Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
ناموسآ TDM نمیخواد کله هیجان بازی به اینه که ریسپان نداره هی زنده شی که چی بشه
فقط مسئله اینه که کاستومایز اسلحه ش خیلی کمه و واسه بازی با این حد فاصل محیط کاش کاستومش مثه BO3 عمق بیشتری داشت
از ساعت 7 شب تا 4 صبح داشتم بازی میکردم اصلآ خسته نشدم فقط جنگ لفظی بین هم تیمیا پیش اومد

بالاخره هرکس نظری داره ..همش یه مدل مولتی پلیر خسته کننده میشه

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان یه کیمیونیتی تشکیل دادم به نام Rainbow_Iran
فعلا دو سه تا از دوستان اد کردم... به سینا و صابر عزیز هم درخواست دوستی دادم اوکی کنن اونارو هم میارم کسایی که میخوان بیان تو کیمینیوتی ایدی بنده رو اد کنن
Cathrinedsr722

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
از اون جايي كه دوستان درخواست كاميونيتي كردن يكي من مي سازم اما فكر نكنم به كار بياد :|

Iranian Rainbow Six Siege Team

عضوش بشيد تا ببينيم ميشه چه كرد !
در مورد اين كه حتي يك نفره هم ميشه تيم رو پيروز كرد شك نكنيد ! فقط استراتژي درست رو در پيش بگيريد ! هميشه اين رو بدونيد كه حركت مي تونه رمز پيروزي تون باشه ! سعي كنيد اگر يه جايي حس كرديد گير افتاديد اما توان جابجايي داريد سريع در بريد و از پشت به دشمن حمله كنيد كاري كه يكي چند روز پيش عالي انجام داد !
البته به شرط اين كه زياد سر و صدا نكنيد :|

جديداً هم تعداد بازيكن هايي كه موقع دفاع در جاي ديگه سنگر مي گيرن تا از پشت سرتون در بيان زياد شده
براي مقابله باهاشون بعد از فرستادن drone ها ببينيد ايا جاي ديگه اي هم دور تر از ابجكتيو سنگر بندي ، بريكيد يا ري اينفورس شده يا نه چون اكثراً اين اشتباه رو مي كنن

از طبقات چوبي نهايت استفاده رو بكنيد
امروز يه تيمي بدجور كمپ كرده بود طبقه همكف ! راهكارش ساده بود ! رفتم يه بريچ چارج گذاشتم بالاي سرشون و كف چوبي رو خراب كردم ! حتي نميدونستن از كجا دارن ميخورن ! يكي از دلايل اصلي ايش اينه كه كمتر اين روش استفاده مي شه و توي نقشه هاي خاصي ميشه كار كرد و اين كه موقع شليك جهت بالا با جهت رو به رو قاطي ميشه

با اين نكته كه ادم توي كلاس ها سر در گم ميشه موافقم ولي بايد هم صلاح تيم رو بدونيد و مثلاً از ROOK استفاده كنيد يا اين كه بنابر نقشه كلاس رو انتخاب كنيد ! مثلاً توي HOUSE حضور mute و pulse يه جورايي الزاميه

همون طور که گفتین بازی انگار ناقصه ...باید چیزای بیشتری رو به صورت رایگان اضافه کنن

و یه مد مثل tdm بدن که بشه وقتی کشته شدی ریسپاون کرد ...بعضی وقتا ادم حوصلش سر میره

داداش حرفت يه اشكالي داره !
ببين بيس گيم پلي بازي بر اساس يك بار مردن درست شده ! دقت كن فرضاً توي بتل تو ميري از جاي ديگه اسپاون ميشي يا مثلاً مپ اينقدر بزرگه كه ميشي خيلي كارها كرد ولي الان و اينجا دقيقاً چه مدلي بايد بيس گيم پلي بازي رو با سيستم كلاس هاي بازي هماهنگ كرد ؟
مثلاً كلاسي مثل mute نيازمند قرار دادن سيگنال جمر ها قبل از اومدن مهاجمين و پشت ديوارهاست ! حالا اگر فرضاً مهاجم اومد و mute رو كشت بايد چه كرد ؟ بره دوباره از بيس مدافعين بياد و كجا و براي چه هدفي سيگنا جمر بذاره ؟

شايد اگر مپ هاي عمودي تر نداشت و مثل بازي هاي ديگه توي عرض بازي رو درست كرده بود و ميشد TDM معمولي و فقط براي يك كلاس براش گذاشت ولي با سيستم كلاس ها و نوع مپ ها نميشه
اين نكته رو هم در نظر بايد گرفت كه خط سلامتي بازي كيفيت بيشتري داره و با تعداد گلوله هاي بيشتر مي ميريم گر يكي گلوله خورد و فرار كرد بازي ميشه بدو بدو :|:d

-----------------------------------------------------

نديدم يكي زديد و گرنه ديگه كاميونيتي نميزدم :|:d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
از اون جايي كه دوستان درخواست كاميونيتي كردن يكي من مي سازم اما فكر نكنم به كار بياد :|

Iranian Rainbow Six Siege Team

عضوش بشيد تا ببينيم ميشه چه كرد !
در مورد اين كه حتي يك نفره هم ميشه تيم رو پيروز كرد شك نكنيد ! فقط استراتژي درست رو در پيش بگيريد ! هميشه اين رو بدونيد كه حركت مي تونه رمز پيروزي تون باشه ! سعي كنيد اگر يه جايي حس كرديد گير افتاديد اما توان جابجايي داريد سريع در بريد و از پشت به دشمن حمله كنيد كاري كه يكي چند روز پيش عالي انجام داد !
البته به شرط اين كه زياد سر و صدا نكنيد :|

جديداً هم تعداد بازيكن هايي كه موقع دفاع در جاي ديگه سنگر مي گيرن تا از پشت سرتون در بيان زياد شده
براي مقابله باهاشون بعد از فرستادن drone ها ببينيد ايا جاي ديگه اي هم دور تر از ابجكتيو سنگر بندي ، بريكيد يا ري اينفورس شده يا نه چون اكثراً اين اشتباه رو مي كنن

امروز يه تيمي بدجور كمپ كرده بود طبقه همكف ! راهكارش ساده بود ! رفتم يه بريچ چارج گذاشتم بالاي سرشون و كف چوبي رو خراب كردم ! حتي نميدونستن از كجا دارن ميخورن ! يكي از دلايل اصلي ايش اينه كه كمتر اين روش استفاده مي شه و توي نقشه هاي خاصي ميشه كار كرد و اين كه موقع شليك جهت بالا با جهت رو به رو قاطي ميشه

با اين نكته كه ادم توي كلاس ها سر در گم ميشه موافقم ولي بايد هم صلاح تيم رو بدونيد و مثلاً از ROOK استفاده كنيد يا اين كه بنابر نقشه كلاس رو انتخاب كنيد ! مثلاً توي HOUSE حضور mute و pulse يه جورايي الزاميه

داداش حرفت يه اشكالي داره !
ببين بيس گيم پلي بازي بر اساس يك بار مردن درست شده ! دقت كن فرضاً توي بتل تو ميري از جاي ديگه اسپاون ميشي يا مثلاً مپ اينقدر بزرگه كه ميشي خيلي كارها كرد ولي الان و اينجا دقيقاً چه مدلي بايد بيس گيم پلي بازي رو با سيستم كلاس هاي بازي هماهنگ كرد ؟
مثلاً كلاسي مثل mute نيازمند قرار دادن سيگنال جمر ها قبل از اومدن مهاجمين و پشت ديوارهاست ! حالا اگر فرضاً مهاجم اومد و mute رو كشت بايد چه كرد ؟ بره دوباره از بيس مدافعين بياد و كجا و براي چه هدفي سيگنا جمر بذاره ؟

شايد اگر مپ هاي عمودي تر نداشت و مثل بازي هاي ديگه توي عرض بازي رو درست كرده بود و ميشد TDM معمولي و فقط براي يك كلاس براش گذاشت ولي با سيستم كلاس ها و نوع مپ ها نميشه
اين نكته رو هم در نظر بايد گرفت كه خط سلامتي بازي كيفيت بيشتري داره و با تعداد گلوله هاي بيشتر مي ميريم گر يكي گلوله خورد و فرار كرد بازي ميشه بدو بدو :|:d

-----------------------------------------------------

نديدم يكي زديد و گرنه ديگه كاميونيتي نميزدم :|:d

اره حرفت درسته ولی خب اگه همین طوری باشی قبول کنید بعد یه مدت دیگه کسی میل اش نمیکشه بازی کنه (خودمم میدونم الان اولشه خیلی حال میده...خودمم وقتی پینگم بد نباشه حوصله بازی کردن داشته باشم قشنگ میزنم مخصوصا با اون کلاس karkan:d )

این قضیه اسپاون با هلی کوپتر هم مالیدن رفت:|

-----------------
چند صفحه پیش که میخوندم تاپیک رو گفته بودین میشه با پوینت داخل بازی سیزن پس رو گرفت! مطمئن اید؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
:|

با :|:d
ديروز از مپ ميرفتم بيرون همرو ميزدم :d يكي يا ٢ تا مپ بعدي هم تيمي ها عوض نشده بودن، ٣-٤ تايي ميريختيم بيرون:)) همرو ميزديم اونوريا Rage quit ميكردن.
اخر خنده بود بدبختا بهشون استرس وارد ميشد ، همشون له ميشدن:d
---
لول بازيم تمومي نداره، الان شدم ٥٨ هنوز ادامه داره

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اره حرفت درسته ولی خب اگه همین طوری باشی قبول کنید بعد یه مدت دیگه کسی میل اش نمیکشه بازی کنه (خودمم میدونم الان اولشه خیلی حال میده...خودمم وقتی پینگم بد نباشه حوصله بازی کردن داشته باشم قشنگ میزنم مخصوصا با اون کلاس karkan:d )

این قضیه اسپاون با هلی کوپتر هم مالیدن رفت:|

-----------------
چند صفحه پیش که میخوندم تاپیک رو گفته بودین میشه با پوینت داخل بازی سیزن پس رو گرفت! مطمئن اید؟

اون KAPKAN ه :|:d
براي من كه هنوز تكراري نشده و فكر نكنم حالا حالا ها بشه ! چون با هر تيمي كه بازي مي كني و هر فردي ، هر كدوم يه كار متفاوتي مي كنن و استراتژي متفاوتي دارن
يه سري همه داخل ابجكتيو كمپ مي كنن يه سري مي ريزن بيرون
حتي شيوه هاي كشتن و كشته شدن به شدت متفاوته !
ديشب يه بنده خدايي رفت روي بوبي ترپ من در حالي كه توي سيم خاردار گير كرده بود :d بوبي ترپ ها بلاي جون اين شيلد دارهاست :d چون خيلي پايين اند توي ديدشون نيست يهو ميرن هوا :d يا كشتن افراد با بريچ چارج خيلي با صفاست :d

يازي يه سيستم ايجاد تاخير داره كه كاري مي نه تا همه پلير ها يه حدود خاصي از پينگ رو تجربه كنن ! اين به نفع پينگ بالاهايي مثل ماست :d الان خيلي از سيستم هاي ارتباطي بازي به نفع ماست و مارو تو هچل نمي اندازه :| خارجي ها هم خيلي به اين نكته اعتراض كردن :|:d

بله اون تركيد :| من حدس ميرنم چون ديدن با اين كار اون 20-30 ثانيه اي كه مهاجمين صرف رسيدن به ابجكتيو ميكنن رو حذف مي كنن سر همين برش داشتن :|

سيزن پس رو نميشه خريد ولي اپراتورهارو ميشه
مپ هاي بازي كه مجانيه ! مي مونه اپراتورها و كلاس هاي جديد كه ميشه هر كدوم رو با 25000 تا Renown خريدشون

ديروز از مپ ميرفتم بيرون همرو ميزدم :d يكي يا ٢ تا مپ بعدي هم تيمي ها عوض نشده بودن، ٣-٤ تايي ميريختيم بيرون:)) همرو ميزديم اونوريا Rage quit ميكردن.
اخر خنده بود بدبختا بهشون استرس وارد ميشد ، همشون له ميشدن:d
---
لول بازيم تمومي نداره، الان شدم ٥٨ هنوز ادامه داره

اين كار ، كار كثيفي است صادق :|
من شنيدم كه لول تا 60

از رفيق مون @B1G BOSS
معذت مي خوام ديشب هر چي خواستم بهش پيام بدم نميشد :| اينترنت تركيده بود :|
با اين كه بازي خيلي خوبي بود ولي اون دستي كه من 9 تارو قتل عام كردم باختيم و امتيازهاش به درد نخورد :((

كار تيمي هم بد نبود ولي اون اخرين بازي كه من گروگان رو برداشتن نهايت كار تيمي رو ديدم :d
نمي تونستم گروگان رو ول كنم بعد در خروجي اصلي CHALET بسته بود نمي تونستم خارج بشم ! يهو هم تيمي هام ديدن اومدن در رو برام شكوندن =)) اصلاً يه وضعي بود :d

اپديت بعدي فكر كنم تا چند روز يا يك هفته ديگه بياد !

Q: I’ve noticed that some users have ping spikes. Why aren’t they getting kicked from matches?
A: Although we do have a high ping kick in place, one thing to note is that there are some edge cases in which some players have high ping due to poor internet connection spikes. This affects replication quality for the other players within that person’s match.

خداوند به خير بگذراند :|:-s

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اون KAPKAN ه :|:d
براي من كه هنوز تكراري نشده و فكر نكنم حالا حالا ها بشه ! چون با هر تيمي كه بازي مي كني و هر فردي ، هر كدوم يه كار متفاوتي مي كنن و استراتژي متفاوتي دارن
يه سري همه داخل ابجكتيو كمپ مي كنن يه سري مي ريزن بيرون
حتي شيوه هاي كشتن و كشته شدن به شدت متفاوته !
ديشب يه بنده خدايي رفت روي بوبي ترپ من در حالي كه توي سيم خاردار گير كرده بود :d بوبي ترپ ها بلاي جون اين شيلد دارهاست :d چون خيلي پايين اند توي ديدشون نيست يهو ميرن هوا :d يا كشتن افراد با بريچ چارج خيلي با صفاست :d

يازي يه سيستم ايجاد تاخير داره كه كاري مي نه تا همه پلير ها يه حدود خاصي از پينگ رو تجربه كنن ! اين به نفع پينگ بالاهايي مثل ماست :d الان خيلي از سيستم هاي ارتباطي بازي به نفع ماست و مارو تو هچل نمي اندازه :| خارجي ها هم خيلي به اين نكته اعتراض كردن :|:d

بله اون تركيد :| من حدس ميرنم چون ديدن با اين كار اون 20-30 ثانيه اي كه مهاجمين صرف رسيدن به ابجكتيو ميكنن رو حذف مي كنن سر همين برش داشتن :|

سيزن پس رو نميشه خريد ولي اپراتورهارو ميشه
مپ هاي بازي كه مجانيه ! مي مونه اپراتورها و كلاس هاي جديد كه ميشه هر كدوم رو با 25000 تا Renown خريدشون

اين كار ، كار كثيفي است صادق :|
من شنيدم كه لول تا 60

از رفيق مون @B1G BOSS
معذت مي خوام ديشب هر چي خواستم بهش پيام بدم نميشد :| اينترنت تركيده بود :|
با اين كه بازي خيلي خوبي بود ولي اون دستي كه من 9 تارو قتل عام كردم باختيم و امتيازهاش به درد نخورد :((

كار تيمي هم بد نبود ولي اون اخرين بازي كه من گروگان رو برداشتن نهايت كار تيمي رو ديدم :d
نمي تونستم گروگان رو ول كنم بعد در خروجي اصلي CHALET بسته بود نمي تونستم خارج بشم ! يهو هم تيمي هام ديدن اومدن در رو برام شكوندن =)) اصلاً يه وضعي بود :d

اپديت بعدي فكر كنم تا چند روز يا يك هفته ديگه بياد !

خداوند به خير بگذراند :|:-s

خب دیگه با اپدیت بعدی قراره همش از بازی کیک بشیم:))
درضمن یه چیز دیگه هم که من یادم رفت بگم این بود که من گفتم شبیه tdm نه خود tdm چون با قابلیت هایی که توو بازی دیدم میشه یه مدی بذارن که حالت تیکت مانند داشته باشه و درگیری هارو به بیرون ساختمون ها هم بکشن (تقریبا همه مپ هاش این پتانسیل رو دارن)

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یه حرکت مثبت از یوبی سافت، بازی توی استیم Trading Card داره، به امید روزی که کلا SteamWorks بشن بازی هاش:d

3z0vmkfkw9lam76ws5y5.jpg

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خب دیگه با اپدیت بعدی قراره همش از بازی کیک بشیم:))
درضمن یه چیز دیگه هم که من یادم رفت بگم این بود که من گفتم شبیه tdm نه خود tdm چون با قابلیت هایی که توو بازی دیدم میشه یه مدی بذارن که حالت تیکت مانند داشته باشه و درگیری هارو به بیرون ساختمون ها هم بکشن (تقریبا همه مپ هاش این پتانسیل رو دارن)

معلوم نيست دقيقاً مي خوان چي كار كنن :| ولي تا الان كه بازي خوب بود و اذيت نكرده خدا به خير كنه از اين به بعد رو :-s:|:(:d

اپديت شون رو گفتن اواسط دسامبر ! حدس ميزنم يك هفته ديگه

نميشه داداش ! اصلاً اين مدلي نميشه :| ار فقط يك كلاس باشه شايد بشه ولي با كلاس هاي مختلف نميشه در ضمن بازي سرعتي نيست تاكتيكيه نميشه اين مدلي تعريفش كرد

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
همين الان هم نوسان پينگ داشته باشيد و بيشتر از ٤٥٠-٥٠٠ بشه كيك ميشد

من بيشتر توي Terrorist Hunt شوت ميشم و سر همين تا حالا نتونستم يه TH هم تموم كنم :|
مولتي رو با 400 هم بازي كردم ولي با بيشترش نه :|

يه بار هم Vote To Kick ام كردن در حالي كه تازه اومده بودم توي بازي نميدونم به خاطر پينگ بود يا بي مزه بازي :|

دوستان اگر داخل كاميونيتي من نميايد تا حذفش كنم ؟! اوني كه دوستمون درست كرده هم خوبه ولي اسمش حداقل از نظر من كامل نيست و حق مطلب رو ادا نمي كنه :|:d خيلي كوتاهه

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
من بيشتر توي Terrorist Hunt شوت ميشم و سر همين تا حالا نتونستم يه TH هم تموم كنم :|
مولتي رو با 400 هم بازي كردم ولي با بيشترش نه :|

يه بار هم Vote To Kick ام كردن در حالي كه تازه اومده بودم توي بازي نميدونم به خاطر پينگ بود يا بي مزه بازي :|

دوستان اگر داخل كاميونيتي من نميايد تا حذفش كنم ؟! اوني كه دوستمون درست كرده هم خوبه ولي اسمش حداقل از نظر من كامل نيست و حق مطلب رو ادا نمي كنه :|:d خيلي كوتاهه

شرمنده دیگه عجله ای شد:dخیلیم بد نیستا حالا=))حلاصه مختصر مفید
اقا من پاک میکنم شما اوکی کن همه میایم اونجا جابجا میکنیم
فقط خواهشا دوستان بیان خواهشا....دیشب چنددست با رضا بازی کردیم خیلی چسبید حالا فک کنید یه تیم ایرانی بریم چه شود..
میکروفون هم اماده کنید
امروز یکی از بچه های ایران بود میکرفون روشن بچه اش از اون ور صداش میکرد صدای خانواده میومد :))رعایت کنید

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خداوند بليتز را حفظ كند :d از مونتاژ گردن كلفت هم بهتره :d رفتم توي اتاق يهو دو نفر جلوم سبز شدن زدم كورشون كردم و هي شليك كردم :d اخرش دوتاشون كشته شدن:d

توي كاميونيتي سعي مي كنم بچه هايي رو كه بازي مي كنن دعوت كنم و پست بذارم ولي نميدونم چرا ديشب نميتونستم پست بذارم :|
ديشب يه دونه نيترو انداختم پشت ديوار تا يارو اومد تو 3 تا باهاش رفتن هوا =)) فكر كنم پشت سر هم صف بسته بودن بيان تو :d

شرمنده دیگه عجله ای شد:dخیلیم بد نیستا حالا=))حلاصه مختصر مفید
اقا من پاک میکنم شما اوکی کن همه میایم اونجا جابجا میکنیم
فقط خواهشا دوستان بیان خواهشا....دیشب چنددست با رضا بازی کردیم خیلی چسبید حالا فک کنید یه تیم ایرانی بریم چه شود..
میکروفون هم اماده کنید
امروز یکی از بچه های ایران بود میکرفون روشن بچه اش از اون ور صداش میکرد صدای خانواده میومد :))رعایت کنید

بنده خدارو ديگه لو نده حس ضايعي بهش دست ميده :|
من شب ها كه ميام نميتنم صحبت كنم ولي صداتون رو مي شنوم

امشب هم خواهشاً [MENTION=45789]B!G BOSS[/MENTION] جان مياي ساعت 2 پيام نده :d من تا 2:30 و 2:15 بيشتر نمي ايستم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر