PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

Eternal

کاربر سایت
Aug 1, 2009
16
سلام. من یک psp فت دارم که به این ورژن آپدیتش کردم (قبلا 5.5 Gen B بود) ولی الان ظاهرا یک مشکل پیدا کرده. بازی GoW Gost of Sparta رو از روی مموری اجرا می کنم و پس از ورود به بازی در همان دموی ابتدایی ناگهان تصویر به هم می ریزه و دستگاه هنگ می کنه و خاموش میشه.
به نظر شما مشکل از چیه ؟

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
سلام بچه ها من psp 1000 دارم که فرمور 5.5 gen-d3 روش نصبه و وقتی میخوام به 6.6 اپدیت کنم پیغام میده که ورژن فرمور 9.90 هست و نیازی به آپدیت نداره چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام بچه ها من psp 1000 دارم که فرمور 5.5 gen-d3 روش نصبه و وقتی میخوام به 6.6 اپدیت کنم پیغام میده که ورژن فرمور 9.90 هست و نیازی به آپدیت نداره چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قبل از اینکه سوالی مطرح کنید اول تاپیک رو بخونین ببینین قبلا کسی همچین مشکلی داشته یا نه
http://forum.bazicenter.com/thread47733/page3/#post1661383

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
سلام دوستان ، من یه psp 2001 دارم روشم 6.39me-9.2 دارم ، الان به نظرتون این هک 6.60 رو بریطم یا نه ؟ اون وقت آموزشش همینه دیگه ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مرسی ولی من وقتی دکمه سلکت رو میگیرم اتفاقی نمی افته؟؟؟؟؟؟؟؟
خاموش کن دستگاه رو کامل
بعد R رو نگه دار و روشن کن دستگاه رو و اونجا USB Device رو تغییر بده

سلام دوستان ، من یه psp 2001 دارم روشم 6.39me-9.2 دارم ، الان به نظرتون این هک 6.60 رو بریطم یا نه ؟ اون وقت آموزشش همینه دیگه ؟
فرق خاصی با این نداره اگه مشکلی نداری لازم نیست اپدیت کنی

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
بچه ها مشکل من اینه که الان دستگاه هر بازی رو که اجرا میکنه روی لگوی psp در هنگام اجرا فریز میکنه ..... باید باتری رو در بیارم و دوباره دستگاه رو روشن کنم تا به محیط xbl برگرده..... الان حتی موقعی میخوام به 6.20 اپدیت کنم باز دستگاه سر همون لگوی psp فریز میکنه.... مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟فرمور دستگاه
[h=3]P 5.50 GEN-D3 [/h] [h=3][/h]

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
بچه ها مشکل من اینه که الان دستگاه هر بازی رو که اجرا میکنه روی لگوی psp در هنگام اجرا فریز میکنه ..... باید باتری رو در بیارم و دوباره دستگاه رو روشن کنم تا به محیط xbl برگرده..... الان حتی موقعی میخوام به 6.20 اپدیت کنم باز دستگاه سر همون لگوی psp فریز میکنه.... مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟فرمور دستگاه
P 5.50 GEN-D3
UMD Mode رو تغییر بده ببین درست میشه یا نه

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
رو هر سه حالت گزاشتم ولی هیچ اتفاقی نمیافته.......مشکل به نطرتون از چیه؟
روی Sony np9660 باید باشه.
اگه یه بازی همچین مشکلی داره شاید بازی خراب باشه ولی اگه روی همه بازی ها اینجوریه آپدیت کن
PSP1000 هم داری راحت میتونی6.60 دائم بریزی

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
روی Sony np9660 باید باشه.
اگه یه بازی همچین مشکلی داره شاید بازی خراب باشه ولی اگه روی همه بازی ها اینجوریه آپدیت کن
PSP1000 هم داری راحت میتونی6.60 دائم بریزی
منم از خدام اپدیت کنم ولی مشکل اینجاست که زمانی که دستگاه میخوادبره برای اپدیت همون اول موقع اجرا روی لوگوی psp فریز میکنه دارم دیونه میشم نمیدونم دلیلش چیه ...... روی Sony np9660 هم جواب نمیده....

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
منم از خدام اپدیت کنم ولی مشکل اینجاست که زمانی که دستگاه میخوادبره برای اپدیت همون اول موقع اجرا روی لوگوی psp فریز میکنه دارم دیونه میشم نمیدونم دلیلش چیه ...... روی Sony np9660 هم جواب نمیده....
منوی ریکاوری رو مثل این تاپیک تنظیم کن ببین مشکل حل میشه یا نهhttp://forum.bazicenter.com/thread6669/

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
منوی ریکاوری رو مثل این تاپیک تنظیم کن ببین مشکل حل میشه یا نهhttp://forum.bazicenter.com/thread6669/
تنطیمات رو چک کردم بازم نشد....Format flash1 and reset settings رو زدم دستگاه فریز کرد..... باتری رو در اوردم دوباره زدم جا دوباره برگشت تو محیط xbl .....ولی بازم همون مشکل رو داره

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
تنطیمات رو چک کردم بازم نشد....Format flash1 and reset settings رو زدم دستگاه فریز کرد..... باتری رو در اوردم دوباره زدم جا دوباره برگشت تو محیط xbl .....ولی بازم همون مشکل رو داره
نه اونو نباید میزدی، دیگه نزن چون ممکنه بریک کنه دستگاه رو
Game folder homebrew رو وری 550 بذار و چک کن ببین مشکل حل میشه یا نه
یه دور مموری رو هم از طریق خود PSP فرمت کن و فقط فایل های آپدیت رو کپی کن
الان فایل آپدیت به 6.60 رو در PSP>GAME>UPDATE کپی میکنی دیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر