Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
خب این جور بازیها فکر نکنم نسخه دومی داشته باشه آخه معنی نمیده نسخه دوم هم همینه اوپراتور جدید و نقشه جدید خب چه کاریه همینو آپدیت بدن براش واسه همین دارن تا ۱۰سال ساپورتش میکنن البته مشکل از اضافه نشدن نقشست اینا باید نقشه جدید اضافه کنن رنک که به شدت احتیاج به نقشه جدید داره حداقل مپهای کژوال رو باید بیارن توی رنک تنبل هم هستن بازی ۳ساله اومده اینا هنوز باگهای نقشه های کژوال رو نگرفتن که بذارن توی رنک اینطوری از تکراری بودن درمیاد بنظرم اوپراتور ها رو دیگه دارن زیاد میکنن باید نقشه ها رو زیاد کنن من اصلا نتونستم با این اوپراتور جدیدا کنار بیام همون ۱۰تا ۲۰تای اولیه رو باز برمیدارم واقعا بدردنخورن
اتفاقا میبینم این یکی دو هفته اخیر اصلا کسی این اپراتور جدیدها رو برنمیداره ! من فکر نکنم این دوتای بعدی هم با توجه به اطلاعات منتشر شده چیزه دندونگیری باشن !
اپدیت جدیده چقدره
1 گیگو 385 مگ

• Like
Reactions: amir_k2m

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,038
نام
احمد
باز چند روزه خییییلی احساس تکراری شدن بازی بهم دست داده:unamused: فکر کنم تا سیزن بعدی باید دست ازش بکشم.الان جوری شده که ۸۰درصد مواقع دشمن ها رو توی نقاط مشترکی میکشم.یعنی مثلا اگر توی مپ بردر طرف رو توی راه پله زدم بعدش بیست دستم بردر بازی کنم باز توی راه پله میزنمشون نه نقطه ی دیگه و‌ به همین منوال بقیه مپ ها هم اینجور.
کاش نسخه دوم بازی رو‌ کنسل نمیکردن.واقعا مگر این بازی تا چه حد کشش داره الان ۳ ساله همینه.همش شده تکرار مکررات
بازی به هیچ عنوان تکراری نیست، و به هیچ عنوان هم نیازی به نسخه دوم نداره، الان سودی که یوبی از طریق ساپورت این بازی داره، براش حتی از 10 تا نسخه داستانی این بازی هم بیشتره، همین چند وقت پیش بود، یوبی از فروش 30 میلیون نسخه ای بازی گفت، بازی که جند سال پیش اومد، 3-4 میلیون پلیر داشت، تا 3-4 ماه اول، بعد اون بدلیل سرور های بد، و باگ های زیاد، و مشکلات فنی بیش از حد، روز به روز پلیر های بازی، اومد پایین، تا روزی که من استیم چارت رو چک میکردم، تا 3 هزار نفر پایین اومده بود، که کم کم بازی یک شکست واقعی شد، در اون موقعه یوبی با عرضه اپدیت ها، و فصل اول سیزن پس اول طرفدار های بازی رو برگردوند، در حدی که بعد از دی ال سی اول پلیر های روزانه بازی به 15 هزار نفر رسیدند، بعد اون هم بعدها، با عرضه اپدیت های بیشتر، و فصل های بیشتر و سیزن های بیشتر، بازی به برترین عنوان انلاین یوپلی شد! طوری که الان بعد دو سال بازی روزانه، بیش از 60 هزار پلیر 24 ساعته داره، و رنک رفتن بعد 30 ثانیه ممکنه، هیچ وقت یادم نمیره اون قدیما که بازی اومده بود، برای هر رنک باید میرفتم حموم برمیگشتم، یک چایی میزدم، تا بازی پلیر پیدا میکرد<:-P:D در مورد تکراری بودن، هم این بازی هزار تا اپراتور دیگه بده، بازم کسانی که این بازی رو برای اپراتور بگیرن، بازم براشون خسته کننده خواهد شد، الان من کل سیزن پس های بازی رو باز کردم، ولی بیشتر تایم پلی من با ash-cavi-iq هست! یعنی کلا سبک بازی من زد حمله سریع است! یعنی هزار تا اپراتور دیگه برای من بده و اگر سریع نباشن، برای من ارزشی نخواهد داشت! برای این میگم این بازی بشدت گسترده است، که اپراتور های بازی طیف وسیعی از سبک پلی کاربران مختلف رو داشته ، البته حرفتون در مورد مپ های بازی رو بشدت قبول دارم و صحیح است، و معتقدم یوبی در مورد مپ های بازی خیلی عقده بازی در اورده تا الان...و باید مپ های بازی چیزی بیش از اینایی که هستن باشن، و بهتر از این هم باشن.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
بازی به هیچ عنوان تکراری نیست، و به هیچ عنوان هم نیازی به نسخه دوم نداره، الان سودی که یوبی از طریق ساپورت این بازی داره، براش حتی از 10 تا نسخه داستانی این بازی هم بیشتره، همین چند وقت پیش بود، یوبی از فروش 30 میلیون نسخه ای بازی گفت، بازی که جند سال پیش اومد، 3-4 میلیون پلیر داشت، تا 3-4 ماه اول، بعد اون بدلیل سرور های بد، و باگ های زیاد، و مشکلات فنی بیش از حد، روز به روز پلیر های بازی، اومد پایین، تا روزی که من استیم چارت رو چک میکردم، تا 3 هزار نفر پایین اومده بود، که کم کم بازی یک شکست واقعی شد، در اون موقعه یوبی با عرضه اپدیت ها، و فصل اول سیزن پس اول طرفدار های بازی رو برگردوند، در حدی که بعد از دی ال سی اول پلیر های روزانه بازی به 15 هزار نفر رسیدند، بعد اون هم بعدها، با عرضه اپدیت های بیشتر، و فصل های بیشتر و سیزن های بیشتر، بازی به برترین عنوان انلاین یوپلی شد! طوری که الان بعد دو سال بازی روزانه، بیش از 60 هزار پلیر 24 ساعته داره، و رنک رفتن بعد 30 ثانیه ممکنه، هیچ وقت یادم نمیره اون قدیما که بازی اومده بود، برای هر رنک باید میرفتم حموم برمیگشتم، یک چایی میزدم، تا بازی پلیر پیدا میکرد<:-P:D در مورد تکراری بودن، هم این بازی هزار تا اپراتور دیگه بده، بازم کسانی که این بازی رو برای اپراتور بگیرن، بازم براشون خسته کننده خواهد شد، الان من کل سیزن پس های بازی رو باز کردم، ولی بیشتر تایم پلی من با ash-cavi-iq هست! یعنی کلا سبک بازی من زد حمله سریع است! یعنی هزار تا اپراتور دیگه برای من بده و اگر سریع نباشن، برای من ارزشی نخواهد داشت! برای این میگم این بازی بشدت گسترده است، که اپراتور های بازی طیف وسیعی از سبک پلی کاربران مختلف رو داشته ، البته حرفتون در مورد مپ های بازی رو بشدت قبول دارم و صحیح است، و معتقدم یوبی در مورد مپ های بازی خیلی عقده بازی در اورده تا الان...و باید مپ های بازی چیزی بیش از اینایی که هستن باشن، و بهتر از این هم باشن.
سلام.اتفاقا بیشتر منظور منم از نسخه دوم این هست که کاشکی یهویی یه 10 تامپ جدید باهم اضافه بشن که کلا بازی زیر رو رو بشه و باز 3 سال طول بکشه بازی تکراری شه:D الان فرض کن خرداد یه مپ جدید اضافه میشه و بعد میره تا آذر تا مپ جدید بیاد:grimacing: حداقل امیدوارم این بازسازی مپ ها که شهریور اتفاق میوفته تاثیر محسوس و خوبی بزاره

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,038
نام
احمد
یوبی دیگه تیم کیل ها رو مثل قبل با هر اپدیت جدیدی ریست نمیکنه؟ الان بعد اپدیت گیر یکسری عقب افتاده ذهنی افتادم، چون اسمم اسلامی بود، شروع کردن ISIS ISIS :| هر چی لعنت بر شیطان کردم، تا با شاتگان یک شلیک حرامش کردم، بعد اون تا راند اخر اذیتشون کردم، نفر نفر منو میکشتن، رسید به راند اخر با CVI همشون رو DOWN کردم، بعد خودم هم از بازی اومدم بیرون نوشت 1 DAY BAN :|||||||||||||||||||||||||||||||||||| اگر این طوری باشه، بازیو واسه همیشه میترکم!@@@@ -___-

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
یوبی دیگه تیم کیل ها رو مثل قبل با هر اپدیت جدیدی ریست نمیکنه؟ الان بعد اپدیت گیر یکسری عقب افتاده ذهنی افتادم، چون اسمم اسلامی بود، شروع کردن ISIS ISIS :| هر چی لعنت بر شیطان کردم، تا با شاتگان یک شلیک حرامش کردم، بعد اون تا راند اخر اذیتشون کردم، نفر نفر منو میکشتن، رسید به راند اخر با CVI همشون رو DOWN کردم، بعد خودم هم از بازی اومدم بیرون نوشت 1 DAY BAN :|||||||||||||||||||||||||||||||||||| اگر این طوری باشه، بازیو واسه همیشه میترکم!@@@@ -___-
تا پاییز صبر کن شاید سونی با فریمور جدید امکان تعویض یوزرنیم رو فراهم کرد

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
کسی اینجا اکشن فیگور های یوبی ورک رو گرفته کد داره ؟
من سایت کدش رو زدم پلت فرم هم درست زدم بعد زد موفقیت امیز بود ولی وارد بازی شدم هیچ پیام خاصی نداد رفتم کاراکترم هم چیزی جدیدی نداشت ؟ چرا ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
کسی اینجا اکشن فیگور های یوبی ورک رو گرفته کد داره ؟
من سایت کدش رو زدم پلت فرم هم درست زدم بعد زد موفقیت امیز بود ولی وارد بازی شدم هیچ پیام خاصی نداد رفتم کاراکترم هم چیزی جدیدی نداشت ؟ چرا ؟
زیره اون کدت هدایایی که بهت میخواست بده رو ذکر نکرده بود؟؟؟

• Like
Reactions: amir_k2m

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,258
به نظرم اصلا ساختن نسخه دوم این بازی فعلا هیچ معنی نداره.قشنگ میشه هر ایده و فکر جدید رو با اپدیت به این بازی اضافه کرد.در مورد تکراری شدن بازی باید بگم اصلا هم تکراری نمیشه.من بالای ۱۳۰۰ ساعت پلی تایم دارم ولی هنوز مثل روز اول برام هیجان داره.البته الان به مدتیه واسه گلیچ جدید بیخیالش شده بود بودم ولی خب باز برگشتم.این بازی روزانه بالای ۳۰۰ هزار پلیر انلاین همزمان داره که از overwatch و csgo هم بیشتره.فقط یوبی بابد قیمت بازی رو کم کنه ۳ ساله بازی اومده تقریبا داره فول پرایس فروخته میشه

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
من هر وقت میگیرم یا rare یا epic یا legendary اصلا سفید چهار پنج بار بیشتر نگرفتم :D شما با آرمان های یوبیسافت تجدید میثاق کن شاید فرجی حاصل شد.O:-)
خودمم قبل اپدیت همش لجند بنفش میگرفتم ولی بعد اپدیت اینجور شده:-?? همین الان با یاراهای فوق نوبم که بدشانسی افتاد بهم ۳ به هیچ از تیم حریف عقب بودیم ولی دست اخر که داشتیم میباختیم تیم حریف سارندر داد و تسلیم شد:| یعنی خداوکیلی توی این ۳ سال که پاشم همه جورشو دیده بودم جز این یکی:D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
از بعد اپدیت جدید ۷تا آلفا پگ گرفتم یعنی همشون از دم بسته سفید بی ارزش بودن نکنه باز باگ شده ؟:| مگر ممکنه هر ۷ تا باهم سفید باشن:|
:))خیلی بدشانسی مهدی البته من بدتر از تو:Dیوبی خیلی دستودلباز نیست توی لجندریهاشم چیزهای مضخرف درمیاد مثلا ۱ماه پیش چارم سوشی لجندی درآوردم :|آخه سوشی هم لجندی داره!؟/:)کلا چیز خوب نمیده باید خرجش کنی:D

smeh

کاربر سایت
May 6, 2018
1
سلام و عرض ادب
دوستان رینبو باز فکر کنم تا الان خبر دار شدید که تانگل از دسترس خارج شد متاسفانه
حالا راهکار پیشنهادی شما چیه نرم افزار جایگزینی وجود داره یا باید از طریق uplay بازی رو اجرا کرد؟
الان بازی رو نسخه codex رو نصب دارم ولی وقتی وارد یوپلی میشم میگه باید 55 گیگ دان کنی چخبره؟
فایل بازی رو هم ارسال کردم به فولدر مخصوصش ولی باز میگه باید دان کنی
کسی راهکاری چیزی داره با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر