PSN | جام فیفا 14 (جام عیدانه) FiFa14 Cup - PS3

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
من تا یک شنبه هفته بعد نیستم ، اگه میشه تا اون موقع صبر کنید تا من همه ی بازی هامو انجام بدم ، همشو میتونم تو یک روز انجام بده مشکلی نداره
میشه آیا؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
آرش جان باید تیمت رو الان مشخص کنی که تویه لیست بنویسمت وگرنه تا الان ثبت نامت ناقص میباشد :d
و اینکه رئال مادرید قوی تر از همه هست و قبول ندارم ، بایرن مونیخ و منچستر سیتی و پاریسن ژرمن تیم های فوق العاده ای هستن تویه Fifa14 و خیلی وقتها من با رئال جلوی همین تیم ها باختم حتی 4 - 0 هم داشتم :d
انتخاب تیم آزاده
عرفان جان پس من هم بنویس با تیم PSG پاریس سن ژرمن

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من تا یک شنبه هفته بعد نیستم ، اگه میشه تا اون موقع صبر کنید تا من همه ی بازی هامو انجام بدم ، همشو میتونم تو یک روز انجام بده مشکلی نداره
میشه آیا؟

ایشالله جام بعدی آرین جان
اگه شد آخر هفته همه بازی ها رو انجام میدیم اما اگه نشد دیگه میفته واسه همون 1شنبه که دیگه شما هم هستی

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
ایشالله جام بعدی آرین جان
اگه شد آخر هفته همه بازی ها رو انجام میدیم اما اگه نشد دیگه میفته واسه همون 1شنبه که دیگه شما هم هستی

خب اگه یکشنبه شد منم بنویس عرفان جان
در ضمن amirtums هم من خودم تاییدش میکنم ، برادرمه:d
عرفان جان اگه شد من بایرن بر میدارم;)

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
باو یکی منو تایید کنه :d
آخه تایید واسه چیه ؟؟

بحث تایید واسه این بود
که تجربه برگزاری جام رو دارم و میدونم خیلی ها بودن اعلام حضور کردن و تعداد پستهاشون پایین بوده
بعد قرعه کشی که کردیم دیگه پیداشون نشد یا یه بازی میکردم و میباختن بازی اولشون رو دیگه شرکت نمیکرد و... نظم بازی ها رو به هم میریخت
بخاطر این میگم تایید
شما انشالله شماره تلفنتون رو بدین تایید هم میشید :d

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان

amirtums

کاربر سایت
Feb 13, 2014
20
داداش من خودم جام برگزار کردم تازه عضو سایتت شدم و پست کم می ذارم ولی شدیدا پایه ی تورنمنت های انلاینم...خیالت تخت...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر