه نه توی راحتی.
تعریف از خود نباشه دیشب توی رنک من 5 دست بازی کردم و توی هر دست هم با 9 الی 10 کیل اول شدم در صورتی که پینگ من 100 بود ولی اون ها بین 10 تا 25 بودم.شما با خیال راحت رنک رو استارت کن و با اعتماد به نفس کامل همه رو به تیر ببند مطمن باش احدی حریف ایرانی جماعت نمیشه حالا بخواد با موس و کیبورد یا دسته الیت و تانک و هرچی سخت افزاره بیاد وسط
حالا درسته آدم تو محدودیت ها ستاره میشه و فلان ولی آدم با پای قطع شده به لیگ برتر که نمیرسه :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ریده شده به بازی برا ما قشنگ، اصلا تیرهارو انگار میزنی به دیوار :| هرچی میزنم نمیخوره بهش 1 تیر میزنه میمیرم بعد تو کیل کم یارو 20 تا تیر زده بهم من هیچکدوم و ندیدم :(

ای بابا این چه آپدیتی بود دیگه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
یه دوتا از بهترین attker و defender بازی معرفی کنید میخوام برای هرکدوم 25000 بدم و از هر کدوم دوتا باشه لطفا
سلام
بنظرم بستگی به بازی خودت داره بیشتر. مثلا من پول جمع کردم کاویرا گرفتم ولی خب الان میفهمم اشتباه کردم! چون مثلا توی دیفندینگ از اون ادما نیستم که بیفتم دنبال دشمنا ترجیح میدم دشمنا بیان سمت من:D در نتیجه اون دفیندرهایی که تله دارند بیشتر میپسندم.
ریده شده به بازی برا ما قشنگ، اصلا تیرهارو انگار میزنی به دیوار :| هرچی میزنم نمیخوره بهش 1 تیر میزنه میمیرم بعد تو کیل کم یارو 20 تا تیر زده بهم من هیچکدوم و ندیدم :(

ای بابا این چه آپدیتی بود دیگه
من اتفاقا مشکلی انچنان ندارم پینگم الان ٢٠٠ هست و قبل از اپدیت هم همین بود. البته با ایکس باکس بازی میکنم.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
بنظرم بستگی به بازی خودت داره بیشتر. مثلا من پول جمع کردم کاویرا گرفتم ولی خب الان میفهمم اشتباه کردم! چون مثلا توی دیفندینگ از اون ادما نیستم که بیفتم دنبال دشمنا ترجیح میدم دشمنا بیان سمت من:D در نتیجه اون دفیندرهایی که تله دارند بیشتر میپسندم.

من اتفاقا مشکلی انچنان ندارم پینگم الان ٢٠٠ هست و قبل از اپدیت هم همین بود. البته با ایکس باکس بازی میکنم.

رنکت چیه شما؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
نه روی حریف تاثیر داره :D

رنک ها پایین رو میشه زد ولی اینا که دایمند و پلاتن نمیشه اینطوری زد، کوچکترین اشتباه میمیری
اها میدونم چی میگی.:D نه کیل های من خیلی معمولیه. از پشت بکشم ، طرف تو تله ای گیر کرده باشه بکشم وو اینا:D

• Like
Reactions: aliahmadi2

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,316
نام
مهدی
نه روی حریف تاثیر داره :D

رنک ها پایین رو میشه زد ولی اینا که دایمند و پلاتن نمیشه اینطوری زد، کوچکترین اشتباه میمیری
بهانه نیار و چونه هم نزن حالا اگر هیت باکس به سابق برگرده تو میتونی دایمند بزنی؟:D به خدا اگر بتونی چون اون ها استاد این بازین و حتی اگر هیت باکس مثل قبل شه ما بازم با پینگ 100 از اون ها از لحاظ زمانی عقب تریم :D
علی جان یه چیزی میگم شاید به نظرت خیلی حرفم غیر منطقی بیاد.مجدد رفتی سراغ بازی حتی یک ثانیه هم به خودت تلقین نکن تیرهات نیمخوره یا هیچ شانسی در درگیری رو در رو نداری ! من به نویدم گفتم دیشب 5دست بازی کردم همه دست ها رو هم بردیم همشم نفر اول تیم بودم با 9 تا 10 کیل.باور کن دیشب در تیم دفاع پالس برمیداشتم بعد فیوز رو که ارمور 3 سه رو در درگیری رو در رو با چند تا تیر توی سینش راحت میکشتم و بعدشم اش رو از بغل که با سرعت جت میدو رو هم زدم و یا حتی در تیم حمله با بلک برد میرفتم پشت پنجره رپل میکردم و راحت هدشات میکردم.من اصلا نه ادعای مهارت بالا دارم نه هیچی فقط میگم واقعا ادم نباید به خودش تلقین کنه به خاطر وضعیت نت نمیتونه کاری کنه چون با این فکر توی بازی تبدیل میشی به یه نوبه تمام عیار که حتی طرف پشتشم بهت باشه نمیتونی بزنیش.منم امیدوارم توی آپدیت بعد بازی به حالت سابق خودش برگرده اما اگرم برنگشت مطمن باش با اعتماد به نفس میتونی گلیمو خودتو از آب بکشی بیرون و چندین کیل بگیری حتی اگرم هی بمیری و دست ها رو ببازی

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بهانه نیار و چونه هم نزن حالا اگر هیت باکس به سابق برگرده تو میتونی دایمند بزنی؟:D به خدا اگر بتونی چون اون ها استاد این بازین و حتی اگر هیت باکس مثل قبل شه ما بازم با پینگ 100 از اون ها از لحاظ زمانی عقب تریم :D
علی جان یه چیزی میگم شاید به نظرت خیلی حرفم غیر منطقی بیاد.مجدد رفتی سراغ بازی حتی یک ثانیه هم به خودت تلقین نکن تیرهات نیمخوره یا هیچ شانسی در درگیری رو در رو نداری ! من به نویدم گفتم دیشب 5دست بازی کردم همه دست ها رو هم بردیم همشم نفر اول تیم بودم با 9 تا 10 کیل.باور کن دیشب در تیم دفاع پالس برمیداشتم بعد فیوز رو که ارمور 3 سه رو در درگیری رو در رو با چند تا تیر توی سینش راحت میکشتم و بعدشم اش رو از بغل که با سرعت جت میدو رو هم زدم و یا حتی در تیم حمله با بلک برد میرفتم پشت پنجره رپل میکردم و راحت هدشات میکردم.من اصلا نه ادعای مهارت بالا دارم نه هیچی فقط میگم واقعا ادم نباید به خودش تلقین کنه به خاطر وضعیت نت نمیتونه کاری کنه چون با این فکر توی بازی تبدیل میشی به یه نوبه تمام عیار که حتی طرف پشتشم بهت باشه نمیتونی بزنیش.منم امیدوارم توی آپدیت بعد بازی به حالت سابق خودش برگرده اما اگرم برنگشت مطمن باش با اعتماد به نفس میتونی گلیمو خودتو از آب بکشی بیرون و چندین کیل بگیری حتی اگرم هی بمیری و دست ها رو ببازی

بهانه چیه؟ :D من از وقتی رنک رفتم همیشه پلات به بالا بوده رنکم :D

upload_2017-12-16_19-38-33.png

الان بازی کردم خیلی بهتر شد، خودم زیاد کیل میگرفتم ولی باز بازیو میباختم به خاطر تیم داغونی که میافتاد باهام :( اعصابم از اینم بیشتر خرد میشد

ولی خیلی قبول دارم، بیشتر موقع ها به خاطر نداشتن تمرکز یا اینکه همش فکر میکنی میمیری خیلی بدتر بازی میکنی و ساده ترین جاها هم نمیتونی کیل بگیری :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,316
نام
مهدی

View attachment 82686

الان بازی کردم خیلی بهتر شد، خودم زیاد کیل میگرفتم ولی باز بازیو میباختم به خاطر تیم داغونی که میافتاد باهام :( اعصابم از اینم بیشتر خرد میشد

ولی خیلی قبول دارم، بیشتر موقع ها به خاطر نداشتن تمرکز یا اینکه همش فکر میکنی میمیری خیلی بدتر بازی میکنی و ساده ترین جاها هم نمیتونی کیل بگیری :D
بفرما خودتم داری اعتراف میکنی هم میتونی توی بدترین شرایط کیل بگیری و هم تلقینه بد چه بلایی میتونه سر آدم میاره چه توی بازی چه توی زندگی واقعی:x :D

• Like
Reactions: amir_k2m

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بفرما خودتم داری اعتراف میکنی هم میتونی توی بدترین شرایط کیل بگیری و هم تلقینه بد چه بلایی میتونه سر آدم میاره چه توی بازی چه توی زندگی واقعی:x :D

بعضی مواقع هم واقعا نمیخوره و این بدجور عصبیم میکنه :D

حوصلشو داشتم فیلم میگیرم سری ها بعد :D

• Like

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
حالا خودمونیم همچینم فرقی نکرده سرورا :D من امروز یکم بازی کردم هیچ مشکلی نداشتم.شاید بعد اپدیت یه مشکلی چیزی داشته سرورها که الان فیکس شده.
امروز بعد یه مدت طولانی دوباره رفتم تو کار دراپشات :D
g7lr_maxresdefault.jpg

• Like

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر

View attachment 82686

با حرفهات موافقم منم یکم اعتماد به سقفم کم شده:D اصلا آدم کمپری نیستم نمیتونم کمپ کنم چون توی کمپ کردن داغونم فقط راش میدم:-bdحتی توی اتک هم از همه جلوتر حرکت میکنم;)خوی بازیم اینطوریه:Dاما پینگ هم کم تاثیر نیست ۵۰درصد پینگ بازیه که اثر میذاره روم فکرتم باید آزاد باشه و به چیزی فکر نکنی وسط بازی اما برعکس من توی بازی تمام بدبختیها از بچگی تا الان میاد جلو چشمم:Dنمیدونم چرا:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر