Quantum Break یک بازی چند پایانه نیست؛قابلیت کنترل زمان مبارزات را آسان نمیکند

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
tctr7a93nlxj0shnxdub.jpg

استدیو بازیسازی Remedy در حال ساخت یک بازی انحصاری برای XboxOne به نام Quantum Break است.داستان این بازی درمورد فردی به نام Jack Joyce است که میتواند زمان را کنترل کند و هدفش مقابله با دوست قدیمی اش یعنی Paul Serene است.حال سوال خیلی از طرفداران این بازی این است که آیا این بازی دارای چند پایان خواهد بود یا خیر؟در جواب باید بگوییم خیر،با توجه به سخنان سازندگان استدیو Remedy این بازی فقط دارای یک پایان خواهد بود،هرچند شما قادر خواهید بود که درمورد مردن یا زنده ماندن بعضی از افراد تصمیم گیری کنید اما تصمیم شما روی پایان بازی تاثیری نمیگزارد.

لازم به ذکر است که بعضی از طرفداران این بازی درمورد قابلیت کنترل زمان شخصیت اصلی بازی ابراز نگرانی کرده اند و به نظر آن ها این قابلیت باعث آسان شدن مبارزات خواهد شد که Remedy خیال آن ها را راحت کرده و قول داده که مبارزات دارای چالش باشند.

منبع

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب اگر قرار باشه بازی چند تا پایان نداشته باشه و فقط یه پایان داشته باشه اونوقت دیگه تصمیم گیری برای مردن یا زنده بودن شخصیت ها چه فایده ای داره؟ همینجوری خواستن یه چیزی گذاشته باشن؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
خیلی کار خوبی کردن.حالم بهم میخوره از بازیهایی که چند تا پایان داره به داستان بازیها صدمه میزنه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خیلی کار خوبی کردن.حالم بهم میخوره از بازیهایی که چند تا پایان داره به داستان بازیها صدمه میزنه
Silent Hill معمولا 5 تا پایان داره و نه تنها به داستانش صدمه ای وارد شده، بلکه داستان هاش عمیق ترین و پیچیده ترین ها هستن. طرز فکر شما کاملا اشتباه است "مدیر سابق" عزیز:d

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
Silent Hill معمولا 5 تا پایان داره و نه تنها به داستانش صدمه ای وارد شده، بلکه داستان هاش عمیق ترین و پیچیده ترین ها هستن. طرز فکر شما کاملا اشتباه است "مدیر سابق" عزیز:d
من کلا silent hill ها رو در زمان خودش بازی نکردم متاسفانه و دوستم ندارم... ولی خوب تو همه بازی ها چند نوع پایان جواب نمیده...به نظرم رو گیم های رمدی چند جور پایان خوب نمیشه...دوست من طرز فکر من غلط یا درست اصلا واسم فرقی نداره من دوست ندارم بازی چند پایانه با انتخابای گوناگون :D من دوست دارم یه بازی با یه داستان غنی بهم تحویل بدن نه چند تا پایان معمولی که یکیش اصلیه هست.(البته از کارای دیوید کیج و اون نوع گیم پلی بگذریم که دوست دارم)

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
لازم به ذکر است که بعضی از طرفداران این بازی درمورد قابلیت کنترل زمان شخصیت اصلی بازی ابراز نگرانی کرده اند و به نظر آن ها این قابلیت باعث آسان شدن مبارزات خواهد شد که Remedy خیال آن ها را راحت کرده و قول داده که مبارزات دارای چالش باشند.

هه، زِکی! :d
کی گفته این رو؟ :d قبلا هم سم لیک گفته بود که وقتی دارای قابلیتی میشید، کنترلش سخت خواهد بود و به مرور استفاده ازش روان تر میشه. یادمه اسپایدرمن رو مثال زده بود. :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر