PSP2 رسما معرفی شد!

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
به نظرم عالیه و باید گرافیک بازی هاش خیلی متفاوت باشه ، اما مطمئنم همچین کنسولی قیمتش 250 هزار تومن نمیشه. میدونید چرا ؟ وقتی این دستگاه باشه 250 تومن اونوق psp go و slim باشد بشن 100 هزار تومن . همینطوریش اینا 230-40 هزار تومنن و فوقش بشن 190 هزار تومن .

تازه اگه 160-170 تومنم بشن بازم یه عقل سالم نمیره بخره اونارو ، جون 70-60 تومن میزاره روش میره جدیدرو میخره! بالاخره این جدیده 2 تا دوربین داره و تاچ اسکرینه و کلی جنگولکای دیگه داره ...

مگه اینکه مدل های قدیمی تولید نشن و دچار افت شدید قیمت بشن .

:d

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خدمتتون عرض کنم که نباید زیاد خوشحال باشید چون مشخصه وقتی یه گوشی تاچ مثل N8 دور و بر 500 هزار تومانه این هم تو اون رنج و حتما بالا تر هم هست چون کانفیگ بینهایت قویتری داره و small‌هم هست ( یعنی کسی نمی تونه بگه سونی 3 به اون بزرگیش 500 تومانه این کوچیکه )
در ضمن اومدیمو اومد باید واستید هک شه اگر سونی بامبول در نیاره ( بازی های سونی 3 رو یادتونه 1 سال طول کشید کپی خور بشه )
من خودم psp 3000 امروز خریدم و شاید اونم بیاد بعدا بخرم ولی معمولا انتظار ما ایرانیا به بلندا میکشه.
من فکر میکنم قیمت گرونش باعث میشه خوب فروش نداشته باشه ( می خواد پوز ایپدو بزنه تو money )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر