Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
از صبح دارم بازی میکنم ولی فعلا بخش تکنفره رو چون تا فردا پلاسم اوکی میشه...
یعنی از همین بخش میگم بازی فوق العاده است حالا فک کن انلاینش چه غوغایی باشه...
یعنی یه هیجان خاصی تو بازی هست اون اظطراب روبرو شدن با دشمنا وای فوق العاده است فوق العاده.........
شوتینگ بازی هم خوبه خیلی سریع بهش عادت کردم لگد اسلحه اینام خوبه...شاتگانش خوبه فقط از نزدیک یعنی اگر یکم فاصله دور باشه عملا بی استفاده است فقط برای نبردهای رودرو خوبه حالا تو مولتی که میشه اپگرید کرد وضعیتش بهتر میشه یا نه رو نمیدونم...
گرافیک بازی بعضی جاها تو ذوق میزنه اما خوب میشه چشم پوشی کرد در برابر گیم پلی خوب بازی ولی به نظرم میتونست خیلی خیلی بهتر باشه...حس میکنم نمایش های بازی گرافیک بالاتری داشتن
خرید بازی صد در صد پیشنهاد میشه فردا مولتی شروع کنم بازم توضیح میدم
ایدی بنده رو هم اد کنید دوستان برای انلاین
Cathrinedsr722

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
High pings | Forums

بعد از خوندن اين تاپيك تصميم گرفتم برم در افق محو شم كه خانواده ام جلومو گرفتن :|

يارو به پينگ 100 مي گه high ping :-o:(:((
يعني فقط روم نشد كه بگم من با 200 به بالا اون هم در بهترين حالت ! بازي مي كنم !!!
يكي ديگه شون كه از پينگ 60-70 اش شكايت مي كرد :|
اي خدا ... :((

اخه جالبیش اینجاست من سرعت نتم 16 مگ هست(از این سر کاریا هم نیست ماهی 100 گیگ حجم دارم طرح نیست خلاصه) یکی از بهترین مودم های asus هم گرفتم اما گاهی سایت هم با بدبختی باز می کنم هی fail می شه با f5 بزنی پینگ هم که نهایت همین اطراف خوب هست تنها سرعت dl خوبه اگه اینم خراب نکنن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
يه چندتا راهنمايي بكنم شما ها نريد مثل بقيه ملت فحش رو بكشيد به بازي سازها :|

سيستم انتخاب مپ و مد بازي داخل خود بازي نيست ! options رو توي صفحه اصلي بزنيد بعد نوشته matchmaking preferences از اونجا ميتونيد مپ محبوب و مد محبوب تون رو بذاريد توي ليست
ولي اين كارو نكنيد بهتره چون همه مپ ها عالي اند و اگر اين كارو بكنيد بازي براتون هيجان انگيز تر ميشه !

توي مد گروگانگيري حواستون به گروگان باشه نكشيدش :| ديشب چندبار گروگان بدبخت كشته شد :| يه بار عقب بوديم دشمن داشت مخفي كاري بازي در مياورد اومد داخل، اومد، اومد، بعد فكر كرد گروگان ما هستيم كه قايم شده خيلي شيك هدشات اش كرد تا خوشحال شد ديد باختن :))

ترمايت برداشتم ديوار رو تركوندم بنده خدا فكر كرد ديوار هنوز هستش همينطوري داشت مي اومد عقب تا بچسبه به ديوار! تعجب كرده بود چرا نميرسه كه يهو ديد چهارتا از ما ها دورش رو گرفتيم :))

بدترين موجود ممكن سپر دارها مهاجم اند :| هيچ مدله نميشه زدشون مگر با c4 ، نارنجك يا از پشت ! بهترين كار براي مقابله باهاشون اينه كه اگر جلوتون در اومدن خيلي سريع حركت كنيد و بريد تو دلشون يا فرار كنيد !

اگر خطاي 2X-0000000041 گرفتيد بدونيد اينترنت تون مشكل داره ! بريد مودم خاموش روشن كنيد بلكه درست شه

2000 نفر اعلام امادگي كردن بعد من يكي دوتا تو ليست ام بازي مي كنن :|
اگر شب ها اومديد به من جوين شيد بدونيد نميتونم حرف بزنم ولي صداتون رو مي شنوم ! نميشه وقتي همه خوابن داد و غال راه انداخت :|:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
يه چندتا راهنمايي بكنم شما ها نريد مثل بقيه ملت فحش رو بكشيد به بازي سازها :|

سيستم انتخاب مپ و مد بازي داخل خود بازي نيست ! options رو توي صفحه اصلي بزنيد بعد نوشته matchmaking preferences از اونجا ميتونيد مپ محبوب و مد محبوب تون رو بذاريد توي ليست
ولي اين كارو نكنيد بهتره چون همه مپ ها عالي اند و اگر اين كارو بكنيد بازي براتون هيجان انگيز تر ميشه !

توي مد گروگانگيري حواستون به گروگان باشه نكشيدش :| ديشب چندبار گروگان بدبخت كشته شد :| يه بار عقب بوديم دشمن داشت مخفي كاري بازي در مياورد اومد داخل، اومد، اومد، بعد فكر كرد گروگان ما هستيم كه قايم شده خيلي شيك هدشات اش كرد تا خوشحال شد ديد باختن :))

ترمايت برداشتم ديوار رو تركوندم بنده خدا فكر كرد ديوار هنوز هستش همينطوري داشت مي اومد عقب تا بچسبه به ديوار! تعجب كرده بود چرا نميرسه كه يهو ديد چهارتا از ما ها دورش رو گرفتيم :))

بدترين موجود ممكن سپر دارها مهاجم اند :| هيچ مدله نميشه زدشون مگر با c4 ، نارنجك يا از پشت ! بهترين كار براي مقابله باهاشون اينه كه اگر جلوتون در اومدن خيلي سريع حركت كنيد و بريد تو دلشون يا فرار كنيد !

اگر خطاي 2X-0000000041 گرفتيد بدونيد اينترنت تون مشكل داره ! بريد مودم خاموش روشن كنيد بلكه درست شه

اگر شب ها اومديد به من جوين شيد بدونيد نميتونم حرف بزنم ولي صداتون رو مي شنوم ! نميشه وقتي همه خوابن داد و غال راه انداخت :|:d
به دست و پاشون ميشه تير زد، تازه كلشون هم مياد بيرون بعضي وقتا، ميشه هدشات كرد.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,771
به احتمال زیاد من هفته بعد از 3 شنبه / 4 شنبه با یکی از دوستام بیام

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,346
نام
مهدی
من چند دست بازی کردم.بازی قشنگی هست منتهی من بیش از حد هایپ شده بودم.اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود.همه چی عجله ایه.اصلا سریع راند تمومه.هیچ کس هم همکاری تیمی نمیکنه.اصلا شاید نیازی هم نیست بکنه.آیتم های اپراتورهاتم زیاد به کار نمیان.
در کل هر کی 2دل هست واسه خریدنش باید بگم اگه بازیش نکنه هیچ چیز خاصی رو از دست نداده!
سرورهاشم خیلی عالین.
چیزهایی که گفتم نظر شخصی بود.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
به دست و پاشون ميشه تير زد، تازه كلشون هم مياد بيرون بعضي وقتا، ميشه هدشات كرد.
صادق ميدونم كجاهارو مي گي ميشه تير زد ولي وقتي يارو هي داره تير شليك مي كنه و تو دل ادم اند نميشه به قسمتي هايي كه خيلي كم معلومه شليك كرد !

اقا سرور های این مثل cod اذیت نمی کنه ؟ بریم بخریم 100 درصد ؟
من كه تا حالا CoD بازي نكردم ولي از سرور هاي اين در حد و اندازه هاي خودشون راضي ام

من چند دست بازی کردم.بازی قشنگی هست منتهی من بیش از حد هایپ شده بودم.اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود.همه چی عجله ایه.اصلا سریع راند تمومه.هیچ کس هم همکاری تیمی نمیکنه.اصلا شاید نیازی هم نیست بکنه.آیتم های اپراتورهاتم زیاد به کار نمیان.
در کل هر کی 2دل هست واسه خریدنش باید بگم اگه بازیش نکنه هیچ چیز خاصی رو از دست نداده!
سرورهاشم خیلی عالین.

نميدونم چه مدلي بازي كرديد ولي من ديگه بعضي اوقات حوصله ام از طول كشيدن انتظار دشمن سر ميره :| هر راند حدود 5 دقيقه است كه دست كم 3 دقيقه رو توي بازي هستم حالا ميشه گفت هر دستي كه بازي مي كنيم حدود 10 دقيقه خالص طول مي كشه

كار تيمي هم بايد تيم يه فكر كلي از همديگه داشته باشن ! مثلاً اين castle ها رو مخ من اند :| همه درهاي نزديك ابجكتيو رو مي بندن ادم نه ميتونه فرار كنه نه بمونه :|

من پيشنهاد مي كنم شنبه صبح تا ظهر هستم بيايد بازي كنيم ! اين دو شب مهمون داريم نميتونم بيام و گرنه چند شب گذشته رو بازي كردم
تيمي اون هم همه ايراني باشيم خيلي حال ميده !

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
نميدونم چه مدلي بازي كرديد ولي من ديگه بعضي اوقات حوصله ام از طول كشيدن انتظار دشمن سر ميره :| هر راند حدود 5 دقيقه است كه دست كم 3 دقيقه رو توي بازي هستم حالا ميشه گفت هر دستي كه بازي مي كنيم حدود 10 دقيقه خالص طول مي كشه

كار تيمي هم بايد تيم يه فكر كلي از همديگه داشته باشن ! مثلاً اين castle ها رو مخ من اند :| همه درهاي نزديك ابجكتيو رو مي بندن ادم نه ميتونه فرار كنه نه بمونه :|

من پيشنهاد مي كنم شنبه صبح تا ظهر هستم بيايد بازي كنيم ! اين دو شب مهمون داريم نميتونم بيام و گرنه چند شب گذشته رو بازي كردم
تيمي اون هم همه ايراني باشيم خيلي حال ميده !

سرورهاشم خیلی عالین.

اشتباهی که در رابطه با این بازی صورت گرفته، بالا بردن سطح انتظاراتِ بازی‌باز طی تبلیغات و اطلاع رسانی ناصحیح هست.
اگه به اکثر نقدها نگاه کنید -اون‌هایی که تاحالا اومدن-، یک نکته‌ی مشترک وجود داره. و اون این هست که بازی، در سطح یک بازی کامل نیست. کامل به این معنا که در هر قسمت اعم از تک نفره و مولتی، دارای محتوا و امکاناتی باشه که حداقل بیشتر از یک سال بتونه بازی‌باز رو با خودش نگه داره.
قسمت تک نفره که عملا وجود نداره و بجای اون، یه بخش تمرینی در نظر گرفته شده که همون مپ‌های قسمت مولتی مقابل AI؟ انجام بشه و پیش زمینه ای باشه برای قسمت اصلی،که همون مولتی یا چندنفره هست.

حال، خود قسمت چندنفره نیاز به توضیح داره که آقایون، سبک بازی متفاوت هست. قرار نیست توی مپ چرخ زده بشه. یا حتی قرار نیست کسی رو حتما بکشید! صرفا قراره راند رو تیم ببره. بله، تیم ببره. اینکه شما درش اول باشی یا آخر، اصلا برای کسی مهم نیست. و این رو میتونید از میزان امتیازات داده شده در آخر راند متوجه بشید، جایی که فرق کار نه 5000هزارتا یا بیشتر که در حد همون 1000تا هست و نه بیشتر.
و بله، بازی سریع تموم میشه، مسلما در مقابل یک دست بتل که بعضی مُدها 55دقیقه هم طول کشیده تا تموم بشه، مخاطب ما فرق بسیاری رو احساس میکنه. یا حتی cod که بازم زمان بیشتری رو برای یک راند می‌طلبه تا این بازی. البته این امر هم حاصل سبک بازی و نبود دپلوی بعد از مردن هست، که این احساس کم بودن و زود تموم شدن رو به مراتب بیشتر میکنه.
در رابطه با کار تیمی هم، از اونجایی که غالبا با افرادی روبرو میشید که همزبون شما نیستند، قرار نیست کار تیمی رو به عنوان استراتژی در نظر بگیرید. کار تیمی معمولا این هست که شما انتخاب میکنید کمپ کنید و از موضوع ماموریت دفاع کنید، یا آماده باشید و از اونایی که در حال دفاع هستند دفاع کنید. یا اگر در حمله هستید، مستقیم برید طرف سوژه، یا از صفر پاکسازی رو شروع کنید. هم تیمی ها در بهترین حالت میتونن بهتون بگن که فرضا فلانی رو توی دوربین دیدن و حواستون بهش باشه. اگــــــــــــــــــــــــه البته اینکارو بکنن.

بازی بعد از چند دست تکراری میشه. دفاع، حمله. دفاع، حمله. نجات، مراقبت و الی آخر.
اما اصل قضیه هم این هست. تکراری بودن. وقتی تکراری هست، وقت کم هست و هزارتخیل دیگه‌ای که بازی‌باز قبل بازی داشته، و الان نیست. به این نتیجه باید رسید که هدف در بازی، رسیدن به کمیت بالا نیست، بلکه انجام همون محدود موارد هست. اما با ظرافت و کیفیت. در مقیاس واقعی.

در هر حال، وقتی نگاه به بازی درست بشه، مسلما میشه لذت خودش رو هم ازش برد.
بازی در این حد هست که شمارو تا بتل بعدی واقعا سرگرم نگه داره. و تا بتل بعدی، اون هم بتلی که از طرف DICEیی باشه که اخیرا استاروارز رو داده -از نظر کیفی- :D این بازی کاملا قادر به انجام این کار هست :D
فکر نمی‌کنم خود Ubi با توجه به سال شلوغی که داشته و داره و دیویژنی که در راهه، برنامه‌ی بیشتری از یک بازی سطح دو براش داشته باشه.

• Like
Reactions: dargon9090

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان در كل بازي چطوره؟
ايا با اجنبي ها هم ميشه از بازي لذت برد يا حتما بايد ايراني باشن و چرت و پرت بگيم تا خوش بگذره؟ :| :d

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
امروز کلا پنج شیش دست تونستم بازی کنم ولی تو همین پنج شیش دست توی هر تیمی افتادم کار تیمیشون فوق العاده بود...
یعنی واقعا همکاری میکردن....تو یکی از راندها من یه اشتباهی کردم یکی از اعضای تیم پیام داد خارجی بود این چه کاری بود کردی و اینا منم معذرت خواهی کردم و بعدشم کلا دوست شدیم و منو برد توی یه کمیونیتی...
من از بازی بشدت راضیم سرورا هم واقعا خوبه هیچ مشکلی نداره...خیلی خوب من با پینگ 300 بدون لگ بازی میکنم:))خودمم موندم
من که بشدت با بازی حال کردم و مطمئنم تا مدت ها منو سرگرم میکنه اگر شوتر تاکتیکال دوست دارید(من خودم بدم میومد ولی با این بازی عاشقش شدم) هستیدو نیستید این بازی تجربه کنید:d
بازی عامه پسند نیست البته ممکنه خیلی ها خوششون نیاد....
مهدی خدایی ولی خوبه ها حیف من این هفته اصن نمیتونم تو طول هفته بازی کنیم ولی از هفته بعد اخرش میترکونم بازی

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
هر جا پرسیدم جوابی نگرفتم ، مجبورم اینجا بپرسم
بازی رو دیجیتالی تهیه کردید شماها؟
میخام بازی رو بگیرم ولی نمیدونم چجوری
فداتون

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام
بعد از حدود 20 ساعت بازی نظراتم رو میگم
با دیدن تریلرهای بازی
گفتم با یه هایپ از یوبی طرفم که جز تبلیغات کذایی هیچی توووش نیست. از روی بیکاری و خلوتی گیشه بازی تا عید 95 با دوستم بین این بازی و جاست کاز این رو انتخاب کردیم. به شدت از مولتی ش نگران بودم که یه وقت نشه بازی کردم سروراش بد باشه. بتای عمومی رو دانلود کردم و از بابت سرورهاش که خیالم راحت شد بازی رو خریدیم.
وافعا داریم من و دوستم از بازی لذت می بریم
من تا حالا تو این سبک بازی نکرده بودم. کالاف یا هیلو یه جوورایی بزن برو هست. کار گروهی هیچ معنی نمیده. هرکی حرفه ایه تو شوتر میتونه تکی 5 نفر رو هم بزنه توی بتل یا کالاف یا هیلو ولی به جرات میگم تو این بازی هر گی ادعای شوتریش میشه شک دارم بتونه کیل بگیره به راحتی. کار تیمی جرف اول رو میزنه
با کوچکترین اشتباه کار خودت یا حتی تیمت تمومه. اتفاقا من برعکس دوستمون فکر می کنم که این بازی میتونه یک سال دووم بیاره. مپ های کالاف یا بتل یا هیلو رو میشه حفظ شد. جاهای کمینش. یه اسنایپر خوب باشی یا یه راشر عالی، یه شوترِ اکشن هم چاشنیش با پرش های بلند، این تکراریه. ولی یک مپ ساه تو این بازی رو هیچجوری نمیتونی پیش بینی کنی چی میشه. هر بازی هم تیمیات میتونن تاکتیک های مختلفی بچینین چون آدم های مختلفی برمیدارن و حریف شما هم هر بازی یه جور میاد سراعتون. کاری به گرافیک بازی ندارم که به نظرم خیلی مناسبه ولی من شوتر در این سطح ندیدم ک بتونه یه محیط تخریب پذیر رو خوب از آب دربیاره. واقعا فوق العاده ست. به شدت بخاطر تام کلنسی منتظر و هایپ دویژن شدم . یه ایراداتی تو مولتی هست مربوط به سرورهاست امیدوارم با آپدیت حل شه. منو دوستم فقط از بین 200 تا اددلیستم بازی می کنیم جای تعچبه . اینم بگم اگه لااقل با یک نفر هم زبون بری تو بازی انقد بازی لذت بخش میشه که حواست نیست و میبینی 4 ساعت پاش بودی. به شدت منتظرم 5 تا ایرانی بشیم و یه تیم باحال شیم بازی کنیم.
گیمر تگم همین اسمم هست روی ایکس باکس وان هرکی پایه ست بیاد بازی کنیم. هرکی دو به شک هست برای این بازی در خریدنش شک نکنه. ازون بازی هاست که متاش هیچ ربطی به حال و هوای بازی نداره هرچند به شدت سلیقه ای هست.برای من اینکه فارغ از بکش در رو ... بزن بدو بود مثه بقیه شوترها بسیار هیجان انگیزه بازی
یاعلی
ی

• Like
Reactions: dargon9090

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سرورهاشم خیلی عالین.
همكاري كه ميخواد ولي نه در اون حد ، بدون هيچ تاكتيكي ميشه راحت همرو زد و برد. بازي به اون صورت نيست كه براي هر Round برنامه بريزي چيكار كني.
فقط كافيه مپ رو كاملا جاهاشو بشناسه ، خيلي راحت ميشه برد.و صداي پا خيلي مهمه هميشه با صداي پا ميدونم كجاس
من خودم Defender ميشم ميرم بيرون راحت ميزنمشون بدون همكاري و تاكتيك :d .
چون اگه قرار باشه همه بخوان تاكتيكي بازي كنن جمع بشن تو اتاقا يه ساعت در و ديوار ببندند و منتظر اومدن دشمن بشن ، ميبازن.
كار تيمي فقط تو Ranked با پارتي لازمه مگرنه Casual يه نفره كلي تيمشون رو ميشه جمع كرد.
Operator ها هم ايتماش خيلي بدرد ميخورن نميدونم چرا اين حرفو ميزني. Grenade Thatcher كه الكترويكي هارو از بين ميبره يا Cluster grenade اون Fuze ....
همه ب ايتماش مفيدن.
----
مپا بانك و اونكه ٣-٤ تا خونس خيلي مسخره هستن

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اشتباهی که در رابطه با این بازی صورت گرفته، بالا بردن سطح انتظاراتِ بازی‌باز طی تبلیغات و اطلاع رسانی ناصحیح هست.
اگه به اکثر نقدها نگاه کنید -اون‌هایی که تاحالا اومدن-، یک نکته‌ی مشترک وجود داره. و اون این هست که بازی، در سطح یک بازی کامل نیست. کامل به این معنا که در هر قسمت اعم از تک نفره و مولتی، دارای محتوا و امکاناتی باشه که حداقل بیشتر از یک سال بتونه بازی‌باز رو با خودش نگه داره.
قسمت تک نفره که عملا وجود نداره و بجای...

حمزه اول معذرت ميخوام كامنت ات رو كوتاه كردم:d
كليت حرفات درسته و قبول دارم ! اي كاش حداقل خورده ريزهاي پاتريوت رو ميذاشتن توي اين حتي براي چند ساعت :|

نكته بعدي هم نداشتن يه كانسپت كلي از كار تيمي برا افراده ! تنها نكته ايي كه درباره حرفات باهاش موافق نيستم اينه كه مي گي كار تيمي محدوده ! نه كار تيمي حتي بدون داشتن ارتباط صوتي هم ميشه تيمي كار كرد !
اگ قرار باشه افراد بفهمن همه صبر مي كنن تا من ترمايت كار درست رو انجام بدم ! ولي اگر نفهمن خوب كاري نميشه كرد !
مشكل اصلي از بازي نيست مشكل از پليرهاست كه بايد بدونن جريان چيه !

دوستان در كل بازي چطوره؟
ايا با اجنبي ها هم ميشه از بازي لذت برد يا حتما بايد ايراني باشن و چرت و پرت بگيم تا خوش بگذره؟ :| :d

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

اجنبي ها هم خوب و بد دارن :| ولي خوب بچه هاي ايراني اكثراً با chat صحبت مي كنن اون مدلي بهتر ميشه

امروز کلا پنج شیش دست تونستم بازی کنم ولی تو همین پنج شیش دست توی هر تیمی افتادم کار تیمیشون فوق العاده بود...
یعنی واقعا همکاری میکردن....تو یکی از راندها من یه اشتباهی کردم یکی از اعضای تیم پیام داد خارجی بود این چه کاری بود کردی و اینا منم معذرت خواهی کردم و بعدشم کلا دوست شدیم و منو برد توی یه کمیونیتی...
من از بازی بشدت راضیم سرورا هم واقعا خوبه هیچ مشکلی نداره...خیلی خوب من با پینگ 300 بدون لگ بازی میکنم:))خودمم موندم
من که بشدت با بازی حال کردم و مطمئنم تا مدت ها منو سرگرم میکنه اگر شوتر تاکتیکال دوست دارید(من خودم بدم میومد ولی با این بازی عاشقش شدم) هستیدو نیستید این بازی تجربه کنید:d
بازی عامه پسند نیست البته ممکنه خیلی ها خوششون نیاد....
مهدی خدایی ولی خوبه ها حیف من این هفته اصن نمیتونم تو طول هفته بازی کنیم ولی از هفته بعد اخرش میترکونم بازی

در مورد پينگ من خودم حس خوبي دارم به بازي ! يه جورايي پينگ درونش اهميت كمتري داره

هر جا پرسیدم جوابی نگرفتم ، مجبورم اینجا بپرسم
بازی رو دیجیتالی تهیه کردید شماها؟
میخام بازی رو بگیرم ولی نمیدونم چجوری
فداتون

جواب تون رو دادم

سلام
بعد از حدود 20 ساعت بازی نظراتم رو میگم
با دیدن تریلرهای بازی
گفتم با یه هایپ از یوبی طرفم که جز تبلیغات کذایی هیچی توووش نیست. از روی بیکاری و خلوتی گیشه بازی تا عید 95 با دوستم بین این بازی و جاست کاز این رو انتخاب کردیم. به شدت از مولتی ش نگران بودم که یه وقت نشه بازی کردم سروراش بد باشه. بتای عمومی رو دانلود کردم و از بابت سرورهاش که خیالم راحت شد بازی رو خریدیم.
وافعا داریم من و دوستم از بازی لذت می بریم
من تا حالا تو این سبک بازی نکرده بودم. کالاف یا هیلو یه جوورایی بزن برو هست. کار گروهی هیچ معنی نمیده. هرکی حرفه ایه تو شوتر میتونه تکی 5 نفر رو هم بزنه توی بتل یا کالاف یا هیلو ولی به جرات میگم تو این بازی هر گی ادعای شوتریش میشه شک دارم بتونه کیل بگیره به راحتی. کار تیمی جرف اول رو میزنه
با کوچکترین اشتباه کار خودت یا حتی تیمت تمومه. اتفاقا من برعکس دوستمون فکر می کنم که این بازی میتونه یک سال دووم بیاره. مپ های کالاف یا بتل یا هیلو رو میشه حفظ شد. جاهای کمینش. یه اسنایپر خوب باشی یا یه راشر عالی، یه شوترِ اکشن هم چاشنیش با پرش های بلند، این تکراریه. ولی یک مپ ساه تو این بازی رو هیچجوری نمیتونی پیش بینی کنی چی میشه. هر بازی هم تیمیات میتونن تاکتیک های مختلفی بچینین چون آدم های مختلفی برمیدارن و حریف شما هم هر بازی یه جور میاد سراعتون. کاری به گرافیک بازی ندارم که به نظرم خیلی مناسبه ولی من شوتر در این سطح ندیدم ک بتونه یه محیط تخریب پذیر رو خوب از آب دربیاره. واقعا فوق العاده ست. به شدت بخاطر تام کلنسی منتظر و هایپ دویژن شدم . یه ایراداتی تو مولتی هست مربوط به سرورهاست امیدوارم با آپدیت حل شه. منو دوستم فقط از بین 200 تا اددلیستم بازی می کنیم جای تعچبه . اینم بگم اگه لااقل با یک نفر هم زبون بری تو بازی انقد بازی لذت بخش میشه که حواست نیست و میبینی 4 ساعت پاش بودی. به شدت منتظرم 5 تا ایرانی بشیم و یه تیم باحال شیم بازی کنیم.
گیمر تگم همین اسمم هست روی ایکس باکس وان هرکی پایه ست بیاد بازی کنیم. هرکی دو به شک هست برای این بازی در خریدنش شک نکنه. ازون بازی هاست که متاش هیچ ربطی به حال و هوای بازی نداره هرچند به شدت سلیقه ای هست.برای من اینکه فارغ از بکش در رو ... بزن بدو بود مثه بقیه شوترها بسیار هیجان انگیزه بازی
یاعلی
ی

indeed
البته حيف كه X1 ايد :|

همكاري كه ميخواد ولي نه در اون حد ، بدون هيچ تاكتيكي ميشه راحت همرو زد و برد. بازي به اون صورت نيست كه براي هر Round برنامه بريزي چيكار كني.
فقط كافيه مپ رو كاملا جاهاشو بشناسه ، خيلي راحت ميشه برد.و صداي پا خيلي مهمه هميشه با صداي پا ميدونم كجاس
من خودم Defender ميشم ميرم بيرون راحت ميزنمشون بدون همكاري و تاكتيك :d .
چون اگه قرار باشه همه بخوان تاكتيكي بازي كنن جمع بشن تو اتاقا يه ساعت در و ديوار ببندند و منتظر اومدن دشمن بشن ، ميبازن.
كار تيمي فقط تو Ranked با پارتي لازمه مگرنه Casual يه نفره كلي تيمشون رو ميشه جمع كرد.
Operator ها هم ايتماش خيلي بدرد ميخورن نميدونم چرا اين حرفو ميزني. Grenade Thatcher كه الكترويكي هارو از بين ميبره يا Cluster grenade اون Fuze ....
همه ب ايتماش مفيدن.
----
مپا بانك و اونكه ٣-٤ تا خونس خيلي مسخره هستن

صادق من بازي كردن تو رو ديدم :d كاملاً يه نفره مي ري جلو:|:d
اتفاقاً مشكل بازيت اينه كه اگر كسي برات در جاي ديگه كمين كرده باشه مي تركي :| يه ترفندي هست كه مدافع استفاده مي كنه ميره جاي ديگه قايم ميشه تا تيم مهاجم اومد و ردش كرد از پشت همه رو ميزنه ! اين در مورد تو كاربرد داره :|:d

اين حركت مدافع ميره بيرون هم حركتيه كه خيلي ها بهش اعتراض كردن!:-/ گفتن تيم مدافع نبايد بتونه اصلاً بيرون رو نگاه كنه و ...

صدا رو هم كه كاملاً درست مي گي خيلي مهمه !
ولي يكي ديگه از نكات قشنگي كه سازنده بازي بهش دقت كرده وزن هر بازيكنه ! مثلً IQ راه بره صداش خيلي كمه چون وزن پايين و ارمور كمي داره و كفش هاش اسپورت :d صداي پاي كمي توليد مي كنه ! ولي اگر مونتاژ بياد صداش از دو فرسخي معلومه !!!:|

كلاس هارو هم براي اون دوستمون گفتم همه شون مهم اند !
ولي المان ها مورد ظلم ترين اند! كمتر كسي بهشون توجه مي كنه اما مدافع هاشون از بهترين هان ! البته در كنار مدافع هاي SAS :d

مپ بانك خيلي بزرگه يكي ديگه هم هست كه حالت كاخ داره اون هم بزرگه ! اوني كه 3-4 تا خونه است رو متوجه نميشه منظورت club ؟! هموني كه شبيه كلاب توي mens of anarchy ( همين بود اسمش ؟:d ) هس رو مي گي ؟

من همه مپ ها رو دوست دارم ولي house محبوبترين براي منه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر