PSP و انواع آن

ezhdeha

کاربر سایت
Oct 10, 2005
119
با سلام خدمت تمام دوستان محترم
راستش من میخواستم یک PSP خوب بگیرم و 300 هزارتومان هم پول دارم . آیا اصلا با این پول میشه PSP خرید ؟ و اگر میشه به نظر کسانی که در این کنسول وارد هستند من چه نوعی و چه ورژنی رو بخرم ؟ که هم کار کن باشه و هم اینکه خیلی راحت روش بازی نصب بشه و درکل کار باهاش راحت باشه و آدم رو اذیت نکنه . درضمن میخوام Memory هم که داشته باشه فضای زیادی داشته باشه تا بشه روش فیلم و کارتون و بازی زیاد ریخت .

سوال دوم = جریان اینکه میگن فلان PSP پیکسلش سوخته چیه ؟ یعنی چی ؟

از دوستان که کمک میکنن پیشاپیش ممنون ...

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
سلام دوست من.
اون 28 بازديد دقيقا به اين معني نيست كه تاپيك رو 28 نفر ديدند. :cheesygri
با 300 تومن مي توي يه PSP Slim توپ سياه و يه مموري استيك 4 گيگ و كلي اضافات (مثل محافظ اسكرين و كيف) و كلي بازي بخري.
در مورد سوالت هم توي اين تاپيك مو به مو همه چيز توضيح داده شده. يه تيريپ برو اونجا. ;)

ezhdeha

کاربر سایت
Oct 10, 2005
119
از کمک شما دوست عزیز بی نهایت ممنونم . ولی من شنیدم که PSP Slim زیاد جالب نیست . و جمع و جور تر از PSP معمولی هست . آخه من از چیز جمع و جور خوشم نمیاد و دوست دارم بزرگ باشه . شنیدم که کلا کسی که میخواد PSP بگیره Slim نگیره بهتره . درسته ؟ ( برای تاپیک هم ممنون حرف نداشت !!! )

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
همچین حرفی اصلا صحت نداره!!!
یکی از برتری های اسلیم رو زمانی متوجه میشی که تو رختخواب یا هر جای دیگه باهاش بازی کنی! فوالعاده سبک هست ! ولی با معمولی بعد 1 ساعت (در حالت خوابیده) دستت هنگ میکنه!
در ضمن برای این جور سوالات تاپیک داریم:
راهنمایی برای خرید psp: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=801&page=91

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
خواهش می کنم.
همونطور که بچه ها گفتند فقط Slim بگیر. چون مزیت خیلی بزرگ دیگه اش قابلیت اتصال به تلویزیون است. :)

ezhdeha

کاربر سایت
Oct 10, 2005
119
از دوستانی که لطف کردند و کمک کردند تشکر میکنم . امیدوارم موفق باشید . از مدیران مبحث هم تقاضا دارم تاپیک رو قفل و یا پاک کنند ...

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
فكر كنم يه ذره دير رسيدم :cheesygriو تا حالا حتما پي اس پي خريدي ولي به نظر من 320 بده
بجاي مموري 4 گيگ 8 گيگ بخر تعجب ميكنم دوستان 4 معرفي كردنند با 4 كه نميشه فيلم
و بازي وكارتون داشت ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر