PSN | جام فیفا 14 (جام عیدانه) FiFa14 Cup - PS3

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
یعنی ببین گروه مرگی که میگن ( ای نمیری عرفان:))) گروه ما بوده که ببین آخرشون که من باشم من با 7 امتیاز و 13 گل زده و... آخر جدول میشم بین 5 تا تیم :-o:))( خدایی همه سخت بودن و بازیا نزدیک اگه نتیجه هارو ببینین )ای تو رووح این عرفان بعد تو یه گروهی مث گروه 4 دوستم احسان (چاکرم احسان جون :d) با 6 بازی 6 باخت 16- تفاضل هنوز سومه جدوله :)):| حداقل ما اگه تو اون گروه میوفتادیم با 7 امتیاز سوم که مشدیم دگه ... اینا همه زیر سر عرفانه دگه من با تو همگروه نمیشم کیسافططط :)) بد گروهی بودیم خدایی :|

- - -ویرایش - - -

نه مث اینکه حاج احسان ترکوووونده آخر کاری بابا دمت گرم :d کاش ما تو گروه شما بودیم تو این گروه که جونمون بالا اومد#:-s

نترس منم میرم ته جدول حالا میگی نه ببین:d:p
آخرین نفر در مجموع خوده منم :>

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
گروه ما عجب گروهی بود،همه شاخ بودن،یه سوال الان از هر گروه 2 تیم بالا میاد؟

آره دیگه محمد جان .... احتمال صعودت میشه گفت صفر درصده متاسفانه چون امیر و اون دوست دیگمون هم 2 بازی دیگه دارن قطعا نفر دوم از بین اونهاست و امتیازشون از تو بالا میزنه به هر نحو

میای جای خودم میریم پلی آف واسه یوفا >:):))

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
بازی من و جناب KaQaz-s هم انجام شد
رفت رو من 5 - 2 بردم
برگشت هم 1 - 1 مساوی شدیم

بازیش حرف نداره.فوق العاده دریبل میزنه.در کل بازی قشنگی بود.

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
بازی من و آقا احسان هم یه بازی ۲-۲ مساوی شد یه بازی هم ۲-۱ به نفع من تموم شد

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
این هم آخرین جدول بندی
اگه جایی رو اشتباه کردم و مشکلی هست بهم تذکر بدین :x
دو بازی مونده که یکیش اصلا تاثیر گزار نیست و یکیش دقیقا میتونه تیم دوم گروه 4 رو مشخص کنه
از اون دو دوست عزیزمون خواهش میکنم تا فردا ظهر تکلیف تیم دوم گروه 4 رو مشخص کنن تا بازی های حذفی با نظم و تریتیب بره جلو

35329180405707201164.jpg

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
یعنی ببین گروه مرگی که میگن ( ای نمیری عرفان:))) گروه ما بوده که ببین آخرشون که من باشم من با 7 امتیاز و 13 گل زده و... آخر جدول میشم بین 5 تا تیم :-o:))( خدایی همه سخت بودن و بازیا نزدیک اگه نتیجه هارو ببینین )ای تو رووح این عرفان بعد تو یه گروهی مث گروه 4 دوستم احسان (چاکرم احسان جون :d) با 6 بازی 6 باخت 16- تفاضل هنوز سومه جدوله :)):| حداقل ما اگه تو اون گروه میوفتادیم با 7 امتیاز سوم که مشدیم دگه ... اینا همه زیر سر عرفانه دگه من با تو همگروه نمیشم کیسافططط :)) بد گروهی بودیم خدایی :|

- - -ویرایش - - -

نه مث اینکه حاج احسان ترکوووونده آخر کاری بابا دمت گرم :d کاش ما تو گروه شما بودیم تو این گروه که جونمون بالا اومد#:-s

خوو چیکار منه بدبخت دارید ؟ :d خودمم تویه گروه مرگ بودم خووووووو :d
احسان که به هیچکی نه نگفت اما حیف اون یه امتیاز رو گرفت :| :)))))
خداییش گروه ما خیلی سخت بودو هر بازیش با هزار سلام و صلوات رد میشد
این هم قسمت حذفی جام :
66751651609585214594.jpg

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
آقا عرفان ساعتای آنلاین بودن منو این دوستمون به هم نمیخوره من فقط آخر شبا میتونم آن شم و اون بنده خدا صبح و ظهر٫چه کنیم؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
آقا عرفان ساعتای آنلاین بودن منو این دوستمون به هم نمیخوره من فقط آخر شبا میتونم آن شم و اون بنده خدا صبح و ظهر٫چه کنیم؟

عزیز من از 10 صبح تا 10 شب میتونم بیام شما هرموقع میتونی یه نیم ساعت قبلش خبر بده من میام
دیگه از 12 شب تا سر صبح معمولا آدما موقع استراحت و خوابشونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر